Plejada największych gwiazd stacji TVN pojawiła się na konferencji ramówkowej. Wśród nich nie zabrakło także uwielbianej gwiazdy "Gogglebox", Sylwii Bomby. Celebrytka postawiła na seksowną, czarną kreację, w której podkreśliła swoją szczupłą figurę, a także wyeksponowała piękne nogi. Zobaczcie sami, mamy dużo zdjęć!

Reklama

Zobacz także: Sylwia Bomba zaskoczyła nowym nagraniem: "Gdy spotykasz osobę, przy której możesz być sobą"

Sylwia Bomba z "Gogglebox" na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN

Stacja TVN hucznie obchodziła prezentację swojej jesiennej ramówki i zaprosiła mnóstwo wspaniałych gwiazd. Na imprezie nie zabrakło m.in Joanny Krupy, Anny Cieślak, Klaudii El Dursi, Cezarego Pazury, a także gwiazd programu "Gogglebox" w tym m.in. Sylwii Bomby! Bohaterka hitowego show stacji TVN pojawiła się w odważnej, seksownej kreacji. Sami spójrzcie!

Adam Jankowski REPORTER

Sylwia Bomba z "Gogglebox" wybrała czarną, długą suknię z asymetryczną górą, wycięciem na brzuchu oraz seksownym rozcięciem na dole kreacji, dzięki czemu gwiazda pochwaliła się również swoimi pięknymi nogami. Do tego dobrała czarne sandałki na szpilce, ciemne okulary przeciwsłoneczne oraz pikowaną torebkę na łańcuszku. Cały look uzupełniały długie, srebrne kolczyki.

East News/TRICOLORS

Zobacz także: Sylwia Bomba o nowym partnerze "Nie ma większego szczęścia". Zdradziła, jak dogaduje się z Antosią

Paparazzi przyłapali Sylwię Bombę jeszcze przed wejściem na event. Gwiazda chętnie obdarowywała ich uśmiechami. Nie ulega wątpliwości, że dziś jest naprawdę szczęśliwa - Sylwia Bomba nie ukrywa, że jej nowy partner sprawia, że czuje się wyjątkowo. I to zdecydowanie widać na nowych zdjęciach zrobionych przez fotoreporterów podczas prezentacji ramówki TVN!

TRICOLORS/EAST NEWS
Reklama

Sylwia Bomba chętnie pozowała również na ściance. Zobaczcie zatem więcej zdjęć gwiazdy "Gogglebox"! Podoba się Wam jej kreacja?

ADAM JANKOWSKI REPORTER
ADAM JANKOWSKI REPORTER
Adam Jankowski REPORTER
TRICOLORS/EAST NEWS
TRICOLORS/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama