Kasia Hotel Paradise o zerwaniu kontaktu z Wiktorią
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
TV-Show

"Hotel Paradise": Kasia szczerze o zerwaniu kontaktu z Wiktorią. "Nie będę się rozdrabniać"

Niedawno uczestnicy czwartej edycji "Hotelu Paradise" postanowili o sobie przypomnieć. Kasia opowiedziała fanom randkowego show o tym, jak potoczyła się jej relacja z Wiktorią.

Wiemy już, że na początku tego roku poznamy nowych uczestników "Hotelu Paradise". Zanim jednak ruszy piąta edycja randkowego show TVN7, na którą widzowie czekają z wypiekami na twarzy, duże zainteresowanie wciąż wzbudzają bohaterowie z poprzedniego sezonu. Niedawno kilka osób znów odniosło się do tego, co działo się na Zanzibarze. Wrócił też temat Wiktorii, wokół której od początku emisji pojawiały się duże kontrowersje. Wygląda na to, że pewne konflikty nadal nie zostały ostatecznie wyjaśnione.

Podobnie jak kilkoro innych uczestników i uczestniczek "Hotelu Paradise" Wiktoria postanowiła poprowadzić Q&A w mediach społecznościowych. Fani mogli dowiedzieć się, jak potoczyła się jej relacja z Wiktorią. Sprawdźcie, co zdradziła.

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

"Hotel Paradise": Kasia opowiedziała o relacji z Wiktorią. "Ja nic sobie do zarzucenia nie mam"

Nie jest żadną tajemnicą, że Wiktoria nie była ulubienicą widzów "Hotelu Paradise". Uczestniczka popadała w konflikty z innymi osobami z programu. Jednak jej związek z Miłoszem wzbudzał duże zainteresowanie. Niektórzy internauci byli przekonani, że para przetrwała po powrocie do Polski. Po rozpoczęciu emisji randkowego show pojawiło się wiele kontrowersji. Warto przypomnieć, że Wika oskarżyła część ekipy z Zanzibaru o przemoc psychiczną.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi pokazała się bez makijażu. "Look na spuchniętego muminka"

Wiktoria opuszcza Hotel Paradise 4 z Miłoszem
Mat. prasowe Hotel Paradise

Z czasem Wiktoria ujawniła, że po zakończeniu nagrywania "Hotelu Paradise" musiała rozpocząć terapię. Stwierdziła, że udział w produkcji miał negatywny wpływ na jej zdrowie psychiczne. Później się okazało, że Wika odcięła się od prawie wszystkich osób, z którymi przebywała na Zanzibarze. Nie pojawiła się także na imprezie z okazji emisji wielkiego finału czwartej edycji show.

Choć Wiktoria już kilka razy odcinała się od tematu "Hotelu Paradise", niedawno postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów. W relacjach na Instagramie ponownie odniosła się do programu prowadzonego przez Klaudię El Dursi i w gorzkich słowach dała do zrozumienia, co myśli o innych uczestnikach. Nic dziwnego, że później internauci byli ciekawi, jak do tej kwestii odniosą się inne osoby, które były wraz z Wiką na Zanzibarze. Okazało się, że nie było to dużym zaskoczeniem dla wielu uczestników show. Z ich odpowiedzi wynika, że otrzymują wiele zapytań o Wikę.

Kasia Hotel Paradise nie rozmawia z Wiktorią
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Rozmawiając z widzami, Kasia z "Hotelu Paradise" opowiedziała o tym, jak zmieniała się jej relacja z Wiktorią. Warto zauważyć, że Kasia odpadła z randkowego show dość wcześnie, ale nadal utrzymuje dobry kontakt z wieloma uczestnikami. W programie była jednak na tyle krótko, że nie miała czasu, by podpaść Wice. Zdradziła, że mimo to była partnerka Miłosza przestała się do niej odzywać. Co ciekawe, wygląda na to, że stosunek Wiki do reszty ekipy zmienił się dopiero po emisji czwartej edycji, a nie w trakcie jej kręcenia.

Jaki miałaś kontakt z Wiki w "Hotelu...", a jaki [przyp. red. - masz] teraz? - zapytał internauta.

Ten temat pojawia się zawsze w waszych pytaniach i nie będę się rozdrabniać. W programie i po programie kontakt miałyśmy bardzo dobry, po wejściu Wiktorii na ekran nagle magicznie kontakt z uczestnikami został urywany, próbowałam ją zrozumieć i momentami nawet bronić. Jak widzicie kontaktu ze mną nie ma, a ja nic sobie do zarzucenia nie mam - wyjaśniła Kasia.

Kasia Hotel Paradise o relacji z Wiktorią
@blackkatherine_

"Hotel Paradise": Wiktoria znów uderza w Miłosza i innych uczestników

Widzowie "Hotelu Paradise" z wypiekami na twarzy śledzili relacje Wiktorii, które niedawno pojawiły się na Instagramie. Internauci, którzy je zobaczyli, wiedzą już, że szanse na pogodzenie się uczestników randkowego show są bardzo niewielkie. Wika w gorzkich słowach napisała, co myśli o większości osób, z którymi bawiła się na Zanzibarze podczas kręcenia czwartej edycji miłosnej produkcji TVN7. Szczególnie oberwało się Miłoszowi.

Miłosz i Wiktoria z Hotelu Paradise 4
mili.mp/Instagram

Wiktoria nie tylko zarzuciła byłemu partnerowi z programu kłamstwo, ale zasugerowała też, że uległ wpływom ze strony innych uczestników, co rzutowało na to, jak później wyglądała ich relacja. Wika została też zapytana o to, czy nie czuje się wykorzystana przez Miłosza. Oprócz dała jasno do zrozumienia, że nie ufa ekipie z "Hotelu Paradise". Jak widać, temat Wiktorii wrócił ze zdwojoną siłą.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiktoria Gąsior pokazała swoje ciało! "Bardzo się wstydziłam"

Miłosz zdążył już odpowiedzieć na zarzuty swojej byłej partnerki. Oprócz niego i Kasi jeszcze nikt nie odniósł się do opublikowanych przez Wiktorię treści. Myślicie, że uczestnicy kiedykolwiek sobie wybaczą? Wygląda na to, że obie strony patrzą na tę sprawę w skrajnie odmienny sposób. Wiemy, że Wika obecnie poszukuje chłopaka, ale możemy być pewni, że nie będzie nim Miłosz.

Wiktoria i Miłosz z Hotelu Paradise 4 wyrzucają Łukasza
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Miłosz ma żal do Wiktorii?! Opublikował w sieci zaskakujący komentarz! 
Internautka napisała, że chciałaby, żeby Wiktoria odpadła z "Hotelu Paradise". Nie uwierzycie, jak zareagował Miłosz! Wpis już zniknął z Instagrama, ale w sieci nic nie ginie...

Związek Wiktorii i Miłosza jednak nie przetrwał po programie? Uczestnik "Hotelu Paradise" ma żal do swojej partnerki z randkowego show Telewizyjnej Siódemki? Miłosz w zaskakujący sposób zareagował na wiadomość od jednej z internautek, która szczerze wyznała, że chciałaby, żeby Wiktoria odpadła z programu. Co napisał w komentarzu? Wiktoria nie będzie zachwycona... Miłosz z "Hotelu Paradise" zaskakująco o Wiktorii Emocje w czwartej edycji "Hotelu Paradise" nie opadają. Już za kilka tygodni zakończy się wielki hit TVN7, dlatego w programie jest już coraz mniej uczestników. O zwycięstwo wciąż walczą Wiktoria i Miłosz, którzy nie ukrywają, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Jednak czy ich związek przetrwał po programie? Fani cały czas próbują znaleźć dowody na to, czy Wiktoria wciąż jest z Miłoszem. Teraz uczestnik randkowego show opublikował komentarz, który może świadczyć o tym, że dziś nie ma tak dobrych relacji ze swoją partnerką z programu.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Wiktoria pokazała zdjęcia sprzed lat. Tak wyglądała przed poprawkami wyglądu! W ostatnich odcinkach "Hotelu Paradise" okazało się, że podczas kolejnego Rajskiego Rozdania inni uczestnicy - Mateusz i Vanessa nie będą mogli połączyć się w parę. Mateusz chciał wówczas, żeby z Miłoszem "zamienili się" partnerkami na najbliższy tydzień, dzięki czemu Vanessa nie odpadłaby z programu. Niestety, Miłosz nie był zachwycony propozycją kolegi, ale zmienił zdanie, kiedy okazało się, że on również nie będzie mógł sparować się z Wiktorią na Rajskim Rozdaniu.  O tym, kto pożegna się z programem dowiemy się z kolejnego Rajskiego Rozdania, jednak na profilu Miłosza na Instagramie jedna z internautek napisała wprost,...

"Hotel Paradise 4": Wiktoria ostro o Łukaszu. "To mnie bardzo zabolało". Rzeczywiście przesadził?
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl, Instagram @wiktoria_gasior
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Wiktoria ostro o Łukaszu. "To mnie bardzo zabolało". Rzeczywiście przesadził?
Wiktoria z "Hotelu Paradise" opowiedziała o tym, jak pogorszyły się jej relacje z Łukaszem. Dziewczyna w ostrych słowach skomentowała zachowanie uczestnika. Co się stało?

Wokół Wiktorii z "Hotelu Paradise" pojawiło się mnóstwo kontrowersji. Dziewczyna nie miała zbyt dobrych relacji z innymi uczestnikami w trakcie nagrywania programu. Jeszcze przed zakończeniem emisji randkowego show TVN7 Wiktoria stwierdziła, że udział w programie miał destrukcyjny wpływ na jej zdrowie psychiczne. Oprócz tego zasugerowała, że była poniżana przez innych członków ekipy, co postawiło osoby odpowiedzialne za program w złym świetle. Choć czwarta edycja "Hotelu Paradise" dobiegła końca, Wiktoria od czasu do czasu wciąż komentuje udział w programie. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna nie utrzymuje już kontaktu z innymi uczestnikami. Była mieszkanka rajskiej willi na Zanzibarze nie ukrywa, że ma wielki żal do kilku osób, które w programie uznawała za bliskich przyjaciół. Niedawno na swoim Instagramie opowiedziała o tym, jak rozpadła się jej relacja z Łukaszem. O co poszło? "Hotel Paradise 4": Wiktoria odcięła się od pozostałych uczestników show Historia konfliktu między Wiktorią, a resztą uczestników "Hotelu Paradise" to opowieść na całą nową edycję. Dziewczyna nie dogadywała się przede wszystkim z Ohą i Launo . Dochodziło do ostrych komentarzy, a nawet podsuwania sobie starych drinków do wypicia. Część widzów uznała, że w pewnym momencie granica dobrego smaku została przekroczona. Chodź później, niektórzy wyrazili skruchę, nie poprawiło to atmosfery. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Wiktoria kolejny raz uderza w produkcję! "Waliłam pięściami w ścianę" W trakcie emisji "Hotelu Paradise" Wiktoria oskarżyła również produkcję. Uczestniczka randkowego show w mediach społecznościowych zarzuciła ekipie odpowiedzialnej za program, że ta pozwoliła ją nękać....

Hotel Paradise: Łukasz i Wiktoria
Instagram/lukasz_hotelparadise4/Wiktoria Gąsior
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Łukasz pozbędzie się Wiktorii?! "Będzie bardzo wybuchowa końcówka"
Łukasz z "Hotelu Paradise" podczas Q&A na swoim Instagramie zdradził nieco szczegółów na temat swoich dalszych losów w programie! Jego słowa są zaskakujące!

Łukasz niedawno dołączył do ekipy "Hotelu Paradise", jednak już udało mu się podbić serca fanów. Obecnie chłopak tworzy parę z Wiktorią, ale czyżby to miało się wkrótce zmienić? Ostatnio Łukasz odpowiadał na pytania internautów, a jedno z nich dotyczyło tego, czy czekają nas jeszcze jakieś zaskoczenia w programie. Z odpowiedzi Łukasza jasno wynika, że będzie działo się naprawdę dużo, ale czy przy tym chłopak nie zdradził zbyt wiele? Co z jego relacją z Wiktorią? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Launo o najpiękniejszym momencie w programie. Wbija szpilę Przemkowi "Hotel Paradise": Łukasz szczerze o swoich dalszych losach w programie Emocje w "Hotelu Paradise"  sięgają zenitu. To już naprawdę ostatnie chwile uczestników w rajskim hotelu i za niespełna miesiąc poznamy wielkich zwycięzców 4. edycji programu. W programie co chwila dochodzi do zaskakujących zwrotów akcji i niesamowitych niespodzianek, a w ostatnich odcinkach ogromnym zaskoczeniem dla widzów okazało się być pożegnanie Miłosza z programem . Partner Wiktorii zaryzykował w jednej z konkurencji i niestety, to ryzyko się nie opłaciło. Na jego miejsce wszedł nowy uczestnik, Łukasz, który został od razu sparowany właśnie z Wiktorią. Relacja, którą stworzyli Wiki i Łukasz na razie ma się dobrze - jednak czy wkrótce się to zmieni? Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Natka ostro komentuje zachowanie Wiktorii!   Łukasz postanowił ostatnio odpowiedzieć na pytania od fanów, które otrzymał na swoim Instagramie. Choć oczywiste jest, że do końca emisji programu uczestnicy nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich losy w "Hotelu Paradise", ani jak wygląda ich życie uczuciowe...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner