"Hotel Paradise 4": Wiktoria płacze przez Miłosza
Screen Programu "Hotel Paradise"
TV-Show

"Hotel Paradise": Gwiazdy poprzednich edycji wspierają Wiktorię: "Najobrzydliwsza Pandora!"

Wiktoria może liczyć na wsparcie uczestników z 3. sezonu "Hotelu Paradise". Krzysztofowi i Krystianowi puściły nerwy: "Co to jest w ogóle za zabawa?"

Uczestnicy 3. edycji są przerażeni sytuacją, która ma miejsce w 4. sezonie "Hotelu Paradise". Ostatnią "Pandorę" i sytuację Wiktorii postanowili skomentować Krzysztof, Krystian, Ola, Luiza czy Kuba. 

Jak wy w ogóle się tam bawicie!? - pytał zszokowany Krystian. 

Z kolei Krzysztof przyznał, że bardzo współczuje Wiktorii i ma nadzieję, że uczestniczka będzie w stanie szybko się podnieść z tego, co zgotowali jej programowi koledzy. Zobaczcie, co piszą gwiazdy poprzednich edycji o skandalicznej "Pandorze". 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Miłosz broni uczestników po Pandorze! "Bardzo cierpią"

"Hotel Paradise": Vanessa i Mateusz nie są razem! "Budowaliśmy relację, ale.."

"Hotel Paradise": Uczestnicy poprzednich edycji komentują 4. sezon

Ostatni odcinek "Hotelu Paradise" wywołał w sieci mnóstwo kontrowersji. Widzowie nie szczędzą krytyki nie tylko uczestnikom ale również produkcji, że pozwoliła innym na złe traktowanie Wiktorii. Głos w sprawie zabrał Pan Lektor, zapewniając, że wszyscy uczestnicy mieli opiekę, a "Wiktoria nigdy nie prosiła o pomoc". Oświadczenie w sprawie wydał również TVN. 

To była zdecydowanie najcięższa "Pandora" w historii "Hotelu Paradise". Po tym, jak koledzy z programu po raz kolejny dali Wiktorii do zrozumienia, że nie chcą jej w hotelu i wyszło na jaw, że wszystko zapoczątkował Miłosz - jedyna osoba, na której Wiktoria mogła do tej pory polegać - uczestniczka wybiegła z płaczem. Krystian, zwycięzca 3. edycji był w szoku, po usłyszeniu pytania o treści: "jak to jest, gdy wszyscy cię nienawidzą i chcą, żebyś opuściła program": 

Ja wam powiem tak, w ogóle dopuszczenie takiego pytania przez produkcję to jest już za grubo. Jak wy w ogóle się tam bawicie!? Co to jest w ogóle za zabawa?! Jak ja bym miał tam być dwa miesiące z takimi amebami umysłowymi to w ogóle...  Wiktoria nie zazdroszczę takich wakacji... 

Z kolei Krzysztof ostro skomentował zachowanie Ohy, zarówno podczas Pandory, jak i chwilę wcześniej, kiedy do programu dołączyła Sara. Oglądając relację z Pandory skrytykował Launo, która odpowiadając na pytanie, dlaczego chce wyrzucić z programu Wiktorię, stwierdziła, że przecież daje jej szansę:

Dyplomatycznie i ucieka od odpowiedzi. Tego pytania nie zadał nikt bezsensownie i ty mówisz, że jesteś neutralna i dajesz jej szansę? 

Skomentował również zachowanie Miłosza:

Zachowanie Miłosza wobec Wiktorii, kiedy byli sam na sam było prawidłowe, grupa miała na niego mocny wpływ. 

Krzysztof o Wiktorii z Hotelu Paradise 4
Instagram @krzysztof_swist_official

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Miłosz broni uczestników po Pandorze! "Bardzo cierpią"

Jednak gdy chwilę później dowiedział się, że to Miłosz zapoczątkował przykry plan wyeliminowania Wiktorii dodał jedynie: 

Nie no szkoda mi jest strasznie ten dziewczyny. A wy wierzycie nadal w tą ekipę? Ja osobiście daję im szansę w delikatnie zmienionym składzie. (...) Czas wydorośleć dzieciaki, bo to nie jest zabawa. Wiktoria wyszła podczas Pandory z płaczem, tego jeszcze nie było. Mam nadzieję, że dziewczyna jeszcze z tego się podniesie, bo będzie miała ciężką drogę, aby znowu ZAUFAĆ! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Oha zabrała głos w sprawie Wiktorii po kontrowersyjnej Puszcze Pandory!

"Hotel Paradise": Luiza o odcinku: "Najobrzydliwsza Pandora"

Luiza z "Hotelu Paradise 3" również zabrała głos i przyznała, że nie chciałaby być na miejscu Wiktorii:

Nie popieram takiego zachowania, jakie uczestnicy pokazali wobec Wiktorii. Najobrzydliwsza moim zdaniem Pandora, bo ona była wręcz brutalna. Dostało się jej bardzo mocno. Uważam, że każdy powinien mieć w Hotelu szansę, nawet jeśli jest naszym rywalem. Jak w zawodach, szacunek musi być ale w tym odcinku go brakuje.

Luiza i Krystian o Wiktorii z Hotelu Paradise 4
Instagram @krystianferretti @luiza.benzouaoua

Słowa wparcia na profilu Wiktorii zostawili też inni uczestnicy 3. edycji: 

- Uwierz mi, widzi to nasza cała edycja. Jesteśmy z Tobą! - napisała Ola 
- Cała nasza edycja jest z Tobą Wika! - napisał Kuba
- Moje zdanie znasz... <3 - napisała Madziex
- Nasza edycja z tego Hotelu ma dobre wspomnienia, wyniosła przyjaźnie, prawdziwe relacje. Dlatego tak ciężko się na to patrzy. "Nie oczekuj niczego, spodziewaj się wszystkiego", wedle powiedzenia... Zachowanie uczestników przerosło te słowa... - podsumował Krzysztof. 

Jeszcze nie wiadomo jak dalej potoczy się historia Wiktorii w programie. To dopiero 1/3 sezonu. Myślicie, że uczestnicy będą w stanie się dogadać? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Oha zabrała głos w sprawie Wiktorii po kontrowersyjnej Puszcze Pandory!

Screen Programu "Hotel Paradise"

Hotel Paradise 2: kto jest w finale?
Mat. prasowe / Instagram
Newsy
Znamy finałowy skład "Hotelu Paradise 2"! Było ostro: "Przeraziła mnie nienawiść w ich oczach, ten obłęd!"
Znamy finałowy skład "Hotelu Paradise 2"! Było ostro: "Przeraziła mnie nienawiść w ich oczach, ten obłęd!"

Już wiadomo, które pary zmierzą się ze sobą w wielkim finale drugiej edycji " Hotelu Paradise "! Ostatnia "puszka pandory" była pełna emocji. Pojawiła się na niej grupa uczestników, która została wyeliminowana z rąk czekających na finałowy werdykt par. Tego wieczoru nie brakowało emocji, również tych negatywnych:  Wiesz co mnie przeraziło?! Ta nienawiść w tych ich oczach! Ten obłęd... U Domi... U wszystkich! - mówiła jedna z finalistek po "puszcze pandory"  Sonia i Łukasz, Artur i Ata a może Magda i Robert? Zobaczcie, która para musiała spakować walizki tuż przed wielkim finałem "Hotelu Paradise 2". Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Odpadli najwięksi faworyci widzów! Szokująca decyzja Soni i Łukasza Magda Jankowska i Robert Kapica odpadają z "Hotelu Paradise 2" Za nami ostateczna i zdecydowanie najbardziej emocjonująca "puszka pandory" drugiej edycji "Hotelu Paradise". W dodatku na loży podczas ostatecznego starcia zasiedli wyeliminowani uczestnicy, którzy mieli im wiele za złe. Adam, Ania, Ivan, Dominika, Bartek, Julia i Kamil - wszyscy pożegnali się z programem przez decyzję, któregoś z wielkiej szóstki. Przyszedł więc czas na odwet.  Doszło do spięcia pomiędzy Arturem a Dominiką. Arturowi zostały wypomniane wszystkie ruchy podczas pobytu w "Hotelu Paradise" zaczynając od niedotrzymanych obietnic, że dotrwa z nią do finału aż do wyjawienia tajemnicy na temat tego, że doszło pomiędzy nimi do zbliżenia. - Jak ty możesz mówić, że nie ma fal, gdy uprawiamy seks nie raz i nagle ty kopiesz mnie w dupę. Jak ja mam się czuć nie urażona? To dla ciebie nic?  - To nie jest dla mnie nic. A dla ciebie to jest nic? Czy ja cię zmuszałem do tego seksu? Nie wydaje...

Hotel Paradise 2 - jak uważnie oglądałaś pierwszy odcinek? QUIZ
TV-Show
Piątek bez "Hotelu Paradise 2"! Kiedy rajskie rozdanie? Wiemy!
Hotel Paradise 3: kiedy rajskie rozdanie? Dlaczego nie ma Hotelu Paradise w piątki? Emisja Hotelu Paradise 2 - kiedy rajskie rozdanie?

Za nami pierwsze cztery odcinki " Hotelu Paradise". Widzowie z niecierpliwością czekają na rajskie rozdanie, podczas którego odpadnie jeden z uczestników. W przeciwieństwie do pierwszej edycji show TVN 7 nie będzie ono odbywało się w piątki (jak informowaliśmy wcześniej druga odsłona programu jest nadawana od poniedziałku do czwartku). Zatem kiedy zobaczymy rajskie rozdanie ?  Kiedy "rajskie rozdanie" w Hotelu Paradise 2? W nowej odsłonie "Hotelu Paradise" doszło do paru zmian. Program będzie miał emisję od poniedziałku do czwartku, ale będzie trwał dłużej - w przeciwieństwie do pierwszej edycji ma aż o 8 odcinków więcej (łącznie 48). Rajskie rozdanie, czyli moment, kiedy uczestnicy dobierają się w pary i jeden z nich opuszcza hotel, będzie wydarzeniem ruchomym, pokazywanym co sześć odcinków. Łatwo policzyć, że najbliższe  rajskie rozdanie odbędzie się już we wtorek, 8 września.  Zobacz także:   Ważne zmiany w drugiej edycji "Hotelu Paradise"! To musisz wiedzieć przed pierwszym odcinkiem! Przypomnijmy - na razie singlem w "Hotelu Paradise" jest Bartek, który stracił Madzię, po tym jak Sonia, na "Puszcze Pandory", zadecydowała, że zwiążę się ona z Łukaszem.  W czwartkowym odcinku między uczestnikami doszło do poważnej awantury, polały się łzy, nie zabrakło oskarżeń i wyzwisk. Ale Magda ostatecznie wybaczyła chłopakowi. Czy jednak wybierze go podczas rajskiego rozdania? O tym przekonamy się we wtorek, oczywiście w TVN 7! Czekacie? Łukasz w "Hotelu Paradise" wzbudza skrajne emocje. Sonia pojawiła się najpóźniej w show i już sporo namieszała!  

Marietta z "Hotelu Paradise" tłumaczy swoje zachowanie na finałowej "pandorze"
Instagram
Newsy
Marietta z "Hotelu Paradise" nie wytrzymała we wczorajszym odcinku, teraz się tłumaczy! "To najcięższy mój dzień"
Marietta z "Hotelu Paradise" nie wytrzymała we wczorajszym odcinku, teraz się tłumaczy! "To najcięższy mój dzień"

Finałowa "pandora" była bardzo stresująca dla uczestników " Hotelu Paradise ". Pary wciąż biorące udział w finałowym tygodniu były pod ostrzałem nie tylko konkurentów, ale również wszystkich osób, które odpadły w poprzednich "rajskich rozdaniach". Niewygodne pytania na temat uczucia Marietty i Chrisa oraz podważanie ich autentyczności wyprowadziły Mariettę z równowagi. Uczestniczka nie wytrzymała i padło kilka ostrych słów. Chwilę później przeprosiła znajomych z show za swój chwilowy wybuch i przyznała, że chce dalej odpowiadać na pytania, nawet jeżeli będą dla niej stresujące.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Kolejna para opuściła program. Marietta została wyprowadzona z równowagi! Co się stało? Marietta z "Hotelu Paradise" o swoim zachowaniu na finałowej "pandorze" Zachowanie Marietty zaskoczyło nie tylko uczestników, ale również ją samą. Zmęczenie, stres i adrenalina wzięły górę. Uczestniczka po obejrzeniu wczorajszego odcinka postanowiła się odnieść do tego, co wczoraj mogliśmy zobaczyć na ekranie:  Obejrzałam odcinek i wróciłam sobie myślami do tego, co się działo tego dnia w "Hotelu Paradise". Był to najcięższy mój dzień w programie, zdecydowanie. Nawet wtedy, kiedy miałam odpaść z ręki Sandry bądź Chrisa, nie było mi tak ciężko, jak właśnie tego dnia - wyznała na Instastory Dodała, że pobyt w "Hotelu Paradise" był również dla każdego obciążający, ponieważ ciągle pamiętali o obecności kamer i pomimo tego, że mogłoby się wydawać, że mieszkają w luksusach z basenem, to zamknięcie na określonym terenie i przebywanie ciągle w tym samym towarzystwie również dawało się we znaki. Dodatkowym impulsem była bardzo...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner