Tuż przed finałem 5. edycji "Hotelu Paradise" w sieci pojawiły się zdjęcia oraz nagrania z piękną blondynką i przystojnym uczestnikiem show w rolach głównych. Dla fanów, którzy nie wiedzieli, jak potoczyły się losy bohaterów, było to jednoznaczna informacja - Klaudia i Sevag są parą po programie. Co tak naprawdę ich łączy? Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

"Hotel Paradise": Klaudia o relacji z Sevagiem. Są parą?!

Finał 5. edycji "Hotelu Paradise", za nami, jednak emocje nadal nie opadły, a uczestnicy zaskakują kolejnymi wyznaniami na temat swoich relacji czy niedokończonych kłótni. Zwycięską parą 5. sezonu "Hotelu Paradise" okazali się Wiktoria i Sevag, którzy nie zdecydowali się na rzut złotą kulą. To właśnie z przystojnym uczestnikiem, kilka tygodni temu jedna z hotelowych piękności wybrała się na ważną imprezę. W sieci pojawiły się zdjęcia Klaudii i Sevaga z "Hotelu Paradise" na ślubie. Teraz bohaterka show zdecydowała się zdradzić szczegóły!

- Bawiliśmy się świetnie. To było moje pierwsze wesele w życiu. Stąd też wyszło po części, że Sevag mnie zabrał. Ten temat padł między nami w Panamie - wyznała w rozmowie z Party.pl Klaudia z "Hotelu Paradise".

W rozmowie z reporterką Party.pl Klaudia z "Hotelu Paradise" zdradziła również, co łączy ją z Sevagiem po programie. Sprawdźcie, w naszym wideo powyżej!

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Sevag o "aferze basenowej". Kto lepiej całuje - Wiktoria czy Laura?

Instagram @ SEVCIO_HOTELPARADISE5_OFFICIAL
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama