8. odcinek "Sanatorium miłości" za nami. W programie TVP jak zwykle nie zabrakło wzruszeń i wielkich emocji: Cezary wybrał się na randkę z Wiesią, Ryszard K. w poruszającej rozmowie z Martą Manowską wspominał swoją żonę, a na koniec wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach kulinarnych.

Niestety, po ostatnim odcinku show w sieci pojawiło się sporo krytycznych komentarzy dotyczących... Małgosi i Marka! Internauci piszą wprost, że nie podoba się im zachowanie pary! O co chodzi?

Fani krytykują Małgosię i Marka

Marek już od pierwszego odcinka mówił głośno, że to Małgosia jest jego faworytką. Mężczyzna robił wszystko, żeby zwróciła na niego uwagę i nie ukrywał, że po prostu zakochał się w koleżance z "Sanatorium miłości". Wydaje się, że Małgosia doceniła starania Marka - to z nim spędza najwięcej czasu, a w ostatnim odcinku show, podczas randki z Ryszardem K. przyznała, że łączy ją coś z Markiem.

Niestety, nie wszyscy fani programu uważają, że Małgosia i Marek pasują do siebie. Intarnautom nie podoba się zachowanie Marka, który m.in. podczas warsztatów kulinarnych zapytał Małgosię "czy można się pieścić przy gotowaniu?". Zobaczcie, co pisali internauci!

Obok żenującego Marka dziwię się, że Małgosia wytrzymuje i kontynuuje 'ten zwiazek'

Marek z Małgosią okropni 👎🏿

Marek jest tragiczny, co ta Małgosia w nim widzi,przecież oni w ogóle nie mają o czym że sobą rozmawiać. Na niektóre żarty i pytania Małgosia mu wcale nie odpowiada- komentowali intarnauci. 

Waszym zdaniem Małgosia i Marek pasują do siebie? Niestety, już kilka tygodni temu okazało się, że ich związek, który rozpoczął się w programie nie przetrwał próby czasu. Uczestniczka show w rozmowie z portalem plejada.pl przyznała, że wciąż szuka miłości!

Zobacz także: Ryszard i Walentyna kolejną parą w „Sanatorium miłości”!? „Jesteśmy coraz bliżej siebie”...

Fani "Sanatorium miłości" krytukują Marka i Małgosię.

Małgorzata i Marek Sanatorium miłości
facebook

Internauci ostro ocenili zachowanie Marka.

Małgorzata i Marek z
East News

Więcej na temat Sanatorium miłości