Krzysztof miażdzy Ohę za zachowanie wobec Sary
Instagram @oha_hotelparadise4 @krzysztof_swist_official
TV-Show

"Hotel Paradise": Krzysztof miażdży Ohę: "Dno i dwa metry mułu" 

Krzysztof z 3. edycji "Hotelu Paradise" skomentował również skandaliczną Pandorę! "Kobieta kobiecie takie coś?". Oha zabrała głos. Żałuje?

Krzysztof z "Hotelu Paradise" mocno podsumował zachowanie Ohy podczas odcinka, w którym do programu dołączyła Sara. Uczestnik nie mógł uwierzyć w wypowiedziane przez nią słowa względem nowej. 

Co Ty sobą reprezentujesz? Dno i dwa metry mułu

Oha nie pozostała dłużna i bardzo szybko odpowiedziała na jego komentarz, jednak jej słowa mogą zaskoczyć. Będzie kolejna afera? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nowa uczestniczka rozbiła kolejną parę! Jest sporym zagrożeniem

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

"Hotel Paradise": Krzysztof mocno komentuje zachowanie Ohy

Atmosfera wokół "Hotelu Paradise" w ostatnich dniach jest naprawdę gorąca. Oburzenie wśród widzów wywołała zapowiedź ostatniej Pandory, podczas której Wiktoria, po usłyszeniu pytania, "Jak to jest, gdy wszyscy cię nienawidzą" i zaraz po tym, jak dowiedziała się, że plan wyrzucenia jej z programu był pomysłem Miłosza, wybiegła z płaczem. Widzowie określili atmosferę w programie jako toksyczną, a o ostatniej Pandorze mówili: "Zapowiedź Pandory wygląda jak patologia". Głos zabrał również Pan Lektor, który tłumaczył, dlaczego produkcja nie zareagowała i podkreślił, że Wiktoria nigdy nie poprosiła o pomoc, a mogła to zrobić w każdym momencie. Po burzy jaka wybuchła w sieci, oświadczenie wydała również stacja TVN.

Swoim zachowaniem zszokowała także Oha, a to wszystko z powodu jej zachowania tuż po tym, jak do programu dołączyła Sara. Na widok nowej Oha zawyrokowała: "O, brzydka jest", jednak z tym nie zgodził się jej dotychczasowy partner Michał. W wyniku ostatniego zadania to właśnie on automatycznie musiał sparować się z nową, co go nawet ucieszyło.  Oha, po dołączeniu nowej nie czuła zagrożenia z jej strony, co niestety okazało się bardzo złudne. Michał od razu jej zakomunikował, że jest to mu na rękę. 

- Nie czuje się przez nią zagrożona. Poza tym nie jest w Twoim typie - stwierdziła
- Nie no trochę jest. (...) będę chciał być może zmienić parę. 

Michał w dodatku podkreślił, że zamierza być lojalny wobec nowej, co dodatkowo rozwścieczyło Ohę: 

Ja jestem głupia, ale on jest jeszcze głupszy 

Hotel Paradise 4: Wiktoria Oha
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl

Postawa Ohy mocno rozśmieszyła Krzysztofa z 3. edycji "Hotelu Paradise", który postanowił dosadnie skomentować jej zachowanie w stosunku do Sary:

Najpiękniejsza Oha rzekła: "A... Brzydka jest". Serio? Naprawdę?! Kobieto, Ty masz takie mniemanie o sobie... Co Ty sobą reprezentujesz? Dno i dwa metry mułu. Zachowujesz się jak jakaś Grażyna, nie obrażając żadnej Grażyny, z jakiejś pipidówy, która nie zna swojego miejsca w szeregu. O! Tak ci właśnie powiem. To jest moje podsumowanie. Buziaczki dla ciebie - powiedział na Instastories

Hotel Paradise: Krzysztof krytykuje Ohę
Instagram @krzysztof_swist_official

"Hotel Paradise 4": Oha odpowiada Krzysztofowi

Wygląda na to, że również Oha nie jest dumna ze swojego zachowania. Od razu odpowiedziała na relację Krzysztofa, tłumacząc, że było jej przykro, że nagle ponownie będzie musiała walczyć o to, by pozostać w programie: 

Dobra trochę mnie poniosło, nie powinnam była. Trochę mi się przykro zrobiło, to dlatego, a ja jestem impulsywna ale w sumie każdy ma prawo się komuś nie podobać. 

Krzysztof ostro na temat Ohy z Hotelu Paradise 4
Instagram @oha_hotelparadise4 @krzysztof_swist_official

"Hotel Paradise": Krzysztof ponownie krytykuje Ohę za zachowanie na Pandorze

Krzysztof z "Hotelu Paradise" nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył i usłyszał podczas ostatniej "Pandory w "Hotelu Paradise". Szczególnie zszokowało o ponowne zachowanie Ohy i fakt, że podczas starcia zdecydowała się pokazać Wiktorii środkowy palec:

Spojrzenie za spojrzenie i faka jej wystawia. Kobieto... Co to jest za zachowanie? Gdzie cię tego nauczyli? Kobieta kobiecie takie coś? Ja swoje zdanie na ten temat powiedziałem już wczoraj, nie będę się poniżał do twojego poziomu, więcej już nie powiem, bo aż mi nie pasuje. Mam swoją klasę. Ale tak sobie rozkminiam... Co Ty chciałaś tym udowodnić? Przypodobać się tym, tej starej gwardii? Dziewczynom? Porównywałaś się z Launo figurami?  - mówił zszokowany.

Po ostrej Pandorze, Oha tłumaczyła się, że środkowy palec nie był pokazany do Wiktorii, a do Michała: 

Ten palec nie był do Wiktorii. On nie był skierowany do Wiktorii i każdy z uczestników to potwierdzi. To był palec skierowany do Michała. Zrobiłam to, ponieważ poczułam się przez niego oszukana, gdyż w tamtym  momencie  przed wejściem Sary mówił, że ja mu się podobam, że będziemy razem w parze, natomiast gdy weszła Sara, wszystko się zmieniło. Także tak, to było do niego

Jej wersje potwierdziła Launo. Myślicie, że faktycznie tak było? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Fani są przerażeni: "Zapowiedź Pandory wygląda jak patologia"

Krzysztof oburzony zachowaniem Ohy
Instagram @krzysztof_swist_official

Krzysiek krytykuje Ohę z czwartej edycji Hotelu Paradise
Instagram @krzysztof_swist_official/ screen/player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Krzysiek z 3. edycji ostro odpadnięciu Ohy z programu! 
Krzysiek podsumował ostatnie Rajskie Rozdanie i wbił szpilę byłej uczestniczce "Hotelu Paradise". Oha mu odpowie?

Kolejne Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise" już za nami. Tym razem, w randkowego show odpadła Oha, która wzbudzała ogromne emocje wśród internautów. Uczestnicy "Hotelu Paradise" polubili uczestniczkę, która weszła do programu kilka tygodni temu, ale fani ostro ją krytykowali. Zachowanie Ohy nie podobało się również Krzyśkowi z trzeciej edycji "Hotelu Paradise", który teraz postanowił mocno podsumować jej odejście z hitu TVN7! Krzysiek komentuje odejście Ohy z "Hotelu Paradise" Oha wchodząc do "Hotelu Paradise" bardzo szybko została zaakceptowana przez większość grupy. Oha podobnie jak reszta kolegów z programu zaczęła spiskować przeciwko Wiktorii, a podczas szokującej Pandory, podczas której uczestnicy doprowadzili Wiki do łez, to właśnie Oha zadała jej najostrzejsze pytania. Internauci byli oburzeni zachowaniem Wiktorii i naprawdę ostro ją krytykowali. Jakiś czas temu Oha podpadła również Krzyśkowi z trzeciej edycji "Hotelu Paradise", który był zszokowany tym, co powiedziała, kiedy w programie pojawiła się Sara. Wiktoria na widok nowej uczestniczki powiedziała wówczas: "O, brzydka jest".  Najpiękniejsza Oha rzekła: "A... Brzydka jest". Serio? Naprawdę?! Kobieto, Ty masz takie mniemanie o sobie... Co Ty sobą reprezentujesz? Dno i dwa metry mułu- komentował wówczas Krzysiek. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Oha nie ma sobie nic do zarzucenia: "Jestem, jaka jestem" Teraz Krzysiek z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories skomentował również odejście Ohy z programu. Krzysiek ostro podsumował zachowanie byłej już uczestniczki randkowego show, która była rozczarowana, że Przemek wybrał Nanę...

Oha z Hotelu Paradise 4 tłumaczy się na Instagramie
Instagram @oha_hotelparadise4
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Oha zabrała głos w sprawie Wiktorii po kontrowersyjnej Puszcze Pandory! 
Po piątkowej Puszcze Pandory w "Hotelu Paradise 4" Oha tłumaczy się ze swojego zachowania. Czy pokazała środkowy palec Wiktorii? Co na Launo?

Oha z "Hotelu Paradise" zabrała głos w sprawie swojego zachowania na ostatniej Puszce Pandory! Takiego odcinka w historii show TVN 7 jeszcze nie było -  u zaatakowanej z każdej strony Wiktorii polały się łzy i zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie. Co Oha tłumaczyla swoim fanom na Instagramie? Koniecznie zobaczcie! Oha pokazała środkowy palec Wiktorii na Puszce Pandory w "Hotelu Paradise"? Dzisiejszy odcinek "Hotelu Paradise" budził ogromne emocje już długo przed emisją w telewizji. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego zwiastuna, w którym nie tylko zaatakowano Wiktorię, ale było również widać, jak Oha pokazuje komuś środkowy palec. Produkcja ostatecznie usunęła ten fragment z zapowiedzi odcinka, co dodatkowo rozzłościło widzów, i tak już zszokowanych zachowaniem poszczególnych uczestników. Stacja TVN musiała więc wydać oświadczenie w tej sprawie.  Ostatecznie w piątkowym odcinku nie pokazano kontrowersyjnej sytuacji z Ohą, ta jednak i tak wytłumaczyła się na swoim Instagramie. Oha na Puszcze Pandory, podobnie jak część innych uczestników, miażdżyła Wiktorię ostrymi pytaniami. Kiedy została spytana, kogo chciałaby wyrzucić z "Hotelu Paradise", bez problemu przyznała, że właśnie Wiki. Zalazłaś mi za skórę - mówiła.  Choć nie pokazano momentu, kiedy Oha pokazuje środkowy palec (wtedy jeszcze wszyscy myśleli, że Wiktorii), uczestniczka i tak oberwała od widzów. Co więc mówi na swoim InstaStories? Przede wszystkim chciałabym podziękować za te ciepłe wiadomości, za to wsparcie, bo naprawdę to doceniam, że jesteście, że pokazujecie że jesteście. Chciałabym wyjaśnić jedną niejasność, która miała miejsce na Pandorze Po części nie dziwi mnie to, że jest dużo negatywnych wiadomości odnośnie tego, jak mogłam...

"Hotel Paradise 4": Wiktoria płacze przez Miłosza
Screen Programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise": Gwiazdy poprzednich edycji wspierają Wiktorię: "Najobrzydliwsza Pandora!"
Wiktoria może liczyć na wsparcie uczestników z 3. sezonu "Hotelu Paradise". Krzysztofowi i Krystianowi puściły nerwy: "Co to jest w ogóle za zabawa?"

Uczestnicy 3. edycji są przerażeni sytuacją, która ma miejsce w 4. sezonie "Hotelu Paradise". Ostatnią "Pandorę" i sytuację Wiktorii postanowili skomentować Krzysztof, Krystian, Ola, Luiza czy Kuba.  Jak wy w ogóle się tam bawicie!? - pytał zszokowany Krystian.  Z kolei Krzysztof przyznał, że bardzo współczuje Wiktorii i ma nadzieję, że uczestniczka będzie w stanie szybko się podnieść z tego, co zgotowali jej programowi koledzy. Zobaczcie, co piszą gwiazdy poprzednich edycji o skandalicznej "Pandorze".  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Miłosz broni uczestników po Pandorze! "Bardzo cierpią" "Hotel Paradise": Uczestnicy poprzednich edycji komentują 4. sezon Ostatni odcinek " Hotelu Paradise " wywołał w sieci mnóstwo kontrowersji. Widzowie nie szczędzą krytyki nie tylko uczestnikom ale również produkcji, że pozwoliła innym na złe traktowanie Wiktorii. Głos w sprawie zabrał Pan Lektor, zapewniając, że wszyscy uczestnicy mieli opiekę, a " Wiktoria nigdy nie prosiła o pomoc ". Oświadczenie w sprawie wydał również TVN.   To była zdecydowanie najcięższa "Pandora" w historii "Hotelu Paradise". Po tym, jak koledzy z programu po raz kolejny dali Wiktorii do zrozumienia, że nie chcą jej w hotelu i wyszło na jaw, że wszystko zapoczątkował Miłosz - jedyna osoba, na której Wiktoria mogła do tej pory polegać - uczestniczka wybiegła z płaczem. Krystian, zwycięzca 3. edycji był w szoku, po usłyszeniu pytania o treści: "jak to jest, gdy wszyscy cię nienawidzą i chcą, żebyś opuściła program":  Ja wam powiem tak, w ogóle dopuszczenie takiego pytania przez produkcję to jest już za grubo. Jak wy w ogóle się tam bawicie!? Co to jest w ogóle za zabawa?!...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik