Wiktoria Hotel Paradise o Miłoszu
Screen z mat. "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise". Wiktoria gorzko o randkowym show: "Imprezuję tylko z ludźmi, którym ufam"

Wiktoria z "Hotelu Paradise" ponownie została zapytana o miłosny program TVN7. W gorzkich słowach dała do zrozumienia, jak postrzega uczestników. Co zdradziła?

Choć trwa już praca nad nowymi odcinkami "Hotelu Paradise", znów zrobiło się głośno o czwartej edycji randkowego show. Wszystko za sprawą Wiktorii, która po zakończeniu poprzedniego sezonu programu TVN7 nadal wzbudza skrajne emocje wśród fanów. Internauci z wypiekami na twarzy czekają na kolejne wiadomości, dzięki którym mogliby się dowiedzieć, co tak naprawdę zaszło między Wiką a pozostałymi uczestnikami. Wiemy, że ich relacje nadal nie są najlepsze. Niedawno była partnerka Miłosza nieoczekiwanie po raz kolejny zabrała głos w tej sprawie.

W związku z tym, że Wiktoria otrzymała sporo pytań od widzów "Hotelu Paradise", które dotyczyły jej kontaktu z pozostałymi uczestnikami, postanowiła zdradzić, dlaczego jej relacje z nimi są tak kiepskie. Odniosła się między innymi do imprezy, która odbyła się z okazji emisji wielkiego finału randkowego show. Ponownie padło wiele gorzkich słów. Co ujawniła?

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

"Hotel Paradise": Wiktoria zdradziła, co myśli o uczestnikach

Niedawno Wiktoria z "Hotelu Paradise" zrobiła Q&A na swoim profilu na Instagramie, a jej relacje ponownie wywołały burzę wśród widzów miłosnej produkcji TVN7. Choć wcześniej uczestniczka show starała się zdecydowanie rzadziej odnosić do swojej przygody na Zanzibarze, to tym razem nie zignorowała licznych pytań o ten okres. Większość internautów chciała wiedzieć, jak obecnie wyglądają relacje Wiki z pozostałymi uczestnikami. Dziewczyna w gorzkich słowach potwierdziła, że nie myśli zbyt ciepło o osobach, które poznała w trakcie kręcenia programu. Zasugerowała, że nie można im ufać!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiktoria Gąsior pokazała swoje ciało! "Bardzo się wstydziłam"

Wiktoria Gąsior z Hotelu Paradise 4 pokazała fałdki na brzuchu
Instagram

Czemu ani razu nie było cię na imprezie "Hotelu..."? - zapytał jeden z internautów.

Bo imprezuję tylko z ludźmi, którym ufam - z rodziną i przyjaciółmi. Chociażby dlatego, żeby po imprezie nie dowiedzieć się, że ktoś mnie nagrywał w trakcie imprezy - odpowiedziała Wika.

Wiktoria Hotel Paradise o relacjach
@wiktoria_gasior

Fani chcieli też wiedzieć, czy Wiktoria rozważa pojawienie się na imprezie dla uczestników "Hotelu Paradise", którą organizuje Sara. Była partnerka Miłosza jedynie zapytała fanów: "A jak myślicie?". Możemy się domyślać, że Wika nawet przez chwilę nie myślała o tym, by dołączyć do kolegów i koleżanek poznanych na Zanzibarze. Co ciekawe, nie oznacza to, że zupełnie z nikim już nie utrzymuje kontaktu. Zdradziła, że są osoby, z którymi zdarza jej się porozmawiać od czasu do czasu.

Czy z kimkolwiek z "Hotelu Paradise" masz kontakt? Twoja edycja, ale i inne. Np. Basia i Krzysiek? - zapytał fan.

Mam kontakt z Mateuszem. Z poprzednich edycji: Basia, Krzysztof, Kuba, Justyna - napisała Wika.

Wiktoria Hotel Paradise o uczestnikach
@wiktoria_gasior

Ostatnie Q&A zorganizowane przez Wiktorię z "Hotelu Paradise" wzbudziło duże emocje, ponieważ powrócił także wątek Miłosza. Uczestniczka opowiedziała fanom, jak dzisiaj wygląda jej relacja z byłym partnerem. Pod jego adresem pojawiły się poważne zarzuty. Co obecnie Wika o nim myśli?

"Hotel Paradise": Wiktoria zarzuciła Miłoszowi kłamstwo. Były partner jej odpowiedział

Wiktoria i Miłosz jako para cieszyli się dużym zainteresowaniem widzów "Hotelu Paradise". Choć czasem dochodziło między nimi do zgrzytów, to mnóstwo fanów było przekonanych, że po powrocie do Polski udało im się zbudować silny związek. Internauci nabrali już jednak pewnych podejrzeń, gdy dowiedzieli się, że Wika nie pojawi się na imprezie zorganizowanej z okazji wielkiego finału czwartej edycji show. Ostatecznie Miłosz przyznał, że nie są razem.

Zanzibar Miłosz Wiktoria
Instagram @wiktoria_gasior

Powody rozstania Wiktorii i Miłosza nadal są dość niejasne. Początkowo Wika napisała, że pokonała ich odległość. Jej były partner natomiast podkreślał, że mocno się starał, by ich relacja weszła na poważniejszy poziom. Gdy już im nie wyszło, twierdził, że utrzymują koleżeńskie stosunki. Okazało się, że Wika jest zupełnie innego zdania. Podczas Q&A oświadczyła, że nie utrzymuje żadnego kontaktu z uczestnikiem i zarzuciła mu kłamstwo. Została nawet zapytana o to, czy nie czuje się przez niego wykorzystana.

Po tych wiadomościach fani zaczęli zasypywać Miłosza pytaniami, by dowiedzieć się, jak zareaguje na zarzuty Wiki. Uczestnik "Hotelu Paradise" postanowił odnieść się do słów swojej byłej partnerki, dając jasno do zrozumienia, że jest już wyraźnie zmęczony tym tematem, który wraca do niego jak bumerang. Nie da się ukryć, że gdy tylko Wika wspomina randkowe show, rozpoczyna się burza. Warto przypomnieć, że dziewczyna uważa, że była ofiarą na Zanzibarze i przez to musiała zacząć chodzić na terapię.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi pokazała się bez makijażu. "Look na spuchniętego muminka"

Myślicie, że to dopiero początek konfliktu między uczestnikami "Hotelu Paradise"? Nic nie wskazuje na to, by Wiktoria zmieniła zdanie na temat osób, które poznała na Zanzibarze. Jakie macie zdanie na ten temat?

Wiktoria i Miłosz odpadają z Hotelu Paradise w finałowym tygodniu
Mat. prasowe Hotel Paradise

Wiktoria i Miłosz znowu razem w Hotelu Paradise
Mat. prasoweMat. prasowe screen Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz są parą po programie?! Uczestnik szczerze odpowiedział fanom
Miłosz z "Hotelu Paradise" postanowił odpowiedzieć na najczęściej zadawane mu pytanie, czyli, czy jest dalej z Wiktorią! Jego reakcja mówi wiele.

Relacja Miłosza i Wiktorii z "Hotelu Paradise" jest jednym z najchętniej obserwowanych wątków przez fanów show. Jedni są pewni, że to, co Wiktoria i Miłosz stworzyli w programie jest prawdziwe. Pozostali zaś są przekonani, że związek tej dwójki nie miał szans, aby przetrwać po programie.  Wśród fanów rodzi się więc wiele wątpliwości na ten temat. Z tego też względu widzowie "Hotelu Paradise" postanowili spytać u źródła. Ostatnio zasypali Miłosza pytaniami w sprawie jego relacji z Wiktorią. Czy są parą po programie? Uczestnik hitowego show TVN7 w końcu postanowił zareagować. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Krystian komentuje sprawę nękania Wiktorii. "Sam wiem jak to było..." "Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria są dalej razem? Relacja Miłosza i Wiktorii w "Hotelu Paradise" jest pełna wzlotów i upadków. Choć w programie mogliśmy obserwować wiele pięknych momentów tej pary, to jednak nie brakowało też kłótni, nieporozumień, a nawet nadszarpnięcia zaufania. Wszyscy fani programu na pewno pamiętają sytuację, kiedy Miłosz pod wpływem grupy, zdecydował się wyrzucić Wiktorię z "Hotelu Paradise" . Szybko tej decyzji pożałował, ale na szczęście równie szybko udało mu się odbudować zaufanie partnerki, bo Wiki niemalże natychmiast wróciła do programu.  Ale kolejne poważne próby dla ich relacji znów się pojawiały. Kiedy pomiędzy parą trwała prawdziwa sielanka, Miłosz niespodziewanie opuścił "Hotel Paradise" w wyniku pechowego losowania podczas jednej z gier. Z show niedługo potem po raz drugi pożegnała się też Wiktoria, która odpadła z ręki Łukasza. Jak to jednak w "Hotelu Paradise" bywa, znów szybko doszło...

"Hotel Paradise 4": widzowie wściekli na zachowanie Przemka względem Wiktorii: "zero klasy"
Screen programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise 4": widzowie wściekli na zachowanie Przemka względem Wiktorii: "zero klasy"
Wielki powrót Wiktorii do "Hotelu Paradise" zaskoczył nie tylko widzów, ale też graczy. Jednak reakcja Przemka na jej widok sprawiła, że w sieci zawrzało. Internauci wróżą mu opuszczenie show.

Wiktoria od pierwszych chwil swojego pobytu w "Hotelu Paradise" wzbudzała ogromne emocje. Najpierw pozostałe uczestniczki okrzyknęły ją najbrzydszą mieszkanką rajskiego hotelu, jednak to był dopiero początek jej problemów. Izolowana od reszty grupy dziewczyna, czuła się nękana przez współzawodników, jednak to cios zadany przez jej telewizyjnego partnera, Miłosza, najbardziej ją zabolał. Chłopak wraz pozostałymi uczestnikami uknuł zmyślny plan pozbycie się Wiki z programu, który bez z mrużenia oka zrealizował. Nic więc dziwnego, że gdy po kilku dniach od wyrzucenia z programu, Wiktoria powróciła do "Hotelu Paradise", zarówno widzowie, jak i pozostali gracze nie kryli swojego zaskoczenia. Wróciłam do Miłosza, aby zemścić się za wyrzucenie mnie z Hotelu? 👊🏼 Czy może jest między nami prawdziwe uczucie i wybaczyłam mu to co było?🙈🥰 - zapytała na swoim Instagramie I choć Miłosz nie krył swojego zadowolenia z widoku pięknej blondynki, to pozostali uczestnicy show wyraźnie nie byli zadowoleni z takiego obrotu spraw. Jej powrót nie zachwycił szczególnie Przemka, który nie zdobył się nawet na to, aby ją powitać. W sieci natychmiast zawrzało, a sympatycy miłosnego show TVN 7 nie pozostawili na chłopaku suchej nitki. Zobacz także:  Hotel Paradise 4: Widzowie o powrocie Wiktorii: "Nie zasługujesz na nią Miłosz" "Hotel Paradise 4": wielki powrót Wiktorii wzburzył uczestników W 4. w 4. edycji   "Hotelu Paradise" akcja ani na chwilę nie zwalnia, a skomplikowane relacje uczestników są coraz bardziej zawiłe. Jak dotąd jedyną parą, która gwarantowała, że jest ze sobą z powodu prawdziwych uczuć byli Miłosz i Wiktoria, jednak presja grupy, by wyrzucić dziewczynę z programu, okazała się być silniejsza...

Wiktoria wybiera Miłosza na rajskim rozdaniu
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Zobaczcie, jak skomentował jej ostatnie zdjęcie
Wiktorię i Miłosza połączyło prawdziwe uczucie w "Hotelu Paradise", ale czy ich relacja przetrwała? Ten komentarz może na to wskazywać!

Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise" wciąż są parą? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani programu Telewizyjnej Siódemki. Ostateczną odpowiedź poznamy dopiero za kilka tygodni, kiedy zakończy się uwielbane przez widzów randkowe show, ale my już teraz patrzymy jak wyglądają relacje Wiki i Miłosza. Co ciekawe, ostatnio Miłosz bardzo wymownie skomentował zdjęcie Wiktorii... Miłosz z "Hotelu Paradise" komentuje zdjęcie Wiktorii Relacja Wiktorii i Miłosza z "Hotelu Paradise" od samego początku wzbudzała ogromne emocje nie tylko wśród widzów, ale przede wszystkim wśród pozostałych uczestników programu. Grupa nie akceptowała Wiktorii i robiła wszystko, żeby się jej pozbyć z "Hotelu Paradise". Koledzy namawiali Miłosza, żeby związał się z inną uczestniczką. I chociaż Miłosz przyznał, że poczuł coś do Wiki, w pewnym momencie wyrzucił ją z programu. Miłosz szybko tego pożałował i miał nadzieję, że jego partnerka jeszcze wróci do programu. Tak się stało, a Wiktoria dała mu kolejną szansę.  Niestety, szczęście Wiktorii i Miłosza nie trwało zbyt długo i po jakimś czasie Miłosz odpadł z programu. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Miłosz musiał opuścić program! Wiktoria udawała smutek? Po tym, jak Miłosz odpadł z programu Wiktoria została połączona  w parę z nowym uczestnikiem, Łukaszem.  Ale czy jej relacja z Miłoszem przetrwała próbę czasu i po powrocie do Polski są razem? Para wciąż nie zdradziła, jak potoczyły się ich losy, ale patrząc na ostatni komentarz Miłosza i reakcję Wiktorii, możey domyślać się, że wciąż mają bardzo dobre relacje. Wiktoria opublikowała ostatnio zdjęcie z koleżanką, a w komentarzach pojawiły się wymowne emotki od Miłosza. Jak zareagowała Wiki? ...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner