"Hotel Paradise 5": Eliza potępia upojne chwile Oliwii i Kuby
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Eliza komentuje atak na Laurę! "Popełniam błędy"

Emocje podczas ostatniej "Pandory" w "Hotelu Paradise" wzięły u Elizy górę i uczestniczka wypomniała przy wszystkich Laurze rodzinną tragedię...Teraz tłumaczy swoje zachowanie na Instagramie. Żałuje?

Uczestnicy "Hotelu Paradise" długo wyczekiwali ostatniej "Pandory", w której mogli wylać skrywany głęboko żal do jednej z finałowych par. Eliza i Jay byli wściekli za to, że zostali wyrzuceni z show tuż przed finałem. Oboje atakowali na zmianę Laurę i Grzegorza za ich wybór. Wszyscy byli w szoku, kiedy Eliza zaatakowała Laurę sugerując, że uczestniczka potrzebuje wygranej na odbudowanie spalonego domu. Teraz tłumaczy swoje zachowanie. Zobaczcie co napisała!

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise 5": Eliza tłumaczy swój atak na Laurę

Takich emocji w "Hotelu Paradise" nie było do tej pory. W programie zostały już tylko dwie finałowe pary. Na ścieżce lojalności staną Laura i Grzegorz lub Wiktoria i Sevag. To uczestnicy zdecydują, która para zasłużyła na wygraną. W finale "Hotelu Paradise" na pewno nie zobaczymy Oliwii i Kuby, którzy miażdżącą przewagą głosów odpadli z programu tuż przed finałem. Największym zaskoczeniem jednak była decyzja Laury i Grzegorza, którzy zdecydowali, że Eliza i Jay muszą opuścić "Hotel Paradise". Ostatnia "Pandora" z udziałem wszystkich uczestników pokazała jak bardzo źli za wyrzucenie z programu są. Jay głośno zarzucił Laurze i Grzegorzowi, że zależy im tylko na wygranej, jednak to co zrobiła Eliza sprawiło, że nawet pozostali uczestnicy chcieli przerwać ten dialog.

Eliza zasugerowała, że Laura przyszła do"Hotelu Paradise" by wygrać potrzebne jej rodzinie pieniądze. Na chwilę przed wyjazdem do Panamy dom Laury doszczętnie spłonął. Uczestniczka wielokrotnie wspominała o tragedii jaka ją spotkała innym mieszkańcom "Hotelu Paradise". Wypomnienie tego w takiej chwili nie było najlepszym pomysłem, za co teraz Eliza, tłumaczy się na Instagramie. 

Zanim postawiłam nogę w hotelu już byłam negatywnie przedstawiona, nawet na randce. Tak było przez cały mój pobyt w hotelu. Teraz Pandora. Pewnie już dużo z was zauważyło, że święta nie jestem popełniam błędy i biorę za nie odpowiedzialność dlatego od razu przeprosiłam za te słowa Laurę i żałuję, że się tak do niej zwróciłam. Teraz pytanie czemu to już nie zostało pokazane w telewizji? Myślę, że odpowiedź każdy zna (afera z bambusem oczywiście też przypadkowo została tak pocięta).

Zobacz także: "Hotel Paradise": Kasper miażdży Kubę na Pandorze: "Twoja relacja z Oliwią jest do du*y" [SPOILER]

Eliza tłumaczy się z ataku na Laurę
Instagram/eliza_hotelparadise5_official

Eliza wytłumaczyła swoje zachowanie wobec Laury. Kontrowersyjna uczestniczka uważa, że została źle przedstawiona w "Hotelu Paradise". Do emisji odcinka trafia tylko część nagranego materiału. Rzeczywistość hotelowa może różnić się od tej przedstawionej w telewizji. Eliza zapewniła, że przeprosiła Laurę po "Pandorze".

