Jakub nie znalazł drugiej połówki w miłosnym hitcie TVP, ale zdobył sympatie widzów. Nie da się ukryć, że był jednym z najbardziej lubianych uczestników swojej edycji, a jego rozstanie z Anią mocno wstrząsnęło fanami programu. Rolnik poświęca się pracy, co zaowocowało pewnym sukcesem. Właśnie postanowił się nim podzielić!

Reklama

Jakub z "Rolnika" podzielił się radosną nowiną

Fani pokochali program "Rolnik szuka żony" i chętnie śledzą losy uczestników nawet po emisji odcinków. W 6. edycji pojawił się Jakub Napierała, który zakochał się w uroczej Annie Stelmaszczyk. Para pojawiła się nawet razem w finale, ale niedługo po nim podjęli decyzje o rozstaniu. Informacja o ich separacji mocno poruszyła widzów. Rolnik był lubianym uczestnikiem show więc nic dziwnego, że fani wciąż interesują się tym, co się u niego dzieje. Warto również dodać, że uczestnik show wciąż pozostaje kawalerem.

Anna i Jakub z Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony/TVP

Jakub Napierała jest przedsiębiorczym rolnikiem, który jest pochłonięty swoją pasją. Na swoim Instagramie pochwalił się relacjami z Finałowej Gali Wielkopolski Rolnik Roku 2023, na którym otrzymał wyróżnienie. Uczestnik show pochwalił się zdjęciem ze statuetką.

Wielkopolski Rolnik Roku. Sala Ziemi Poznań
— napisał Jakub.

W programie Jakub opowiedział, że zajmuje się 250-hektarowym gospodarstwem i na co dzień nie brakuje mu obowiązków. Jego ciężka praca nie poszła na marne, a po otrzymaniu nagrody na ostatniej gali pod jego zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji.

Zobacz także
Gratulacje
— piszą internauci.

A wy śledzicie losy uczestników "Rolnik szuka żony"?

Reklama

Zobacz także: Wypomnieli Kubie z "Rolnika" relację z eks. Stanowczo odpowiedział

Jakub z Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony/TVP
Reklama
Reklama
Reklama