Nana z Hotelu Paradise ostro o traktowaniu Wiktorii
Instagram @nanamajos, mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Fani są przerażeni: "Zapowiedź Pandory wygląda jak patologia"

Pytana przez fanów Nana z "Hotelu Paradise" komentuje zarzuty na temat nękania Wiktorii przez uczestników. "Myślicie, że nikt z produkcji by nie zareagował?!"

Widzowie "Hotelu Paradise" już dawno nie mieli okazji obserwować tak ogromnego konfliktu wśród osób mieszkających w rajskim hotelu. Wiktoria nie może liczyć na akceptację ze strony grupy niemalże od samego wejścia do programu. Pozostali uczestnicy analizują każdy jej krok a ich celem jest pozbycie się blondynki z programu. Ich wrogie nastawienie wywołuje spore oburzenie wśród fanów programu. Widzowie starają się zrozumieć postępowanie grupy. Tym razem postanowili wywołać do odpowiedzi Nanę, zarzucając jej, że wraz z koleżankami "były wredne i znęcały się nad Wiktorią". 

Gdyby tak naprawdę było, że Wiktoria już nie może wytrzymać, że czuje się bardzo źle, że już ją nękamy, nikt by nie zareagował z produkcji?! - zaczęła wściekła Nana

Zobaczcie, co jeszcze powiedziała. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Miłosz staje przeciwko całej grupie. Widzowie są w szoku, że zaufał Wiktorii

"Hotel Paradise 3": Klaudia El Dursi o relacji Basi i Krzysztofa. Ta reakcja mówi wszystko

"Hotel Paradise 4": Widzowie zarzucają Nanie znęcanie się nad Wiktorią. Zabrała głos

Konflikt pomiędzy Wiktorią a pozostałymi uczestniczkami "Hotelu Paradise" przybiera na sile. Okazuje się jednak, że panie miały konflikt nie tylko w programie ale również po powrocie do Polski. Wiktoria niemalże od samego początku nie mogła znaleźć sobie sprzymierzeńców w programie. Pozostałe dziewczyny zarzucały jej nieszczerość i bycie fałszywym, co już raz doprowadziło ją do płaczu podczas Puszki Pandory. Również we wzajemnych relacjach na Instastories dało się wyczuć niechęć pomiędzy Launo czy Naną a Wiktorią. Teraz Nana została wywołana do odpowiedzi i to nie z byle powodu: 

Zapowiedź pandory wygląda jak patologia. Co to w ogóle.... Nie mam pytań

Wiktoria płacze na Pandorze
Mat. prasowe

Nana, która w ostatnich odcinkach m. in. z Launo i Natalią jasno deklarują, że chcą pozbyć się Wiktorii z programu i nie tolerują żadnego jej zachowania, nie ukrywa niechęci do koleżanki z programu, jednak to jest jeszcze nic w porównaniu z tym, co zadzieje się podczas najbliższej sesji "Pandory".  

- Jak czujesz się teraz kiedy patrzysz na swoje zachowanie? Nękanie jest karalne.
- Nie żałuje żadnego słowa, które powiedziałam w hotelu. Żałuje czasem, że czegoś do końca nie powiedziałam, bo tak się czułam w danej chwili. Ale może i lepiej, że czasami nic nie mówiłam, niż powiedziałabym za dużo. 

Natalia Nana Majos Hotel Paradise 4
Mat. prasowe

W zapowiedzi jutrzejszego odcinka widzowie mogli zobaczyć fragment najbliższej Pandory, podczas której Wiktoria kolejny raz wybiegła, zanosząc się płaczem. Trudno się dziwić, kiedy trzeba odpowiedzieć na pytanie, jak to jest być świadomym, że wszyscy cię nienawidzą. Ludziom trudno w to uwierzyć i zasypują Nanę pytaniami. Nie wytrzymała i postanowiła zabrać głos: 

Piszecie mi, że my jesteśmy wredne, że się znęcamy i nie wiadomo co, a gdyby tak naprawdę było, że Wiktoria już nie może wytrzymać, że czuje się bardzo źle, że już ją nękamy, nikt by nie zareagował z produkcji?! Kamery są wszędzie nawet w kiblu więc jakim cudem widząc to, że dziewczyna cierpi nikt by nie zareagował i dalej by kręcili nasz super program, w którym jest tyle nienawiści?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Widzowie ostro o dziewczynach z programu! Mocne komentarze

Nana przyznała, że czuje się pokrzywdzona takimi zarzutami i przypomina fanom, że w programie pokazane są tylko najmocniejsze fragmenty z dnia i wraz z uczestniczkami nie skupiały się ciągle na dogryzaniu Wiktorii: 

Wy naprawdę myślicie, że my nie mieliśmy nic ciekawszego do roboty niż zajmowanie się tylko jedną sytuacją? My też chcieliśmy fajnie spędzić wakacje i zajmowaliśmy się w większości sobą. Skąd wynieślibyśmy znajomości, gdyby wszystko kręciło się nad jedną akcją? Np. to, że tańczyliśmy sobie z tubylcami przy ognisku i super się bawiliśmy to jest pokazane w bonusach a nie w telewizji, a z całego wieczoru pokazali tylko tyle, że Wiktoria tańczyła na Łukaszu. No to super wieczór.

