Pierścionek zaręczynowy Joanny z Rolnik szuka żony
Mat. prasowe Rolnik szuka żony
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Kamil oświadczył się Joannie w finale! Pierścionek zaręczynowy jest piękny

To już drugie zaręczyny w 8. edycji "Rolnik szuka żony"! Kamil w wielkim finale poprosił Joannę o rękę! Zobaczcie ten wzruszający moment.

Kamil i Joanna z "Rolnik szuka żony 8" są zaręczeni. Rolnik podarował ukochanej pierścionek przed kamerami podczas finałowego odcinka: 

Nie przeczuwałam nic - mówiła zszokowana Joanna, tuż po tym, jak Kamil jej się oświadczył. 

Zakochani od razu zadzwonili do rodzin, a nawet... podjęli temat wesela! Zobaczcie ich szczęśliwy moment podczas finałowego odcinka. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Zdenerwowany Marek i smutna Kamila w finale programu! Zwiastun

"Rolnik szuka żony": Klaudia zaskoczyła wyznaniem o Dodzie. Tego się nie spodziewacie

"Rolnik szuka żony 8": Kamil oświadczył się Joannie podczas finału 

Joanna i Kamil to ulubieńcy widzów z 8. edycji "Rolnik szuka żony". Kamil jest najmłodszym rolnikiem biorącym udział w aktualnej edycji ale podbił serca widzów swoją niezwykłą dojrzałością i podejściem do uczestniczek zaproszonych na jego gospodarstwo. Rolnik początkowo postanowił dać szansę Justynie, Izie oraz Joannie. Justyna, chociaż była jego faworytką, sama zdecydowała się odejść z programu. W finałowym odcinku przyznała, że po raz pierwszy pożałowała swojej decyzji już po powrocie do domu. Było jej szkoda, że nie dała szansy sobie i Kamilowi ale kibicuje jego związkowi z Joanną. Z kolei do Joanny widzowie musieli się dopiero przekonać. Początkowo twierdzili, że kandydatki Kamila są bardzo dziecinne a po incydencie z grą w łapki, nazwali je "uciekinierkami z przedszkola". Im bardziej jednak widzowie poznawali Joannę i śledzili jej relacje z Kamilem tym większą sympatię do niej żywili. 

Kamil i Joanna byli także pierwszą parą, która nie szczędziła sobie czułości przed kamerami. Rolnik i jego wybranka okazali się być nierozłączni. Spędzili razem nie tylko czas na gospodarstwie a także rewizytę w domu Asi a także kilka miesięcy, które dzieliło ich od finałowego odcinka: 

- Nie żałuję, że musiałam rzucić pracę i przenieść się do Kamila. Jestem szczęśliwa z tego co mam. Jest ktoś, kto chce o mnie dbać i przy mnie być - wyznała Joanna w finałowym odcinku 
- Dogadujemy się i wspieramy się nawzajem więc czujemy się, jakbyśmy naprawdę przeżyli ze sobą trochę więcej czasu niż 3 miesiące - dodał Kamil 

Uczucie Kamila i Joanny rozwijało się przed kamerami. Rolnik był przekonany, że Asia to ta jedyna i deklarował, że ich zaręczyny to tylko kwestia czasu. "Brakuje tylko formułki ale to wszystko w swoim czasie" - wspomniał w jednym z odcinków. Odpowiedni moment nadszedł bardzo szybko... Podczas wielkiego finału "Rolnik szuka żony" i spotkania z Martą Manowską, Kamil uklęknął przed Joanną i poprosił ją o rękę: 

- à propos tej formułki... To odpowiedni moment na to, bym Ci się oświadczył i zapytał: Czy wyjdziesz za mnie?
- No co ty mówisz. Tak - odpowiedziała zszokowana i wzruszona Joanna 
- Kocham Cię, dziękuję że jesteś. 
- Ja Ciebie też 

Zaręczyny Joanny i Kamila to już drugie zaręczyny w 8. edycji "Rolnik szuka żony". Jako pierwszy swojej ukochanej oświadczył się Krzysztof. Poprosił Bogusię o rękę już po kilku dniach znajomości. Pod koniec listopada odbył się ich ślub. 

Zaręczyny Kamila i Joanny w finale Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe Rolnik szuka żony

Joanna z "Rolnik szuka żony" zupełnie nie spodziewała się, że Kamil jej się oświadczy: 

Nie przeczuwałam nic

Z kolei Kamil przyznał, że był to dla niego bardzo stresujący krok: 

Generalnie to był mój pierwszy raz w życiu z oświadczynami także to było trudne przeżycie pod względem stresu.

Tak wygląda pierścionek zaręczynowy Joanny z Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe Rolnik szuka żony

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Roksana od Stanisława pokazała partnera. To jeden z kandydatów Kamili?!

Świeżo upieczeni narzeczeni od razu zadzwonili do swoich rodziców. Dobrą nowinę najpierw przekazali rodzicom Joanny: 

- Oświadczyłem się Pana córce - powiedział dumny Kamil 
- Ja się z tego powodu tylko cieszę i gratuluję odwagi 
- Że jak? O kurde bele! - dodała jej mama
- Szykuj się, bo wesele a nie "kurde bele" - mówił Kamil 

Pierścionek zaręczynowy Joanny z Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe Rolnik szuka żony

Rodzice Kamila z "Rolnik szuka żony" również nie mieli pojęcia, że ich syn oświadczy się ukochanej podczas finału "Rolnik szuka żony": 

- Mamo słyszysz mnie? Twój syn się oświadczył Asi! 
- Asia nie zemdlała? 
- Nie, Asia siedzi i nie wierzy dalej. Myślała, że pierścionek z czekolady a kwiaty sztuczne. Powiedziała, że pierścionek weźmie a mnie to zobaczy - żartował szczęśliwy

Teraz czekamy już tylko na wesele! 

Reakcja Izy i Justyny na zaręczyny Kamila i Joanny w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony: Kamila komentuje szybkie zaręczyny Joanny i Kamila
Instagram @kamila.bos/FremantleMedia Polska fot. Piotr Matey
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Kamila szczerze o szybkich zaręczynach Joanny i Kamila! 
"Z tego co wiem, to była bardzo taka szybka decyzja jego" wyznała w wywiadzie. Kamila z "Rolnik szuka żony" zdradziła, jacy prywatnie są Joanna i Kamil!

Kamila z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z mediami skomentowała związek oraz zaręczyny Joanny i Kamila. Czy zdaniem pięknej rolniczki para zdecydowała się na zbyt szybkie tempo i czy spodziewała się, że w wielkim finale programu TVP Kamil oświadczy się swojej ukochanej? Sprawdźcie, co powiedziała Kamila. Uczestniczka ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" zdradziła, jak Joanna i Kamil zachowują się poza kamerami! Kamila z "Rolnik szuka żony" o szybkich zaręczynach Joanny i Kamila Joanna i Kamil poznali się na planie ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Na oczach widzów między uczestnikami narodziło się prawdziwe uczucie, które trwa do dziś. Joanna i Kamil zakochali się w sobie i już w trakcie nagrywania programu TVP nie ukrywali, że chcą być razem. W wielkim finale para potwierdziła, że wciąż jest razem, a Kamil zaskoczył wszystkich i oświadczył się swojej partnerce. Nie przeczuwałam nic - komentowała wzruszona Joanna. W świątecznej odsłonie "Rolnik szuka żony" narzeczona Kamila zastanawiała się, czy nie wymusiła na swoim partnerze decyzji o zaręczynach. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Joanna o kulisach zaręczyn: "Nie wiem, czy nie wymusiłam na Kamilu" A jak szybkie zaręczyny Joanny i Kamila ocenia inna uczestniczka ósmej edycji "Rolnik szuka żony"? Kamila w najnowszym wywiadzie zdradziła, czy wiedziała wcześniej, że Kamil oświadczy się swojej partnerce. My faktycznie dowiedzieliśmy się przy kamerach, oni nam nic wcześniej nie powiedzieli, Kamil w ogóle nic nie powiedział, że ma takie zamiary, ale z tego co wiem to była bardzo taka szybka decyzja jego, ale na pewno przemyślana- Kamila wyznała w rozmowie z reporterem pomponik.pl - Jeśli przychodzi miłość wtedy nie analizuje się tak naprawdę czy za...

Reakcja Justyny na zaręczyny Kamili i Joanny z Rolnik szuka żony
Mat. prasowe Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Reakcja Justyny na zaręczyny Kamila i Joanny: "Trochę niezręcznie" 
Justyna jako jedyna nie pogratulowała Kamilowi i Joannie zaręczyn podczas finału "Rolnik szuka żony". Tłumaczy swoją reakcję.

