Joanna Jarmołowicz w czerwonej bluzie

Gwiazda serialu "Na noże" wystąpi w drugiej edycji programu "Azja Express"! O kogo chodzi?

Joanna Jarmołowicz w czerwonej bluzie

Joanna Jarmołowicz wystąpi w programie "Azja Express"! Aktorka znana z "Na noże" zdecydowała się na udział w show TVN-u. Na razie jednak nie wiadomo, z kim pojedzie w parze, ale z pewnością wyjazd dla niej będzie sporym wyzwaniem. Czy zabierze ze sobą inną znaną koleżankę, a może kogoś spoza świata show-biznesu? Joanna Jarmołowicz dała się poznać widzom niedawno, w nowym serialu "Na noże", a teraz będzie miała okazję pokazać się z zupełnie innej strony. Jak poradzi sobie w Indiach?

Uczestnicy drugiej edycji "Azja Express"

Pełen skład drugiej edycji programu "Azja Express" nie jest jeszcze znany. Na razie wiadomo, że trwają negocjacje z Adamem "Nergalem" Darskim, który nie przyjął propozycji do pierwszej edycji. Teraz najprawdopodobniej widzowie będą mogli go zobaczyć i sprawdzić, jak poradzi sobie w ekstremalnych warunkach. Prawdopodobnie zobaczymy też Joannę Przetakiewicz, co jest sporym zaskoczeniem. Do tego grona dołączy też Joanna Jarmołowicz. Będziecie jej kibicować?

 

Zobacz:  Jedna z gwiazd chciała zapłacić łapówkę za udział w "Azja Express 2"! Woźniak-Starak: "Proponowali mi grube pieniądze"

 

Joanna Jarmołowicz wystąpi w drugiej edycji "Azja Express"

Joanna Jarmołowicz na pokazie TOMAOTOMO

Aktorka wystąpiła ostatnio w nowym serialu "Na noże"

Joanna Jarmołowicz

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01