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Laura o wyrzuceniu Elizy i Jay'a z show. "Zrobiliśmy sobie więcej wrogów"

Chamskie zachowanie Elizy wobec Laury na Pandorze Hotelu Paradise 5
Mat. prasowe Hotel Paradise

Eliza i Jay tworzyli najsilniejszą parą w "Hotelu Paradise". W chwili, kiedy Laura i Grzegorz wyrzucili ich z programu poczuli, że finaliści wyeliminowali w ten sposób największą konkurencję. Eliza i Jay dzięki swojej pozycji w programie i uczuciu, które między nimi się narodziło mieli duże szanse na wygraną w "Hotelu Paradise". Program bywa jednak nieprzewidywalny szczególnie przed finałem a Eliza i Jay po prostu dobrze się o tym przekonali. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Oliwia i Kuba są parą? Wymowne słowa uczestniczki

Screen programu "Hotel Paradise"/Player.pl

"Hotel Paradise 4": Wiktoria płacze przez Miłosza
Screen Programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise": Gwiazdy poprzednich edycji wspierają Wiktorię: "Najobrzydliwsza Pandora!"
Wiktoria może liczyć na wsparcie uczestników z 3. sezonu "Hotelu Paradise". Krzysztofowi i Krystianowi puściły nerwy: "Co to jest w ogóle za zabawa?"

Uczestnicy 3. edycji są przerażeni sytuacją, która ma miejsce w 4. sezonie "Hotelu Paradise". Ostatnią "Pandorę" i sytuację Wiktorii postanowili skomentować Krzysztof, Krystian, Ola, Luiza czy Kuba.  Jak wy w ogóle się tam bawicie!? - pytał zszokowany Krystian.  Z kolei Krzysztof przyznał, że bardzo współczuje Wiktorii i ma nadzieję, że uczestniczka będzie w stanie szybko się podnieść z tego, co zgotowali jej programowi koledzy. Zobaczcie, co piszą gwiazdy poprzednich edycji o skandalicznej "Pandorze".  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Miłosz broni uczestników po Pandorze! "Bardzo cierpią" "Hotel Paradise": Uczestnicy poprzednich edycji komentują 4. sezon Ostatni odcinek " Hotelu Paradise " wywołał w sieci mnóstwo kontrowersji. Widzowie nie szczędzą krytyki nie tylko uczestnikom ale również produkcji, że pozwoliła innym na złe traktowanie Wiktorii. Głos w sprawie zabrał Pan Lektor, zapewniając, że wszyscy uczestnicy mieli opiekę, a " Wiktoria nigdy nie prosiła o pomoc ". Oświadczenie w sprawie wydał również TVN.   To była zdecydowanie najcięższa "Pandora" w historii "Hotelu Paradise". Po tym, jak koledzy z programu po raz kolejny dali Wiktorii do zrozumienia, że nie chcą jej w hotelu i wyszło na jaw, że wszystko zapoczątkował Miłosz - jedyna osoba, na której Wiktoria mogła do tej pory polegać - uczestniczka wybiegła z płaczem. Krystian, zwycięzca 3. edycji był w szoku, po usłyszeniu pytania o treści: "jak to jest, gdy wszyscy cię nienawidzą i chcą, żebyś opuściła program":  Ja wam powiem tak, w ogóle dopuszczenie takiego pytania przez produkcję to jest już za grubo. Jak wy w ogóle się tam bawicie!? Co to jest w ogóle za zabawa?!...

Luiza zszokowana zachowaniem uczestników Hotelu Paradise 4
mat. prasowe, Instagram @luiza.benzouaoua
TV-Show
"Hotel Paradise": Luiza i Kuba z poprzedniej edycji ostro o najnowszej Pandorze! 
Luiza i Kuba z trzeciej edycji są zszokowani zachowaniem uczestników nowego sezonu "Hotelu Paradise". W mocnych słowach skomentowali najnowszą Pandorę.

Tak wielkich emocji i kontrowersji w "Hotelu Paradise" nie było chyba w żadnej z poprzednich edycji. Po emisji ostatniego odcinka programu, a szczególnie zapowiedzi dzisiejszej Pandory w sieci zrobiło się naprawdę gorąco. Internauci są zszokowani zachowaniem uczestników, którzy znów zaatakowali Wiktorię. Oburzenia nie ukrywają również uczestnicy poprzedniej edycji. Luiza i Kuba w mocnych słowach odnieśli się do tego, co zobaczyli podczas zapowiedzi Pandory! Kontrowersyjna Pandora w "Hotelu Paradise" Już dziś wieczorem widzowie telewizyjnej Siódemki zobaczą najnowszy odcinek czwartej edycji "Hotelu Paradise", a w nim naprawdę mocną i kontrowersyjną Pandorę. W miniony czwartek w sieci pojawiła się pojawiła się zapowiedź, podczas której internauci mogli zobaczyć zrozpaczoną Wiktorię, która usłyszała pytanie, jak to jest być osobą, którą wszyscy nienawidzą. Zwiastun Pandory zszokował fanów "Hotelu Paradise". Internauci zaczęli dopytywać, czy ktoś z produkcji zareagował na zachowanie uczestników, którzy znów doprowadzili Wiktorię do łez. Pan Lektor podczas live'a na Instagramie odpowiedział na niewygodne pytania fanów. Nie jestem zadowolony z tej sytuacji ale nie mam na to wpływu. Jest dokładnie taka, jaką jest i taką widzimy- mówił Pan Lektor. (...) Wiktoria przez cały czas miała prawo poprosić o pomoc i zażądać od nas wsparcia. Wiktoria spotykała się z nami codziennie. Nigdy nie prosiła o pomoc i chciała zostać w hotelu i nadal chciała walczyć- dodał. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Pan Lektor podsumował zachowanie Launo! Uczestniczka wydała oświadczenie Najnowsza Pandora, którą internauci moga zobaczyć już na player.pl, oburzyła uczestników poprzedniej edycji...

Miłosz z Hotelu Paradise 4
mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Miłosz zdradził sekret produkcji. Co naprawdę działo się na Pandorze?
W finałowym tygodniu czwartej edycji "Hotelu Paradise" Miłosz postanowił zdradzić kulisy randkowego show. Ujawnił kilka sekretów o tym, co na Pandorze działo się poza kamerami.

Tuż przed wielkim finałem "Hotelu Paradise" Miłosz zaplanował małe Q&A, które już wcześniej obiecał swoim fanom. Uczestnik, którego widzowie musieli pożegnać dosłownie kilka dni temu, nie mógł uniknąć pytań o randkowe show TVN7. Oczywiście większość internautów interesowały kulisy popularnej produkcji oraz relacje z innymi osobami. Podczas Q&A Miłosz został zapytany między innymi o to, co tak naprawdę działo się na Pandorze. Podzielił się również swoją reakcją na odpadnięcie z "Hotelu Paradise" Mateusza i Vanessy, a także opisał relację z Ingą. "Hotel Paradise 4": Miłosz zdradza kulisy Pandory. Niektórzy mieli "podwójne wakacje" Od finału 4. edycji "Hotelu Paradise" dzieli nas zaledwie weekend! Już w poniedziałek, 6 grudnia, dowiemy się czy to Nana i Łukasz, a może Sara i Michał zmierzą się w próbie Złotej Kuli. Tymczasem emocje po finałowej Pandorze jeszcze nie opadły, a byli uczestnicy show ochoczo komentują wydarzenia minionej nocy. Swoją opinią na temat finałowej Pandory podzielił się Janek , który przez zachowanie swojej partnerki Ingi oraz pozbycie się z show Vanessy i Mateusza, musiał pożegnać się z finałem. Do ostrych słów na Pandorze odniosła się również Launo, a prowadząca program Klaudia El Dursi zdradziła kulisy nagrywania półfinałowego odcinka . Teraz sprawę postanowił skomentować także Miłosz. Internauci zasypali Instagram telewizyjnego partnera Wiktorii pytaniami o "Hotel Paradise". Fani chcieli wiedzieć, czy uczestnicy, którzy odpadli z randkowego show, jeszcze raz przylecieli na Zanzibar, by pojawić się na Pandorze. Okazało się, że rzeczywiście, niektórzy odwiedzili rajski Zanzibar dwukrotnie. - Tak, przyleciały jeszcze raz - te osoby, które odpadły na...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik