Janusz Chabior i jego partnerka Agata Wątróbska wzięli ślub! W sieci pojawiły się zdjęcia aktorskiej pary, która w sobotę 20 czerwca powiedziała sobie "TAK". Ceremonia odbyła się w kościele na Bielanach w Warszawie. Świadkiem pana młodego był Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, który opublikował zdjęcia Janusza Chabiora i jego pięknej żony. Spójrzcie tylko na suknię ślubną Agaty Wątróbskiej!

Reklama

Janusz Chabior i Agata Wątróbska już po ślubie

Janusz Chabior, którego doskonale znacie m.in. z takich hitów jak "Świadek koronny", "Polityka", "Odwróceni. Ojcowie i córki" czy "Drogówka" blisko rok temu we Włoszech oświadczył się młodszej o 18 lat partnerce. Okazało się wówczas, że Janusz Chabior tworzy szczęśliwy związek z aktorką Agatą Wątróbską. Teraz zakochani powiedzieli sobie "TAK", a swoim szczęściem pochwalili się za pośrednictwem Instagrama.

Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak!- napisał Janusz Chabior.

Zdjęcia młodej pary pokazał również Robert Górski, który zdradził, że to właśnie na jego imprezie Janusz Chabior poznał swoją przyszłą żonę.

Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez. ❤️- napisał pod fotkami.

Internauci ruszyli z gratulacjami. Nie zabrakło również wpisów gwiazd!

- Gratulacje Kochani!!!❤️❤️❤️ - napisała Anna Dereszowska.
- Ale suuuupeeer!!! Szczęścia Aniołki!!! ❤️????❤️????- skomentowała Grażyna Wolszczak.
- Serio!!!! Gratulacje Chabioresku!!!! I Tobie Agata również❤❤❤- dodał Antoni Pawlicki.

Zobaczcie, jak prezentowała się młoda para!

Zobacz także

Zobacz także: Małgorzata i Karol Strasburgerowie w niezwykłym wywiadzie o ich małżeństwie! Za co się pokochali?

Janusz Chabior wziął ślub.

Zdjęcia z uroczystości pokazał również Robert Górski.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama