Wiktoria i Miłosz na rajskim rozdaniu
screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Wiktoria całuje się z Miłoszem. To kolejne potwierdzenie ich związku?

Fani: "Nie za dużo zdradziłaś?" Wiktoria i Miłosz po ostatnim rajskim rozdaniu w "Hotelu Paradise" są jedyną parą, która może być siebie pewna. Czy są razem do dziś? Wiktoria w pewien sposób to potwierdziła!

W "Hotelu Paradise" atmosfera ostatnio sięgnęła zenitu. Nikt nie wiedział, czego spodziewać się po rajskim rozdaniu i jak się okazało, bardzo słusznie. W ciągu chwili zmieniły się porządki w raju i oprócz Miłosza i Wiktorii oraz Launo i Michała żadna para nie zakończyła rajskiego w tej samej konfiguracji. Dla Miłosza, wybór Wiktorii wcale nie był oczywisty, uczestniczka przecież mogła chcieć się odegrać, jednak tego nie zrobiła. Czy między parą było wtedy prawdziwe uczucie, które trwa do dziś? Wygląda na to, że Wiktoria się wygadała, a fani nie mogą uwierzyć w to, co opublikowała. Czy zdradziła za dużo?

"Hotel Paradise": Dlaczego Pan Lektor nie pokazuje twarzy? "Nie płacę tej ceny, którą płacą..."

Wiktoria całuje się z Miłoszem po programie! Są razem po "Hotelu Paradise"?

Wiktoria i Miłosz wcale nie mają łatwej historii w "Hotelu Paradise". Gdy zostali parą po raz pierwszy w pewnym sensie, przybrali postawę: oni kontra cała grupa mieszkająca w hotelu. Tak naprawdę nie wiadomo, czym Wiktoria podpadła uczestnikom programu, jednak ci nie szczędzili jej przykrości i robili naprawdę dużo, by się jej pozbyć. Miłoszowi zaś wmawiali, że Wiktoria nim manipuluje i przy niej nie jest sobą... Widzowie też nie do końca wiedzieli, w co Miłosz gra. Z jednej strony informował Wiktorię o wszystkich intrygach, z drugiej zaś planował wyrzucenie swojej partnerki, co też w końcu uczynił. 

Okazało się jednak, że pozbycie się Wiktorii stało się dla niego obciążeniem, a nie ulgą. Miłosz chodził jak struty po hotelu, a z nową parą, Ohą nie mógł znaleźć cienia porozumienia i marzył, by Wiktoria wróciła do hotelu. Dzięki Klaudii El Dursi, która wysłuchała próśb Miłosza, Wiktoria znów pojawiła się w raju. Powrót Wiki uszczęśliwił oczywiście jej byłego partnera, zaś nie do końca radość tę podzielali inni mieszkańcy hotelu, na czele z Ohą. Po tych wydarzeniach wcale więc nie było to takie oczywiste, że Wiktoria na rajskim rozdaniu podejdzie do swojego partnera. W końcu to on przyczynił się do jej odejścia i nie był z nią szczery. Uczestniczka jednak nie zaryzykowała i zdecydowała się na Miłosza. Zapewniła, jednak, że pamięta, jego wcześniejsze zachowanie!

Wiktoria wybiera Miłosza na rajskim rozdaniu
screen/Player.pl

Jakby na potwierdzenie swoich słów na swoim Instagramie Wiktoria opublikowała romantyczne zdjęcie, na którym całuje się z Miłoszem. Co ciekawe fotografia nie została zrobiona na Zanzibarze, co przecież nie byłoby żadnym zaskoczeniem, a w studio "Dzień dobry TVN"... Wiktoria dodała zaskakujący opis do zdjęcia:

Para przypieczętowana na Rajskim 🤪 Wikunia wybaczyła 🙈, ale pamięta 🤪 Miłoszku... Nie spier💥ol tego 😂 - komentuje zadziornie uczestniczka. 

Wiktoria i Miłosz całują się po programie
wiktoria_gasior/Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Oha wyrzucona z show. Fani: "nie potrafi odejść z klasą"

Fani nie  kryją dużego zaskoczenia tą fotografią, bo w jakimś stopniu Wiktoria wyjawiła, jak potoczyły się losy jej pary. Oczywiście, uczestnicy "Hotelu Paradise" wciąż podpuszczają widzów, nie dają jednoznacznych odpowiedzi na pytania fanów, mimo wszystko jednak żaden z nich nie zdecydował się na tak jednoznaczną fotografię, jak Wiktoria!

Czy to nasza FINAŁOWA PARA 🤔🤔🤔 oby! 🔥

Możesz już takie rzeczy zdradzać? No w sumie nieważne … mega kibicuje ❤️🔥😍

A to nie obowiązuje tajemnica o dalszych losach po programie, póki on się nie skończy?

Ooooo.... czyżby to spoiler 😍 - wypytują fani.

Wiktoria oczywiście nie odpowiada na liczne komentarze, jednak można łatwo zauważyć, że widzowie bardzo wspierają tę parę i życzą jej miłości. 

Myślicie, że Wiktoria naprawdę odkryła za dużo?

Miłosz i Wiktoria na huśtawce
screen/Player.pl

Klaudia El Dursi o Hotel Paradise
TVN/Grzegorz Piekarski/x-news
Newsy
"Hotel Paradise": nowa uczestniczka zrobiła ogromne wrażenie na Maćku! Sandra czuje zagrożenie?
W "Hotel Paradise" pojawiła się nowa uczestniczka, która zrobiła ogromne wrażenie na... Maćku! Sandrze to bardzo się nie spodobało...

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" za nami! Na wyspie pełnej miłości pojawiła się nowa uczestniczka Marta! Martyna zaś uzyskała immunitet i na kolejnym rajskim rozdaniu może czuć się bezpiecznie! Pozostałe uczestniczki zaczęły zaś bardzo obawiać się o swój los w programie! Relacje wszystkich uczestników zaś mocno się ostudziły. Dlaczego? Zobaczcie co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku! Zobacz także:   "Hotel Paradise" jest hitem? Znamy wyniki oglądalności!  Nowa uczestniczka, Marta, namiesza w "Hotel Paradise"? Uczestnicy "Hotelu Paradaise" przywitali dzień w zupełnie nowych parach! Klaudia El Dursi przygotowała dla uczestniczek specjalne zadanie! Poprosiła je, aby przekuły balon jeśli chcą pozostać w nowej parze. To zadanie miało naprawdę wysoką stawkę, bowiem dziewczyna, która podejmie tę decyzję jako pierwsza, otrzyma immunitet na rajskim rozdaniu. Okazało się, że Martyna wykonała zadanie najszybciej, pozostała w nowej parze i może czuć się bezpiecznie! Co więcej osoba, którą wybierze na rajskim rozdaniu, automatycznie zostanie jej partnerem!  W "Hotel Paradise" pojawiła się także... nowa uczestniczka! Marta ma 25 lat, pracuje przy operacjach bankowych, a w weekendy spełnia się w fotomodelingu. Szuka partnera z którym będzie mogła być na dłużej. Jak sama o sobie mówi jest flirciarą i podobno to ona jest typem podrywaczki! Jaki zatem jest jej ideał mężczyzny? Brunet z zarostem, pełen energii i poczucia humoru. Marta na początku swojej przygody w "Hotel Paradise" musiała wybrać dwóch kandydatów, z którymi wybrała się na randki. Nowa uczestniczka zadecydowała, że to Adam i Maciek są najbardziej interesujący i to właśnie z nimi spędziła naprawdę romantyczny...

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 

Ata Postek jako nowa uczestniczka " Hotelu Paradise " miała możliwość rozbicia jednego ze związków, aby sparować się z wybranym uczestnikiem na chwilę przed "rajskim rozdaniem".  Możliwości miała wiele. Uczestnicy zastanawiali się czy wybierze Roberta, z którym znała się jeszcze poza programem, Ivana, który bardzo jej się podoba czy... Artura, który definitywnie zakończył związek z Dominiką. Dziś nadszedł czas decyzji. Jej wybór był zaskakujący! Która z pań trafiła do singlówki?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał "Hotel Paradise 2": Ata rozbiła związek Dominiki i Artura Ata Postek postanowiła rozbić związek Dominiki i Artura, tym samym to właśnie Dominika musiała przeprowadzić się do singlówki. Czy Arturowi udało się osiągnąć swój cel?  Wyjaśniłem sobie z Dominiką, Ata dołączyła więc dlaczego mam być niezadowolony - podsumował Czy Ata pomoże mu dojść do finału? Uczestnik zapewnia, że w programie nie zakocha się. Jego wcześniejsze doświadczenia miłosne sprawiły, że nie pozwoli sobie już zbyt prędko się zaangażować, jednak czuje, że z aktualną parą może wiele zdziałać w programie:   Teraz już powiem tak, będą nas mieli na celowniku, bo jesteśmy najsilniejszą parą i Ju - powiedział Acie tuż po przeparowaniu Artur ma nadzieję, że Ata podtrzyma swoją decyzję i podejdzie do niego również na "rajskim rozdaniu". Ja teraz jestem w gównianej sytuacji. Dominikę odrzuciłem, bo nie było fal, tutaj wszedłem w nową relację i muszę zaufanie budować. Nie wiem czy mnie wybierze na rajskim - przyznał Razem z Atą zastanawiali się również jaką...

"Hotel Paradise 2": Kto odpadnie podczas "rajskiego rozdania"?
Instagram
Newsy
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 
Eliminacje w "Hotelu Paradise 2": Sonia odstąpi Dominice Adama? Julia porzuci Kamila na "rajskim rozdaniu"? 

Finał " Hotelu Paradise 2 " zbliża się wielkimi krokami. Jednak na razie przed uczestnikami kilka trudnych "rajskich rozdań", podczas których muszą się wzajemnie eliminować. Na ten moment już nie wiadomo, kto jest szczery, a kto tylko udaje. W obecnej sytuacji osobą, która nie ma pary jest Dominika, jednak to wcale nie oznacza, że jest najbardziej zagrożoną uczestniczką. Podczas tego "rajskiego rozdania" powinna odpaść jedna z pań. Zobaczcie, jak prezentuje się sytuacja w programie tuż przed eliminacyjnym wieczorem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci zachwyceni Atą Postek! "Wchodzi nowa i robi, co chce!" "Hotel Paradise 2": Kto opuści program po "rajskim rozdaniu"? Dominika została singielką na kilka dni przed "rajskim rozdaniem". Artur zdecydował definitywnie zakończyć swój związek z nią. Uczestniczka zrozumiała, jak bardzo dała się zmanipulować gdy przystała na decyzję wyeliminowania z show Bartka. Teraz musi zastanowić się, co zrobić podczas "rajskiego rozdania". Do programu wrócił także Robert. Czy to właśnie on będzie alternatywą Dominiki do tego, by utrzymać się w programie? Robert powrócił do "Hotelu Paradise" w parze z nową uczestniczką. Karoliną. Więzi pomiędzy nimi jeszcze nie są tak silne jak pomiędzy pozostałymi duetami w programie. Ale może to szansa na zbudowanie czegoś mocnego od zera?  Ata jako nowa uczestniczka dostała możliwość rozbicia jednej z par. Ostatecznie zdecydowała się na sparowanie z Arturem. Uczestnik skomentował to słowami:  Jesteśmy teraz najmocniejszą parą, będą się nas bać i będą chcieli nas wyeliminować - czy faktycznie będą aż tak silni?  Najbezpieczniej czuje się Ivan w związku z Anią oraz Kamil w związku z Julią, chociaż...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner