Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN
TV-Show

Uczestnik "Milionerów" poległ na pytaniu o dziecięcą rymowankę. Nie uwierzycie, co odpowiedział!

Trochę wstyd nie znać odpowiedzi ;)

Kolejna wpadka w "Milionerach"! Tym razem w grze wziął udział Remigiusz Jaśkiewicz, który w pytaniu eliminacyjnym bez problemu pokonał konkurencję, bezbłędnie i błyskawicznie typując wszystkie serialowe pary z "Przyjaciół", "Seksu w wielkim mieście", "House of Cards" oraz "Simpsonów". Nikt się więc nie spodziewał, że uczestnik odpadnie tak szybko i to przez pytanie o dziecięcą rymowankę. Nigdy nie uwierzycie, co odpowiedział!

 

Zobacz: „Ludzie są w takim stresie, że nie pamiętają nawet imienia córki”. TYLKO U NAS! Hubert Urbański o kulisach programu Milionerzy!

 

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

"Milionerzy" - to pytanie zaskoczyło Remigiusza!

Remigiusz Jaśkiewicz otrzymał nietypowy zestaw pytań. Na początek musiał zdecydować, jaki kształt ma rolka papieru toaletowego! To na szczęście nie stanowiło dla niego problemu, gorzej było z kolejnym pytaniem...

Że co 😓 #Milionerzy pic.twitter.com/tht61CLYKN

— Arkadiusz Waluk 🇪🇺 (@ArkadiuszWaluk) 13 listopada 2017

Uczestnik musiał dokończyć rymowankę dla dzieci. 

Opowiem ci bajkę, jak kot palił fajkę, a kocica...

A: kocięta zaś skręta

B: w fifce, byle dalej od nosa

C: upaliła kawał nosa

D: te koty zeszły z drogi cnoty

 

Mogłoby się wydawać, że każdy kojarzy tę rymowankę z dzieciństwa. Nic bardziej mylnego! Remigiusz zaznaczył odpowiedź A, choć wszyscy wiedzą, że prawidłową odpowiedzią była odpowiedź C.

 

Znaliście odpowiedź?

 

Zobacz: Hubert Urbański dzięki „Milionerom” sam został milionerem? Wiemy, ile zarobił jako prowadzący show

 

Zobacz więcej: Pytanie za milion złotych dotyczyło... ras gołębi. Co jeszcze wydarzyło się w odcinku specjalnym „Milionerów”?

Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe
TV-Show
Widzowie zawiedzeni finałem w "Milionerach"! Pojawiają się... teorie spiskowe: "Było wiadomo, że nie wygra"
Widzowie zawiedzeni finałem w "Milionerach"! Pojawiają się... teorie spiskowe: "Było wiadomo, że nie wygra"

Ostatni odcinek "Milionerów" wzbudził w widzach ogromne emocje. Wszyscy z niecierpliwością czekali na emisję, bo po raz pierwszy w tej edycji miało paść pytanie za milion złotych. Remigiusz Skubisz, który był głównym bohaterem tego wydarzenia, miał szansę  zostać drugim w historii polskiej edycji "Milionerów" zwycięzcą tak ogromnej sumy pieniędzy. Przypomnijmy, że uczestnik miał już 500 tys. złotych i do wykorzystania jedno i ostatnie koło ratunkowe - pytanie do publiczności.   Zobacz:  Hubert Urbański dzięki „Milionerom” sam został milionerem? Wiemy, ile zarobił jako prowadzący show Pytanie za milion w "Milionerach" Pytanie za milion brzmiało: Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka? a) rozum b) Bóg c) miłość d) czas   Remigiusz Skubisz wykorzystał koło ratunkowe, ale niestety publiczność mu nie pomogła - po 34 proc. otrzymały dwie odpowiedzi. Mężczyzna zrezgynował z gry, otrzymując kwotę 500 tys. złotych.   Polecamy: Pytanie za milion złotych dotyczyło... ras gołębi. Co jeszcze wydarzyło się w odcinku specjalnym „Milionerów”?   Widzowie widzą spisek!   Nie da się ukryć, że gra wywołała ogromne emocje u widzów. Niektórzy... dopatrują się spisku! W komentarzach na Facebooku sugerują, że gra była "ustawiona" i od początku było jasne, że Remigiusz nie wygra miliona, a publiczność specjalnie mu nie pomogła.    - To było wiadome, że nie wygra, ale hajs dla TVN-u za oglądalność się zgadza - Ale żałosne te rzekome wyniki głosowania publiczności, choć myślałam, że wszystkim odpowiedziom daszą po 25 proc. i tyle z koła - I najmniejszy procent "publiczności" na prawdiłową odpowiedź... jassssssneeee - piszą widzowie w komentarzach.   Jak widać "Milionerzy" wzbudzają...

Niegrzeczne pytanie w Milionerach
TV-Show
Takiego pytania w "Milionerach" jeszcze nie było! Hubert Urbański... aż się zawstydził
Ale mina

"Milionerzy" : W nowym odcinku teleturnieju z Hubertem Urbańskim padło pytanie o... cztery litery. I to dosłownie. Jeden z uczestników musiał poradzić sobie z taką oto zagadką: Ile liter to miejsce w którym plecy tracą szlachetną nazwę? Zobacz:  4 sposoby na zarabianie w domu   Hubert Urbański zawstydzony!  Hubert Urbański zadając to pytanie, nie umiał ukryć uśmiechu na twarzy. Z kolei zawodnik był lekko skonsternowany. Prowadzący ciągnął go za język, a więc w pewnym momencie powiedział, że chodzi o... "dupę". Warto w tym momencie zobaczyć minę prowadzącego. Czy zaznaczy poprawną odpowiedź? Przekonacie się już dziś o 20:50 w TVN!    Zobacz:  "Milionerzy" - uczestniczka blisko miliona! Pytanie do przyjaciela i... katastrofa większa niż u Rusin i Kraśko! Milionerzy z Hubertem Urbańskim to hit oglądalności. 

Hubert Urbański poprowadzi program "Milionerzy"?
East News
Newsy
"Milionerzy": Pytanie za 250 tysięcy złotych o polskiego youtubera! Znałeś odpowiedź?
Teraz czas na pytanie o milion!

To niesamowite! Remek Skubisz, uczestnik "Milionerów" wygrał już pół miliona złotych. To naprawdę niezwykłe, bo na większość pytań nie znał odpowiedzi na sto procent, tylko się domyślał i po kolei eliminował te najmniej prawdopodobne. Remek wykorzystał na razie dwa koła ratunkowe. Jednak pytanie, które nas najbardziej zaskoczyło, dotyczyło jednego z polskich youtuberów. A brzmiało ono tak: Kto przyrządza "łazanki takie polskie, że nawet Beata Szydło uspokoi się"? A. Food Emperor B. Magda Gessler C. Pascal Brodnicki D. Jamie Olivier   Zobacz też:  W tym pytaniu z "Milionerów" mężczyźni nie mają szans. Uczestnik zużył dwa koła ratunkowe i zrezygnował z gry. A Ty znasz odpowiedź?   Remek znał odpowiedź!   "Milionerzy" - czy uczestnik wygra milion złotych? Oczywiście poprawną odpowiedzią była odpowiedź A. Food Emperor. Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, kim jest Food Emperor.  To tajemniczy youtuber prowadzący swój kanał kulinarny. Food Emperor podaje się za Szweda, mówi, że mieszka w Sztokholmie. Twierdzi, że jest poważnym biznesmenem, choć w swoich filmikach używa sporo wulgaryzmów.   Tutaj zamieszczamy wideo, o które pytał Hubert Urbański. UWAGA! WIDEO ZAWIERA NIECENZURALNE SŁOWA!!!     Zobacz także:  "Milionerzy": Uczestnik blisko miliona! Ale nie udało się ;( To pytanie kosztowało go aż 210 tysięcy złotych!   Ale wracając do "Milionerów", Remek ma już na swoim koncie pół miliona złotych - niestety gra została przerwana i odpowiedź na pytanie o milion złotych usłyszymy dopiero w następnym odcinku! Emocje są tym większe, że Remkowi zostało jeszcze jedno koło ratunkowe! Nie możemy się doczekać!   Zobacz:  "Milionerzy": Uczestniczka mogła wygrać milion   Czy Hubert Urbański wręczy czek na milion złotych?...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner