Kasia Sokołowska pod koniec lipca została mamą i pomimo nowych obowiązków rodzicielskich, wygospodarowała czas, aby pojawić się na konferencji ramówkowej stacji TVN. Tego dnia jurorka "Top Model" postawiła na białą kreację. Gwiazda wyglądała wspaniale i naprawdę aż trudno uwierzyć, że zaledwie miesiąc temu urodziła! Zobaczcie zdjęcia.

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Sokołowska pokazała syna! Iwo Lew skończył miesiąc

Kasia Sokołowska na konferencji ramówkowej TVN

Na konferencji ramówkowej stacji TVN, która odbyła się w czwartek 25 sierpnia, pojawiła się cała plejada gwiazd, m.in. Sylwia Bomba, która zaprezentowała się w seksownej, czarnej kreacji, Anna Cieślak, Magda Gessler, jak też gwiazdy programu "Top Model" - Joanna Krupa, czy Kasia Sokołowska. Druga wymienionych jurorek popularnego programu TVN zaledwie miesiąc temu została mamą, ale już prezentuje świetną formą. Tylko spójrzcie na jej zdjęcia z ramówki!

East News/TRICOLORS

Katarzyna Sokołowska postawiła na biel w swojej stylizacji. Gwiazda "Top Model" wybrała bowiem białą oversizową bluzkę bez rękawów oraz klasyczne spodnie w tym samym kolorze. Stylizację uzupełniła srebrnymi sandałkami na platformie i wysokich obcasach, dobierając do tego brązową torebkę oraz złote dodatki.

East News/TRICOLORS

Zobacz także: Katarzyna Sokołowska pokazała wózek dla synka. Stylowy! Znamy cenę

Zobacz także
Reklama

To nie pierwsze wyjście gwiazdy po porodzie! Katarzyna Sokołowska pojawiła się już wówczas na konferencji prasowej nowej edycji "Top Model" i to zaledwie dwa tygodnie po urodzeniu synka. Jej forma robi wrażenie! Zobaczcie więcej zdjęć Kasi Sokołowskiej z konferencji ramówkowej stacji TVN!

East News/TRICOLORS
East News/TRICOLORS
AKPA/PODLEWSKI
AKPA/PODLEWSKI
Reklama
Reklama
Reklama