Kamil zaskoczył Joannę ale również widzów "Rolnik szuka żony" oświadczynami. Podczas wielkiego finału uklęknął przed Joanną i poprosił ją o rękę. Wyniosłej chwili przypatrywały się również pozostałe kandydatki rolnika. Izabela wybiegła pogratulować zakochanym, z kolei reakcja Justyny była zupełnie inna. Ona postanowiła nie wyjść do świeżo upieczonych narzeczonych.  Dla mnie to było trochę niezręcznie - wyznała przed kamerami.  Co miała na myśli?  "Rolnik szuka żony": Justyna nie ucieszyła się z zaręczyn Kamila i Joanny? Kamil i Joanna zachwycili widzów "Rolnik szuka żony" swoją miłością i dojrzałym podejściem do związku. W finale "Rolnik szuka żony" okazało się, że spędzili razem nie tylko kilka dni na gospodarstwie rolnika i czas podczas rewizyty w domu, Asi a cały czas dzielący ich aż do wielkiego finału. Wybranka Kamila przyznała, że zdecydowała się zrezygnować z pracy i przeprowadzić na stałe do ukochanego. Zakochani czują się w swoim towarzystwie, jakby znali się od zawsze. Rolnik bardzo szybko przyznał, że Joanna to ta jedyna a ich zaręczyny to tylko kwestia czasu. Asia nie musiała długo czekać, ponieważ Kamil oświadczył się jej podczas finałowego odcinka "Rolnik szuka żony". Tym samym po Bogusi i Krzysztofie stali się drugą parą, która zdecydowała się na tak poważny krok.  Oświadczyny Kamila zaskoczyły nie tylko Joannę ale także Izę oraz Justynę, które również przyjechały spotkać się z rolnikiem i podsumować udział w programie. Izabela, która bardzo emocjonalnie przeżyła odtrącenie z radością wybiegła uściskać narzeczonych. Z kolei Justyna nie zdecydowała się im pogratulować. Czy to było spowodowane tym, że przyznała, że żałuje faktu, że postanowiła zrezygnować z...

Kamil i Joanna na randce w Rolnik szuka żony 8
screen/TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Joanna i Kamil są zaręczeni? Zwiastun finału zdradza wszystko! 
Widzowie byli pewni, że Kamil oświadczył się Joannie jeszcze przed finałem. Czy mieli rację? Zapowiedź finałowego odcinka wszystko wyjaśnia.

Wielki finał ósmej edycji "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę, 5 grudnia, widzowie Telewizyjnej Jedynki zobaczą ostatni odcinek programu i właśnie wtedy okaże się, jak potoczyły się losy Elżbiety, Kamili, Stanisława, Krzysztofa i Kamila. Dziś chyba wszyscy fani zastanawiają się, czy w finale dowiemy się, że Joanna i Kamil są już po zaręczynach. Teraz okazuje się, że odpowiedź na to pytanie producenci najwyraźniej zdradzili już zwiastunie finałowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Joanna i Kamil w finale "Rolnik szuka żony" Joanna i Kamil poznali się na planie ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Początkowo o serce rolnika walczyły trzy kandydatki: Iza, Joanna i Justyna, jednak dziś w programie została już tylko Joanna. Miedzy Joanną a Kamilem pojawiło się prawdziwe uczucie. Uczsetnicy hitu TVP nie ukrywają, że są w sobie zakochani i już snują plany na wspólną przyszłość. Ostatnio fani "Rolnik szuka żony" zastanawiali się nawet, czy młody rolnik nie oświadczy się swojej partnerce w przedostatnim odcinku programu. Jak już wiemy, para wybrała się na romantyczną randkę podczas której padło wiele pięknych wyznań - jednak Kamil nie poprosił wówczas Joanny o rękę. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Kamil był zauroczony Justyną. Jak komentuje to Joanna? Po emisji przedostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" internauci byli przekonani, że do zaręczyn Joanny i Kamila doszło przed nagraniami wielkiego finału ósmej edycji i już za tydzień na dłoni ukochanej rolnika zobaczymy pierścionek zaręczynowy. Ale czy tak rzeczywiście się stało? Kamil poprosił Joannę o rękę? Po emisji ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" widzowie zobaczyli zwiastun finału programu, a w nim...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik