Hotel Paradise 6 Magda i Grzegorz
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 6": Magda rzuciła Grzegorza. Teraz odpowiada na hejt: "Ludzie myślcie"

Po finale "Hotelu Paradise" w sieci pojawiło się sporo krytycznych komentarzy w kierunku Magdy. Uczestniczka w końcu postanowiła zareagować!

Za nami finał 6. edycji "Hotelu Paradise", a na jaw szybko wyszły informacje na temat losów uczestników po zakończeniu show. Fani dowiedzieli się między innymi, że relacja Magdy i Grzegorza nie przetrwała, a co więcej, rozpadła się zaraz po finale programu! Jak się okazało, Magda rzuciła Grzegorza, a cała sytuacja bardzo zraniła uczestnika. Fani nie szczędzą krytycznych komentarzy Magdzie, która w ich opinii wykorzystała Grzesia tylko po to, aby dojść do finału. W końcu uczestniczka postanowiła odpowiedzieć.

"Hotel Paradise": Pan Lektor o swojej nowej roli w "True Love". "Czasami udaję, że się na czymś znam"

"Hotel Paradise 6": Magda odpowiada na krytykę widzów!

Szósta edycja "Hotelu Paradise" niestety nie sprawiła, że dzięki programowi narodziły się nowe związki. Bliższe relacje uczestników szybko się rozpadły, w tym również związek Magdy i Grzegorza. Jak wyznała w rozmowie z Party.pl Angelika, Magda rzuciła Grzegorza zaraz po zakończeniu "Hotelu Paradise"

To było bardziej do przewidzenia niż moja relacja z Davidem, że to nie przetrwa. Było już to widać w "Hotelu" i dużo rzeczy, które działy się też po finale "Hotelu" wpłynęło na to, że faktycznie ta relacja nie przetrwała - powiedziała Angelika w rozmowie z Party.pl. 

Hotel Paradise 6 - Magda i Grzesiek w romantycznym uścisku
SCREEN PROGRAMU HOTEL PARADISE/PLAYER.PL

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Fani podzieleni po finale. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza

Sam Grzegorz z "Hotelu Paradise" przyznał, że Magda go wystawiła. Miała umówić się z nim na obiad i odebrać swoje rzeczy. W ostatniej chwili odwołała spotkanie, wyprowadzając programowego partnera z równowagi. W wywiadzie z cozatydzień.tvn.pl Grzegorz napomknął, że Magda miała wracać w tym czasie z Holandii, gdzie była z innym mężczyzną. On również miał pojawić się na ich wspólnym spotkaniu. 

Choć dla fanów "Hotelu Paradise" rozstanie Grzegorza i Magdy nie było zaskoczeniem, to jednak nie szczędzili dziewczynie słów krytyki. W ich opinii wykorzystała programowego partnera, aby tylko dostać się do finału. 

Zachowanie szkoda gadać, najpierw namiętnie się na niego rzucałaś, a później odrzucałaś i potraktowałaś go jak marionetkę. Nu, nu !!👎👎👎🤙
- Magda nie zasługuje na finał. Jest nieszczerą osobą!!! - pisali fani.

Magda na ostatni z tych komentarzy postanowiła odpowiedzieć!

Jestem nieszczera, ponieważ miałam gorsze dni i mętlik w głowie? Oj ludzie myślcie jak komentujecie pewnie rzeczy 😅 bo nie ma pod to podkładki - napisała Magda.

Zapłakani Magda i Grzegorz z Hotelu Paradise 6
Mat. prasowe Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Grzegorz szczerze o finale i udziale w programie. "Nie warto ufać niektórym ludziom"

Tłumaczenia Magdy jednak nie zatrzymały lawiny krytyki, która w dalszym ciągu na nią spada. Na jej instagramowym profilu wciąż nie brakuje komentarzy, w których fani gorzko oceniają jej zachowanie. A Wy, co sądzicie o całej sytuacji?

Magda i Grzegorz w finale Hotelu Paradise 6
Mat. prasowe

Grzegorz i Magda w finale Hotelu Paradise 6
Mat. prasowe Hotel Paradise 6

"Hotel Paradise 6": Grzegorz szczerze o finale i udziale w programie. "Nie warto ufać niektórym ludziom"
@grzes.hotelparadise6, Instagram/ Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Grzegorz szczerze o finale i udziale w programie. "Nie warto ufać niektórym ludziom"
"To była dla mnie męczarnia psychiczna" - wyznał Grzegorz z "Hotelu Paradise 6". Uczestnik nie szczędził gorzkich słów.

Grzegorz, który był jednym z najbarwniejszych uczestników szóstej edycji "Hotelu Paradise" dotarł aż do samego finiszu, choć ostatnie dni w rajskiej Panamie nie były dla niego najłatwiejsze. Co tak naprawdę działo się w miłosnym show? Tuż po finale programu uczestnik postanowił skomentować nie tylko wygraną Mikołaja i Moniki, ale również podzielić się kilkoma swoimi przemyśleniami. Tak mocnych słów fani "Hotelu Paradise 6" mogą się nie spodziewać. "Hotel Paradise 6": Grzegorz w mocnych słowach o udziale w programie i finale  Szósty sezon uwielbianego, miłosnego show dobiegł końca, a jego wielkimi zwycięzcami okazali się Monika i Mikołaj. Jak się okazuje, w finale "Hotelu Paradise 6" Monika chciała rzucić kulą  i choć ostatecznie do tego nie doszło, koniec końców relacja zwycięzców programu okazała się czysto przyjacielska. Co więcej, Monika z "Hotelu Paradise 6" jest już w nowym związku ! Ale wróćmy do Grzegorza. Co on sądzi o tym, że to nie on i Magda wygrali program? Uczestnik nie kryje, że czuje delikatny niesmak... - Cześć kochani, słuchajcie jestem już świeżo po obejrzeniu finału szóstej edycji "Hotelu Paradise", chciałbym wam teraz powiedzieć kilka swoich słów, kilka swoich odczuć. W pierwszej kolejności chciałbym pogratulować Mikołajowi i Monice za wygraną w programie. Bardzo serdecznie wam tego gratuluję. Druga rzecz jest taka, że czuje delikatny niesmak bo było blisko, ale trzeba pamiętać, że nie zawsze się wygrywa i tak naprawdę pomimo tego, że nie wygrałem tego programu to powiem wam, że ja się czuje wygrany, z tego względu, że nabrałem na pewno dużego doświadczenia, takiego życiowego - przyznał w nagraniu na swoim InstaStory.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 6": Angelika i David rozstali się: "Nie nazwałabym tego nawet...

Grzegorz z Hotelu Paradise z Magdą
SCREEN PROGRAMU HOTEL PARADISE/PLAYER.PL
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Grzegorz zdradza szczegóły relacji z Magdą! "Bardzo szybko ewoluowała"
Grzegorz z "Hotelu Paradise 6" otworzył się w temacie związku z Magdą. Uczestnik show zdradził, czy możemy mówić o zakochaniu. Odniósł się także do sytuacji z Moniką.

Przy okazji 6. edycji programu "Hotel Paradise" mamy okazję oglądać rodzącą się relacje pomiędzy Grzegorzem a Magdą. Zauroczeni sobą uczestnicy na wizji nie ukrywali się swoich uczuć. Teraz uczestnik show zdradził kulisy programowego związku. Nie ukrywa, że uczestniczka zawróciła mu w głowie. Jak potoczyła się ich relacja? "Hotel Paradise 6": Grzegorz na temat relacji z Magdą Grzegorz z "Hotelu Paradise 6" nie ukrywał, że w relacji szuka prawdziwych emocji. Jego związek z Moniką był bezpieczną przystanią, niestety nie był dla niego satysfakcjonujący. Właśnie dlatego wejście Magdy do programu zmieniło bieg wydarzeń. Początkowo para nieśmiało spoglądała w swoją stronę. Ostatecznie jednak ich znajomość bardzo szybko przerodziła się w coś więcej. Wówczas  Magda i Grzegorz z "Hotelu Paradise" poszli na całość , obdarowując siebie licznymi pocałunkami i czułościami. Pomimo krytyki, jaka na nich spadła, para wydawała się być sobą wyraźnie zauroczona. W rozmowie z portalem "Co za tydzień", uczestnik show, opowiedział o początkach tej relacji: - W momencie, kiedy zaryzykowałem i podszedłem do Madzi, aby z nią porozmawiać i zapytać, jak się układa jej aktualna para, zacząłem czuć ten vibe między nami. Magda odpowiedziała, że z Markiem to nie jest to, nagle szybko zaczęliśmy zmieniać tematy, bardzo dużo rozmawiać, śmiać się i przytulać, aż nagle na którejś z imprez pocałowaliśmy się i tak się wszystko zaczęło. My jako pierwsi przełamaliśmy tę "barierę" całowania. Potem na zabawie w butelkę każdy wymieniał się buziakami. To było świetne. Nasza relacja z Magdą bardzo szybko ewoluowała. Ale pamiętajmy też o tym, że byliśmy ze sobą 24 godziny na dobę i mieliśmy do tego dobre warunki, aby tak się działo - stwierdził.  Zobacz także:  ...

Hotel Paradise 6: Grzegorz i Magda
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Grzegorz zdradził szczegóły rozstania z Magdą. "Wystawiła mnie"  
Uczucie Magdy i Grzegorza w "Hotelu Paradise" wydawało się silne, a para zapewniała, że po powrocie z rajskiej wyspy będzie kontynuowała relację. Uczestnik przyznaje, że nie spodziewał się takiego zachowania ukochanej. Co się stało?

Za nami finał 6. edycji "Hotelu Paradise", która dostarczyła fanom wiele skrajnych emocji, a w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. W ostatnim odcinku znalazły się dwie pary, które jak się wydawało, połączyło prawdziwe i mocne uczucie. Magda i Grzegorz wydawali się nie rozłączni, a widzowie byli przekonani, że ta dwójka będzie kontynuowała swoją relację po powrocie do Polski. Teraz uczestnik show przyznał, że ukochana bardzo się zmieniła, a ich drogi szybko się rozeszły. Grzegorz nie kryje swojego rozczarowania. Co wydarzyło się po powrocie z rajskiej Panamy?  "Hotel Paradise 6": Grzegorz o zachowaniu Magdy: "zaczęła mnie odpychać" Hitowy program stacji TVN znów wywołał masę emocji wśród widzów! A wszystko za sprawą  finałowego składu "Hotelu Paradise 6", który nie spodobał się fanom.  Ostatecznie na ścieżce lojalności stanęli Monika oraz Mikołaj, których w show połączyła przyjaźń. Uczestnicy zdecydowali się wybrać miłość i podzielić pieniędzmi, choć  Monika z "Hotelu Paradise 6" chciała rzucić kulą .  Widzowie od pojawienia się Magdy na rajskiej wyspie od razu zaczęli kibicować jej i Grzegorzowi. Para wydawała się nie rozłączna, a fani wróżyli im wspólną przyszłość. Niestety najpierw odpadł piękna blondynka, a jakiś czas później jej ukochany. Gdy tuż przed finałem oboje wrócili do programu, ich zachowanie znacznie różniło się od tego, które zapamiętali widzowie. Kobieta zachowywała się inaczej, niż wcześniej - zdystansowała się, co nie umknęło uwadze Grzegorza, który miał wątpliwości, czy Magda jest mu wierna. Teraz wiemy już, że ich uczucie nie przetrwało, a w rozmowie z cozatydzien.pl uczestnik zdradził szczegóły rozstania.  Sytuacja wyglądała tak, że po powrocie Magdy ona się stała strasznie niezrozumiała dla mnie. Zarówno...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik