Justyna z "Hotelu Paradise" jest niewątpliwie jedną z najbardziej oryginalnych uczestniczek. Ogniście rude włosy, piegi, piękna figura, takich dziewczyn nie spotyka się na co dzień. Dziewczyny nie ukrywały, że czują wobec nowej uczestniczki lekką zazdrość i naprawdę zaczęły się niepokoić o swoje pary. Szybko okazało się, że miały rację, Ruda wpadła w oko panom i dała się poznać jako sympatyczna, ale charakterna osoba. Justyna Michałowska jest w istocie modelką i uwielbia eksponować swoją urodę, nie ukrywa jednak, że nie zawsze tak wyglądała, a swój tajemniczy wygląd i mocne rysy zawdzięcza medycynie estetycznej. Przeszła operację powiększenia piersi, powiększyła także usta a także doczepia włosy. W "Hotelu Paradise" postawiła na robiące wrażenie afro loki. A jak wyglądała bez tych wszystkich ulepszeń? Zobaczcie jej stare zdjęcia.

Reklama

Jak wyglądała kiedyś Justyna z "Hotelu Paradise"?

Justyna Michałowska wprowadziła do "Hotelu Paradise" mnóstwo radości i energii. Nawet pozostałe uczestniczki, które wcześniej nieco się jej obawiały, nabrały do niej więcej zaufania i ją polubiły. Panowie z kolei, sugerując się wulkanem energii 25-latki, spodziewali się, że obecność Justyny może spore zmienić. Ruda faktycznie zafascynowała wszystkich uczestników, a panowie nawet nie kryli tego, jakie wrażenie zrobił na nich jej zawsze mocno wyeksponowany biust. Justyna przyznała się, że poddała się operacji powiększenia piersi. Powiększała także usta. Również charakterystyczne ogniste loki nie są naturalne, chociaż trzeba przyznać, że bardzo jej pasują.

Jak więc wyglądała kiedyś? Zobaczcie jej stare zdjęcia. Poznalibyście ją?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Adam i Kamil stoczą walkę na gali. Wiemy, dlaczego nie wystąpi Artur!

Justyna z "Hotelu Paradise" nie ukrywa, że korzystała z dobroci medycyny estetycznej. Powiększenie piersi było jej marzeniem i długo odkładała na spełnienie swojego marzenia. Dziś jest dumna z nowego rozmiaru swojego biustu, jednak jak wyglądała, zanim zdecydowała się na tak radykalną zmianę? Oto jej stare zdjęcie:

Zobacz także
Instagram @justyna.michalowskaa

Justyna nie zawsze też nosiła tak ognistą i charakterystyczną fryzurę, jak w "Hotelu Paradise". Wcześniej stawiała na brązowe odcienie z blond pasemkami. Podkreślała również mocno oczy i brwi.

Instagram @justyna.michalowskaa

Rudy jest jednak jej naturalnym kolorem i nauczyła się kochać siebie w takiej naturalnej odsłonie.

Instagram @justyna.michalowskaa
Reklama

Justyna wspaniale czuje się w rudych włosach. Uczestniczka od zawsze miała ciekawą urodę. Jej pełen temperamentu wygląd, idealnie współgra z otwartym i energicznym charakterem.

Instagram @justyna.michalowskaa
Reklama
Reklama
Reklama