Basia Pędlowska z "Hotelu Paradise" powiedziała "Tak"! Filmik z zaręczyn Krzysztofa i Basi trafił właśnie do sieci!

Reklama

Dwa tygodnie minęło już od naszego powrotu z pierwszych wspólnych prawdziwych wakacji - napisał Krzysztof w najnowszym wpisie i zapowiedział filmik.

Fani nie spodziewali się, że za chwilę zobaczą moment, gdy oświadcza się Basi!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krzysztof i Basia rozstali się?! Jest komentarz uczestnika!

"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof zaręczyli się

Basia i Krzysiek poznali się w 3. edycji "Hotelu Paradise", jednak związali się dopiero po powrocie do Polski. Basia wygrała program z Krystianem, a tuż po emisji finału ogłosili, że ich relacja nie przetrwała próby czasu. Niedługo później okazało się, że Basia jest w kolejnym szczęśliwym związku a jej wybrankiem jest Krzysztof. O tym, że pomiędzy nimi może być coś więcej mówiła nawet Klaudia El Dursi, która jeszcze w "Hotelu Paradise" zauważyła w jaki sposób Krzysztof patrzy na piękną blondynkę. W ostatnim czasie internauci spekulowali o rozstaniu swoich ulubieńców, a oni... właśnie pochwalili się radosną nowiną!

Krzysztof opublikował romantyczne zdjęcie z Basią, na którym trzymają się za ręce i napisał:

Dwa tygodnie minęło już od naszego powrotu z pierwszych wspólnych prawdziwych wakacji, gdzie beztrosko jak dzidzie mogliśmy cieszyć się każdą minutą słonecznego dnia i ciepłych nocy. Wspaniały czas spędzony z najbliższymi w pięknym hotelu z zarąbistą obsługą. All in ???? najlepszy Squad ever. Dziękuje!

Do sieci trafił także filmik, na którym... znalazł się fragment, na którym Krzysztof oświadcza się ukochanej! Fragment z zaręczyn Krzysztofa i Basi znajdziecie w poniższym wideo od 5:03.

Zobacz także: „Hotel Paradise: Co Klaudia El Dursi myśli o związku Basi z Krzysztofem? Zdradziła pewną tajemnicę

Internauci pospieszyli z gratulacjami dla zakochanych:

- Gratulacje Kochani ❤️❤️❤️
- Basia i Krzyś gratulacje ???? dużo miłości na resztę życia ????????
- Najlepsi ❤️ moje zakochańce ????
- Gratulacje dla Was ????????????

Widzowie spekulują czy przypadkiem Basia i Krzysztof nie ogłoszą niedługo radosnej nowiny, a świadczyć ma o tym, jeden z ostatnich postów Krzysztofa, w którym uczestnik napisał:

Nowe nadchodzi małymi krokami ????????

Reklama

Czy w obliczu zaręczyn Basia i Krzysiek podzielą się jeszcze jedną radosną nowiną? A może to po prostu dobór emotikon, który zmylił fanów?

krzysztof_swist_official/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama