Nana, Przemek i Oha w czasie rajskiego rozdania
screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise" Uczestnicy komentują odejście Ohy: "tylko my wiemy, jaka byłaś naprawdę"

Po rajskim rozdaniu to właśnie Oha opuściła "Hotel Paradise". Uczestnicy nie szczędzą jej teraz słów pełnych szczerości. Komu naprawdę jest przykro, a kto tylko gra?

Ostatnie "Rajskie Rozdanie" zmieniło całkowicie porządek w hotelu. Od teraz żadna para, oprócz Miłosza i Wiktorii nie może czuć się pewnie! Niestety oprócz zaskakującego nowego układu par, uczestnicy musieli podjąć decyzję, kto opuści program. Padło na Ohę, która w hotelu nie znalazła uczucia, ale za to, jak się okazuje, nawiązała stałe przyjaźnie. Widzowie nie poznali Ohy raczej z dobrej i sympatycznej strony.  Okazuje się jednak, że mieszkańcy hotelu już dawno zapomnieli jej wszelkie żale. Reakcja uczestników na emisję emocjonującego odcinka mocno zaskoczyła fanów!

"Hotel Paradise": Rewolucja w życiu Klaudii El Dursi! "Widzę światełko w tunelu"

"Hotel Paradise" mieszkańcy hotelu ze smutkiem żegnają Ohę

Oha zdecydowanie nie należała do ulubionych uczestniczek widzów "Hotelu Paradise". Odkąd tylko pojawiła się w programie, pokazała mocny charakter i udowodniła, że potrafi grać naprawdę ostro. Uczestniczka doskonale wiedziała, że żeby przetrwać w programie musi zawrzeć odpowiednie pakty i podjąć konkretne działania. W pierwszej kolejności jej plan się powiódł. Po szeroko krytykowanym linczu na Wiktorii i przekonywaniu Miłosza, Oha właśnie jego rękoma pozbyła się z programu swojej największej konkurencji, Wiktorii.

Oczywiście ten stan rzeczy nie trwał długo i gdy Wiktoria wróciła do programu, Oha wiedziała, że jeśli czegoś nie wymyśli, nie zabawi w hotelu długo. Kłopot w tym, że nikt nie był w stanie przewidzieć, że rajskie rozdanie potoczy się w tak zaskakujący sposób! Launo ostatecznie zrezygnowała z pary z Przemkiem i podeszła do Michała. Za Przemkiem więc stanęła Nana, która w ten sposób zrezygnowała z pary z Łukaszem, a także Oha, która, prawdę mówiąc nie miała lepszego wyjścia. Przemek nie krył swojej wściekłości, że musi dokonać wyboru pomiędzy koleżankami, które tak samo lubi. Ostatecznie jednak zdecydował się zatrzymać w programie Nanę i w ten sposób wyrzucił Ohę z programu

screen/Player.pl

Uczestniczka z wielką przykrością opuściła program i jak przyznała, nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Jak się okazuje, mimo swoich intryg i nie zawsze miłego usposobienia, Oha znalazła szczególne miejsce w sercu mieszkańców hotelu. Jej odejście skomentował Kuba, Kasia, Natalia czy Launo, która umieściła najwięcej wspólnych zdjęć z Ohą, na których pisała:

Mieszkasz u mnie w serduchu! Jesteś najlepsza, cieszę się, że spotkałam cię w hotelu. Tylko my wiemy, jaka byłaś naprawdę! - przyznaje Launo. 

Oha i Launo z Hotelu Paradise
screen/Player.pl

Rajskie rozdanie postanowiła także skomentować Nana, która pośrednio wpłynęła na to, że Oha musiała opuścić program. Uczestniczka jednak na swoim InstaStory podziękowała Przemkowi za jego niełatwy wybór, który pozwolił jej zostać w programie, a także postanowiła co nieco skomentować zachowanie Łukasza, które Przemek w "Hotelu Paradise" nazwał zdradą, zaś sama Nana napisała po prostu:

Cham 🤣

Myślicie, że Łukasz naprawdę zachował się nie w porządku, umawiając się z Vanessą, że ma podejść właśnie do niego?

Nana komentuje rajskie rozdanie
nanamajos/Instagram

"Hotel Paradise" Oha komentuje swoje odejście z programu "Cieszę się, że odpadłam"

Oha niekoniecznie ze zrozumieniem podeszła do decyzji Przemka. Uczestniczka nie ukrywała, że liczyła na to, iż jej największy sprzymierzeńca postawi właśnie na nią. Oha powiedziała wówczas w gorzkich słowach:

Gdzieś tam mam żal, i w sumie nie wiem co powiedzieć, karma wróci - dodała na odchodne, patrząc z żalem w stronę Przemka. 

Na swoim Instagramie skomentowała swoje odejście w zupełnie innym tonie. Zdecydowanie bardziej pogodzona z losem przyznała:

To tak to już ten czas odchodzę!
Kochani kiedy oglądam nas teraz w hotelu, myślę, że mogłabym zrobić wiele rzeczy inaczej, ale na pewno nie zamieniłabym was. Z perspektywy czasu cieszę się, że odpadłam i nie mam za złe. Cóż teraz czas iść naprzód i w końcu zająć się tym, co naprawdę kocham...MUZYKĄ! Wiedzcie, że bardzo mi na was zależy i życzę wam wszystkim powodzenia w tej grze ❤️‍🔥

Oha i Klaudia El Dursi przy wejściu do hotelu paradise
Mat. prasowe

Fani nie do końca ze zrozumieniem przyjęli zachowanie Ohy. Na jej post pozytywnie zareagowali uczestnicy 4. edycji, zaś fani nie kryją żalu do uczestniczki:

- Powiedziałaś: "karma wróci" no i do Ciebie wróciła właśnie w tym odcinku. Dziękuję, dobranoc 😂

- Przecież nie miałaś tam pary, a na siłę chciałaś zostać.

- Trzeba umieć odpadać z klasą Tobie to nie wyszło - krytykują fani.

Inni zaś podkreślają, że Oha była przynajmniej szczera i konsekwentna w swoich słowach. Bez względu jednak na opinie o uczestniczce, bez Ohy ten program będzie wyglądał zupełnie inaczej!

NANA, Przemek i Oha w hotelu paradise
screen/Player.pl

Ania z "Hotelu Paradise" podsumowuje udział w programie
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Jakie są relacje Ani i Ivana po programie? Uczestniczka podsumowuje swój pobyt w show
"Hotel Paradise 2": Jakie są relacje Ani i Ivana po programie? Uczestniczka podsumowuje swój pobyt w show

Anna Matyasek podsumowała swój udział w " Hotelu Paradise 2 ". Ostatecznie udało jej się dojść aż do finałowego tygodnia, w którym zostało wyłonionych jedynie pięć par. O finał grała u boku Adama Bilewicza, ale tych dwoje połączył jedynie przypadek, ponieważ serce Ani należało do Ivana Yevtushenki, który odpadł kilka odcinków wcześniej.  Uczestniczka postanowiła podsumować swój pobyt w programie w sieci. Czy żałuje swojej przy końcu dość burzliwej relacji z Ivanem? Czy utrzymują wciąż kontakt? Po odejściu Ani na komentarz zebrał się również sam Ivan. Co napisał, po tym jak zobaczył co działo się z Anią po jego odejściu? Zobaczcie.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Jeden zły ruch wyeliminował tę parę z programu! A byli typowani do finału Ania podsumowuje pobyt w "Hotelu Paradise 2" Finał drugiej edycji "Hotelu Paradise 2" zbliża się wielkimi krokami. Już w przyszłym tygodniu dowiemy się, kto wygra ten emocjonujący program pełen intryg i uczuć. Anna Matyasek przez długi czas była faworytką, jednak decyzją uczestników, wraz z ówczesnym programowym partnerem, Adamem Bilewiczem, musiała opuścić hotel. Po ich odejściu w grze pozostawały tylko cztery pary.  Anna Matyasek od początku programu sparowała się z Ivanem Yevtushenko i niewątpliwie byli najmocniejszym duetem w sezonie. Gdyby nie immunitety wygrywane przez uczestników, które dawały im możliwość decydowania, ta para byłaby nie do zniszczenia. Małe zawirowania i zazdrości pojawiły się dopiero po dołączeniu Aty. Ivan na krótką chwilę stracił głowę dla nowej uczestniczki. Ostatecznie to właśnie Ata wyeliminowała go z dalszej gry.  Ani udało utrzymać się jeszcze przed kilka kolejnych "rajskich rozdań". Dotarła aż do finałowego...

Hotel Paradise 2 - jak uważnie oglądałaś pierwszy odcinek? QUIZ
TV-Show
Piątek bez "Hotelu Paradise 2"! Kiedy rajskie rozdanie? Wiemy!
Hotel Paradise 3: kiedy rajskie rozdanie? Dlaczego nie ma Hotelu Paradise w piątki? Emisja Hotelu Paradise 2 - kiedy rajskie rozdanie?

Za nami pierwsze cztery odcinki " Hotelu Paradise". Widzowie z niecierpliwością czekają na rajskie rozdanie, podczas którego odpadnie jeden z uczestników. W przeciwieństwie do pierwszej edycji show TVN 7 nie będzie ono odbywało się w piątki (jak informowaliśmy wcześniej druga odsłona programu jest nadawana od poniedziałku do czwartku). Zatem kiedy zobaczymy rajskie rozdanie ?  Kiedy "rajskie rozdanie" w Hotelu Paradise 2? W nowej odsłonie "Hotelu Paradise" doszło do paru zmian. Program będzie miał emisję od poniedziałku do czwartku, ale będzie trwał dłużej - w przeciwieństwie do pierwszej edycji ma aż o 8 odcinków więcej (łącznie 48). Rajskie rozdanie, czyli moment, kiedy uczestnicy dobierają się w pary i jeden z nich opuszcza hotel, będzie wydarzeniem ruchomym, pokazywanym co sześć odcinków. Łatwo policzyć, że najbliższe  rajskie rozdanie odbędzie się już we wtorek, 8 września.  Zobacz także:   Ważne zmiany w drugiej edycji "Hotelu Paradise"! To musisz wiedzieć przed pierwszym odcinkiem! Przypomnijmy - na razie singlem w "Hotelu Paradise" jest Bartek, który stracił Madzię, po tym jak Sonia, na "Puszcze Pandory", zadecydowała, że zwiążę się ona z Łukaszem.  W czwartkowym odcinku między uczestnikami doszło do poważnej awantury, polały się łzy, nie zabrakło oskarżeń i wyzwisk. Ale Magda ostatecznie wybaczyła chłopakowi. Czy jednak wybierze go podczas rajskiego rozdania? O tym przekonamy się we wtorek, oczywiście w TVN 7! Czekacie? Łukasz w "Hotelu Paradise" wzbudza skrajne emocje. Sonia pojawiła się najpóźniej w show i już sporo namieszała!  

Hotel Paradise 2 Ivan atakuje Magdę na Instastory
Mat. promocyjne
Newsy
Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować?
Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować?

To "rajskie rozdanie" w " Hotelu Paradise 2 " kosztowało Atę wiele emocji. To właśnie ona została postawiona przed decyzją, którego z uczestników odesłać do domu. Uczestniczka postanowiła nie słuchać serca i mimo swojego zauroczenia Ivanem, postanowiła odesłać go do domu. Internauci licznie komentowali jej odważną i pełną poświęcenia decyzję. Zobaczcie, co piszą. Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": To było szokujące "rajskie rozdanie"! Odpadł mocny faworyt! Co teraz? Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2". Reakcje internautów  Ata została postawiona przed najtrudniejszą decyzją w tej edycji show. Musiała wybierać pomiędzy Arturem, partnerem, z którym prawdopodobnie może daleko zajść, a Ivanem, do którego poczuła coś więcej.  Chciałabym go wybrać ale to jest bez sensu, bo on zaraz wróci do Anki - mówiła jeszcze przed decyzją.  Ata postanowiła zaufać rozsądkowi i wybrała Artura, z którym jest od początku. Tym samym przygoda Ivana w "Hotelu Paradise" dobiegła końca. Internauci bardzo pochwalają jej decyzję:  - Bardzo dobra decyzja Aty ❤️ Ivan jest fałszywy i tym bardziej, że i tak by wrócił do Ani, to dobrze ze go wyrzuciła - Ekipa rozbita 👌 Ania taka zakochana, a zero łezki, nic. - Zaimponowała mi tym wyborem 👍🏼 - Dzięki Ata dzięki Tobie zobaczyłam glupia mine Kamila🤣 Niektórzy z kolei uważają, że to właśnie Kamil zamiast Ivana najbardziej zasłużył na to, aby opuścić program. Ata powinna jednak dać szasnę swojej relacji z partnerem Ani? Jak oceniacie ostatnie "rajskie rozdanie"? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? Internauci pochwalają...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner