Sonia Szklanowska Hotel Paradise nieudane zabiegi medycyny estetycznej
Instagram @sonia.szklanowska
TV-Show

"Hotel Paradise 2": Sonia Szklanowska o nieudanych zabiegach medycyny estetycznej. Pokazała zdjęcia: "Wyglądałam jak potwór"

Sonia Szklanowska z 2. edycji randkowego show "Hotel Paradise" wygląda zupełnie inaczej, niż na początku kariery w show-biznesie. Zdradziła jednak, że aby dojść do obecnego wizerunku musiała przejść przez piekło.

Kiedy Sonia Szklanowska z 2. edycji programu "Hotel Paradise" wyróżniała się naturalnością, jednak tuż po tym jak opuściła mury rajskiego hotelu udała się do lekarza, aby ten nieco odmienił jej wizerunek. Teraz uczestniczka show zdobyła się na odwagę i pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia, które pokazują jej chirurgiczne wpadki. 

"Byłam wręcz oszpecona" - wyznała.

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise 2": Sonia Szklanowska i urodowe wpadki

Sonia Szklanowska swoją karierę w show biznesie zawdzięcza udziałowi w głośnym programie "Hotel Paradise". Jej losy na antenie nie były jednak usłane różami - uczestniczka, pomimo licznych prób, nie znalazła miłości w programie. Ten jednak przyniósł jej dużą popularność- obecnie Sonię Szklanowską obserwuje na Instagramie ponad 209 tysięcy osób. To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych była uczestniczka hitu TVN7 pokazuje swoim fanom, jak teraz wygląda jej życie, a ostatnio Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise" opowiedziała o stracie ciąży, czym wzbudziła sporo emocji wśród fanów.

Teraz z kolei Sonia Szklanowska pokusiła się o pokazanie efektów nieudanych zabiegów medycyny estetycznej. Nie jest tajemnicą, że od jej wyjścia z rajskiego hotelu wiele się zmieniło - uczestniczka przeszła m.in. plastykę uszu i zafundowała sobie botoks. Nigdy wcześniej jednak nie wspominała, jak wiele ją to kosztowało:

- Tak wyglądałam chwile po programie, całkowicie naturalna, bez żadnych zabiegów medycyny estetycznej - napisała, publikując zdjęcie z przeszłości

Następnie opublikowała efekt nieudanej metamorfozy:

- Chciałam trochę "poprawić" urodę. Trafiłam na rzeźnika, który był lekarzem. Wyglądałam jak potwór przez kilka dobrych miesięcy - skwitowała

Sonia Szklanowska Hotel Paradise nieudane zabiegi medycyny estetycznej
Instagram @sonia.szklanowska

Zobacz także: "Hotel Paradise": Oliwia i Kuba rozstali się?! Jest komentarz! 

Uczestniczka 2. edycji randkowego show odważyła się pokazać całą metamorfozę, jaką przeszła przez lata eksperymentowania z medycyną estetyczną. Sonia z "Hotelu Paradise" użyła mocnych słów, twierdząc, że została oszpecona. Co więcej, nieudany zabieg odbił się także na jej zdrowiu!

- Po pierwszych zabiegach u bardzo złej osoby, dodam że lekarz! Botox na bruksizm w żwacze spowodował paraliż i brak uśmiechu. Został również uszkodzony mięsień nad ustami, przez co usta były długo wręcz krzywe, a ja byłam wręcz oszpecona

Sonia Szklanowska Hotel Paradise nieudane zabiegi medycyny estetycznej
Instagram @sonia.szklanowska

Zobacz także: "Hotel Paradise": Chris Ducci świętuje pierwsze urodziny córki. Wyszło pięknie!

Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise" pokazała także efekty nieudanego zabiegu powiększania ust: 

- Tak wyglądałam zaraz po wyjściu z innej kliniki, od "lekarza" 

Ostatecznie jednak uczestniczka show przyznała, że wreszcie trafiła w dobre ręce, a dzięki naprawieniu urodowych błędów z przeszłości znowu odzyskała wiarę i pewność siebie. 

- Nie jest to dla mnie tajemnica, ani wstyd - podsumowała 

Jesteście zaskoczeni tak szczerym wyznaniem Sonii z "Hotelu Paradise"?

Sonia Szklanowska Hotel Paradise nieudane zabiegi medycyny estetycznej
Instagram @sonia.szklanowska

Sonia z "Hotelu Paradise" ściągnęła aparat
Instagram @sonia.szklanowska
Newsy
"Hotel Paradise": Sonia znowu poprawiła urodę?! "Zobaczcie jaka różnica w ustach"
Sonia z "Hotelu Paradise" sama nie może uwierzyć w ten efekt! Co stało się z jej ustami?

Sonia z "Hotelu Paradise" pochwaliła się właśnie metamorfozą! Aż sama nie może uwierzyć, jak bardzo różni się teraz jej twarz:  Patrzcie jaka różnica w ustach!  Sonia Szklanowska zdecydowała się na zabiegi medycyny estetycznej? Wszystko wiadomo!  Zobacz także:  "Hotel Paradise" Sonia w końcu pokazała chłopaka! Jest bardzo podobny do Roberta Kapicy! Sonia z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę  Sonia z " Hotelu Paradise " nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa. Chociaż w programie doszła aż do finału, to ostatecznie nie znalazła tam miłości. Bycie singielką w przypadku pięknej gwiazdy TVN7 nie potrwało jednak długo. Niedawno pochwaliła się przepięknym romantycznym zdjęciem z ukochanym , o którym wcześniej niewiele mówiła, a jak się okazało znają się od lat:  Poznaliśmy się dawno temu, nasze drogi się rozeszły.. wiele się zmieniło, nasze życia i my sami... Spotkanie po tylu latach było jedną wielką niewiadomą i pewnie dla Nas obu wielkim zaskoczeniem. Fajnie jak jest fajnie. Pozwolę sobie tu zacytować osobę którą bardzo cenię i która jest dla mnie ogromną inspiracją. Kumplostwo to już jest sztuka. Sonia swoją miłością obdziela nie tylko chłopaka ale również ukochanego pieska , który niedawno dołączył do jej rodzinki.  Od dzisiaj nie jestem „ja” tylko „my”... Tyle lat o Tobie marzyłam.. mój mały Coco dzisiaj zaczynamy razem piękną wspólną przygodę. Obiecuje być dla Ciebie najlepszą przyjaciółką i dać Tobie całą moją miłość 💘 - napisała przedstawiając uroczego samojeda  Jak widać, w ostatnim czasie w życiu Soni wydarzyło się sporo, a teraz czas na kolejną zmianę! Tym razem chodzi o wygląd! Sonia z "Hotelu...

Sonia z 'Hotelu Paradise" w czarnej, cekinowej bluzce
Instagram @sonia.szklanowska
TV-Show
"Hotel Paradise": Sonia pokazała kuszące zdjęcie z łóżka. Nie jest w nim sama. Fani: "cudowni"
Sonia Szklanowska znów zaskakuje. Finalistka 2. edycji "Hotelu Paradise" pokazała kuszące kadry z sypialni. Leniwą niedzielę spędza w towarzystwie ukochanego.

Sonia Szklanowska była jedną z najbarwniejszych postaci 2. edycji " Hotelu Paradise ". I choć dziewczyna, dopasowywała się w programie z największą ilością mężczyzn, to w randkowym hicie TVN 7 nie udało jej się znaleźć miłości. Występ w kultowym w show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o uczucia i wielkie pieniądze przyniósł jej jednak wiele nowych przyjaźni, zapewnił niezapomniane przeżycia, a także zagwarantował ogromną popularność. Teraz Sonię na Instagramie śledzi już ponad 223 tys. osób, a ta liczba stale rośnie. To tam jasnooka piękność chętnie dzieli się z fanami kolejnymi projektami zawodowymi, makijażowymi, włosowymi i modowymi inspiracjami, a także szczegółami swojej codzienności. Szklanowska jest jednak bardzo powściągliwa w mediach społecznościowych, jeśli chodzi o jej życie prywatne. Nic więc dziwnego, że jej najnowszy post zelektryzował internautów. Kuszące zdjęcia z łóżka w doborowym towarzystwie sprawiło, że fani nie mogli przejść obok niego obojętnie. Sonia z "Hotelu Paradise" na kuszącym zdjęciu z sypialni Sympatycy "Hotelu Paradise" pokochali Sonię za jej  szczerość, otwartość, a przede wszystkim delikatność. Co więcej, dziewczyna udowodniła, że pomimo licznych niesnasek,  jakie miały miejsce pomiędzy nią, a partnerującym jej Łukaszem Karpińskim, para była w stanie dojść razem aż do wielkiego finału "Hotelu Paradise". I choć później plotkowano, że pomiędzy Sonią a Karpińskim jest coś więcej, para szybko ucięła te domysły. Następnie Sonię łączono z Arturem Sargsyanem , zwycięzcą 2. edycji programu, jednak i te wieści okazały się jedynie plotką. Od tego czasu dziewczyna pilnie strzeże swojego życia uczuciowego, skupiając się w sieci na promocji swojej biżuteryjnej marki, czy współpracy z...

Sonia Szklanowska, Wiktoria i Łukasz z Hotelu Paradise 4
sonia.szklanowska/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Sonia Szklanowska gorzko o programie i Wiktorii: "Kolejne edycje będą jeszcze gorsze"
Sonia Szklanowska ma złe przeczucia co do dalszych losów "Hotelu Paradise". Zdaniem uczestniczki 2. edycji, będzie tylko gorzej!

4. edycja "Hotelu Paradise" za nami. Zdaniem widzów, ale także uczestników poprzednich edycji, ten ostatni sezon należał do najmocniejszych i najbardziej emocjonalnych. Widzowie obserwowali zaciętą walkę mieszkańców raju, którzy niejednokrotnie knuli, snuli intrygi i byli wobec siebie nielojalni. Wiktoria, najbardziej kontrowersyjna postać programu wywołała lawinę komentarzy i skrajnych opinii. Ta edycja może być jednak dopiero początkiem takiej gry. Sonia Szklanowska przewiduje, że będzie coraz gorzej! Uczestniczka zaskoczyła fanów swoją opinią! "Hotel Paradise": Sonia Szklanowska nie wierzy Wiktorii i zapewnia: "To wcale nie wina produkcji" Kontrowersje wokół 4. edycji "Hotelu Paradise" narastały już od pierwszych odcinków. Widzowie szybko spostrzegli, że ten sezon będzie diametralnie różnił się od poprzednich. Choć już w minionych edycjach pojawiały się intrygi , knucia czy nawet zdrady, to jednak tym razem widzowie nie kryli swojego zaskoczenia zachowaniem uczestników, którzy na początku obrali sobie za cel, jak najdłuższe utrzymanie "starej gwardii" czyli tych, którzy w programie pojawili się jako pierwsi, a także nie kryli swojej niechęci wobec Wiktorii. Ostre puszki Pandory , nieprzewidywalne rajskie rozdania, a także samo to, co o produkcji mówiła Wiktoria, skarżąc się na załamanie nerwowe z jej winy... Zachowanie i zastrzeżenia Wiktorii spowodowały mnóstwo komentarzy wśród przede wszystkim uczestników rajskiej gry. Sonia Szklanowska także została zapytana o to fanów. Sonia dotarła w 2. edycji programu do samego finału , a doświadczenia z jej parą także nie należały do najłatwiejszych. Po czyjej stronie teraz staje uczestniczka, produkcji czy Wiktorii? -Co myślisz o Wiktroii z HP4? I o tym, że...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik