Karol z Rolnik szuka żony jakiej kobiety szuka? Dziewczyny Karola Rolnik szuka żony 4 Hejt na Justynę z "Rolnik szuka żony" Rolnik szuka żony 4 odc 7 Randka Sary i Karola Rolnik szuka żony: Justyna kłóci się z Sarą o Karola
Karol z Rolnik szuka żony jakiej kobiety szuka?
1/5
Karol z Rolnik szuka żony jakiej kobiety szuka?

Karol to najbardziej lubiany przez widzów uczestnik tej edycji "Rolnik szuka żony". Przystojny, zabawny, wrażliwy i ma dość ciekawe kandydatki na przyszłe żony. Justyna jest bardzo zaborcza i zazdrosna, Sara spontaniczna i miła, a Ania skromna i cicha. Być może to ona będzie czarnym koniem programu? Ale czemu Karol zgłosił się do programu? 

Rolnik ma 34 lata i od lat dekoruje kościoły, sale weselne, ale do tej pory nie był sam zakochany. 

- Jeszcze nigdy nie byłem naprawdę zakochany.

 

Zobacz: Co należy zrobić przed ślubem – przygotowania krok po kroku

 

Powód?

- Dziś trudno znaleźć dziewczynę, która zechce przyjść na wieś - wyjaśnił. - Panie atrakcyjnych mężczyzn szukają w mieście...

Dlaczego do tej pory Karolowi nie wychodziło w miłości? Czytaj na następnej stronie. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Trwa ostra walka o serce Karola. Zazdrosna Justyna poskarżyła się na Sarę! O co poszło?

2/5
Dziewczyny Karola Rolnik szuka żony 4

Karol studiował w Warszawie na wydziale Ogrodnictwa Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, tam próbował randkować, ale nie wychodziło mu. Dlatego zraził się. Pracował w Niemczech przy zbiorach truskawek, pracował też w Norwegii, tam też nie znalazł miłości. W końcu wrócił do rodzinnego domu by pomagać rodzicom przy uprawie pszenicy, kukurydzy, hodowli krów oraz uprawie malin i truskawek. 

Prowadzi gospodarstwo we wsi Peńki na Lubelszczyźnie. 

3/5
Hejt na Justynę z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Pasją Karola jest florystyka, podobnie jak Justyny, która pracuje w kwiaciarni. Czy to z nią Karol ułoży sobie życie? Dziewczyna wykazuje bardzo duże, a interesowanie rolnikiem i na początku była faworytką. Jednak plany krzyżuje jej Sara, która wydaje się być bezproblemową spontaniczną osób, która coraz bardziej Karolowi się podoba. 

Ale jak sam Karol powiedział 

- Marzę o szczupłej brunetce -zdradza Karol - Kobiecie ambitnej, spokojnej, rodzinnej. 

A żadna z dziewczyn nie jest brunetką!

4/5
Rolnik szuka żony 4 odc 7 Randka Sary i Karola

Karol chciałby znaleźć kogoś na dobre i na złe, wziać ślub koscielny wtedy żyć długo i szczęśliwie. Czy wybranką będzie to Sara? 

5/5
Rolnik szuka żony: Justyna kłóci się z Sarą o Karola
Mat. prasowe

A co z Anią? Na razie dziewczyna do serca Karola przegrywa z konkurencją, ale co wydarzy się w kolejnych odcinkach, tam gdzie się dwie boja, tam trzeci korzysta!

Karol w snach już kilka razy dekorował kościół i sale dla siebie i swojej wybranki. Czy ten czas się zbliża?

Więcej na temat Rolnik szuka żony