W ostatnim czasie życie Katarzyny Sokołowskiej wywróciło się do góry nogami. 49-letnia gwiazda została mamą! Teraz jurorka "Top Model" skutecznie dzieli czas pomiędzy pracę na planie i koordynowanie pokazów mody, a pieluchy, smoczki i dziecięce wózki. Gwiazda właśnie pochwaliła się tym ostatnim. Na jaki model zdecydowała się Sokołowska?

Reklama

Katarzyna Sokołowska pokazała wózek dla syna

Katarzyna Sokołowska urodziła kilka dni temu swoje pierwsze dziecko. Poród przebiegł pomyślnie, a 49-letnia jurorka "Top Model" poinformowała, że na świecie pojawił się synek. Długo także nie trzeba było czekać na pierwsze zdjęcie dziecka Katarzyny Sokołowskiej. Teraz jurorka z powodzeniem dzieli swoje życie zawodowe z nową, życiową rolą. Ostatnio przy okazji konferencji prasowej, promującej 11. sezon programu "Top Model" Kasia Sokołowska zachwyciła formą niemalże 2. tygodnie po porodzie. Zdradziła także, że nie ma jednej recepty na idealną sylwetkę, twierdząc, że dieta jest dostosowana pod dziecko. Zresztą jak całej jej życie. W miniony weekend, jurorka, idąc śladami Mai Hyży i innych popularnych, świeżo upieczonych mam, postanowiła pokazać swoim fanom, na jaki wózek się zdecydowała!

Instagram @kasiasokolowska_official

Zobacz także: "Top Model 11": Zamaskowany Michał Piróg promuje program, ale to Krupa i Sokołowska skradły show

Kasia Sokołowska nowy środek transportu dla swojego synka zaprezentowała w pięknych okolicznościach w słoneczny dzień, na łonie natury. Okazuje się, że reżyserka pokazów mody zdecydowała się na "brykę" firmy Venicci Polska. Taki wózek to koszt ok. 3199 złotych. Jurorka wybrała bardzo klasyczny model gondoli. Kolor na jaki się zdecydowała to popielaty szary - bardzo uniwersalny i pasujący niemalże do wszystkiego.

Zobacz także
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Katarzyna Sokołowska zachwyca figurą dwa tygodnie po porodzie. Jak dba o formę? "Trudno się tutaj wymądrzać"

Reklama

Jak widać, reżyserka pokazów mody jest bardzo przejęta swoją nową, życiową rolą. Ostatnio Katarzyna Sokołowska szczerze opowiedziała o ciąży i macierzyństwie. Przy okazji występu w "Dzień Dobry TVN" wyznała, że wiele lat marzyła o posiadaniu dziecka, przy okazji zdradziła także imię swojego syna! Wszystko wskazuje więc na to, że Iwo Lew będzie się "woził" naprawdę stylowym wózkiem.

Filip Okopny
TRICOLORS/EAST NEWS
East News/TRICOLORS
Reklama
Reklama
Reklama