Nathalia i Marcin przez półtora miesiąca tworzyli w "Hotelu Paradise" zgraną i silną parę. Choć nie zawsze się między nimi układało, przyznawali, że jest między nimi coś niezwykłego i będą chcieli kontynuować znajomość po programie. Gdy w hotelu pojawiła się Kara, Nathalia nie dała się tak łatwo zbyć i poszła na całość z Marcinem, wydawało się wówczas, że parze nic nie groziło. Jednak gdy tylko Nathalia odpadła, a po niej Kamil, Marcin i Kara natychmiastowo się zeszli i - jak się okazuje - przeżyli wspólną noc. Dopiero dziś widzowie mieli okazję zobaczyć, jak na tę wiadomość zareagowała Nathalia. Widać było, że uczestniczka jest w dużym szoku, sama zresztą to przyznała. Fani jednak mają mieszane uczucia. Czy Nathalia naprawdę powinna mieć żal? Szczególnie że Marcin nic jej nie obiecywał? Inni z kolei stają murem za uczestniczką, twierdząc, że Marcin tylko zabawił się jej kosztem. Kto ma rację?

Reklama

Nathalia skrytykowała Marcina i Karę, fani: "A czy czasem przypadkiem ona nie mówiła, że też nie chce żadnego związku?"

Nathalia nie bała się wyrazić swoich prawdziwych uczuć podczas ostatniej w tej edycji "Puszki Pandory". Gdy dowiedziała się o tym, że Marcin i Kara twierdzą, że są sobą zauroczeni, a tuż po jej odejściu, oddali się namiętności, bardzo to przeżyła. Nie mogła uwierzyć, że Marcin tak łatwo się pocieszył. Jak mówiła, odeszła tylko z "Hotelu Paradise", a nie zakończyła z nim związku. Z drugiej jednak strony para powtarzała sobie wciąż podczas programu, że traktują się na poważnie:

Serio, szkoda jej? A czasem przypadkiem ona nie mówiła, że, też nie chce żadnego związku i wszystko na luzie z Marcinem! On powtarzał jej to cały czas! Proszę was...

A ja tam jestem za Marcinem ???? niczego Natce nie obiecywał ????

Też moim zdaniem bardzo do siebie pasują, tam po prostu się między nimi cos dzieje, rozpala, z tą Nathalia tak się męczyli nawzajem, mimo chęci nigdy nie było między nimi jakieś takiej większej chemii. No tak się zdarza, a oni płaczą jakby co najmniej uciekł w objęcia Kary sprzed ołtarza - komentują fani krytykując Nathalię

Oczywiście mnóstwo osób twierdzi także, że to Marcin nie zachował się w porządku i naprawdę zabawił się uczuciami Nathalii. Fani popierają także Nathalię po krytyce skierowanej do Kary:

Szkoda tylko Nathalki, zachowanie Marcina i Kary okropne

Szkoda dziewczyny, ale plus taki, ze na Marcina ładnie siedli wszyscy.

Jeszcze perfidnie się uśmiecha... Żałosny jest, naprawdę

Nie byłam zbytnio za Nathalią, ale bardzo dobrze powiedziała Karze

Ale Kara się ciągle śmieje, zero szacunku.

Najohydniejsza jest Karina, która śmieje się Nati prosto w twarz! - stają w obronie Nathalii fani.

Ostatnia "Puszka Pandory" skupiła się głównie na Marcinie i Karze. Wielu byłych mieszkańców domu nie kryło swojego oburzenia zachowaniem Marcina. Nie zwiastuje to najlepiej, bo to właśnie byli uczestnicy zdecydują, która para odpadnie. Jak myślicie, czy wszyscy zgadzają się z Nathalią i wyeliminują właśnie Karę i Marcina?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Marcin potraktował Karę tak samo jak Nathalię? Nie chce być z nią po programie?!

Zobacz także

Dzisiejsza Puszka Pandory była niezwykle emocjonująca. W centrum uwagi byli Kara i Marcin, inni uczestnicy niemal nie skupiali się na Basi i Krystianie czy Bibi i Simonie. Wszyscy musieli przetrawić informację o nowej parze.

Instagram

Kara i Marcin musieli tłumaczyć się przed wszystkimi uczestnikami "Hotelu Paradise" ze swojej namiętności. Widać było, że bardzo się stresują i nie umieją sobie poradzić z krytyką, jaka ich spotkała. Ciekawe, czy to wpłynęło na ich relacje po programie?

Mat. prasowe
Reklama

Widzowie mogli zobaczyć, jak Nathalia zareagowała na związek Kary i Marcina. Uczestniczka nie bała się ostrych słów wobec byłego partnera, ale także Kary, którą oskarżyła o brak szacunku. Kara wytłumaczyła potem, że nie miała pojęcia, że między jej ukochanym a Nathalią była jakaś mocniejsza więź...

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama