Janusz Chabior i jego młodsza o 18 lat żona Agata Wątróbska wezmą udział w nowym show TVN "Power Couple", którego premiera już dziś, w sobotę, o godzinie 20. w TVN! Jak i gdzie się poznali? Kim jest Agata Wątróbska? Czym się zajmuje? Spieszmy z odpowiedzią na wszystkie pytania. O tej parze może być naprawdę głośno!

Reklama

Janusz Chabior i Agata Wątróbska - jak się poznali?

Janusz Chabior i Agata Wątróbska o tym, że są razem, poinformowali fanów w kwietniu 2019 roku, publikując pierwsze wspólne zdjęcie na Instagramie. W zawrotnym tempie ich relacja posuwała się do przodu. W sierpniu 2019 roku zaręczyli się podczas wakacji we Włoszech, a już w czerwcu 2020 roku byli po ślubie! Ceremonia odbyła się w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach. Zdjęciami ze ślubu, utrzymanego w stylu włoskim, pochwalili się na Instagramie:

Świadkiem pary był Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, który zdradził, że to właśnie na jego imprezie Agata i Janusz poznali się!

Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez. - napisał w dniu ślubu Chabiora i Wątróbskiej.

Zobacz także

Kim jest Agata Wątróbska, żona Janusza Chabiora?

Agatę i Janusza łączy naprawdę wiele. Poza podobnym poczuciem humoru (ich filmiki na Facebooku i Instagramie podbijają sieć), to również pasja do aktorstwa, bowiem Wątróbska również jest aktorką oraz artystką kabaretową. Urodziła się 21 maja 1981 roku w Przemyślu. Na małym ekranie zadebiutowała rolą w serialu „Samo życie” w Polsacie. Ma na swoim koncie udział w takich serialach jak „Na wspólnej”, „Barwy Szczęścia”, „M jak miłość” czy „Na dobre i na złe”. Na YouTubie prowadzi program społeczno-kulturalny "Kulturalna Szarpanina". Wraz z Januszem wystąpią teraz w programie "Power Couple" w TVN!

Nowe show TVN "Power Couple"

Nowe show pojawi się na antenie TVN już dziś, 20 marca. Na czym polega?

Siedem par zamieszka w jednej willi. Spędzi ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania zobaczymy w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania. W każdym odcinku pojawią się trzy zadania: dla mężczyzn, kobiet i par. Podczas męskiego pojedynku każda z kobiet obstawi sukces swojego partnera, przy czym panowie nie znają sumy zakładu. Wygrana podwoi sumę zakładu, a porażka odejmie pieniądze ze zgromadzonej puli - czytamy w opisie programu.

W "Power Couple" pojawią się również: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili. Program poprowadzi Olivier Janiak.

Czekacie?

x-news
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama