Nathalia i Marcin z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Nathalia wściekła na związek Marcina i Kary. Fani komentują: "nic jej nie obiecywał"

W "Hotelu Paradise" byli i aktualni mieszkańcy wyznali sobie prawdę. Nathalia dowiedziała się, że Marcin zdradził ją z Karą. Ale czy na pewno? Fani są podzieleni.

Nathalia i Marcin przez półtora miesiąca tworzyli w "Hotelu Paradise" zgraną i silną parę. Choć nie zawsze się między nimi układało, przyznawali, że jest między nimi coś niezwykłego i będą chcieli kontynuować znajomość po programie. Gdy w hotelu pojawiła się Kara, Nathalia nie dała się tak łatwo zbyć i poszła na całość z Marcinem, wydawało się wówczas, że parze nic nie groziło. Jednak gdy tylko Nathalia odpadła, a po niej Kamil, Marcin i Kara natychmiastowo się zeszli i - jak się okazuje - przeżyli wspólną noc. Dopiero dziś widzowie mieli okazję zobaczyć, jak na tę wiadomość zareagowała Nathalia. Widać było, że uczestniczka jest w dużym szoku, sama zresztą to przyznała. Fani jednak mają mieszane uczucia. Czy Nathalia naprawdę powinna mieć żal? Szczególnie że Marcin nic jej nie obiecywał? Inni z kolei stają murem za uczestniczką, twierdząc, że Marcin tylko zabawił się jej kosztem. Kto ma rację?

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

Nathalia skrytykowała Marcina i Karę, fani: "A czy czasem przypadkiem ona nie mówiła, że też nie chce żadnego związku?"

Nathalia nie bała się wyrazić swoich prawdziwych uczuć podczas ostatniej w tej edycji "Puszki Pandory". Gdy dowiedziała się o tym, że Marcin i Kara twierdzą, że są sobą zauroczeni, a tuż po jej odejściu, oddali się namiętności, bardzo to przeżyła. Nie mogła uwierzyć, że Marcin tak łatwo się pocieszył. Jak mówiła, odeszła tylko z "Hotelu Paradise", a nie zakończyła z nim związku. Z drugiej jednak strony para powtarzała sobie wciąż podczas programu, że traktują się na poważnie:

Serio, szkoda jej? A czasem przypadkiem ona nie mówiła, że, też nie chce żadnego związku i wszystko na luzie z Marcinem! On powtarzał jej to cały czas! Proszę was...

A ja tam jestem za Marcinem 🙌 niczego Natce nie obiecywał 😳

Też moim zdaniem bardzo do siebie pasują, tam po prostu się między nimi cos dzieje, rozpala, z tą Nathalia tak się męczyli nawzajem, mimo chęci nigdy nie było między nimi jakieś takiej większej chemii. No tak się zdarza, a oni płaczą jakby co najmniej uciekł w objęcia Kary sprzed ołtarza - komentują fani krytykując Nathalię

Oczywiście mnóstwo osób twierdzi także, że to Marcin nie zachował się w porządku i naprawdę zabawił się uczuciami Nathalii. Fani popierają także Nathalię po krytyce skierowanej do Kary:

Szkoda tylko Nathalki, zachowanie Marcina i Kary okropne

Szkoda dziewczyny, ale plus taki, ze na Marcina ładnie siedli wszyscy.

Jeszcze perfidnie się uśmiecha... Żałosny jest, naprawdę

Nie byłam zbytnio za Nathalią, ale bardzo dobrze powiedziała Karze

Ale Kara się ciągle śmieje, zero szacunku.

Najohydniejsza jest Karina, która śmieje się Nati prosto w twarz! - stają w obronie Nathalii fani. 

Ostatnia "Puszka Pandory" skupiła się głównie na Marcinie i Karze. Wielu byłych mieszkańców domu nie kryło swojego oburzenia zachowaniem Marcina. Nie zwiastuje to najlepiej, bo to właśnie byli uczestnicy zdecydują, która para odpadnie. Jak myślicie, czy wszyscy zgadzają się z Nathalią i wyeliminują właśnie Karę i Marcina?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Marcin potraktował Karę tak samo jak Nathalię? Nie chce być z nią po programie?!

Dzisiejsza Puszka Pandory była niezwykle emocjonująca. W centrum uwagi byli Kara i Marcin, inni uczestnicy niemal nie skupiali się na Basi i Krystianie czy Bibi i Simonie. Wszyscy musieli przetrawić informację o nowej parze.

Kara i Marcin razem po Hotelu Paradise 3?
Instagram

Kara i Marcin musieli tłumaczyć się przed wszystkimi uczestnikami "Hotelu Paradise" ze swojej namiętności. Widać było, że bardzo się stresują i nie umieją sobie poradzić z krytyką, jaka ich spotkała. Ciekawe, czy to wpłynęło na ich relacje po programie?

Marcin i Kara z
Mat. prasowe

Widzowie mogli zobaczyć, jak Nathalia zareagowała na związek Kary i Marcina. Uczestniczka nie bała się ostrych słów wobec byłego partnera, ale także Kary, którą oskarżyła o brak szacunku. Kara wytłumaczyła potem, że nie miała pojęcia, że między jej ukochanym a Nathalią była jakaś mocniejsza więź...

Nathalia z
Mat. prasowe

Widzowie są wściekli za to, jak Marcin potraktował Nathalię. Wymieni ją na Karę?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Marcin po programie zamienił Nathalię na Karę? Nowa się zdradziła!? 
Przez nieuwagę Kary widzowie odkryli pewien sekret! Niektórzy są pewni, że Marcin i Kara są parą! Zobaczcie dlaczego...

Po ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" w sieci zawrzało! Fani programu bardzo ostro ocenili zachowanie Marcina, który coraz bardziej oddala się od Nathalii i cały czas wspomina Karę. Internauci zaczynają współczuć partnerce Marcina i publikują bardzo krytyczne komentarze dotyczące uczestnika "Hotelu Paradise".  Marcin podpadł fanom "Hotelu Paradise" Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Marcin jest szczerze zauroczony Nathalią i razem mają szansę stworzyć szczęśliwy związek nawet po programie. Niestety, od jakiegoś czasu między Nathalią a Marcinem coraz częściej dochodzi do kłótni. Punktem zwrotnym było wejście Kary do "Hotelu Paradise"- nowa uczestniczka bardzo spodobała się Marcinowi. I chociaż Kara odpadła już z programu, to w ostatnim odcinku Marcin przyznał, że według niego najładniejsza jest Nathalia i... właśnie Kara. Nathalia wyraźnie nie była zachwycona wyznaniem swojego partnera.  W ostatniej odsłonie programu doszło również do kolejnej nieprzyjemnej rozmowy między Nathalią a Marcinem. Dziewczyna chciała dowiedzieć się czy gdyby odpadła z programu to może liczyć na Marcina. Niestety, nie spodziewała się takiej reakcji swojego partnera. To jest tylko i wyłącznie program- odpowiedział Marcin.  Marcin bardzo chłodno potraktował Nathalię, która nie ukrywała, że jest rozczarowana jego zachowaniem. Muszę chyba trochę przymknąć drzwi na Marcina- przyznała przed kamerą Nathalia. Widzowie byli oburzeni zachowaniem Marcina! Fani "Hotelu Paradise" współczują Nathalii. - Marcin mnie zawodzi coraz bardziej 😢 - Już dawno powinnaś go olać... Ten szczeniak nie zasługiwal na ciebie🤷‍♀️ - Szkoda Natalki, bo fajna laska😢👏❤️ - Ten Marcin to zwykły krętacz i tyle. Myśli, że jest śmieszny. Dla...

Kara i Nathalia z "Hotelu Paradise" pogodziły się?
Instagram @kara_routman @nathalia_fok
TV-Show
"Hotel Paradise": Kara pokazała zdjęcie z Nathalią! To koniec wojny z powodu Marcina? 
Nowe zdjęcia na profilu Kary z "Hotelu Paradise" podgrzało atmosferę wokół konfliktu z Nathalią. Uczestniczki się pogodziły?

"Hotel Paradise" to nie tylko miłość i przyjaźnie ale również konflikty! Ten najostrzejszy w skutkach zawiązał się pomiędzy Nathalią, Karą i Marcinem. Nathalia i Marcin do momentu pojawienia się w programie Kariny tworzyli duet nie do rozbicia. Niestety w pewnym momencie decyzją Krzyśka, Nathalia musiała opuścić program. Tego samego dnia do gry powróciła Kara i zawróciła w głowie uczestnikowi, który nie kończąc relacji z poprzednią partnerką, zauroczył się w drugiej! Nathalia nawet nie ukrywała swojej wściekłości podczas finałowej Pandory. Czuła się oszukana, upokorzona i zdradzona...  Czy wybaczyła już Karze, która odbiła jej Marcina? Na profilu Kary pojawiło się ich wspólne zdjęcie, które wzbudziło zainteresowanie fanów. To koniec konfliktu?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Czy uczestnicy utrzymują ze sobą relacje? "Teraz widzimy rzeczy, których nie widzieliśmy z programie" Nathalia i Kara z "Hotelu Paradise" pogodziły się?  Nathalia poprzez udział w programie zyskała nie tylko popularność ale przeżyła naprawdę ciężkie chwile. Uczestniczka powoli zakochiwała się w swoim programowym partnerze Marcinie, jednak on w pewnym momencie sprowadził ją na ziemię, twierdząc, że nie chce budować związku po powrocie do Polski. Nathalia wciąż jednak łudziła się, że uczestnik zmieni zdanie. Kiedy odpadła z programu, nie przypuszczała nawet, że tak mocno zawiedzie się na Marcinie.  Kiedy w programie po raz pierwszy pojawiła się Kara, wszystkie uczestniczki poczuły się zazdrosne. Nic dziwnego, nowa wpadła w oko wszystkim facetom! Jednak jej pierwszy pobyt w programie nie był zbyt długi, jednak wystarczył, aby Marcin zaczął się wahać. Kiedy po odejściu Nathalii, do programu powróciła Kara, jej relacja z Marcinem budowała się...

"Hotel Paradise": Marcin bawi się uczuciami Kary i Nathalii?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Marcin przyznał, że nie wytrzymałby bez seksu! Nie liczył się z uczuciami Kary i Nathalii?! 
Marcin z "Hotelu Paradise" mimo tego, że zdradził Nathalię z Karą nie gwarantuje jej swoich uczuć. Gdyby Nathalia wróciła znowu by je zamienił?!

Marcin i Kara z "Hotelu Paradise" jednak mają się ku sobie i zdecydowali się nawet na seks przed kamerami. Zbliżenie tych dwoje nie było jednak dla Marcina na tyle wystarczające, żeby zapewnić Karze bezpieczeństwo w programie oraz późniejszą relację! Przepytany przez kolegów przyznał, że nie wie, co by zrobił, gdyby nagle do programu wróciła Nathalka! Czy to sugestia, że w razie ewentualnego powrotu Kara pójdzie w odstawkę?! Po "puszce Pandory" Marcin odbył szczerą rozmowę z Krystianem, w której wyznał wprost:  Muszę mieć tą bliskość. Musze, bo wyp***dolił bym stąd dawno.  Czy to znaczy, że uczucia zarówno Nathalii jak i Kary są mocno na drugim planie?!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Na Marcina wylała się fala hejtu! Po tym, jak spędził noc z Karą w sieci pojawiło się sporo ostrych komentarzy "Hotel Paradise": Marcin przespał się z Karą ale woli Nathalię?  Marcinowi nieźle oberwało się za zmianę partnerki w "Hotelu Paradise". Z Nathalią tworzył naprawdę zgrany duet. Kiedy została wyeliminowana, nawet oferował jej swoje miejsce w programie. Mimo tego, że powiedział jej, że nie szuka związku, ona wiązała z tą relacją ogromne nadzieje. Jeszcze tego samego dnia, do "Hotelu Paradise" ponownie dołączyła Kara. Marcin zainteresował się nią od razu, co zbulwersowało widzów. W ostatnich odcinkach tych dwoje poszło na całość, a szybko pędzącą relacje nie mogli uwierzyć pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise", którzy starali się stopować Marcina i ciągle przypominali mu o Nathalii tym, jak mocno może ją zranić swoim zachowaniem.  Podczas "puszki Pandory" padło mnóstwo pytań o Nathalię, a odpowiedzi Marcina wyraźnie zmartwiły Karę:  Ja na przestrzeni tych kilku...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik