Luiza zszokowana zachowaniem uczestników Hotelu Paradise 4
mat. prasowe, Instagram @luiza.benzouaoua
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda"

Uczestnicy "Hotelu Paradise" doprowadzili do łez Wiktorię podczas "puszki Pandory". Luiza z 3. edycji nie mogła tego słuchać! "4. sezon to dramat" - napisała.

Luiza z "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories pokazała, jak ogląda nowy odcinek randkowego show i naprawdę ostro podsumowała zachowanie uczestników czwartej edycji. Luiza nie ukrywa, że jest rozczarowana osobami, które występują w najnowszej odsłonie hitu TVN7. Po tym, jak uczestnicy doprowadzili Wiktorię do łez podczas "puszki Pandory", przyznała, że cieszy się, że trafiła na inną edycję. Poznajcie spostrzeżenia Luizy na temat nowego sezonu. Jak oceniła dzisiejszą "Pandorę" w "Hotelu Paradise"?

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje zaręczyny Basi i Krzysztofa! Czy pójdzie na ich ślub?

Luiza krytykuje uczestników "Hotelu Paradise 4"

Blisko dwa tygodnie temu ruszyła czwarta edycja "Hotelu Paradise". W programie biorą udział m.in. Przemek, Kuba, Maria, Darek, Natalia i Miłosz. W ostatnich dniach do randkowego show dołączyła piękna Wiktoria, która wywołała ogromne emocje wśród pozostałych uczestniczek "Hotelu Paradise".

I chociaż Wiki robiła wszystko, żeby zaprzyjaźnić się z dziewczynami, to podczas jej pierwszej "Pandory" zrozumiała, że pozostali uczestnicy krytycznie ją oceniają. Wiktoria nie potrafiła powstrzymać łez, kiedy usłyszała, że zdaniem kolegów, każdemu się podlizuje. Wiki dołączyła do całej ekipy najpóźniej i nie miała czasu, żeby się z nimi zżyć, a kiedy chce to nadrobić jest przez nich atakowana. 

Wiktoria przestraszyła się Marii w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe Hotel Paradise

Najnowszy odcinek "Hotelu Paradise" obejrzała Luiza z trzeciej edycji i bardzo ostro podsumowała zachowanie uczestników, którzy doprowadzili Wiktorię do łez. Luiza nie ukrywa, że jest rozczarowana tym, co zobaczyła: 

Ciężko ogląda się ten sezon bo nie ma luzu, na pewno jest ciekawie bo dużo się dzieje. Natomiast skoro jest początek i już jest taka słaba gra, to co dopiero będzie bliżej finału. My odpulaliśmy Oni wyp***- napisała ostro Luiza. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Giovanni totalnie zmienił swój wizerunek! Bez brody jest nie do poznania!

Luiza z Hotelu Paradise 3 krytykuje 4. sezon programu
Instagram @luiza.benzouaoua

Luiza stwierdziła, że podczas "Pandory" uczestnicy czwartej edycji "Hotelu Paradise" ostro przesadzili. 

Słaba Pandora widać, że nie ma miękkiej gry, u nas był luz, wakacje i odrobina gry, a 4. sezon to dramat. Cieszę się, że mam swoją ekipę z 3. edycji- oceniła Luiza.

Luiza krytykuje 4. edycję Hotelu Paradise
Instagram @luiza.benzouaoua

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiktoria przerażona zachowaniem Marii: "To agresja emocjonalna!"

Kuba i Justyna z "Hotelu Paradise 3" zszokowani zachowaniem uczestników nowej edycji

Jeszcze przed emisją najnowszego odcinka "Hotelu Paradise 4" w sieci pojawiło się nagranie, w którym możemy usłyszeć rozmowę uczestniczek komentujących to, co wydarzyło się podczas "Pandory". Pod nagraniem nie zabrakło ostrych komentarzy. Wpisy opublikowali również Justyna i Kuba z trzeciej edycji hitu TVN7.

- Szkoda w tym wszystkim najbardziej pozytywnej mordki tej edycji @wiktoriagasior_ifbbpro .. tutaj widać dosłownie żmijowisko 🐍🐍🐍- napisał Kuba. 
- Miejsce samo w sobie jest przepiękne… A atmosferę tworzą LUDZIE i to oni są odpowiedzialni za słowa i czyny, które mamy okazję obserwować 🤷🏼‍♀️ Sami sobie urządziliście ten grupowy psychiatryk. Kolejny odcinek oglądałam z bólem serca „zobaczcie jacy jesteśmy silni” - psychiczne niszczenie drugiego człowieka to nie siła to słabość… Waszą jedyną siłą jest przewaga liczebna… Szczerze ? Nie chce mi się oglądać czwartej edycji bo poziom negatywnej energii jest dla mnie nie do przyjęcia 💔🥺🥺🥺🥺- napisała Justyna.

Zgadzacie się z tak mocnymi komentarzami?

Gorące zdjęcia Blondino na Instagramie
Newsy
Widzowie "Hotelu Paradise" chwalą Blondino! Nie dał się sprowokować...
Podczas ostatniej puszki Pandory, Blondino otrzymał bardzo uszczypliwe pytanie. Uczestnik jednak nie dał się sprowokować. Internauci bardzo chwalą jego postawę

"Hotel Paradise" wkroczył w decydującą fazę. We wczorajszym odcinku zobaczyliśmy ostatnią "puszkę Pandory" w pierwszej edycji show. Padło wiele niekomfortowych i trudnych pytań, a jedno z nich w szczególności było uszczypliwe dla Blondino. Chłopak jednak nie dał się sprowokować i wszystkich zaskoczył swoją postawą i odpowiedzią. Widzowie są zachwyceni i jeszcze mocniej trzymają kciuki za jego wygraną. Zobaczcie co się wydarzyło!  Zobacz także:   Blondino z "Hotel Paradise" pokazał zdjęcie z przeszłości. Internautki są zachwycone! "Ale słodziak" Blondino nie dał się sprowokować podczas puszki Pandory! Dostał bardzo uszczypliwe pytanie Pierwsza edycja "Hotelu Paradise" dobiega końca! W programie pozostały już tylko trzy pary: Blondino i Martyna, Chris i Marietta oraz Adam i Viola. Już dziś z show pożegna się kolejna dwójka uczestników, a w najbliższy piątek 17. kwietnia poznamy zwycięzców całego show! Stawka jest ogromna, bowiem nagrodą główną jest czek o wartości 100 tys. złotych!  W środę 15. kwietnia obejrzeliśmy ostatnią puszka Pandory w pierwszej edycji "Hotelu Paradise", w której oprócz półfinalistów, udział wzięli także uczestnicy, którzy pożegnali się już z show. Byli mieszkańcy hotelu dokładnie słuchali odpowiedzi par i zadawali dodatkowe pytania, aby rozwiać swoje wątpliwości. Co więcej, to właśnie uczestnicy, którzy odpadli z show zadecydują, kto dostanie się do wielkiego finału, a kto będzie musiał pożegnać się z programem tuż przed decydującym starciem. Podczas "puszki Pandory" oczywiście nie zabrakło emocji i niekomfortowych pytań. Jednak zdecydowanie najtrudniejsze pytanie otrzymał Blondino.  Uczestnik musiał odpowiedzieć, jak się czuje z tym, że jest pajacem....

Newsy
"Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno...
"Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno...

W " Hotelu Paradise 2"  Kamil nie kryje swojej jawnej niechęci do Roberta i Magdy. Co chwilę powtarza, że jego główną misją jest ponowne pozbycie się tych uczestników z programu. Podczas dzisiejszej "pandory" nie hamował się drwiąc z wyglądu Magdy. Nazywał ją "kaczką" i starał się ją przedrzeźniać.  Magda w końcu nie wytrzymała i uderzyła w najczulszy punkt Kamila, czyli skrytykowała wygląd Julii - kobiety, którą w programie upodobał sobie Kamil, a która nieoczekiwanie musiała opuścić program podczas ostatniego "rajskiego rozdania".  Podczas dzisiejszej "pandory" wszelkie granice zostały przekroczone. Jak zakończyła się ta ostra wymiana zdań?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Miłość Anki i Ivana skończyła się przez Atę? "Powinnam ci strzelić w ryj za to, co zrobiłeś!" "Hotel Paradise 2": Magda i Kamil na linii ognia  "Puszka pandory" to najcięższy moment w "Hotelu Paradise" nie licząc "rajskiego rozdania". Wówczas uczestnicy mogą zadać sobie anonimowo najbardziej niewygodne pytania. Dziś doszło do starcia uczestników zdecydowanie nie pałających do siebie sympatią. Kamil uwziął się na Magdę i publicznie kpił z jej wyglądu, jednocześnie deklarując, że jest najbardziej fałszywą osobą i zrobi wszystko, by ona i Robert, za jego sprawą, ponownie wylecieli z programu.  Kamil, zwracając się do Magdy prześmiewczo starał się naśladować wygląd jej ust. Nazywał ją "kaczuszką" i starał się naśladować wygląd jej ust. Uczestniczka w końcu nie wytrzymała i zaatakowała jego byłą partnerkę, w której był tak zauroczony, wskazując na to, że również miała zrobione usta:  Twoja Julka miała tak spier**olone usta i ty tego nie...

Newsy
"Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"
"Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"

To był ostatni dzień na rajskiej wyspie dla Magdy Jankowskiej. To ona decyzją pozostałych uczestników musiała opuścić " Hotel Paradise ". Dzisiejsza "puszka pandory" była bardzo emocjonalna i padło sporo gorzkich słów. Jednak uczestnicy do ostatniej chwili nie spodziewali się tego, że będą musieli zdecydować, która z uczestniczek wróci do Polski. W końcu rozkład sił i tak był nierówny. Teraz w efekcie decyzji uczestników w hotelu pozostało dwóch singli, są nimi Adam oraz Robert. Wyjście Magdy z programu było bardzo emocjonalne i odbyło się w napiętej atmosferze. Myślę, że chłopcy są sterowani Kamilem - podsumowała Faktycznie tak jest? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Uczestnicy spiskują przeciwko relacji Soni i Adama! "Na rudego zawsze jest sposób!" Magda Jankowska odpada z "Hotelu Paradise 2" Zasady w "Hotelu Paradise" są bezlitosne. Zgodnie z instrukcją, uczestnicy musieli wyeliminować dziś z gry jedną uczestniczkę. Dzisiejsza "puszka pandory" była więc bardzo emocjonalna, a uczestnicy nie szczędzili sobie gorzkich słów. Największe spięcie wywiązało się na linii Kamil - Magda. Uczestnicy wzajemnie zarzucili sobie fałsz i kłamstwo. Magda musiała odpowiedzieć na pytanie, czy dziewczyny wiedzą, że jest względem nich fałszywa. Uczestniczka odpowiedziała, że nie sądzi, aby koleżanki mogły mieć o niej takie zdanie. Sonia nie rozumiała, komu może zależeć na tym, aby zepsuć Magdzie opinię, jednak ta  była pewna, że autorem tego pytania był Kamil. W końcu uczestnik nie kryje do niej niechęci:  Interpretuje to po zachowaniu. Spuszczasz wzrok, zastanawiasz się, kręcisz - tłumaczył, dlaczego uważa, że jest fałszywa Magda nie odpuszczała:  Masz 26 lat, możesz...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner