Wiktoria płacze w hotelu paradise
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Wiktoria wciąż jest wściekła na dziewczyny? "Nikt nie powinien być tak traktowany"

Wiktoria z "Hotelu Paradise" przyznała, że zachowanie uczestniczek bardzo ją zabolało. Dopiero z emisji odcinka poznała całą prawdę! "Myślałam, że naprawdę mnie wspierają".

Pojawienie się Wiktorii w "Hotelu Paradise" wzbudziło wśród jego mieszkanek mnóstwo emocji. Dziewczyny natychmiast wyczuły, że piękna blondynka to zagrożenie dla ich par i wcale się nie myliły! Wiktoria od razu spodobała się panom, a jej uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii buzia natychmiast zaskarbiła sobie ich sympatię. Mieszkanki hotelu postanowiły popsuć nowej uczestniczce szyki i urządziły jej serię przykrych pytań podczas Pandory, doprowadzając ją nawet do płaczu. Jak się okazuje, w tym przypadku czas nie goi ran - emisja programu w telewizji pokazała Wiktorii sytuacje, o których nie miała pojęcia! Jak teraz to komentuje?

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje rozstanie Bibi i Simona! "Bardzo szkoda, ale Bibi..."

"Hotel Paradise" Wiktoria jest wściekła na inne uczestniczki: "nie widziałam, jaka jest prawda"

Puszka Pandory, podczas której mieszkańcy rajskiego hotelu pokazali Wiktorii, co sądzą o jej obecności w programie, poruszyła widzów, ale także uczestników poprzednich edycji. Luiza, Kuba czy inni bohaterowie poprzednich edycji nie kryli oburzenia tym, jak Wiktoria została potraktowana. 

Wiktoria była wówczas cała w emocjach, poczuła się odrzucona i skrytykowana przez całą grupę. Okazuje się, że mimo iż od nagrań programu minęło już kilka miesięcy, uczestnicy dopiero teraz poznają prawdę o zamiarach innych z emisji odcinków w telewizji. W ten właśnie sposób Wiktoria dowiedziała się, że dziewczyny knuły przeciwko niej i w Q&A z fanami przyznała, że nie miała dotąd o tym pojęcia!

Czy czułaś, że moment, w którym laski cię pocieszały w łazience, był fałszywy?

Nie… Myślałam, że naprawdę mniej wspierają. Ja też oglądałam te odcinki po raz pierwszy i możecie mi wierzyć, że nie widziałam, jaka jest prawda - przyznała Wiktoria. 

Wiktoria z Hotelu Paradise odpowiada na pytania fanów
wiktoriagasior_ifbbpro/Instagram

Wiktoria nie tylko nie wiedziała, że dziewczyny potraktowały ją nieszczerze, ale także zaprzeczyła słowom wyjaśnienia jednej z nich, Klaudii. Internauci wspomnieli, że Klaudia zapewniła na Instagramie, że wszystko sobie z Wiktorią wyjaśniła odnośnie feralnej puszki Pandory. Tymczasem Wiktoria zdecydowanie zaprzeczyła tym słowom i ostro odpowiedziała: 

Wyjaśnione? Hmm... Dla mnie to nie jest do wyjaśnienia. Nikt na świecie nie powinien być tak traktowany jak ja w Hotelu. Dla mnie to było za mocne - przyznała uczestniczka. 

Wiktoria podczas wyboru partnera w Hotelu Paradise 4
Hotel Paradise 4, Player.pl

Wiktoria nie ukrywa, że źle czuła się na początku swojego udziału w programie. Zachowanie mieszkańców Hotelu określiła tylko, mówiąc: "Brak słów", potwierdziła także, że do dziś nie dowiedziała się, kto sformułował przykre pytania w jej stronę. Zaś na pytanie o to, z kim utrzymuje kontakt, odpowiedziała, że z jedną osobą stale, a z czterema sporadycznie. Czy to oznacza, że Wiktoria z "Hotelu Paradise" zakończyła program, będąc w parze? 

Ania o tym, dlaczego odpadli z Mattem z Hotelu Paradise
Newsy
"Hotel Paradise": Matt wyznał, że ma dziewczynę! Ania jednak była w nim zakochana?! Prawda wyszła na jaw... 
"Hotel Paradise": Matt wyznał, że ma dziewczynę! Ania jednak była w nim zakochana?! Prawda wyszła na jaw... 

W dzisiejszym odcinku " Hotelu Paradise - powrót z raju " odbyła się puszka pandory. Uczestnicy opowiedzieli o największych spiskach, tajnych paktach i uczuciach. Odpowiedzieli również na niewygodne pytania zadane anonimowo.  Czy Ania jednak zakochała się w Mateuszu?  Czy serce Matta jest zajęte? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Viola zraniona zachowaniem Oli. To już definitywny koniec ich przyjaźni! Jak wyglądała ich ostatnia rozmowa? "Hotel Paradise - powrót z raju" - uczestnicy ujawniają tajemnice o spiskach  Uczestnicy opowiedzieli dziś sporo o paktach i spiskach, które zawierali podczas swojego pobytu w "Hotelu Paradise". Chris przyznał, że tytuł największego intryganta powinien należeć do Sandry i Maćka. Maciek poniekąd sam się przyznał do tego, że dużo manipulował: Uważałem, że to jest sposób dla mnie aby dotrwać do końca tego programu Spiskowali między innymi nad pozbyciem się Szymona z programu. Wówczas zagrożony był Chris i odejście Szymona było jedynym wyjściem, aby dać mu kolejną szansę.  Ja nie chciałem się pozbyć się Szymona, bo mi nie podpadł ale walczyłem o swoje przetrwanie w programie. Zrobiłem to nie wiem czy chamsko, jeśli chamsko to żałuje, ale to nie był mój cel, żeby się go pozbyć.  - przyznał szczerze Chris Kolejną intrygą m. in. z udziałem Maćka było pozbycie się Sandry z programu i zostawienie w nim Marty. Plan zaczął się sypać, kiedy Adam wydał się na puszce pandory, kiedy Sandra odpowiadała na pytanie czy myśli, że Marta jej zagraża.  - Oczekiwałam od Maćka podejścia do mnie i po prostu ludzkiej rozmowy a nie niepotrzebnej intrygi - Sandra - Nie było innego sposobu aby zachować Martę w programie - Maciek - Ja nie czuje, że odbiłam Maćka Sandrze, bo to on był bardziej...

Hotel Paradise 2: Hania zarzuca Soni, że jest fałszywa!
Mat. promocyjne / Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Hania uderza w Sonię: "Jesteś nieco fałszywa i nieokreślona". Odbierze jej Krystiana?!
"Hotel Paradise 2": Hania uderza w Sonię: "Jesteś nieco fałszywa i nieokreślona". Odbierze jej Krystiana?!

Hania okazuje się być naprawdę mocną graczką w " Hotelu Paradise 2 ". Uczestniczka nie miała łatwego wejścia, a koleżanki niezbyt pochlebnie oceniając jej urodę, stwierdziły, że nie widzą w niej konkurencji. Jednak nowa od początku pokazała, że ma charakter. Hania idzie po swoje jak burza i ceni sobie szczerość, nawet kosztem narobienia sobie wrogów na rajskiej wyspie.  Podczas "puszki Pandory" ostro określiła Sonię:  Jesteś nieco fałszywa i nieokreślona Co na to Sonia?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Hania już pierwszego dnia narobiła sobie wrogów?! "Nie dam sobie uwłaczać!" "Hotel Paradise 2": Hania i Sonia na wojennej ścieżce To nie była zbyt miła "puszka pandory" dla Hani. Podczas pierwszych pytań dowiedziała się od męskiego grona uczestników, że nie jest w ich typie. Zapytana o to, czy przeszkadza jej fakt, że tak mocno się wyróżnia odpowiedziała:  Absolutnie mi to nie przeszkadza. Od dziecka się wyróżniam i jestem oswojona z tym, że gdziekolwiek nie jestem  no to zawsze niosę ten ciężar bycia inną i jest to dla mnie naturalne.  Jako nowa uczestniczka, została również poproszona o ocenę pozostałych uczestników. Niestety dla Soni nie był to zbyt miły komentarz. Hania oceniła ją jako "nieco fałszywą oraz nieokreśloną", co spowodowało złość.  To jest bardzo mocne słowo i przykre. - powiedziała Hania jednak była niewzruszona:  Nie ma się co obrażać, tutaj chodzi o szczerość i trzeba wziąć na klatę. Jeśli ktoś by mi powiedział, że jestem fałszywa no to ok.  Chociażby sytuacja wczorajsza, kiedy sama powiedziałaś, że z jednej strony tak z drugiej tak. Nawiązała do sytuacji, w której Sonia komentowała jej wygląd, a...

Newsy
"Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"
"Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"

To był ostatni dzień na rajskiej wyspie dla Magdy Jankowskiej. To ona decyzją pozostałych uczestników musiała opuścić " Hotel Paradise ". Dzisiejsza "puszka pandory" była bardzo emocjonalna i padło sporo gorzkich słów. Jednak uczestnicy do ostatniej chwili nie spodziewali się tego, że będą musieli zdecydować, która z uczestniczek wróci do Polski. W końcu rozkład sił i tak był nierówny. Teraz w efekcie decyzji uczestników w hotelu pozostało dwóch singli, są nimi Adam oraz Robert. Wyjście Magdy z programu było bardzo emocjonalne i odbyło się w napiętej atmosferze. Myślę, że chłopcy są sterowani Kamilem - podsumowała Faktycznie tak jest? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Uczestnicy spiskują przeciwko relacji Soni i Adama! "Na rudego zawsze jest sposób!" Magda Jankowska odpada z "Hotelu Paradise 2" Zasady w "Hotelu Paradise" są bezlitosne. Zgodnie z instrukcją, uczestnicy musieli wyeliminować dziś z gry jedną uczestniczkę. Dzisiejsza "puszka pandory" była więc bardzo emocjonalna, a uczestnicy nie szczędzili sobie gorzkich słów. Największe spięcie wywiązało się na linii Kamil - Magda. Uczestnicy wzajemnie zarzucili sobie fałsz i kłamstwo. Magda musiała odpowiedzieć na pytanie, czy dziewczyny wiedzą, że jest względem nich fałszywa. Uczestniczka odpowiedziała, że nie sądzi, aby koleżanki mogły mieć o niej takie zdanie. Sonia nie rozumiała, komu może zależeć na tym, aby zepsuć Magdzie opinię, jednak ta  była pewna, że autorem tego pytania był Kamil. W końcu uczestnik nie kryje do niej niechęci:  Interpretuje to po zachowaniu. Spuszczasz wzrok, zastanawiasz się, kręcisz - tłumaczył, dlaczego uważa, że jest fałszywa Magda nie odpuszczała:  Masz 26 lat, możesz...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner