Wiktoria podczas wyboru partnera w Hotelu Paradise 4
Hotel Paradise 4, Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise": Kogo Wiktoria posłała do domu? "Podstępna żmija jadowita!" 

Wiktoria wywołała popłoch w "Hotelu Paradise". O swoje pary najbardziej boją się Maria, Karolina i Natalia. Jeden z panów ułatwił wybór Wiktorii. Który?

Dziewczyny z "Hotelu Paradise" zaczynają czuć, że pobyt w programie to nie są rajskie wakacje. Dotychczasowe relacje w show nie są jeszcze na tyle poważne, aby mogły spać spokojnie przed kolejnymi rajskimi rozdaniami. Szczególnie zagrożone czują się Karolina, Natalia i Maria. Dziś to do nowej Wiktorii należał wybór, z kim stworzy swoją pierwszą parę w programie. Randka z wszystkimi uczestnikami, oprócz Darka, bardzo jej w tym pomogła. Co więcej panowie zdeklarowali się wcześniej czy chcą budować coś z nową uczestniczką. Reakcja Wiktorii była co najmniej zastanawiająca:

A to podstępna żmija jadowita. Ja mu dam, dobrze go rozkminiłyśmy z laskami, bez kitu. Skubaniec. 

Kogo wybrała?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Kłótnia Giovanniego z uczestnikami podzieliła fanów show!

Największe dramy w "Hotelu Paradise"! Która z nich wywołała najwięcej emocji? RANKING

"Hotel Paradise": Wiktoria rozbiła najmocniejszą parę?

Za nami dopiero kilka pierwszych odcinków "Hotelu Paradise", więc trudno oceniać, która z par może czuć się bezpiecznie przed nadchodzącym "rajskim rozdaniem". Uczestnicy nie kryją, że nie spotkali w programie wymarzonych połówek. Przemek chce być jednak wierny Klaudii i nawet nowa Wiktoria, mimo tego, że wskazała go na swój pierwszy wybór, zorientowała się, że nie chce wchodzić pomiędzy ten duet. O ile Klaudia może odetchnąć z ulgą, tak dobrze nie mają Maria, Karolina i Natalia. 

Wiktoria jako singielka miała wiele możliwości ku temu, aby poznać męską część ekipy. Jedną z nich była randka, po wygranej z dziewczynami konkurencji na równoważni. Dzięki temu mogła spotkać się z Łukaszem, Miłoszem, Przemkiem oraz Kubą. Natalia, chociaż nie dogaduje się z Darkiem, obroniła swoją parę. Uczestnik nie krył niezadowolenia i przyznał, że specjalnie będzie starał się o Wiktorię: 

Muszę się zakręcić koło Wiki bardziej, żeby ona (Natalia - przyp. red.) też to widziała. (...) "Wiki posmarujesz mi plecki, bo moja para nie chce?" - śmiał się 

Kłótnia Darka i Natalii w Hotelu Paradise 4
Hotel Paradise 4, Player.pl

Fakt, że Natalia jako jedyna obroniła swojego partnera przed randką z nową nie był mu w smak: 

Szczerze mówiąc, byłem trochę zawiedziony. Chyba nie jest mi dane pójść na randkę jakąkolwiek. Ja je*ie. 

Sytuacja Darka i Natalii jest zdecydowanie napięta. Uczestnik postawił przyznać partnerce wprost, że będzie starał się o Wiktorię, a relację z nią opisał słowami "lepiej tydzień pojeździć sobie Rolls-Roycem niż Polonezem". Przyznał, że czuje od niej obojętność, a to nie jest w porządku kiedy inne pary, przekraczają kolejne bariery bliskości. 

- Myślisz, że jak inni się migdalą, to to takie pewne jest? - zapytała
- Raczej nie, ale Przemka jestem pewny to co oni pokazują to jest raczej szczere, to jest coś czego brakuje naszej parze. 
- To Tobie 
- Ja wiem, że tobie odpowiada, że ty niczego nie chcesz i ja to szanuje 
- Dla mnie to jest zbawcze
- Jak mam być szczery to mi się to nie podoba
- Ja serio myślałam, że mamy tę sztamę i idziemy do finału razem, poważnie. Zobaczysz, że ja będę w finale, trzymaj się mnie. 

Pewność siebie Natalii nie jest jednak do końca taka mocna jak w rozmowie z Darkiem, co przyznała przed dziewczynami. Swoją pewność siebie zatraciły również Karolina, która tworzy parę z Miłoszem oraz Maria, która zdaje się nie mieć szans u Kuby. 

Wiktoria Gąsior i Klaudia El Dursi w Hotelu Paradise 4
Hotel Paradise 4, Player.pl

Kluczowe dla losów uczestników w programie okazało się być zakończenie randki uczestników z Wiktorią. Zostawiając w specjalnie przygotowanym plecaku drewniane serce, musieli się zdeklarować czy chcą stworzyć z nią nowy związek. Ostatecznie okazało się, że tylko jeden z panów zdecydował się na ten krok, a fakt, kim był nie do końca spodobał się Wice: 

A to podstępna żmija jadowita. Ja mu dam, dobrze go rozkminilyśmy z laskami, be kitu. Skubaniec - podsumowała. 

Kto wybierze Wiktoria w Hotelu Paradise 4
Hotel Paradise 4, Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Kara zaśpiewa piosenkę do 5. edycji show? Odpowiedziała!

Kto zdecydował się na ten krok? Tego dowiemy się dopiero w kolejnym odcinku. Czy ta deklaracja i ostateczna decyzja Wiktorii w konsekwencji odeśle jedną uczestniczkę do domu? 

Eliminacje w Hotelu Paradise 4. Pierwszy wybór Wiktorii
Hotel Paradise 4, Player.pl

Newsy
"Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno...
"Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno...

W " Hotelu Paradise 2"  Kamil nie kryje swojej jawnej niechęci do Roberta i Magdy. Co chwilę powtarza, że jego główną misją jest ponowne pozbycie się tych uczestników z programu. Podczas dzisiejszej "pandory" nie hamował się drwiąc z wyglądu Magdy. Nazywał ją "kaczką" i starał się ją przedrzeźniać.  Magda w końcu nie wytrzymała i uderzyła w najczulszy punkt Kamila, czyli skrytykowała wygląd Julii - kobiety, którą w programie upodobał sobie Kamil, a która nieoczekiwanie musiała opuścić program podczas ostatniego "rajskiego rozdania".  Podczas dzisiejszej "pandory" wszelkie granice zostały przekroczone. Jak zakończyła się ta ostra wymiana zdań?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Miłość Anki i Ivana skończyła się przez Atę? "Powinnam ci strzelić w ryj za to, co zrobiłeś!" "Hotel Paradise 2": Magda i Kamil na linii ognia  "Puszka pandory" to najcięższy moment w "Hotelu Paradise" nie licząc "rajskiego rozdania". Wówczas uczestnicy mogą zadać sobie anonimowo najbardziej niewygodne pytania. Dziś doszło do starcia uczestników zdecydowanie nie pałających do siebie sympatią. Kamil uwziął się na Magdę i publicznie kpił z jej wyglądu, jednocześnie deklarując, że jest najbardziej fałszywą osobą i zrobi wszystko, by ona i Robert, za jego sprawą, ponownie wylecieli z programu.  Kamil, zwracając się do Magdy prześmiewczo starał się naśladować wygląd jej ust. Nazywał ją "kaczuszką" i starał się naśladować wygląd jej ust. Uczestniczka w końcu nie wytrzymała i zaatakowała jego byłą partnerkę, w której był tak zauroczony, wskazując na to, że również miała zrobione usta:  Twoja Julka miała tak spier**olone usta i ty tego nie...

Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka
"Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka

Krystian i Robert otrzymali szansę powrotu do " Hotelu Paradise "! Ich być albo nie być w programie zależy od pięknej długowłosej brunetki. Karolina Mrozicka dołączyła właśnie do ekipy, jednocześnie ma szansę przywrócenia do programu jednego z uczestników, którzy odpadli podczas ostatniego "rajskiego rozdania". Kogo wybierze?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta zoperowała sobie nos! Pokazała pierwsze zdjęcie, fani jej nie poznają! "Hotel Paradise 2": Robert i Krystian mają szansę wrócić do programu! Po ostatnim "rajskim rozdaniu" program musiało opuścić aż dwóch uczestników. Krystian, który postanowił już przestać walczyć o Sonię, stanął za Anią, która bez wahania wybrała Ivana. Z kolei Robert po odejściu Magdy stwierdził, że nie chce dalej brać udziału w show i stanął za Julią. Stając za partnerką Kamila był świadomy, że opuści program, jednak nie wiedział, że uczestniczka nie do końca wie, czy chce pozostać w relacji z Kamilem. Ostatecznie postanowiła dać mu ostatnią szasnę. Tym samym Robert i Krystian musieli upuścić hotel, jednak jak się okazało... nie na długo. Przy bramie czekała na nich koperta. Z informacji zamieszczonej w środku dowiedzieli się, że to jeszcze nie koniec ich przygody w programie TVN7.  Na terenie "Hotelu Paradise" czekała na uczestników nowa dziewczyna. Karolina Mrozicka dołączy do programu od razu w duecie. Robert i Krystian musieli wykonać kilka zadań, aby przypodobać się uczestniczce, która będzie miała możliwość przywrócenia jednego z nich do gry. Pierwszym zadaniem było narysowanie jej własnej karykatury, drugim natomiast kupno sukienki i zmieszczenie się w określonej kwocie, która na balijskim targowisku okazała się niemałym wyzwaniem. Kogo wybierze Karolina?...

Adam z Martyną parą!?
TV-Show
"Hotel Paradise": Romans Adama i Martyny kwitnie! "Nie zapomniałem o Oli". Co z Łukaszem?
Hotel Paradise, odcinek 13. Czy Martyna rzuciła Łukasza dla Adama? Romans Adama i Martyny kwitnie.

Za nami 13. odcinek "Hotelu Paradise"! Co wydarzyło się w show? Czy Adam odbił Martynę Łukaszowi? Jak przebiegła randka Sandry i Mateusza? Zobaczcie naszą relację! "Hotel Paradise": Romans Martyny i Adama kwitnie! Na początku nowy uczestnik Mateusz i Sandra wybrali się na randkę, podczas której zagrali w dwuznaczną grę. Sandra musiała przytulić uda chłopaka, Mateusz zaś klepnąć... piersi uczestniczki.  Z kolei Viola porozmawiała z Blondino, który w poprzednim odcinku, podczas imprezy, nie chciał z nią gadać. Kobieta miała pretensje do chłopaka, który nie okazywał jej zainteresowania. Chce jednak nadal tworzyć z nim parę: To wszystko jest dziwne. Jak ktoś mi dają energię, odchodzę od tej osoby - stwierdził Łukasz.  Ta impreza była zakrapianą imprezą. Dziś było mi głupio. Wczoraj było jak stare małżeństwo. Póki jest Latino, chcę z nim tworzyć parę. - powiedziała Viola.  Tymczasem romans Adama i Martyny kwitnie!  Dla mnie ten program się zaczął - powiedziała Martyna po romantycznej rozmowie z Adamem Dla mnie też - stwierdził Adam Adam wytłumaczył się, że nie zapomniał o Oli" To nie jest tak, że zapomniałem o Oli, mam ją z tyłu głowy, ale życie toczy się dalej. Ale ja nie będę cały czas lamentować, że Ola odeszła, bo po co tak. Ale nie chcę uciekać, od tego co czuję - powiedział Adam.  A co z Łukaszem? Martyna stwierdziła: Żalu nie ma. Ale to jest pierwszy, albo jeden z pierwszych, zawód w relacjach damsko męskich.   Z kolei Łukaszowi jest... smutno:  Czuję, że nawiązują relację bliższą. Jest atmosfera, której nie powie się słowami. Czuję lekkie zaniepokojenie i lekki smutek. Wraz z pojawieniem się Klaudii El Dursi, przyszedł czas na kolejną grę....

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner