"Hotel Paradise 3": Marcin nie chce być z Karą?
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Marcin potraktował Karę tak samo jak Nathalię? Nie chce być z nią po programie?!

Relacja Kary i Marcina w "Hotelu Paradise 3" przybiera coraz większe tempo. Czy dla niego to za szybko? Dziewczyna chce być z nim po programie! Wycofał się tak jak przy Nathalii?!

Ku zaskoczeniu wielu widzów Marcin i Kara, którzy są ze sobą najkrócej, dostali się do finałowego tygodnia trzeciej edycji "Hotelu Paradise", a relacja tej dwójki naprawdę rozwita. Uczestnik nie ukrywa, że dziewczyna całkowicie go zauroczyła i stara się pokazać jej z jak najlepszej strony. Co więcej w teście o znajomości siebie, który miał miejsce w poprzednim odcinku, zajęli drugie miejsce i okazało się, że są bardziej zgodni niż Basia i Krystian, czy Krzysztof i Kornelia. Czy jednak Kara źle czyta sygnały Marcina? Uczestniczka postanowiła przeprowadzić z nim poważną rozmowę, a ten potraktował ją jak... Nathalię! 

"Hotel Paradise 3" Luiza o zachowaniu Marcina w stosunku do Nathalii. "Nie przyszedł do programu po miłość"

"Hotel Paradise 3": Marcin nie chce być z Karą po programie?

Ten wieczór w "Hotelu Paradise 3" miał przebiegać naprawdę spokojnie. Uczestnicy siedzieli przy ognisku, a produkcja programu zadbała o to, by przypomnieli sobie swoje najpiękniejsze chwile na Zanzibarze. Wszyscy dostali kartki i długopisy, a następie odczytywali wspomnienia przed resztą grupy. Jak się okazuje, w przypadku niektórych wzbudziło to wiele do myślenia. Kiedy zabawa dobiegła końca, Kara postanowiła odbyć z Marcinem poważną rozmowę. Wygląda na to, że uczestniczka nie spodziewała się, że usłyszy od niego takiego słowa.

- Chciałbym ci jedną rzecz powiedzieć i chciałabym, żebyś podjął dobry wybór - zaczęła Kara.

- Życiowy czy związkowy?

- Związkowy.

- Wiem, że czułbym się będąc w związku z Tobą bardzo dobrze, chciałbym to pielęgnować i doceniać każdy dzień, bo wiem, że mógłbym to zrobić. Ale nie wiem czy jestem gotowy na taką poważną relację, bo jak się angażuje w związek to na 100% - odpowiedział Marcin.

- Powinieneś się zastanowić, co Ty chcesz w ogóle, naprawdę. Bo teraz ja w ogóle nie wiem - skomentowała wyraźnie zasmucona.

Marcin po raz kolejny stwierdził, że na tę chwilę nie widzi siebie w jakimkolwiek związku i przyznał, że to samo mówił Nathalii. Kara z kolei wyznała, że chciałaby zrobić z Marcinem coś więcej, jednak szanuje jego odpowiedź i próbuje ją zrozumieć. 

Każdy ma swoje życie, nic na siłę - podsumowała.

Czyżby był to koniec ich wspólnej przygody? Wygląda na to, że Kara zawróciła Marcinowi w głowie bardziej, niż sam mógłby przypuszczać, bo kiedy wrócili z plaży do sypialni, chłopak nagle zmienił swoją taktykę i wyznał swojej partnerce, że po programie chciałby ją lepiej poznać!

Jesteś bardzo interesująca i chciałbym cię lepiej poznać. Szczególnie poznać ciebie, jak funkcjonujesz poza Hotelem. Podoba mi się jak tu funkcjonujesz, więc jeśli tak funkcjonujesz w prawdziwym życiu, to pięknie. Ale daj mi się przekonać - mówił.

Czy jednak niemal identyczne słowa z jego ust nie padły wcześniej w stronę Nathalii?

Chciałbym się z Tobą spotykać, kontynuować tą znajomość. Ale chciałbym postawić, tak w stu procentach, na siebie. A jak jak się angażuję w związek, to nie stawiam na siebie tylko. To nie znaczy, że nie możemy się spotykać - tłumacztł, kiedy Nathalia rozmawiała z nim o ich relacji.

Brzmi podobnie? Niektórzy z widzów już teraz podejrzewają, że Kara i Marcin nie tylko są parą po programie, a nawet ze sobą mieszkają! Czyżby tym razem internauci się mylili? Wygląda na to, że chłopak bardzo często zmienia zdanie, bo już w rozmowie z Krystianem, jak i Simonem przyznał, że jego uczucia do Kary są coraz głębsze i niczego nie wyklucza. Przed nim i Karą jednak jeszcze jeden ważny egzamin - ostatnia Puszka Pandory, podczas której spotkają swoich dawnych partnerów - Nathalię i Kamila. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Z kim tak naprawdę jest Basia po programie? Kolejne zdjęcie wywołało burzę

Wśród widzów "Hotelu Paradise 3" Marcin wzbudził ogromne kontrowersje. Po tym jak uczestnik przespał się Karą, oraz jak wcześniej potraktował Nathalię internauci nie zostawili na nim suchej nitki. Choć niektórzy wierzyli, że z nową partnerką faktycznie łączy go coś więcej, kiedy Kara postanowiła porozmawiać z Marcinem usłyszała niemal te same słowa co Nathalia!

Mat. prasowe

Czy jednak uczestnik zmieni zdanie? Kara naprawdę zawróciła mu w głowie i widać, że Marcin przeżywa spory dylemat. Z jednej strony chciał się skupić na sobie, z drugiej jednak nie chce odpuścić Kary. 

Kara
Mat. prasowe

Czy Puszka Pandory, podczas której będzie Nathalia i Kamil okaże się decydująca dla przyszłości relacji Marcina i Kary? Uczestnicy nie ukrywają, że bardzo boją się tego spotkania. Kto wie, jaką amunicję postanowią wytoczyć ich byli partnerzy. Ten ogień pytań może sparzyć. 

Nathalia i Kamil
Mat. prasowe

Nathalia i Marcin z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Nathalia wściekła na związek Marcina i Kary. Fani komentują: "nic jej nie obiecywał"
W "Hotelu Paradise" byli i aktualni mieszkańcy wyznali sobie prawdę. Nathalia dowiedziała się, że Marcin zdradził ją z Karą. Ale czy na pewno? Fani są podzieleni.

Nathalia i Marcin przez półtora miesiąca tworzyli w "Hotelu Paradise"  zgraną i silną parę. Choć nie zawsze się między nimi układało , przyznawali, że jest między nimi coś niezwykłego i będą chcieli kontynuować znajomość po programie. Gdy w hotelu pojawiła się Kara, Nathalia nie dała się tak łatwo zbyć i poszła na całość z Marcinem, wydawało się wówczas, że parze nic nie groziło. Jednak gdy tylko Nathalia odpadła, a po niej Kamil, Marcin i Kara natychmiastowo się zeszli i - jak się okazuje -  przeżyli wspólną noc. Dopiero dziś widzowie mieli okazję zobaczyć, jak na tę wiadomość zareagowała Nathalia. Widać było, że uczestniczka jest w dużym szoku, sama zresztą to przyznała. Fani jednak mają mieszane uczucia. Czy Nathalia naprawdę powinna mieć żal? Szczególnie że Marcin nic jej nie obiecywał? Inni z kolei stają murem za uczestniczką, twierdząc, że Marcin tylko zabawił się jej kosztem. Kto ma rację? Nathalia skrytykowała Marcina i Karę, fani: "A czy czasem przypadkiem ona nie mówiła, że też nie chce żadnego związku?" Nathalia nie bała się wyrazić swoich prawdziwych uczuć podczas ostatniej w tej edycji "Puszki Pandory". Gdy dowiedziała się o tym, że Marcin i Kara twierdzą, że są sobą zauroczeni, a tuż po jej odejściu, oddali się namiętności, bardzo to przeżyła. Nie mogła uwierzyć, że Marcin tak łatwo się pocieszył. Jak mówiła, odeszła tylko z "Hotelu Paradise", a nie zakończyła z nim związku. Z drugiej jednak strony para powtarzała sobie wciąż podczas programu, że traktują się na poważnie: Serio, szkoda jej? A czasem przypadkiem ona nie mówiła, że, też nie chce żadnego związku i wszystko na luzie z Marcinem! On powtarzał jej to cały czas! Proszę was... A ja tam jestem za Marcinem 🙌 niczego Natce nie...

"Hotel Paradise": Marcin bawi się uczuciami Kary i Nathalii?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Marcin przyznał, że nie wytrzymałby bez seksu! Nie liczył się z uczuciami Kary i Nathalii?! 
Marcin z "Hotelu Paradise" mimo tego, że zdradził Nathalię z Karą nie gwarantuje jej swoich uczuć. Gdyby Nathalia wróciła znowu by je zamienił?!

Marcin i Kara z "Hotelu Paradise" jednak mają się ku sobie i zdecydowali się nawet na seks przed kamerami. Zbliżenie tych dwoje nie było jednak dla Marcina na tyle wystarczające, żeby zapewnić Karze bezpieczeństwo w programie oraz późniejszą relację! Przepytany przez kolegów przyznał, że nie wie, co by zrobił, gdyby nagle do programu wróciła Nathalka! Czy to sugestia, że w razie ewentualnego powrotu Kara pójdzie w odstawkę?! Po "puszce Pandory" Marcin odbył szczerą rozmowę z Krystianem, w której wyznał wprost:  Muszę mieć tą bliskość. Musze, bo wyp***dolił bym stąd dawno.  Czy to znaczy, że uczucia zarówno Nathalii jak i Kary są mocno na drugim planie?!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Na Marcina wylała się fala hejtu! Po tym, jak spędził noc z Karą w sieci pojawiło się sporo ostrych komentarzy "Hotel Paradise": Marcin przespał się z Karą ale woli Nathalię?  Marcinowi nieźle oberwało się za zmianę partnerki w "Hotelu Paradise". Z Nathalią tworzył naprawdę zgrany duet. Kiedy została wyeliminowana, nawet oferował jej swoje miejsce w programie. Mimo tego, że powiedział jej, że nie szuka związku, ona wiązała z tą relacją ogromne nadzieje. Jeszcze tego samego dnia, do "Hotelu Paradise" ponownie dołączyła Kara. Marcin zainteresował się nią od razu, co zbulwersowało widzów. W ostatnich odcinkach tych dwoje poszło na całość, a szybko pędzącą relacje nie mogli uwierzyć pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise", którzy starali się stopować Marcina i ciągle przypominali mu o Nathalii tym, jak mocno może ją zranić swoim zachowaniem.  Podczas "puszki Pandory" padło mnóstwo pytań o Nathalię, a odpowiedzi Marcina wyraźnie zmartwiły Karę:  Ja na przestrzeni tych kilku...

"Hotel Paradise 3": Nathalia o puszcze pandory
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3" Nathalia zdradziła, jak naprawdę wyglądała Pandora! Fani nie mieli o tym pojęcia
Ostatnia Puszka Pandory przed finałem "Hotelu Paradise 3" była pełna emocji, a fani długo czekali na konfrontację Nathalii z Marcinem i Karą. Uczestniczka zdradziła, czego widzowie nie widzieli w telewizji!

Nathalia, Marcin i Kara w ostatnim czasie budzili największe emocje wśród fanów trzeciej edycji " Hotelu Paradise ".  Po tym jak piękna tancerka odeszła z programu widzowie nie mogli uwierzyć w to, jak szybko jej partner odnalazł pocieszenie w ramionach innej, a na Marcina i Karę wylała się fala negatywnych komentarzy. Ku zdziwieniu widzów ta dwójka doszła naprawdę daleko i obecnie walczy o miejsce w finale. Tym, jak potoczyły się ich losy na Zanzibarze, była zdziwiona również sama Nathalia, która na ostatniej Puszcze Pandory zdecydowanie nie szczędziła gorzkich słów . Kiedy dziewczyna zmierzyła się ze swoim byłym partnerem i jego nową wybranką, emocje dosłownie sięgnęły zenitu. Okazuje się jednak, że widzowie "Hotelu Paradise 3" mogli zobaczyć jedynie ułamek Puszki Pandory, a Nathalia postanowiła zdradzić, co naprawdę wydarzyło się podczas tego spotkania.  "Hotel Paradise 3": Nathalia o Puszcze Pandory Kara i Marcin nie ukrywali, że ostatnia Puszka Pandory to coś, czego naprawdę się obawiają. Para bała się, że pozostali uczestnicy nie zrozumieją ich sytuacji, i w tym przypadku się nie pomylili. Kiedy trzy finałowe pary spotkały się na plaży z byłymi mieszkańcami Hotelu, to właśnie Kara i Marcin otrzymali najwięcej pytań i przykrych słów. Fani kontrowersyjnego programu, po tym co zobaczyli na antenie, byli godni podziwu wobec Nathalii, która ich zdaniem była naprawdę opanowana. Okazuje się jednak, że tak naprawdę Puszka Pandory wyglądała nieco inaczej, a Nathalia właśnie postanowiła zdradzić widzom nieco więcej.  Kiedy jedna z obserwatorek Nathalii na jej profilu na Instagramie stwierdziła, że dziewczyna zadała Marcinowi i Karze zdecydowanie za mało pytań, odpowiedź Nathalii zaskoczyła fanów "Hotelu Paradise 3".  Pytań było...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik