Kolejna wpadka w "Milionerach"! Tym razem w grze wziął udział Remigiusz Jaśkiewicz, który w pytaniu eliminacyjnym bez problemu pokonał konkurencję, bezbłędnie i błyskawicznie typując wszystkie serialowe pary z "Przyjaciół", "Seksu w wielkim mieście", "House of Cards" oraz "Simpsonów". Nikt się więc nie spodziewał, że uczestnik odpadnie tak szybko i to przez pytanie o dziecięcą rymowankę. Nigdy nie uwierzycie, co odpowiedział!

Reklama

Zobacz: „Ludzie są w takim stresie, że nie pamiętają nawet imienia córki”. TYLKO U NAS! Hubert Urbański o kulisach programu Milionerzy!

"Milionerzy" - to pytanie zaskoczyło Remigiusza!

Remigiusz Jaśkiewicz otrzymał nietypowy zestaw pytań. Na początek musiał zdecydować, jaki kształt ma rolka papieru toaletowego! To na szczęście nie stanowiło dla niego problemu, gorzej było z kolejnym pytaniem...

Zobacz także

Że co ???? #Milionerzy pic.twitter.com/tht61CLYKN
— Arkadiusz Waluk ???????? (@ArkadiuszWaluk) 13 listopada 2017

Uczestnik musiał dokończyć rymowankę dla dzieci.

Opowiem ci bajkę, jak kot palił fajkę, a kocica...

A: kocięta zaś skręta

B: w fifce, byle dalej od nosa

C: upaliła kawał nosa

D: te koty zeszły z drogi cnoty

Mogłoby się wydawać, że każdy kojarzy tę rymowankę z dzieciństwa. Nic bardziej mylnego! Remigiusz zaznaczył odpowiedź A, choć wszyscy wiedzą, że prawidłową odpowiedzią była odpowiedź C.

Znaliście odpowiedź?

Zobacz: Hubert Urbański dzięki „Milionerom” sam został milionerem? Wiemy, ile zarobił jako prowadzący show

Reklama

Zobacz więcej: Pytanie za milion złotych dotyczyło... ras gołębi. Co jeszcze wydarzyło się w odcinku specjalnym „Milionerów”?

Reklama
Reklama
Reklama