W mikołajkowym wydaniu teleturnieju "Milionerzy" pojawili się Zbigniew Zamachowski oraz Borys Szyc - gwiazdorzy filmu "Listy do M. 3"! Ile wygrali? Z jakimi pytaniami mieli największy problem? Na co przeznaczą wygraną? Poznajcie wszystkie szczegóły!

Reklama

NAJNOWSZE: W Milionerach padło pytanie za MILION! Czy Zbigniew Zamachowski i Borys Szyc wiedzieli jak odpowiedzieć?

Zobacz: Padliśmy ze śmiechu, kiedy usłyszeliśmy pytanie o Kaczyńskiego! Ale odpowiedź uczestniczki "Milionerów"? To dopiero porażka! ;)

Ile wygrali Zamachowski i Szyc w "Milionerach"?

Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski wystąpili w specjalnym, charytatywnym odcinku show TVN. Pieniądze z wygranej zostaną przeznaczone na fundację TVN. Na razie dwóm popularnym aktorom udało się wygrać aż 250 tysięcy złotych. Nie usłyszeli kolejnych pytań, bo czas odcinka się skończył. Kolejny - już dziś 7 grudnia o godzinie 20:55 w TVN.

Z jakimi pytaniami musieli sobie poradzić? Oto jedno z nich, na które wykorzystali pierwsze koło ratunkowe:

Jaki ciuch ciucha wykształciuch?

A: wykształcony

B: kumaty

C: szkolony

D: znoszony.

Panowie wzięli pół na pół i ostatecznie zaznaczyli prawidłową odpowiedź D. W ten sposób wygrali pierwszy tysiąc! Aktorzy mieli również problem z zagadnieniem: Co jest niezbędne do luzowania kaczki? Poprosili o pomoc publiczność, która wskazała poprawną odpowiedź B.

Do miliona zostały dwa pytania, a Zamachowski i Szyc mają jeszcze jedno koło - telefon do przyjaciela, którym jest Marcin Prokop!

Myślicie, że uda im się wygrać milion? Z niecierpliwością czekamy na dzisiejszy odcinek!

Zobacz także: Uczestnik "Milionerów" poległ na pytaniu o dziecięcą rymowankę. Nie uwierzycie, co odpowiedział!

Reklama

Zamachowski i Szyc radzą sobie świetnie!

Reklama
Reklama
Reklama