Na koniec dodała, że nie będzie już podnosiła tematu Wiktorii: 

Nie wypowiadam się już na tematy związane z Wiktorią, nie ma sensu nakręcać spirali nienawiści. 

Myślicie, że dziewczyny będą w stanie w końcu się dogadać? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo dostaje pogróżki od internautów. Widzowie przekroczyli granice?!

Nana ostro komentuje swój stosunek do Wiktorii w Hotelu Paradise
Instagram @nanamajos

"Hotel Paradise": Premiera kontrowersyjnej Pandory przesunięta

Fragment zapowiadający Pandorę, podczas której Wiktoria wybiega z płaczem oburzył internautów. Mocny jest także fragment, na którym Oha pokazuje środkowy palec, jednak nie wiadomo z jakiego powodu to robi. Zazwyczaj odcinku "Hotelu Paradise" można oglądać w Player.pl tuż po zakończeniu poprzedniego odcinka w telewizji. Tym razem premiera kontrowersyjnej Pandory przesunięta jest na późne godziny nocne. Internauci zasypują produkcję pytaniami: 

- Zmieniona zapowiedź to, co teraz będziecie tak montować, żeby usunąć sceny z chamską przemocą psychiczną, bo ludzie się zbulwersowali? Słabiutko! 
- Dlaczego została zmieniona zapowiedź jutrzejszego odcinka? Dlatego na player.pl będzie o 2:30, bo musicie zmienić i wyciąć parę scen? 
- Nagle zmieniona zapowiedź? 

Player.pl na Instagramie odpowiadał na komentarze: 

Zapewniamy, że odcinek się pojawi, lecz materiał nie dotarł do nas na czas. 

Nana chłodno o słowach Wiki w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Nana zachowawczo komentuje ostrą wypowiedź Wiktorii na temat Ohy! 
Wiktoria w "Hotelu Paradise 4" zmiażdżyła Ohę, mówiąc, że jest gruba i pryszczata! Co na to Nana i inni uczestnicy show?

W "Hotelu Paradise 4" ponownie zawrzało, a to wszystko za sprawą Wiktorii, która w dłuższym odcinku emitowanym wyłącznie w player.pl zmiażdżyła Ohę! Na randce z nowym uczestnikiem, Łukaszem, Gąsior opowiedziała mu o swoich losach w show i wtedy zaatakowała swoją największą rywalkę w show. Co na to Nana? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Wiktoria miażdży Ohę: "Gruba dziewczyna z pryszczami na twarzy" Wiktoria atakuje Ohę, Nana odpowiada. Kolejna afera w "Hotel Paradise 4" W "Hotelu Paradise" emocji nie brakuje, a im bliżej finału, tym coraz więcej dzieje się w relacjach wszystkich uczestników, zwłaszcza u Wiktorii. Dziewczyna, po tym, jak została wyrzucona z show przez Miłosza,  triumfalnie wróciła i znów się z nim związała, kilka dni później opłakiwała to, że Miłosz został wyrzucony w wyniku ryzykownej gry.  Na jego miejscu pojawił się Łukasz, z którym wybrała się na randkę. Podczas rozmowy z chłopakiem opowiedziała mu o swoich losach w show, atakując Ohę: Łukasz: Jak odpadłaś za pierwszym razem to z kim byłaś w parze  Wiktoria: Z Miłoszem. Miłosz mnie wywalił  Łukasz: Jak cię wywalił? Wiktoria:  Wybrał inną laskę. Grubą dziewczynę z pryszczami na twarzy z czarnymi włosami.  A jaki jest jego typ? Wysportowana blondynka z tatuażem na ręce.  Łukasz: No to co mu się odwaliło?  Wiktoria: Wpływ ludzi. Wszyscy manipulowali Miłoszem, żeby mnie wyrzucił z Hotelu. Teraz już tego nie robią ale masakra była.  Jej słowa, choć wyemitowane tylko w odcinku na player.pl, nie przeszły bez echa! Fragment z wypowiedzią  Wiktorii został udostępniony nie tylko przez Ohę, ale również Nanę, która zdecydowała się na zdawkowy. ironiczny komentarz: miło . ...

Hotel Paradise 4. Pan Lektor o znęcaniu się w programie nad Wiktorią
Instagram @pan_lektor_hotelparadise, mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Pan Lektor o przemocy w programie: "Wiktoria nigdy nie prosiła o pomoc"
Pan Lektor z "Hotelu Paradise" zabrał głos w sprawie sytuacji Wiktorii w programie. Widzowie nie mieli litości: "Gdyby Launo pobiła Wiktorię to też byście to pokazali?"

Widzowie "Hotelu Paradise" mają dość toksycznego zachowania uczestników wobec Wiktorii. Najbardziej obrywa się Launo. Podczas dzisiejszego live'a na Instagramie Player.pl z Panem Lektorem padło mnóstwo niewygodnych pytań do produkcji. Fani zapytali o to, dlaczego pozwolono na takie traktowanie Wiktorii i dlaczego nikt nie zareagował na przemoc psychiczną, jaką uczestnicy stosowali względem swojej koleżanki. Zapytano również o to, dlaczego nie wyciągnięto konsekwencji wobec Launo. Pan Lektor wyjaśnił wszystko.  Zobacz także:   "Hotel Paradise": Nathalia Fok broni zachowań uczestniczek? "To jest dobre, bo walczą o wygraną" "Hotel Paradise 4": Premiera kontrowersyjnej Pandory przesunięta Widzowie oglądający " Hotel Paradise " w Player.pl mogli zobaczyć, że podczas kolejnego odcinka Wiktoria ponownie wybiegnie z płaczem podczas Pandory i nie będzie mogła opanować łez. Uczestnicy zapytali, jak to jest być osobą, której wszyscy nienawidzą. Ten skrót nie spodobał się internautom, którzy pytaniami zaczęli zasypywać m. in. uczestników, twierdząc, że " zapowiedź Pandory wygląda jak patologia ". Jednak podczas emisji odcinka w TVN7, fani zauważyli, że zapowiedź została zmieniona.  - Hahahahahaha 😂😂😂😂 powiem tak mega słaby krok z Waszej strony ! - napisał sam Krzysztof Świst z 3. edycji - Rozumiemy, że problemy techniczne mogą być nazywane słabymi, lecz zapewniamy, że staramy się udostępnić odcinek najszybciej jak to tylko możliwe. Jakub - odpisał Player.pl - pożyjemy, zobaczymy „czy nic się nie wytnie” - pogadamy 😉 - odpisał Krzysztof - Zobaczyli ze po tej akcji 4. sezon zostanie pogrążony. Ale z mojej akcji pod wpływem alko zrobili HIT SEZONU 😂 sprawiedliwość jest na tym świecie, co nie bracie - napisał Jakub z 3....

"Hotel Paradise 4" - Wiktoria nazwana najbardziej fałszywą uczestniczką show
Screen Programu "Hotel Paradise"
TV-Show
Jest oświadczenie TVN w sprawie kontrowersji w "Hotelu Paradise 4"! Co z "Puszką Pandory"?
Ostatnie odcinki "Hotelu Paradise 4" wzbudzają ogromne emocje wśród widzów. Produkcja została oskarżona o oszustwo. Jest oświadczenie stacji!

Takiego zamieszania w historii "Hotelu Paradise" jeszcze nie było. Produkcja show została niedawno oskarżona przez widzów o oszustwo w sprawie najbliższego odcinka, z którego wycięto kontrowersyjną zapowiedź "Puszki Pandory". Ponadto pojawił się on ze sporym opóźnieniem na platformie player.pl. Stacja TVN wydała oświadczenie w tej sprawie! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Launo dostała od Przemka romantyczny prezent. Są parą po programie? Kontrowersje w "Hotelu Paradise 4". Jest oświadczenie stacji W każdym z odcinków "Hotelu Paradise" dzieje się naprawdę sporo, ale od paru dni uwagę przykuwa głównie jeden wątek - nieprzyjemna sytuacja Wiktorii, która jest pod obstrzałem całej grupy! Fani uznali, że to, co robią jej pozostali uczestnicy show, podchodzi pod znęcanie psychiczne, na które nikt nie zareagował. Głos w sprawie na początku zabrał nawet pan Lektor , teraz pojawiło się oświadczenie TVN. Kontrowersje wzbudziła również zapowiedź "Puszki Pandory" - stałego punktu w programie, w którym uczestnicy zadają sobie anonimowo pytania. W zapowiedzi Wiktoria wybiegła z płaczem, ponieważ usłyszała miażdżące pytania. Ponadto, inna z uczestniczek, Oha, pokazała jej środkowy palec. Widzowie nie zostawili suchej nitki na produkcji twierdząc, że zachowanie uczestników podchodzi pod nękanie na które nikt nie reagował, co więcej, okazało się, że zwiastun odcinka został szybko zmieniony, a sam odcinek pojawił się na player.pl ze sporym opóźnieniem (o kilka godzin później niż zwykle). Głos w sprawie zabrała stacja TVN nadsyłając oświadczenie dla portalu Plejada.pl: Wszystkie produkcje TVN Grupa Discovery realizowane są zgodnie z najwyższymi standardami oraz przy zachowaniu odpowiednich procedur mających na...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik