Maria i Artur z Hotelu Paradise
artur.sargsyan_official/Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise" Artur z 2. edycji nazywa Marię "patologią". Ostro odpowiedziała

Maria to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Hotelu Paradise 4". Dziewczynę skrytykował mocno Artur Sargsyan, a ona odpłaciła mu się pięknym za nadobne?

Maria w "Hotelu Paradise" wzbudziła niemało emocji. Uczestniczka od początku wiedziała, po co przyszła do programu i konsekwentnie grała o najwyższą stawkę. Do swojej pary wybrała Kubę, z którym wkrótce faktycznie stworzyła dość niezłomny pakt. Zachowanie Marii budziło jednak mnóstwo kontrowersji wśród widzów, którzy nie ukrywali, że nie rozumieją działań dziewczyny i tego, że nie chce się w żaden sposób zbliżyć z Kubą. Dopiero niedawno wyszło na jaw, że Maria była po prostu już zajęta i zakochana w swoim chłopaku...  Artur znany widzom z 2. edycji programu mocno skrytykował zachowanie dziewczyny, jednak to nie umknęło jej uwadze!

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

"Hotel Paradise" Artur ostro o Marii "nie idzie się do programu, jak się ma kogoś na zewnątrz"

Zachowanie Marii od samego początku zaskoczyło widzów. Uczestniczka jak ognia unikała wszelkiej bliskości z Kubą, który na początku śmiał się z jej wstydliwości i "nietykalności" a potem przyzwyczaił się do niej i zrozumiał, że w Marii ma sojusznika, z którym może naprawdę dotrzeć do finału. Maria zresztą nieraz udowodniła Kubie, że jest za nim i będzie walczyć o tę relację do końca. Każde przeparowanie, w wyniku którego straciła swojego partnera, kwitowała ostrymi słowami i wręcz okazywała agresję wobec dziewczyn, które rozbiły jej parę. To zachowanie budziło emocje wśród widzów, którzy niezbyt przychylnie je komentowali. Teraz do krytykujących, dołączył Artur z 2. edycji programu, który również nie obdarzył Marii sympatią, a nawet użył dość mocnych słów, by ją ocenić:

Ogólnie powiem tak, to jest trochę patola, że biorą do programu osobę, która już jest po jakichś zaręczynach, mają związek i idą do "Hotelu Paradise". A później się dziwią, że powstaje bariera z poduszek i kobieta nie chce się zbliżyć do faceta. Bo jak ma się zbliżyć skoro na zewnątrz, na przykład w Polsce, czeka na nią jej narzeczony. Patologia w ***j, ale dobrze, że Maria odpadła- kwituje Artur.

Uczestnik relacjonuje swoje wrażenia z odcinków i po raz kolejny odnosi się do Marii, wciąż nie mogąc się nadziwić, że dziewczyna wzięła udział w programie, będąc w związku!

Ogólnie nie przyczepiłbym się do niczego. Ja rozumiem, że idzie się do programu, jak się jest singlem, szuka się jakiejś przygody czy czegoś, ale nie idzie się do programu, jak się ma kogoś na zewnątrz. Nie powinno się brać osób, które są już w związkach do programów takich. Nie wiem, co uważacie, ale to jest taka moja konstruktywna opinia - wyjaśnia uczestnik. 

Artur ogląda Hotel Paradise 4
artur.sargsyan_official/Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise": Fani zmienili zdanie o Natalii! Są zachwyceni jej zachowaniem! "Pokazała charakter"

Oczywiście nic, co zostało powiedziane na Instagramie, nie ginie i opinia Artura dotarła także do Marii. Ponieważ uczestniczka bardzo często organizuje Q&A ze swoimi fanami, to wśród zadawanych jej ostatnio pytań padło także to, dotyczące słów Artura:

Wypowiedz się na temat, który poruszył Artur z 2. edycji "Hotelu Paradise"- proszą fani.

Oczywiście, że się wypowiem i powiem tylko krótko, zwięźle i na temat. Nawet nie wiem, od czego zacząć, ale postaram się rozwiać wasze wątpliwości. Nie rozumiem, jak można mówić na mój temat, że jestem patologią, bo idąc do programu, miałam: A.chłopaka, B.narzeczonego i C. no to już wymyślcie sobie sami.

Jak już ktoś chce używać słowa patologia, to może niech sprawdzi co ono znaczy, bo nikomu krzywdy nie robię, nie jestem narkomanką, alkoholiczką i nie robię burd na ulicy. Jestem z normalnej rodziny, no i kolejny wątek, nie sprawiam żadnego zagrożenia wokół bliskich, znajomych, ludzi - tłumaczy Maria.

Maria odpowiada na pytania fanów
maria.wojtas/Instagram

Maria w swojej wypowiedzi poruszyła jedynie temat nazwania jej "patologią", nie odniosła się zaś do zarzutów o to, że była w związku, gdy pojechała na Zanzibar, by wziąć udział w "Hotelu Paradise". Uczestniczka wciąż jest bardzo tajemnicza. Najpierw mówi, że była już zaręczona i szczęśliwie zakochana, gdy szła do hotelu, teraz jednak unika komentarzy i wciąż zapowiada: "zobaczycie, jak było". 

Jak myślicie, Maria była wtedy w związku, czy nie?

Kuba i Maria z Hotelu Paradise 4
maria.wojtas/Instagram

Maria z Hotelu Paradise
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Maria, Artur i Kuba w ostrej wymianie zdań! "Maria gwiazdorzy"
Maria, choć w "Hotelu Paradise" była krótko, to zdążyła pokazać się z ostrej strony. Jej grę krytykowali byli mieszkańcy raju. Teraz Maria ostro im odpowiada.

4. edycja "Hotelu Paradise" okazała się być najbardziej kontrowersyjną i budzącą emocję wśród wszystkich dotychczasowych. Od samego początku widać było, że każdy ma plan dotrzeć do finału, nie biorąc jeńców. Tacy uczestnicy, którzy obrali ten sposób jako swoją jedyną taktykę spotkali się z bardzo dużym hejtem. Ostre, niekoleżeńskie zachowania krytykowali widzowie, ale także byli uczestnicy poprzednich edycji. W swoim czasie to właśnie Maria była największym obiektem krytyki. Szczególnie niepochlebnie o uczestniczce wypowiadali się Artur z 2. edycji i Kuba Wójcik z 3. edycji. Teraz Maria odpłaca im się pięknym za nadobne. Czy ma rację? "Hotel Paradise 4": Maria nie kryje wściekłości na Kubę i Artura! Wielki finał "Hotelu Paradise" już za chwilę przed nami. Widzowie nie ukrywają, robiąc podsumowanie tego sezonu, że program przeszedł ich wszelkie oczekiwania. Od samego początku fani zwracali uwagę, że wśród mieszkańców hotelu jest mnóstwo niekoleżeńskich postaw. Choć wszyscy na początku zaciekle ze sobą walczyli, to tak naprawdę Natka, Launo i Maria były pierwszymi osobami, które naprawdę mocno krytykowano . Maria grała ostro i jasno przedstawiała swoją pozycję w programie. Gdy ktoś podebrał jej partnera , nie bała się pokazać rzeczywistych emocji, a nawet być agresywna wobec innych dziewczyn.  Jej zachowanie było mocno krytykowane przez widzów, ale także uczestników byłych edycji. Artur na przykład po jednym z rajskich rozdań nazwał Marię "patologią"! Kuba Wójcik także nie szczędził krytycznych słów wobec Marii i reszty uczestników programu.  Nic więc dziwnego, że podczas Q&A fani zapytali Marię o jej stosunek do jawnej krytyki, jaka pojawiła się wobec niej ze strony Kuby i Artura. Maria teoretycznie...

Inga to nowa dziewczyna Artura z Hotelu Paradise?
Instagram @inga_hotelparadise @artur.sargsyan_official
TV-Show
"Hotel Paradise": Artur potwierdził związek z Ingą?! Przy okazji ZNOWU oberwało się Marii
Inga i Artur z "Hotelu Paradise" są parą? Fani nie mają wątpliwości, że coś ich łączy. Teraz oboje postanowili zabrać głos. Nie chcą się już ukrywać?

Widzowie mają powody, by podejrzewać, że Inga z "Hotelu Paradise 4" i Artur z 2. edycji show są parą. A wszystko przez jedno z jego ostatnich Instastories, na którym zapowiedział, że "idzie na kolację z dziewczyną". Na nagraniu było widać fragment ręki tajemniczej ukochanej, a fani są pewni, że rozpoznali w niej Ingę. Jednak to nie jedyna sugestia! Widzowie postanowili podpytać o to piękną mieszkankę hotelu. Ostatecznie głos w sprawie zabrał także Artur. Czy gwiazdy "Hotelu Paradise" postanowiły przestać się ukrywać? Zobaczcie, co mieli do powiedzenia spostrzegawczym widzom!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Launo zrobiła sobie botoks. 21-latka pochwaliła się efektami zabiegu "Hotel Paradise 4": Czy Inga i Artur z 2. edycji są parą?  Inga Bartnikowska dołączyła do "Hotelu Paradise", automatycznie parując się z Łukaszem i posyłając Vanessę do singlówki. Okazuje się, że atrakcyjna blondynka zrobiła wrażenie nie tylko na uczestnikach ale również na widzach programu, którzy ogłosili ją " najpiękniejszą uczestniczką ze wszystkich edycji ". Inga jest w programie dopiero kilka dni, więc trudno spekulować na temat tego, czy udało jej się zamieszać w " Hotelu Paradise ", jednak fani są pewni, że nie znalazła miłości w programie i... związała się ze zwycięzcą 2. edycji!  Czwarta edycji "Hotelu Paradise" budzi sporo kontrowersji. Zachowanie uczestników z chęcią oceniają również ulubieńcy widzów z poprzednich edycji. Na komentarze na temat 4. sezonu mogą liczyć m.in. fani Artura Sargsyana, zwycięzcy 2. sezonu. Jednak przed jednym z odcinków zapowiedział, że nie będzie go komentował, ponieważ idzie z dziewczyną na randkę. Artur nie pokazał twarzy tajemniczej ukochanej, ale na jej ręku było...

Wiktoria jest wściekła na Wiktorię w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Maria nie wiedziała, że dziewczyny knuły przeciwko niej? "Ja byłam w porządku"
Maria z "Hotelu Paradise 4" nie kryje swojego oburzenia tym, co zobaczyła w telewizji! Mimo odmiennego zdania fanów uczestniczka nie ma sobie nic do zarzucenia. Ale czy na pewno?

4. edycja "Hotelu Paradise" pokazała, jak ostra może być gra o zwycięstwo w tym programie. Choć do finału powinny dotrzeć szczerze zakochane w sobie pary, to jak na razie nie widać w hotelu żadnych większych miłości. Rządzą za to układy i obmyślone starannie strategie. Na początku mieszkańcy rajskiego hotelu myśleli, że w ten sposób łatwiej będzie im przetrwać w programie, jednak szybko okazało się, że sami nie są w stanie rozpoznać, kto tak naprawdę jest szczery, a kto zaczyna grać przeciwko dotychczasowym przyjaciołom. Tak naprawdę uczestnicy dopiero podczas emisji programu w telewizji mogą zobaczyć, jak rzeczywiście wyglądały ich relacje w kontrowersyjnym show. Maria dość ostro skrytykowała to, jak potraktowały ją dziewczyny. Sama zaś nie ma sobie nic do zarzucenia! "Hotel Paradise" Maria szczerze o dziewczynach z programu: "szok i niedowierzanie" Maria od samego początku pojawienia się w programie wzbudziła mnóstwo emocji wśród widzów. Uczestniczka była dość tajemnicza, unikała bliskości i szukała osoby, z którą stworzy parę na zasadzie kontraktu, nie miłości (co, jak się później okazało było spowodowane tym, że Maria poszła do programu, mając chłopaka! ). Padło na Kubę, który z początku był bardzo niezadowolony z oschłej partnerki, ale potem zrozumiał, że z Marią ma szansę dojść do finału. Każde kolejne przeparowanie i pojawienie się nowej osoby w "Hotelu Paradise"  budziło wśród uczestniczki ogromne emocje i obawy, że Kuba zostanie jej odebrany. W takich sytuacjach Maria n ie bała się konkretnie wyrażać swoich myśli i grała jasno tak, by pozostać z Kubą w parze.  Wyrachowanie uczestniczki i jej skupienie na celu podzieliło mocno internautów, którzy nie wiedzieli już, co o Marii myśleć. Tak naprawdę...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik