Sylwester uczestników "Rolnik szuka żony"
Instagram

Za nami szampański, sylwestrowy wieczór, podczas którego przywitaliśmy 2020 rok. Niektórzy spędzili tę wyjątkową noc na domówkach, inni na koncertach pod gołym niebem. Jeszcze inni wybrali wystawne bale.

A jak swojego sylwestra spędziły gwiazdy "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie zdjęcia, którymi pochwalili się w sieci! 

1/7
Sylwester Diany z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Sylwester uczestników "Rolnik szuka żony"

Diana była jedną z tych osób, które w ostatnią noc roku bawiły się na hucznej imprezie. Gwiazda 6. edycji "Rolnika" postawiła na seksowną, czarną sukienką z koronkami. Całość uzupełniła naturalną fryzurą i mocnym makijażem, który podkreślił jej piękne oczy. 

Diana pod zdjęciem, które opublikowała na Instagramie, zdecydowała się na małe podsumowanie 2019 roku.

Kochani! W zwiazku z nadchodzącym Nowym Rokiem chcialabym wyrazic wdziecznosc za tysiące wiadomosci pelne ciepla i życzliwości, jakie otrzymalam w ostatnich miesiącach od Was. To niezwykle cenne i budujace. Chcialabym rowniez podziekowac za mniej mile komentarze, bo dzięki nim stalam sie silniejszą i pewniejszą siebie kobietą. Szczegolne podziekowania za ten wspanialy rok skladam dziewczynom z programu @rolnikszukazonytvp oraz ekipie programu @rolnikszukazonytvp. Nie moge zapomniec również o swojej rodzinie i mojej przyjaciolce Martynce, ktora nigdy nie pozwolila mi zwatpić w siebie - napisała Diana (pisownia oryginalna). 

Przypomnijmy, że Diana starała się o serce Seweryna. Niestety, ich znajomość zakończyła się katastrofą. Rolnik okłamał bowiem Dianę, która nie mogła mu tego wybaczyć.

2/7
Sylwester Małgorzaty z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Małgorzata Borysewicz również zdecydowała się na małe podsumowanie, które opublikowała na Instagramie. Jak sama przyznała, rok 2019 był dla niej naprawdę wyjątkowy... 

To był rok 2019! Rok jak 5 minut, wkroczyliśmy w niego czekając na naszego syna, pełni stresu a zarazem optymizmu. Rysiu urodził się nam cały i zdrów oraz wypełnił dom radością i miłością niewyobrażalną. Dziecko umacnia związek(pod warunkiem że jest co umacniać), dystansuje do problemów a dla nas ten rok był trudny - napisała Małgosia.

O jakie trudności chodzi? Małgorzata stwierdziła, że coraz trudniej jest uprawiać rolę. Czy to oznacza, że w 2020 roku zmieni zawód? Czas pokaże!

3/7
Sylwester Natalii z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Natalia, przyjaciółka Diany, nie miała tyle szczęścia co ona. Uczestniczka 6. edycji "Rolnik szuka żony" przyznała na InstaStory, że sylwestra spędza w pracy. Mamy jednak nadzieję, że odbije sobie ten wieczór :)

4/7
Sara i Emilia z "Rolnik szuka żony" spędziły razem Sylwestra
Instagram

Na brak nudy z pewnością nie mogły narzekać uczestniczki 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Nie jest tajemnicą, że Sara i Emilia zostały przyjaciółkami. Nic więc dziwnego, że spędzały razem sylwestra. Najpierw dziewczyny bawiły się w nowym mieszkaniu Sary. Później poszły wraz ze znajomymi na plac Bankowy w Warszawie, gdzie odbywał się koncert organizowany przez stację TVN. Sara i Emilia bawiły się wyśmienicie, co widać po zdjęciach i nagraniach, które umieściły w sieci.

5/7

Małgorzata Płaza z 5. edycji show również postawiła na imprezę ze swoją najlepszą przyjaciółką, czyli... córką! Panie pochwaliły się na Instagramie wspólnym zdjęciem. Widać, że świetnie się dogadują i był to dla nich przyjemny wieczór. 

Życzymy Wam z Agatką na przełomie ROKU wiele szczerych ludzi dookoła, dużo kreatywnych pomysłów na szczęśliwe źycie i siły do ich realizacji 🎉🍷🔥✨🎆🎊📆 - napisała pod zdjęciem Małgorzata.

6/7

Anna z "Rolnik szuka żony 6" również spędziła sylwestra ze swoim dzieckiem. Towarzyszył im oczywiście Jakub, rolnik, który stracił dla niej głowę. Musimy przyznać, że tworzą naprawdę piękną rodzinę. Czyżby w 2020 roku Ania i Kuba mieli stanąć na ślubnym kobiercu? Trzymamy za nich kciuki!

7/7
Wyświetl ten post na Instagramie.

To był dobry rok. #cośsiękończycośsięzaczyna

Post udostępniony przez Tula (@its.me.tula)

Agata z "Rolnik szuka żony 6" spędziła sylwestra w nieco nostalgicznym nastroju. Na to przynajmniej wskazuje zdjęcie, które opublikowała na Instagramie.

To był dobry rok. #cośsiękończycośsięzaczyna - napisała pod fotografią dziewczyna.

A wy jak spędziliście swojego sylwestra? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony