Launo z hotel paradise 4 w czerownym kostiumie
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"
TV-Show

"Hotel Paradise": Pan Lektor podsumował zachowanie Launo! Uczestniczka wydała oświadczenie

"Pare razy przesadziła" skomentował Pan Lektor, a w sieci pojawiło się mnóstwo ostrych komentarzy dotyczących Launo. Uczestniczka "Hotelu Paradise" teraz się tłumaczy!

Pan Lektor podczas live'a, który odbył się po emisji ostatniego odcinka "Hotelu Paradise" odniósł się do mocnych zarzutów fanów i skomentował zachowanie Launo. Czy jego zdaniem uczestniczka wielkiego hitu TVN7 przesadziła? Pan Lektor odpowiedział na pytanie, dlaczego produkcja nie wyciągnęła żadnych konsekwencji wobec Launo, która knuła za plecami Wiktorii i robiła wszystko, by się jej pozbyć z programu. Sprawdźcie, co powiedział i jak całe zamieszanie komentuje sama Launo!

Poznali się w "Love Island" i "Hotel Paradise", ich związki nie przetrwały. Oni rozstali się w 2022

Pan Lektor z "Hotelu Paradise" o zachowaniu Launo

Launo, czyli Klaudia z "Hotelu Paradise" wzbudza ogromne emocje wśród widzów. Fanom programu nie podoba się zachowanie uczestniczki, która od samego początku nie ukrywa, że zamierza grać. Launo jest jedną z osób, które mocno krytykują Wiktorię - Launo obgaduje ją za plecami i spiskuje, jak pozbyć się jej randkowego show, chociaż w rozmowach z samą Wiktorią zapewnia ją, że ją polubiła i zaakceptowała. 

Dziś w "Hotelu Paradise" ma się odbyć Pandora, podczas której widzowie zobaczą naprawdę szokujące sceny, a fani programu mają dość takiego zachowania uczestników! Sytuacja zrobiła się na tyle nerwowa, że Pan Lektor postanowił skomentować zamieszanie w sieci.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Fani są przerażeni: "Zapowiedź Pandory wygląda jak patologia"

Wiktoria płacze na Pandorze
Mat. prasowe

Po emisji ostatniego odcinka i zapowiedzi kolejnej odsłony "Hotelu Paradise" na Insagramie zawrzało, a fani zaczęli pytać, dlaczego produkcja pozwala na takie traktowanie Wiktorii. Pan Lektor odpowiedział na pytania o przemocy w programie i zapewnił, że Wiktoria nigdy nie poprosiła o pomoc. 

Pojawiły się również pytania o Launo, która ostro komentuje zachowanie Wiktorii. Internauci pytali, czy zdaniem Pana Lektora Launo przekraczała granice i zostały wyciągnięte wobec niej jakieś konsekwencje. Jak odpowiedział Pan Lektor?

Jeżeli pytasz mnie prywatnie to ok, to uważałem, że Launo która skądinąd jest bardzo sympatyczną dziewczyną, uważam, że w ramach "Hotelu Paradise" parę razy przesadziła. Trochę niepotrzebnie wkręciła sobie w głowę, że to wszystko polega na spisku, na intrydze. Zamiast skupić się a tym, że jest fajnie w związku z Przemkiem to ona skupiała się na tym, jak wbić kolec jadowy innej osobie - komentował podczas live'a.

Pan Lektor zdradził, że produkcja nie wyciągała żadnych konsekwencji wobec Launo.

Natomiast jakie mielibyśmy wyciągnąć w stosunku do niej konsekwencje? W "Hotelu Paradise" jest słowo przeciwko słowom, Launo nikogo nie uderzyła, nikogo bezpośrednio nie zaatakowała. Ona po prostu wykorzystywała zasady pewnej gry po to, żeby dojść do finału. Takie rzeczy nie dziwią nas w teleturniejach, na zawodach sportowych, nie mamy pretensji o to, że jeden zawodnik drugiego łokciem niechcący mocniej pchnął na polu karnym, a tamten strzelił bramkę itd. Więc właściwie z logicznego punktu widzenia dlaczego mielibyśmy mieć pretensje do Launo o to, że ona skutecznie grała w jakąś grę. Czy nam się to podoba? Ok. mi prywatnie nie podobało się i gdybym miał doradzać Launo to bym jej powiedział nie rób tego, bo to ma krótkie nogi, to jest bez sensu. Ale na tym polega gra. My pokazujemy sytuacje, takie jakie są, więc jeżeli Launo tak grała to myśmy to pokazali - powiedział Pan Lektor.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Miłosz staje przeciwko całej grupie. Widzowie są w szoku, że zaufał Wiktorii

Przemek i Klaudia na przeparowaniu
Mat. prasowe

Launo z "Hotelu Paradise" broni się przed atakiem internautów

Krytyczne opinie internautów dotarły do Launo, która postanowiła odpowiedzieć wszystkim, którzy widzieli już najnowszą Pandorę. Uczestniczka "Hotelu Paradise" ma już dość, że to ona jest obwiniana za wszystko, co złego dzieje się w programie.

Launo w swoim oświadczeniu tłumaczy, że to Miłosz pierwszy powiedział, że chce się pozbyć Wiktorii z programu. 

Jak ktoś oglądał Pandorę ten wie, że pomysł permanentnego pozbycia się Wiktorii wymyślił Miłosz. My początkowo jej nie chciałyśmy. Ale w tv nie pokazali, jak się bawiliśmy, piłyśmy, gadałyśmy i było całkiem cool. Są pokazywane wszystkie złe momenty, jakby to był Wikishow - zaczęła Launo. (...) - Żalił sie, że ma dość i abyśmy mu pomogły to to zrobiłyśmy. Ja od początku mówię, że to nie było wzorowe zachowanie, ale jak podchodzi do mnie gość i prosi, aby pomóc mu bo nie ma psychicznie siły no to chyba trzeba działać. Nawarzył sobie piwa, a my musimy je pić. Czepiajcie się ludzi, którzy mogli zaprzestać, a nie zaprzestali. Czasu nikt nie cofnie, ja do błędów się przyznaję i chciałam rozejm. Nie chciałam przyjaźni z Wiktorią, chciałam spokój. Nikt z was nie ma prawa mi mówić na co zasłużyłam, a na co nie. Jak tylko będę wiedziała ile mogę mówić powiem, jaka była prawda. Może moja postać nie pasuje do polskiej edycji. Wyszłam tam na potwora i też do tego się przyznaję. Ciągle powtarzane słowa walka i rywalizacja potrafią poprzestawiać w głowie. Ostatni raz mówię, wiem, że moje zachowanie było słabe, ale wy nie jesteścue lepsi bo posuwacie się do gorszych czynów i słów niż ja w programie. Ja się nie chcę wybielić, ja chcę spokój na który zasługuję. To jest mój profil i moje zasady. Chcieliście show to dostaliście, nikt z nas nie wiedział, że tak to wyjdzie - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na InstaStories.

Co sądzicie o zachowaniu Launo w "Hotelu Paradise" i jej oświadczeniu?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana odpiera zarzuty o znęcanie się nad Wiktorią

Launo z Hotelu Paradise wydała oświadczenie
Instagram @launokardel

Miłosz w Hotelu Paradise broni uczestników Hotelu Paradise
Mat. prasowe, Instagram @mily_mo_
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Miłosz broni uczestników po Pandorze! "Bardzo cierpią"
Miłosz z "Hotelu Paradise" zabrał głos po kontrowersyjnej Pandorze. Mówi o psychice uczestników: "Żeby aż tak ich niszczyć?". A co powiedział o Wiktorii?

Ostatnie odcinki "Hotelu Paradise" wywołały ogromne oburzenie widzów. Wszystko przez zachowanie uczestników, którzy postanowili za wszelką cenę pozbyć się Wiktorii z programu. Po skandalicznej "Pandorze" widzowie zarzucili uczestnikom stosowanie przemocy psychicznej wobec koleżanki z programu. Na gwiazdy programu wylał się olbrzymi hejt, a nawet zaczęli dostawać pogróżki. Do szokującej sytuacji, która ma miejsce po emisji ostatnich odcinków, odniósł się Miłosz, programowy partner Wiktorii.  Jestem przerażony tym, jak można zniszczyć człowieka i to z dwóch stron - mówił na Instastories.  To, co powiedział o Wiktorii może was zdziwić!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Lincz na Wiktorii. Krzyki, kłamstwa i łzy... "Wracam do Wawy" "Hotel Paradise 4": Miłosz komentuje Pandorę. Staje w obronie uczestników Ostatnia "Pandora" w "Hotelu Paradise" wywołała prawdziwą burzę w sieci. Widzowie już po zobaczeniu zwiastuna odcinka w Player.pl nie szczędzili krytyki nie tylko uczestnikom ale również produkcji programu. Samą "Pandorę" określili jako "patologiczną" . Początkowo głos zabrał Pan Lektor, który wyjaśnił, jak wygląda opieka nad uczestnikami na planie " Hotelu Paradise " i podkreślił, że " Wiktoria nigdy nie poprosiła o pomoc ". Oświadczenie w sprawie wydał nawet TVN. Z kolei uczestnicy, którzy w programie mieli gnębić Wiktorię otrzymali od widzów olbrzymi hejt, który zaczął wymykać się spod kontroli. Launo oświadczyła, że się boi , ponieważ ktoś porysował jej auto, a Oha dostała wstrząsający filmik z pogróżkami.  Szokującą sytuację skomentował także Miłosz, który również przyczynił się do...

"Hotel Paradise 4": Wiktoria i Natka opuszczają program
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"
TV-Show
"Hotel Paradise": Natalia skomentowała sytuację z Wiktorią i przyznaje: "Nie tak to miało wyglądać"
Była uczestniczka "Hotelu Paradise" nie ukrywa, że jest przerażona tym, co dzieje się wokół czwartej edycji programu. Sprawdźcie, co powiedziała internautom!

Natalia z "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytanie, jak wspomina udział w programie i czy żałuje sytuacji z Wiktorią. Natka przyznała, że wycofała się z komentowania wydarzeń z kolejnych odcinków randkowego show ponieważ przeraża ją to, co dzieje się wokół najnowszego sezonu. Była uczestniczka "Hotelu Paradise" zdradziła, czego żałuje najbardziej... Sprawdźcie, co powiedziała! Natalia z "Hotelu Paradise" szczerze o 4. edycji show Czwarta edycja "Hotelu Paradise" od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród fanów programu. Widzom nie podobało się, że uczestnicy nie ukrywali, że zamierzają grać i wcale nie szukają poważnych relacji. Atmosferę podgrzało pojawienie się Wiktorii, która musiała mocno walczyć o akceptację grupy. Uczestnicy spiskowali przeciwko Wiki i chcieli się jej pozbyć z programu. Jedyną osobą, która ją polubiła był Miłosz. Między Miłoszem a Wiktorią pojawiło się uczucie, ale reszta ekipy uważała, że Wiktoria jedynie manipuluje swoim partnerem z "Hotelu Paradise". W kierunku Wiktorii padło wiele ostrych słów- w pewnym momencie sytuacja zrobiła się tak nerwowa, że głos zabrał Pan Lektor, który zapewniał, że Wiktoria nie prosiła o pomoc. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Przemek zabrał głos w sprawie Wiktorii. Fani: "Pokazałeś paskudne oblicze" Wśród osób, które krytycznie oceniały Wiktorię była Natalia, ale uczestniczka jeszcze w "Hotelu Paradise" przeprosiła ją za swoje zachowanie. Teraz Natalia podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytanie, czy żałuje sytuacji z Wiktorią i zdradziła, jak wspomina swój udział w programie. Natalia nie ukrywa, że jest przerażona tym, co dzieje się wokół najnowszej edycji...

Luiza zszokowana zachowaniem uczestników Hotelu Paradise 4
mat. prasowe, Instagram @luiza.benzouaoua
TV-Show
"Hotel Paradise": Luiza i Kuba z poprzedniej edycji ostro o najnowszej Pandorze! 
Luiza i Kuba z trzeciej edycji są zszokowani zachowaniem uczestników nowego sezonu "Hotelu Paradise". W mocnych słowach skomentowali najnowszą Pandorę.

Tak wielkich emocji i kontrowersji w "Hotelu Paradise" nie było chyba w żadnej z poprzednich edycji. Po emisji ostatniego odcinka programu, a szczególnie zapowiedzi dzisiejszej Pandory w sieci zrobiło się naprawdę gorąco. Internauci są zszokowani zachowaniem uczestników, którzy znów zaatakowali Wiktorię. Oburzenia nie ukrywają również uczestnicy poprzedniej edycji. Luiza i Kuba w mocnych słowach odnieśli się do tego, co zobaczyli podczas zapowiedzi Pandory! Kontrowersyjna Pandora w "Hotelu Paradise" Już dziś wieczorem widzowie telewizyjnej Siódemki zobaczą najnowszy odcinek czwartej edycji "Hotelu Paradise", a w nim naprawdę mocną i kontrowersyjną Pandorę. W miniony czwartek w sieci pojawiła się pojawiła się zapowiedź, podczas której internauci mogli zobaczyć zrozpaczoną Wiktorię, która usłyszała pytanie, jak to jest być osobą, którą wszyscy nienawidzą. Zwiastun Pandory zszokował fanów "Hotelu Paradise". Internauci zaczęli dopytywać, czy ktoś z produkcji zareagował na zachowanie uczestników, którzy znów doprowadzili Wiktorię do łez. Pan Lektor podczas live'a na Instagramie odpowiedział na niewygodne pytania fanów. Nie jestem zadowolony z tej sytuacji ale nie mam na to wpływu. Jest dokładnie taka, jaką jest i taką widzimy- mówił Pan Lektor. (...) Wiktoria przez cały czas miała prawo poprosić o pomoc i zażądać od nas wsparcia. Wiktoria spotykała się z nami codziennie. Nigdy nie prosiła o pomoc i chciała zostać w hotelu i nadal chciała walczyć- dodał. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Pan Lektor podsumował zachowanie Launo! Uczestniczka wydała oświadczenie Najnowsza Pandora, którą internauci moga zobaczyć już na player.pl, oburzyła uczestników poprzedniej edycji...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik