Launo z "Hotelu Paradise" pokazała mocny fragment ostatniego odcinka programu, w którym Przemek ostro ją skrytykował. Jak uczestniczka randkowego hitu TVN7 zareagowała na słowa byłego partnera? Launo zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie i zdradziła, dlaczego nie chciała być dłużej w parze z Przemkiem. Launo odniosła się również do wcześniejszych wyborów swoich koleżanek, które pomimo niezadowolenia grupy również zdecydowały się zmienić parę. Sprawdźcie, co powiedziała!

Reklama

Launo z "Hotelu Paradise" odpowiada Przemkowi

W czwartym sezonie "Hotelu Paradise" zrobiło się naprawdę gorąco! Początkowo uczestnicy randkowego show obiecywali sobie lojalność i chcieli się wspierać w walce o finał, jednak kiedy pojawiły się uczucia, szybko zapominali o wcześniejszych deklaracjach. Tak było m.in. w przypadku Natalii i Darka, którzy byli parą od samego początku programu. Po jakimś czasie przestali się dogadywać, a Natka głośno mówiła, że chce być w parze z kimś, z kim będzie mogła stworzyć ciepłą i prawdziwą relację. Niestety, pozostali uczestnicy mocno krytykowali wówczas Natalię, że nie jest lojalna wobec Darka. Wśród osób, które nie potrafiły zrozumieć decyzji Natalii byli Launo i Przemek. Dziś wiemy jednak, że również ich relacja przechodzi ogromny kryzys, a Launo postanowiła odejść od dotychczasowego partnera i nawiązać relację z Michałem.

Launo wyraźnie zbliżyła się do Michała i nie zamierza wracać do byłego partnera. W ostatnim odcinku Przemek bardzo ostro podsumował zachowanie Launo, a ona odniosła się do jego zarzutów podczas relacji na InstaStories.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo pokazała zdjęcia bez tatuaży. Wyglądała lepiej?

Instagram @launokardel

Launo podczas relacji w sieci pokazała fragment "Hotelu Paradise" w którym Przemek ostro ją krytykował.

Zobacz także

Zobacz, co ona robi. To jest hipokryzja - Przemek mówił do kolegów. - Trochę to jest niepoważne zachowanie i po raz kolejny pokazuje, że jednak jej słowa są g***o warte- dodał przed kamerą.

Jak Launo zareagowała na tak mocne słowa byłego partnera z programu? Uczestniczka "Hotelu Paradise" nie ukrywa, że zmieniła swoje zachowanie, kiedy poczuła coś do Michała.

Ja z czasem umiem przyznać, że nie dziwię się dziewczynom, że chciały zmian, chciały próbować, bo jednak jak coś tutaj zaszmera, to jednak ciągnie i wtedy jakieś reguły, zasady przestają mieć znaczenie pod takim względem umownym, a chcesz ty zacząć czuć - skomentowała szczerze Launo.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Jak Przemek wyglądał bez brody? Na starych zdjęciach jest nie do poznania!

Screen programu "Hotel Paradise"

A Wy, co sądzicie o zachowaniu Launo? Waszym zdaniem powinna wrócić do Przemka, któremu obiecała, że będzie z nim w parze, czy powinna dalej rozwijać relację z Michałem?

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Michał szczerze o Launo. Żałuje, że zabrał ją na randkę?

Screen programu "Hotel Paradise"
Reklama
Reklama
Reklama