Krzysiek krytykuje Ohę z czwartej edycji Hotelu Paradise
Instagram @krzysztof_swist_official/ screen/player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise": Krzysiek z 3. edycji ostro odpadnięciu Ohy z programu! 

Krzysiek podsumował ostatnie Rajskie Rozdanie i wbił szpilę byłej uczestniczce "Hotelu Paradise". Oha mu odpowie?

Kolejne Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise" już za nami. Tym razem, w randkowego show odpadła Oha, która wzbudzała ogromne emocje wśród internautów. Uczestnicy "Hotelu Paradise" polubili uczestniczkę, która weszła do programu kilka tygodni temu, ale fani ostro ją krytykowali. Zachowanie Ohy nie podobało się również Krzyśkowi z trzeciej edycji "Hotelu Paradise", który teraz postanowił mocno podsumować jej odejście z hitu TVN7!

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

Krzysiek komentuje odejście Ohy z "Hotelu Paradise"

Oha wchodząc do "Hotelu Paradise" bardzo szybko została zaakceptowana przez większość grupy. Oha podobnie jak reszta kolegów z programu zaczęła spiskować przeciwko Wiktorii, a podczas szokującej Pandory, podczas której uczestnicy doprowadzili Wiki do łez, to właśnie Oha zadała jej najostrzejsze pytania. Internauci byli oburzeni zachowaniem Wiktorii i naprawdę ostro ją krytykowali.

Jakiś czas temu Oha podpadła również Krzyśkowi z trzeciej edycji "Hotelu Paradise", który był zszokowany tym, co powiedziała, kiedy w programie pojawiła się Sara. Wiktoria na widok nowej uczestniczki powiedziała wówczas: "O, brzydka jest". 

Najpiękniejsza Oha rzekła: "A... Brzydka jest". Serio? Naprawdę?! Kobieto, Ty masz takie mniemanie o sobie... Co Ty sobą reprezentujesz? Dno i dwa metry mułu- komentował wówczas Krzysiek.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Oha nie ma sobie nic do zarzucenia: "Jestem, jaka jestem"

screen/Player.pl

Teraz Krzysiek z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories skomentował również odejście Ohy z programu. Krzysiek ostro podsumował zachowanie byłej już uczestniczki randkowego show, która była rozczarowana, że Przemek wybrał Nanę i wyrzucił ją z hotelu.

Oha załamana, że kumpel jej nie uratował. Oha przecież ty nie miałaś tutaj żadnego partnera, po prostu nie pasujesz do tej grupy, papa- śmiał się Krzysiek. 

Zobacz także: "Hotel Paradise" Uczestnicy komentują odejście Ohy: "tylko my wiemy, jaka byłaś naprawdę"

Krzysiek z trzeciej edycji Hotelu Paradise komentuje odpadnięcie Ohy
Instagram @krzysztof_swist_official

A Wy, żałujecie, że Oha odpadła z czwartej edycji "Hotelu Paradise"? Myślicie, że była uczestniczka programu odpowie Krzyśkowi?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość"

Oha i Klaudia El Dursi przy wejściu do hotelu paradise
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 4": Oha wyrzucona z show. Fani: "nie potrafi odejść z klasą"
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Oha zmieniła fryzurę! Tylko spójrzcie na jej najnowsze zdjęcie
Wiktoria w "Hotelu Paradise" zmiażdżyła Ohę mówiąc o niej, że jest "gruba", a teraz Oha postanowiła odmienić swój wizerunek i wybrała się do fryzjera.

Oha z "Hotelu Paradise" zafundowała sobie nową fryzurę! Była uczestniczka randkowego show przeszła wielką metamorfozę czy tylko delikatnie zmieniła swój look? Oha opublikowała w sieci zdjęcia i nagrania z salonu fryzjerskiego. Zobczcie sami, jak teraz się prezentuje! Podoba się Wam nowa fryzura Ohy z "Hotelu Paradise"? Oha z "Hotelu Paradise" w nowej fryzurze Oha należy do grona najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek czwartej edycji "Hotelu Paradise". I chociaż nie była w programie od samego początku to pozostali uczestnicy szybko ją polubili i zaakceptowali. Niestety, Oha dołączyła do reszty grupy, kiedy spiskowali przeciwko Wiktorii, a internauci zaczęli ją ostro krytykować. Jak już wiemy Oha odpadła już z "Hotelu Paradise", ale ostatnio znów zrobiło się o niej głośno. Wszystko za sprawą Wiktorii, która w jednym z ostatnich odcinków programu opowiadała o niej nowemu uczestnikowi.  - Jak odpadłaś za pierwszym razem to z kim byłaś w parze - zapytał Łukasz  - Z Miłoszem. Miłosz mnie wywalił - wyjaśniła Wiktoria  - Jak cię wywalił? - Wybrał inną laskę. Grubą dziewczynę z pryszczami na twarzy z czarnymi włosami. A jaki jest jego typ? Wysportowana blondynka z tatuażem na ręce.   Zobacz także:   "Hotel Paradise": Wiktoria tłumaczy się z obrażania Ohy: "Po co kręcić spiny"  Wyznanie Ohy zszokowało fanów programu i pozostałych uczestników. Do sprawy odniosła się również sama Oha, zapewaniając, że wszystko już sobie wyjaśniła z Wiktorią. Teraz, kilka dni po aferze z wypowiedzią Wiktorii, Oha pokazała swoim fanom, że zdecydowała się na wizytę w salonie fryzjerskim, gdzie specjaliści zadbali o jej włosy. Oha nie tylko odżywiła swoje włosy, ale wygląda również na to,...

Launo z Hotelu Paradise komentuje zachowanie Wiktorii
screen Hotel Paradise Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Launo zszokowana zachowaniem Wiktorii! Skomentowała zachowanie koleżanki z show
Wiktoria ostro skrytykowała Ohę w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise", twierdząc, że jest "gruba i pryszczata". Launo stanęła w jej obronie!

Launo z "Hotel Paradise" stanęła w obronie Ohy i skomentowała ostrą wypowiedź Wiktorii w ostatnim odcinku programu. Launo nie ukrywa, że jest zszokowana zachowaniem Wiktorii, która w mocnych słowach odniosła się do wyglądu Ohy. Sprawdźcie, jak była już uczestniczka "Hotelu Paradise" zareagowała na zachowanie Wiktorii!  Launo z "Hotel Paradise 4" ostro o zachowaniu Wiktorii W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" Wiktoria zaskoczyła swoim zachowaniem. Do tej pory internauci współczuli wysportowanej blondynce, która była mocno atakowana przez całą grupę, ale teraz fani programu nie ukrywają, że są rozczarowani jej zachowaniem. Niestety, w ostatniej odsłonie "Hotelu Paradise" Wiktoria w bardzo ostrych słowach podsumowała wygląd Ohy, która jakiś czas temu odpadła z programu. Wiki opowiadała nowemu uczestnikowi, jak Miłosz wyrzucił ją z programu i zdecydował, że chce być w parze z Ohą. - Jak cię wywalił?- zapytał Łukasz. - Wybrał inną laskę. Grubą dziewczynę z pryszczami na twarzy z czarnymi włosami. A jaki jest jego typ? Wysportowana blondynka z tatuażem na ręce- odpowiedziała Wiktoria. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość" Słowa Wiktorii dotyczące wyglądu Ohy zszokowały Launo! Była uczestniczka "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories  pokazała kadr z programu i zareagowała na wypowiedź koleżanki z czwartej edycji hitu TVN7. Launo zwróciła się do Ohy! :)))))) gruba? @oha_hotelparadise4 od kiedy "normalne" dziewczyny są wyzywane od grubych? - Launo zwróciła się do Ohy. Ładnie was podsumowała- dodała. Zobacz także:  Oha z "Hotelu Paradise 4" szczerze o...

Nana, Przemek i Oha w czasie rajskiego rozdania
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise" Uczestnicy komentują odejście Ohy: "tylko my wiemy, jaka byłaś naprawdę"
Po rajskim rozdaniu to właśnie Oha opuściła "Hotel Paradise". Uczestnicy nie szczędzą jej teraz słów pełnych szczerości. Komu naprawdę jest przykro, a kto tylko gra?

Ostatnie "Rajskie Rozdanie" zmieniło całkowicie porządek w hotelu. Od teraz żadna para, oprócz Miłosza i Wiktorii nie może czuć się pewnie! Niestety oprócz zaskakującego nowego układu par, uczestnicy musieli podjąć decyzję, kto opuści program. Padło na Ohę, która w hotelu nie znalazła uczucia, ale za to, jak się okazuje, nawiązała stałe przyjaźnie. Widzowie nie poznali Ohy raczej z dobrej i sympatycznej strony.  Okazuje się jednak, że mieszkańcy hotelu już dawno zapomnieli jej wszelkie żale. Reakcja uczestników na emisję emocjonującego odcinka mocno zaskoczyła fanów! "Hotel Paradise" mieszkańcy hotelu ze smutkiem żegnają Ohę Oha zdecydowanie nie należała do ulubionych uczestniczek widzów "Hotelu Paradise" . Odkąd tylko pojawiła się w programie, pokazała mocny charakter i udowodniła, że potrafi grać naprawdę ostro. Uczestniczka doskonale wiedziała, że żeby przetrwać w programie musi zawrzeć odpowiednie pakty i podjąć konkretne działania. W pierwszej kolejności jej plan się powiódł. Po szeroko krytykowanym linczu na Wiktorii i przekonywaniu Miłosza, Oha właśnie jego rękoma pozbyła się z programu swojej największej konkurencji, Wiktorii. Oczywiście ten stan rzeczy nie trwał długo i gdy Wiktoria wróciła do programu, Oha wiedziała, że jeśli czegoś nie wymyśli, nie zabawi w hotelu długo. Kłopot w tym, że nikt nie był w stanie przewidzieć, że rajskie rozdanie potoczy się w tak zaskakujący sposób! Launo ostatecznie zrezygnowała z pary z Przemkiem i podeszła do Michała. Za Przemkiem więc stanęła Nana, która w ten sposób zrezygnowała z pary z Łukaszem, a także Oha, która, prawdę mówiąc nie miała lepszego wyjścia. Przemek nie krył swojej wściekłości, że musi dokonać wyboru pomiędzy koleżankami, które tak samo lubi....

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik