Hotel Paradise: Dominika odpadła z programu
Player.pl/Screen z odcinka "Hotel Paradise"
TV-Show

"Hotel Paradise": Takiego "Rajskiego Rozdania" jeszcze nie było! Uczestnicy nie kryli zdziwienia

Za nami kolejny emocjonujący odcinek "Hotelu Paradise". Pary, które połączyły się w czasie "Rajskiego Rozdania" będą musiały kolejny raz zmienić partnera!

Atmosfera w "Hotelu Paradise" robi się coraz bardziej napięta. Uczestnicy z każdym kolejnym dniem przekonują się, że wszyscy chcą zawalczyć o wygraną i nic nie jest pewne. A konflikty i nieporozumienia stają się ich codziennością. Kolejne "Rajskie Rozdanie" dostarczyło wszystkim masy emocji. Sprawdźcie, co wydarzyło się w odcinku! 

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise": Wygrana Kuby zmieniła losy uczestników 

Poranek był dla wszystkich bardzo trudny. Po nocy spędzonej z "nową parą" uczestnicy mogli uwolnić się z łączących ich lin i opowiedzieć o swoich emocjach, które towarzyszyły im przez cały wieczór. Konrad nie wytrzymał natłoku myśli i potrzebował chwili samotności, by przemyśleć swoje zachowanie. Przed "Rajskim Rozdaniem" uczestników czekała kolejna gra, którą przygotowała dla nich Klaudia El Dursi. Uczestnicy dowiedzieli się, że będą walczyć indywidualnie, a o nagrodzie dowiedzą się później. Prowadząca zapewniła ich jednak, że stawka jest bardzo wysoka, a takiej nagrody nie było jeszcze w żadnej edycji. Zadaniem uczestników było przełożenie trzech patyczków palcami u stóp i włożenie ich w dziurki. 

Ku zaskoczeniu wszystkich, jako pierwszy zadanie wykonał Kuba. Prowadząca "Hotel Paradise" poinformowała go, że jest bezpieczny w czasie "Rajskiego Rozdania", a nawet nie weźmie w nim udziału. Tym samym Dominika pozostała bez pary i miała największe szanse na odpadnięcie z programu. Kuba otrzymał również list, w którym został poinformowany, że może wybrać trzy grupy, które mogą porozmawiać ze sobą na plaży i wyjaśnić sobie nieporozumienia. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Skandaliczne zachowanie Konrada rozczarowało nawet Pana Lektora! 

Hotel Paradise: Kuba otrzymał immunitet i nie bierze udziału w Rajskim Rozdaniu
Player.pl/Screen z odcinka "Hotel Paradise"

Jedynymi uczestnikami, którzy nie mieli się czego obawiać byli Kuba oraz Laura, która otrzymała immunitet. Pozostałe dziewczyny zaczęły obawiać się o swój udział w programie. "Rajska Wyrocznia" ujawniła sekrety, które do tej pory były skrzętnie ukrywane. Odpowiedzi na zadane pytania zmieniły podejście uczestników do swoich par, a idąc na "Rajskie Rozdanie", nikt nie wiedział, czego się spodziewać. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 5":  Skrajne emocje w dniu "Pandory"! Łzy i nieporozumienia pomiędzy uczestnikami!

Hotel Paradise: Sevag wybrał Wiktorię
Player.pl/Screen z odcinka "Hotel Paradise"

"Hotel Paradise": Z programem pożegnała się Dominika 

"Rajskie Rozdanie" zaskoczyło wszystkich. Dziewczyny wybierały swoich partnerów, jednak to Sevag stanął przed największym dylematem, ponieważ musiał wybierać pomiędzy Dominiką, a Wiktorią. W programie utworzyły się kolejne pary: Laura i Michał, Oliwia i Konrad, Wiktoria i Sevage, Eliza i Jay, oraz Monika i Grzegorz. Tym samym z programem pożegnała się Dominika, która do tej pory tworzyła parę z Kubą.

Klaudia El Dursi miała dla uczestników jeszcze jedną niespodziankę, która zaskoczyła wszystkich! Okazało się, że teraz chłopcy będą wybierać swoje partnerki, jednak nie mogą być z dziewczyną, która wybrała ich podczas dzisiejszego "Rajskiego"! 

Hotel Paradise: Dominika odpada z programu
Player.pl/Screen z odcinka "Hotel Paradise"

Klaudia El Dursi podczas rajskiego rozdania
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise" Klaudia El Dursi zaliczyła wpadkę! Pan Lektor jej tego nie darował 
Klaudia El Dursi popełniła błąd podczas najbardziej emocjonującego momentu odcinka. Prowadząca "Hotel Paradise" musiała przeprosić uczestników.

Za nami kolejne bardzo emocjonujące "rajskie rozdanie" w "Hotelu Paradise". Uczestnicy nie zmieniają swoich nawyków i jak zwykle zapewniają widzom mnóstwo emocji. Tym razem wieczór eliminacji, po zaskakującym wyborze Nany, zbił z tropu samą Klaudię El Dursi, która zaliczyła niemałą wpadkę. Uczestnicy nie mogli powstrzymać śmiechu, a prowadząca... Musicie to zobaczyć!  "Hotel Paradise" wpadka Klaudii El Dursi Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise" było jak zwykle pełne emocji. Uczestnicy nauczyli już widzów jednego: niczego i nikogo w tej grze nie możemy być pewni. Podczas "rajskiego rozdania"  układ par zmienił się diametralnie, więc nic dziwnego, że Klaudia El Dursi nie nadążyła za zmianami. W tym odcinku to panie decydowały, kto opuści program. Układ par wyglądał następująco: Miłosz podszedł oczywiście do Wiktorii, Przemek do Ingi, zaś Janek zdecydował się wybrać Sarę. Mateusz postanowił odbudować swoją wcześniejszą relację i wybrał Vanessę. Klaudia El Dursi poprosiła więc uczestnika, by powiedział, dlaczego zdecydował się wybrać swoją byłą partnerkę:  - Mateuszu, dlaczego Wiktoria? - zapytała pewnym głosem prowadząca. - Dobre pytanie Kryśka - skontrował Pan Lektor -Vanessa... - poprawił ją Mateusz. -Przepraszam! - mówiła nie kryjąc zawstydzenia Klaudia El Dursi.  Mateusz jednak nie skomentował pomyłki prowadzącej i przeszedł do wyjaśnień: -Tak naprawdę z Vanessą powinniśmy się sparować na ostatnim rajskim rozdaniu. Tylko spieprzyłem sytuację i nie utwierdziłem Vanessy w tym, że powinna podejść do mnie - przyznał uczestnik.          Wyświetl ten post na Instagramie  ...

Hotel Paradise 2: Hania zarzuca Soni, że jest fałszywa!
Mat. promocyjne / Instagram
Newsy
Hotel Paradise 2. Kto odpadł w "Rajskim rozdaniu"? Pożegnaliśmy aż dwie osoby
Hotel Paradise 2. Kto odpadł w "Rajskim rozdaniu"? Pożegnaliśmy aż dwie osoby

Nadszedł czas decyzji! We wtorek  Hotel Paradise opuściło aż dwoje mieszkańców. Kto został tym razem bez pary? Zobaczcie co mogło wpłynąć na decyzję uczestników. Kogo wytypowali do odejścia Dominika i Artur? Czy byli zgodni w swoich odczuciach? Czy jedno z nich musiało ustąpić? Wybrali dziewczynę czy chłopaka? I jak uzasadnili swoją decyzję? Sprawdźcie poniżej, co działo się podczas Rajskiego rozdania. Zobacz także:  Modne sneakersy na jesień 2020. Klaudia El Dursi z "Hotel Paradise" nie rozstaje się z tym modelem. Takie same ma Anna Lewandowska! Hotel Paradise, odc. 18. Rajskie rozdanie. Kto odpadł? Kto musiał opuścić Hotel Paradise? Ostatecznie okazało się, że jako pierwszy odpadł Bartek: Będę tęsknić. Wiele się tu nauczyłem. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze raz - powiedział Bartek. A kto jako drugi? Ostatecznie okazało się, że z programem musiała się pożegnać albo Sonia, albo Hania. Krystian zdecydował, że z programem rozstaje się Hania.  Wybrał Sonię i to z nią chce kontynuować znajomość. Zobacz także:  QUIZ! Gdzie to się wydarzyło - w "Love Island" czy "Hotel Paradise"? Sprawdź się! Bartek pożegnał się z programem.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Wrz 29, 2020 o 11:37 PDT Jako druga z Hotelu Paradise odpadła Hania.         Wyświetl ten post na Instagramie.        ...

Sonia wygrała immunitet w "Hotelu Paradise 2". Jaki jest finałowy skład uczestników?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia
"Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia

Za nami ostatnie "rajskie rozdanie" w drugim sezonie " Hotelu Paradise "! Tym samym poznaliśmy finałowy skład. Nie będzie już zamian par, w tych duetach uczestnicy zawalczą o główną wygraną. Na kilka godzin przed wieczorem eliminacyjnym Sonia wygrała immunitet! To zagwarantowało jej wejście do finału z wybranym przez siebie uczestnikiem. Jej decyzja zszokowała wszystkich. Zobaczcie, kogo wybrała i kto w związku z tym wyborem musiał pożegnać się z programem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Dominika jest wściekła na uczestników! Bartek zmieni zdanie po tym, co usłyszał!? "Hotel Paradise 2": Ostatnie "rajskie rozdanie w sezonie". Kto odpadł? Emocje w "Hotelu Paradise 2" sięgają zenitu! Ostatnie w tym sezonie "rajskie rozdanie" wyłoniło finałowy skład drugiej edycji. Jeszcze kilka godzin wcześniej Sonia obawiała się o swoją obecność w programie. Wszystko przez niezdecydowanie Łukasza, który nie potrafił określić czy woli ją czy Julię. Chwilę później to ona rozdawała karty na polu gry. Klaudia El Dursi przeprowadziła uczestniczkom test wiedzy o uczestnikach. Ta, która rozwiązała go najlepiej otrzymała immunitet, który gwarantował jej obecność w finałowym tygodniu z wybranym przez siebie partnerem. Sonia okazała się bezkonkurencyjna.  Wtedy mogła już bez problemu wyeliminować Julię, jednak czy chciała iść dalej w duecie z Łukaszem? Uczestnik nie wyrażał swojego zadowolenia:  Nie wybieraj mnie po prostu - powiedział Robert również odciągał Sonię od postawienia na siebie. Nie jest tajemnicą, że to właśnie z nim Sonia przeżyłaby wymarzony finał. Zastanawiała się również nad wyborem Adama:  Zastanawiam się czy nie wybrać Ciebie Adam i nie odwdzięczyć Ci się za to, co ci kiedyś...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik