Wiktoria, którą poznaliśmy w siódmej odsłonie miłosnego formatu "Hotel Paradise" nie ukrywa już, że jest naprawdę szczęśliwa. Miłości nie znalazła w Kolumbii w rajskim hotelu. Znalazła ją jednak poza kamerami. Pokazała uroczy kadr z ukochanym!

WIDEO

player placeholder

"Hotel Paradise 7": Wiktoria jest zakochana

Nie da się ukryć, że siódma edycja miłosnego show TVN-u okazała się jedną z bardziej kontrowersyjnych. Pomimo faktu, że ta zakończyła się kilka dni temu, fani nadal komentują wydarzenia, jakie miały miejsce w programie. Ostatnio wszyscy mówili o zachowaniu Rocha podczas finału "Hotelu Paradise 7". Tymczasem okazuje się, że nie tylko Roch potrafi zaskoczyć po emisji show. Teraz zrobiła to także Wiktoria!

369030760_1280973412568717_5928098599954936893_n
Instagram @/wiktoria.hotelparadise7
Zobacz także:

Zobacz także: "Hotel Paradise": Łucja o relacji z Pawłem. "Poczułam się odrzucona, bardzo płakałam"

Wiktoria nie cieszyła się sympatią w czasie trwania show "Hotel Paradise". Niewiele się zmieniło po jego zakończeniu - uczestniczka nie została zaproszona na finałową imprezę, w towarzystwie wszystkich mieszkańców rajskiego hotelu. Po programie ta najlepszy kontakt utrzymuje z Rochem, który do tej pory wzbudza liczne kontrowersje. Ta jednak związała się z kimś innym.

399677490_1346221752666170_5158238946217386060_n
Instagram @/wiktoria.hotelparadise7

Zobacz także: "Hotel Paradise": Justyna o zachowaniu Rocha w finałowym odcinku

Właśnie zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana!

Jesteś w związku?Padło pytanie.

Szczerze odpowiedziała:

Wrzucam tu oficjalną odpowiedź, żeby to pytanie się już nie pojawiało. Jestem.skwitowała.

Póki co jednak chce, aby jej wybranek został anonimowy.

368090041_916377789847278_230022300472898916_n
Instagram @/wiktoria.hotelparadise7