Hotel Paradise Natalia komentuje eliminacje Darka z programu
Instagram @klaudia_el_dursi, mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Natalia o eliminacji Darka: "Jestem z siebie dumna, a co do kumpli..."

Natalia z "Hotelu Paradise" nie żałuje, że posłała Darka do domu. Odniosła się także do presji, jaką wywierali na niej inni uczestnicy. Co mówi o Launo, Przemku i Nanie?

Natalia z "Hotelu Paradise" skomentowała wydarzenia z ostatniego odcinka programu. Uczestniczka najnowszej edycji randkowego show nie ukrywa, że była zdziwona tym, co zobaczyła w telewizji. Jak komentuje zachowanie swoich kolegów, którzy spiskowali za jej plecami? Czy żałuje, że przez nią z programem musiał pożegnać się Darek? Natalia szczerze oceniła ostatnie Rajskie Rozdanie! Sprawdźcie, co powiedziała o Launo i Przemku.

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

Natalia z "Hotelu Paradise" o wyrzuceniu Darka

W ostatniej odsłonie czwartej edycji "Hotelu Paradise" zrobiło się naprawdę gorąco. Uczestnicy wzięli udział w kolejnym Rajskim Rozdaniu, podczas którego  jedna osoba musiała pożegnać się z programem. Od samego początku było wiadomo, że najbardziej zagrożony jest los Darka, który został singlem, a jego była partnerka nie wyobrażała sobie znów być z nim w parze. Natalia miała dość napiętej relacji z Darkiem i głośno mówiła, że chciałaby, żeby na Rajskim Rozdaniu podszedł do niej nowy uczestnik, Mateusz. 

Koledzy Natalii próbowali ją przekonać, żeby przemyślała swoją decyzję ponieważ nie wyobrażali sobie, żeby Darek zniknął z programu. Kiedy Launo i Przemek zrozumieli jednak, że Natalia nie zmieni swojej decyzji zaczęli spiskować za jej plecami.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Fani zmienili zdanie o Natalii! Są zachwyceni jej zachowaniem! "Pokazała charakter"

Kłótnia Darka i Natalii w Hotelu Paradise 4
Hotel Paradise 4, Player.pl

Launo i Przemek uzgodnili z Darkiem, że powinien podejść do Launo lub do Wiktorii "Ohy", a wtedy dziewczyny z pewnością uchronią go przed odpadnięciem z programu. Według planu uczestników za Natalią miał stanąć Przemek, który wierzył, że mając do wyboru Mateusza i jego Natalia będzie wolała wyeliminować z "Hotelu Paradise" nowego uczestnika.

Jak już wiemy, podczas Rajskiego Rozdania Darek zaskoczył wszystkich i stanął za Natalią! Uczestniczka randkowego show musiała zdecydować, czy chce być w parze z byłym partnerem czy z Mateuszem, który również ją wybrał. Ostatecznie Natalia wybrała Mateusza, a Darek odpadł z "Hotelu Paradise".

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Darek i Launo spotykają się po programie? 

 

Natalia z "Hotelu Paradise" o relacji z Launo i Przemkiem

Wczoraj wieczorem Natalia dowiedziała się, jak jej koledzy z programu spiskowali za jej plecami. Czy ma do nich żal? Natalia podczas relacji na InstaStories skomentowała wydarzenia z ostatniego odcinka "Hotelu Paradise"! Uczestniczka programu nie ukrywa, że do końca miała nadzieję, że Darek nie podejdzie do niej na Rajskim Rozdaniu.

Cóż mam powiedzieć, muszę pozbierać myśli, bo chociaż bardzo dobrze wiedziałam, co tam się wydarzyło, to oglądałam to rajskie rozdanie z przyspieszonym oddechem i delikatnym stresem. Niektóre zachowania w dzisiejszym odcinku może nie zszokowały ale troszeczkę mnie zdziwiły. Ja nie wiedziałam, co się dzieje w Hotelu może tak miało być, że ten plan szóstki się nie powiódł, ja naprawdę do ostatnich chwil miałam nadzieję, że Darek nie podejdzie do mnie i to nie będzie ode mnie zależało. Ja musiałam wejść na zupełnie inny level odwagi, żeby to zrobić i żeby nie ulec presji moich kumpli- komentowała swoją decyzję. 

 A jak ocenia zachowanie Launo i Przemka?

Jestem z siebie trochę dumna, a co do kumpli, ja widzę co się dzieję, widzę jaki hejt spływa na tych ludzi za to, ja chcę powiedzieć, że ja się z tym nie zgadzam. Mogłabym zacząć robić dramy, mogłabym zacząć ich obwiniać, robić dramy... Do Launo mieć pretensje, do Przema, do Nany, ale to są dalej moi kumple, my się dalej wspieramy, oni po prostu chcieli jednego z członka z naszej szóstki zachować, jestem w stanie to usprawiedliwić- wyznała. 

Żałujecie, że Natalia wyrzuciła Darka z "Hotelu Paradise"?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Kuba spotkał się z Marią po programie! Zaskakujące słowa uczestnika

Natalia Ostrowska w programie Hotel Paradise 4
Mat. prasowe

Uczestnicy 4. edycji Hotelu Paradise
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Kolejna osoba pożegnała się z programem! 
To było naprawdę gorące Rajskie Rozdanie. Zaskakujący zwrot akcji w "Hotelu Paradise"!

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami! W najnowszej odsłonie randkowego show nie zabrakło wielkich emocji i naprawdę zaskakujących zwrotów akcji. Uczestnicy wzięli udział w Rajskim Rozdaniu, podczas którego dowiedzieliśmy się, kto tym razem musiał pożegnać się z programem. Dla kogo był to ostatni wieczór w "Hotelu Paradise"? Sprawdźcie, co działo się w hicie TVN7! Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise" W ostatnich dniach w "Hotelu Paradise" było naprawdę gorąco. W programie pojawili się nowi uczestnicy- Wiktoria czyli "Oha", Mateusz i Janek. Nastąpiło sporo zmian wśród par, ale dziś doszło do kolejnego Rajskiego Rozdania, podczas którego jedna osoba odpadła z dalszej rywalizacji. Czy Miłosz znow jest w parze z Wiktorią, która ostatnio podczas imprezy bardzo mocno zbliżyła się do Łukasza? Wiktoria przeprosiła za swoje zachowanie, ale czy Miłosz jej wybaczył? Mam już swój plan na to wszystko- myślę, że bardzo dobry- kilka dni temu mówił Miłosz podczas relacji InstaStories opublikowanej na profilu programu na Instagramie. - Jednak Hotel to jest mocna gra, powiem wam naprawdę mocna gra i tu się gra. Są prawdziwe rzeczy, jak najbardziej, emocje, ludzie z którymi chcesz tak serio... ale też trzeba będzie grać, tak jak Wiktoria zagrała ze mną. Gdzieś tam oddała swoje ciało, całowała się ze mną, pewnie po to, żeby kupić moje zaufanie, a potem poszła do innego- dodał. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Internauci miażdżą Wiktorię! W sieci pojawiło się mnóstwo ostrych wpisów Miłosz musiał podjąć trudną decyzję, ale równie trudny wybór miała również Natalia, która nie ukrywała, że nie chce być w parze z Darkiem, ale to nie podobało się jej kolegom z programu. ...

	"Hotel Paradise 4": do gry dołącza Michał. Uczestniczki zachwycone "sto procent mój typ"
KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"
TV-Show
"Hotel Paradise 4": do gry dołącza Michał. Uczestniczki zachwycone "sto procent mój typ"
W "Hotelu Paradise 4" już nikt nie może czuć się bezpiecznie. Do uczestników dołączył kolejny przystojniak, który sporo namiesza. Z kim stworzy nową parę?

Po Rajskim Rozdaniu przyszedł czas na chwilę oddechu. I podczas, gdy jedni uczestnicy opłakiwali odejście Darka z "Hotelu Paradise", inni już rozmyślali kto zajmie jego miejsce. Zgodnie z założeniami atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, tym razem w rajskim hotelu powinna pojawić się kolejna kobieta. Nic bardziej mylnego! "Hotel Paradise" po raz kolejny okazał się nieprzewidywalny, a do walki o miłość i 100 tys. złotych dołączył przystojniak, który zawrócił wszystkim paniom w głowach! - Bardzo przystojny, fajny facet - ekscytowała się Natalia. - To jest sto procent mój typ - wtóruje Launo. Czy po eliminacji z gry Darka i związaniu się z Mateuszem ciemnowłosa piękność porzuci nowego partnera na rzecz tajemniczego Michała? Sprawdźcie! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Darek i Launo spotykają się po programie?  "Hotel Paradise 4": Michał Janicki nowym uczestnikiem miłosnego show 4. edycja "Hotelu Paradise" zdecydowanie nie zwalnia tempa, a z programem pożegnali się już Giovanni, Karolina, Kuba, Kasia, Maria, a także nazywany Jokerem Darek, który poczuł się dotkliwie zdradzony przez Natalię . Ciemnowłosa piękność jednak wielokrotnie podkreślała, że nie może dogadać się z chłopakiem i gdy tylko do gry dołączył Mateusz , postanowiła wymienić Darka na charyzmatycznego modela. Czy tym razem jej relacja przetrwa próbę czasu? Trudno to ocenić, bo do programu dołączył właśnie nowy, wysoki, opalony brunet z jasnymi oczami, idealnie wpisujący się w kanony piękna wszystkich pań z rajskiego hotelu. Michał Janicki ma 28 lat i pochodzi z Kalisza. Przez lata trenował wioślarstwo oraz kickboxing i osiągał w tej dyscyplinie sukcesy. Stoczył około 60 walk, w tym na  Mistrzostwach Świata i Europy....

Natalia i Launo Klaudia przytulone
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Fani zmienili zdanie o Natalii! Są zachwyceni jej zachowaniem! "Pokazała charakter"
Natalia z "Hotelu Paradise" ma już dość intryg swoich kolegów! W programie pokłóciła się z Przemkiem, a fani zmienili o niej zdanie. Takich komentarzy jeszcze nie było.

Fani "Hotelu Paradise" zmianili zdanie o Natalii? Do tej pory internauci ostro krytykowali uczestniczkę programu TVN7 za jej zachowanie, ale teraz w sieci pojawiło się sporo bardzo pozytywnych komentarzy. Widzowie nie ukrywają, że po emisji ostatniego odcinka byli zaskoczeni tym, co do swoich kolegów powiedziała Natalia. Co tak zaskoczyło fanów "Hotelu Paradise"?  Natalia z "Hotelu Paradise" ma już dość intryg w programie? Czwarta edycja "Hotelu Paradise" rozpoczęła się blisko miesiąc temu i od samego początku wzbudzała mieszane emocje wśród widzów. Fani programu nie ukrywali, że są rozczarowani zachowaniem uczestników, ktorzy głośno przyznali, że zamierzają grać, żeby dojść aż do finału. Wśród osób, które były najbardziej krytykowane za swoje podejście do programu była Natalia.  Fani programu ostro podsumowali Natalię m.in. po tym, jak razem z innymi uczestnikami obgadywała Wiktorię, którą już kilka razy płakała przez swoich kolegów z programu.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": którą uczestniczkę wybrałby Simon? "No jak ja bym tam był..." Natalia od samego początku programu była w parze z Darkiem, ale ich relacja była bardzo trudna. Natalia i Darek z każdym dniem oddalali się od siebie i nawet nie chcieli ze sobą rozmawiać. Kilka dni temu w programie pojawili się nowi uczestnicy, a decyzją Wiktorii, Natalia stworzyła nową parę z Jankiem. Niestety, szybko okazało się, że Janek zna Darka, dlatego Natalia nie ukrywa, że chciałaby związać się z kimś innym, ale nie wyobraża sobie również powrotu do Darka.  W obawie przed tym, że Darek zostanie bez pary i będzie musiał odejść z programu Przemek w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" postanowił przekonać Natalię, żeby...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik