Miłosz z Hotelu Paradise nie ma już siły
Screen z mat. "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise": Miłosz odpowiada na zarzuty Wiktorii! "Nie mam na to siły"

Miłosz z "Hotelu Paradise" postanowił odnieść się do zarzutów Wiktorii. Uczestniczka randkowego show stwierdziła, że jej partner z programu kłamał. Co odpowiedział?

Miłosz i Wiktoria byli jedną z najciekawszych par czwartej edycji "Hotelu Paradise". Ich relacja wzbudzała ogromne emocje wśród widzów. Chociaż Wika nie cieszyła się sympatią większości pozostałych uczestników, wyglądało na to, że jej partnerowi z randkowego show to nie przeszkadza. Oboje po zakończeniu programu nadal mają mnóstwo fanów. Internauci przez długi czas wierzyli, że tych dwoje pozostało parą po powrocie do Polski. Niestety, pomimo płomiennych uczuć, jakimi Wiki i Miłosz darzyli się w programie, wiemy, że ich dalsze losy potoczyły się inaczej. Para rozstała się niedługo po opuszczeniu Zanzibaru. Oglądający miłosną produkcję TVN7 nadal są ciekawi tego, co tak naprawdę zaszło między ich ulubieńcami.

Niedawno Wiktoria z "Hotelu Paradise" otrzymała sporo pytań o Miłosza oraz ich relację. Uczestniczka telewizyjnego hitu w gorzkich słowach opowiedziała o swoich kontaktach z partnerem z programu. Jej zdaniem część osób, która przebywała na Zanzibarze, bardzo namieszała i miała wpływ na to, że nie utrzymuje kontaktu z uczestnikiem show. Zarzuciła też Miłoszowi kłamstwo. Sprawdźcie, jak zareagował.

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

"Hotel Paradise": Wiktoria zarzuciła Miłoszowi kłamstwo i obwiniła innych uczestników za rozpad relacji

W trakcie jednego z ostatnich Q&A, które Wiktoria poprowadziła na swoim Instagramie, widzowie "Hotelu Paradise" wrócili do tematu Miłosza i relacji między uczestnikami. Fani chcieli wiedzieć, czy oboje jeszcze ze sobą rozmawiają. Być może część miała nadzieję, że nadal są szanse, by Wika wróciła do swojego partnera z randkowego show. Początkowo wydawało się, że połączyła ich chemia i po powrocie do Polski będą parą. Po zakończeniu czwartej edycji okazało się, że ostatecznie jednak nie udało im się stworzyć trwałego związku.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiktoria gorzko o Miłoszu: "kłamał". Na jaw wychodzą nowe fakty

Wiktoria Hotel Paradise jak się czuje
@wiktoria_gasior

Odpowiadając na pytania internautów, Wiktoria zdradziła, że nie utrzymuje już żadnego kontaktu z Miłoszem. Fani mogli być zdziwieni tym wyznaniem, ponieważ jeszcze niedawno jej partner z miłosnego programu TVN7 stwierdził, że łączą ich koleżeńskie stosunki. Wika napisała, że Miłosz jednak kłamał w tej sprawie. Uczestniczka produkcji prowadzonej przez Klaudię El Dursi zasugerowała również, że gdyby inni nie mieli takiego wpływu na Miłosza, ich relacje wyglądałyby dzisiaj inaczej.

Jeden z widzów zapytał też Wiktorię, czy nie czuje się wykorzystana przez partnera z "Hotelu Paradise". Dziewczyna powstrzymała się jednak od otwartego komentarza. W odpowiedzi opublikowała jedynie uśmiechniętą buźkę, pozostawiając wiele niedopowiedzeń. Możemy się jednak domyślać, że relację z Miłoszem postrzega jako gorzkie doświadczenie i rozczarowanie. Zdradziła, że obecnie Mateusz jest jedyną osobą spośród uczestników randkowego show, z którą sporadycznie zdarza jej się rozmawiać.

Wiktoria Hotel Paradise o Miłoszu
@wiktoria_gasior

"Hotel Paradise": Miłosz odpowiada na słowa Wiktorii

Miłosz szybko dowiedział się o tym, co na jego temat sądzi partnerka z "Hotelu Paradise". Uczestnik miłosnego programu TVN7 przyznał, że otrzymał w tej sprawie mnóstwo wiadomości od fanów. Widzowie z wypiekami na twarzy czekali na jego reakcję - szczególnie na pytanie odnoszące się do wykorzystania Wiki. Wreszcie Miłosz postanowił napisać na swoim Instagramie, co sądzi o odpowiedziach, jakie padły podczas Q&A.

Podsyłacie mi to, żebym się odniósł, ale ja już nie mam na to siły - czytamy w relacji Miłosza.

Miłosz z Hotelu Paradise odpowiada Wiktorii
@mily_mo_

Wygląda na to, że uczestnik "Hotelu Paradise" jest już zmęczony powracającą jak bumerang historią jego związku z Wiktorią. Jednak biorąc pod uwagę fakt, jakie emocje w widzach wywołuje randkowe show oraz sama Wika, najprawdopodobniej jeszcze wielokrotnie zostanie zapytany o to, co tak naprawdę między nimi zaszło. Miłosz postanowił nie odpowiadać na pozostałe wiadomości na swój temat, które opublikowała jego była partnerka. Warto przypomnieć, że wcześniej podkreślał, że starał się, by ich relacja zmieniła się coś poważnego.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Łukasz zdradził, dlaczego zniknął z Instagrama. Ma poważne problemy zdrowotne!

Po tych wiadomościach możemy sądzić, że Miłosz i Wiktoria już nie będą razem. W trakcie Q&A Wika przyznała, że nadal szuka chłopaka. Może w przyszłości uczestnicy wyjaśnią sobie wszystko i stosunki między nimi staną się przynajmniej bardziej koleżeńskie? To z pewnością ucieszyłoby mnóstwo fanów randkowego show. Co o tym myślicie?

Miłosz i Wiktoria z Hotelu Paradise 4
mili.mp/Instagram

Wiktoria i Miłosz z Hotelu Paradise 4 wyrzucają Łukasza
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Miłosz ma żal do Wiktorii?! Opublikował w sieci zaskakujący komentarz! 
Internautka napisała, że chciałaby, żeby Wiktoria odpadła z "Hotelu Paradise". Nie uwierzycie, jak zareagował Miłosz! Wpis już zniknął z Instagrama, ale w sieci nic nie ginie...

Związek Wiktorii i Miłosza jednak nie przetrwał po programie? Uczestnik "Hotelu Paradise" ma żal do swojej partnerki z randkowego show Telewizyjnej Siódemki? Miłosz w zaskakujący sposób zareagował na wiadomość od jednej z internautek, która szczerze wyznała, że chciałaby, żeby Wiktoria odpadła z programu. Co napisał w komentarzu? Wiktoria nie będzie zachwycona... Miłosz z "Hotelu Paradise" zaskakująco o Wiktorii Emocje w czwartej edycji "Hotelu Paradise" nie opadają. Już za kilka tygodni zakończy się wielki hit TVN7, dlatego w programie jest już coraz mniej uczestników. O zwycięstwo wciąż walczą Wiktoria i Miłosz, którzy nie ukrywają, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Jednak czy ich związek przetrwał po programie? Fani cały czas próbują znaleźć dowody na to, czy Wiktoria wciąż jest z Miłoszem. Teraz uczestnik randkowego show opublikował komentarz, który może świadczyć o tym, że dziś nie ma tak dobrych relacji ze swoją partnerką z programu.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Wiktoria pokazała zdjęcia sprzed lat. Tak wyglądała przed poprawkami wyglądu! W ostatnich odcinkach "Hotelu Paradise" okazało się, że podczas kolejnego Rajskiego Rozdania inni uczestnicy - Mateusz i Vanessa nie będą mogli połączyć się w parę. Mateusz chciał wówczas, żeby z Miłoszem "zamienili się" partnerkami na najbliższy tydzień, dzięki czemu Vanessa nie odpadłaby z programu. Niestety, Miłosz nie był zachwycony propozycją kolegi, ale zmienił zdanie, kiedy okazało się, że on również nie będzie mógł sparować się z Wiktorią na Rajskim Rozdaniu.  O tym, kto pożegna się z programem dowiemy się z kolejnego Rajskiego Rozdania, jednak na profilu Miłosza na Instagramie jedna z internautek napisała wprost,...

Hotel Paradise: Wiktoria zdradziła Miłosza
Screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Internauci miażdżą Wiktorię! W sieci pojawiło się mnóstwo ostrych wpisów
Fani "Hotelu Paradise" do tej pory mocno bronili Wiktorii, ale po ostatnim odcinku w sieci zawrzało! Internauci są oburzeni zachowaniem pięknej blondynki.

Internauci nie ukrywają, że są mocno rozczarowani Wiktorią z "Hotelu Paradise". Uczestniczka randkowego show TVN podczas ostatniej imprezy mocno zbliżyła się do Łukasza, a to nie spodobało się widzom, którzy do tej pory kibicowali jej i Miłoszowi. Fani programu do tej pory bronili Wiktorii, kiedy była atakowana przez swoich kolegów z "Hotelu Paradise", ale tym razem ostro podsumowali jej zachowanie. Na Instagramie pojawiło się sporo krytycznych komentarzy! Wiktoria zszokowała swoim zachowaniem w "Hotelu Paradise" Wiktoria niedawno dołączyła do "Hotelu Paradise", ale od samego początku wzbudzała negatywne emocje wśród pozostałych uczestników programu. Wiktoria robiła wszystko, żeby koledzy i koleżanki ją polubili, ale podczas udzialu w jej pierwszej "Pandorze" zrozumiała, że grupa jej nieakceptuje. Piękna blondynka zalała się wówczas łzami, a w sieci w jej obronie stanęli oburzeni internauci i uczestnicy poprzednich edycji "Hotelu Paradise". Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda" Jedynym uczestnikiem, który wyraźnie polubił Wiktorię był Miłosz. Między uczestnikami "Hotelu Paradise" zaiskrzyło, a Miłosz podczas "Rajskiego rozdania" zrezygnował z relacji z Karoliną i zdecydował, że chce być w parze właśnie z Wiktorią. Wydawało się, że między Wiktorią a Miłoszem pojawiło się uczucie, które ma szansę przetrwać w programie TVN7. Niestety, teraz wygląda na to, że związek Wiktorii i Miłosza przechodzi potężny kryzys.  W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" widzowie zobaczyli zaskakujące sceny z udziałem Wiktoriii i Łukasza, który dopiero co został singlem. Uczestniczka programu seksownie tańczyła przed...

Hotel Paradise 4: Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Kasia zdradziła za dużo?!
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Internauci zszokowani zachowaniem Miłosza! "Porażka"
Miłosz z "Hotelu Paradise" zdecydowanie podpadł fanom! "Tak się mężczyzna nie zachowuje!". Chodzi o Wiktorię. Faktycznie popełnił aż tak duży błąd i będzie tego żałował?

Miłosz zaskoczył swoim zachowaniem w "Hotelu Paradise"! W ostatnim odcinku randkowego programu Miłosz powiedział Wiktorii, że pozostałe uczestniczki chcą wyeliminować ją z gry. Wyznanie uczestnika hitu TVN7 podzieliło internautów. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy- część fanów jest zachwycona Miłoszem, pozostali ostro go krytykują. Sprawdźcie, jak fani "Hotelu Paradise" komentują zachowanie Miłosza. Miłosz z "Hotelu Paradise" ostrzega Wiktorię przed koleżankami Wiktoria od samego początku, kiedy pojawiła się w "Hotelu Paradise" wzbudza ogromne emocje wśród pozostałych uczestników. Wysportowana blondynka robiła wszystko, żeby zaprzyjaźnić się z grupą, jednak to na nic, ponieważ nikt nie wierzy w jej szczerość- uczestnicy uważają, że Wiktoria powinna opuścić program i teraz robią wszystko, żeby tak się stało.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda" Uczestnicy nie wierzą w szczerość uczuć Wiktorii, która zapewnia, że poczuła coś do Miłosza. Ich zdaniem zauroczony uczestnik "Hotelu Paradise" nie widzi, że Wiki go wykorzystuje, żeby zostać w programie. Po tym, jak między Wiktorią a Miłoszem doszło do kłótni pozostali uczestnicy zaczęli namawiać go, żeby zostawił swoją partnerkę. Co więcej, sam Miłosz mówił im wprost, że przy następnym Rajskim Rozdaniu nie podejdzie do Wiktorii, żeby pozbyć się jej z "Hotelu Paradise". Ku zaskoczeniu widzów w ostatnim odcinku programu doszło do zaskakującego zwrotu akcji! Miłosz w szczerej rozmowie z Wiktorią przyznał, że widzi, jak jego partnerka się o niego stara i ostrzegł ją, że pozostałe uczestniczki chcą ją wyrzucić z show.  Dziewczyny chcą, żebym ja...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner