Kasper komentuje swoje zachowanie w stosunku do Karoliny
Hotel Paradise/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Kasper tłumaczy swoje zachowanie względem Karoliny! "Nie bawiłem się nią"

Kasper skomentował zamieszanie wokół jego relacji z Karoliną w "Hotelu Paradise" i odpowiedział na zarzuty czy jest graczem. Ku zdziwieniu wszystkich stanął w obronie...Karoliny.

Wszystkie oczy widzów wpatrzone są w Kaspra, który musi zdecydować, z którą partnerką stworzyć parę. Do wyboru ma aż trzy piękności z czego dwie są jego byłymi partnerkami. O względy Kaspra szczególnie walecznie stara się Karolina, której natarczywe zachowanie zdenerwowało uczestnika oraz...widzów "Hotelu Paradise". Teraz Kasper tłumaczy się ze swojego zachowania wobec niej na Instagramie.

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Klaudia El Dursi pokazała, jak będzie wyglądać finał!

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 5": Kasper o swoim zachowaniu w programie względem Karoliny. "Przeszło mi moje zauroczenie w Karo"

Kasper przeżył szok, kiedy Karolina i Wiktoria wróciły do "Hotelu Paradise". Nic dziwnego, w końcu z nimi dwiema łączyło go coś więcej niż tylko przyjaźń. Uczestnik myślał, że uda mu się odciąć od przeszłości i zbudować relację z inną uczestniczką, jednak powrót byłych partnerek pokrzyżował mu plany. Kasper zaskoczył wszystkich kiedy podczas "Rajskiego rozdania" wybrał Dominikę, która dopiero co weszła do show. Jego decyzja wydała się być naturalna, ponieważ oboje przyjaźnili się jeszcze przed opuszczeniem "Hotelu Paradise".

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Fani rozgoryczeni powrotem Wiki i Karoliny! "Wróciły najbardziej irytujące osoby"!

Kolejne dni pokazały jednak, że przystojny brunet może mieć większe zamiary co do uczestniczki. Szczególnie widoczne było to podczas, gdy o jego względy starała się Karolina. Kasper był widocznie zmęczony zachowaniem byłej partnerki i dawał jej znaki, że nie chce wracać do relacji sprzed kilku tygodni. Zachowanie uczestnika wzbudziło wśród wielu podejrzenie, że jest graczem - nazwała go tak nawet sama prowadząca Klaudia El Dursi, gdy została zapytana o Kaspra przez naszą reporterkę. Uczestnik sam postanowił wytłumaczyć swoje zachowanie względem Karoliny. Zobaczcie co napisał.

Hotel Paradise Kasper pod presją Karoliny i Wiktorii
Hotel Paradise/Player.pl

Wiem, że dzisiejszy odcinek wzbudził w Was wszystkich wiele emocji, niestety mało pozytywnych...Moja relacja z Karoliną nie była udawana, nie grałem, nie bawiłem się nią i tym bardziej nie chciałem jej poniżać i Ona też się w żaden sposób nie poniżyła jak to większość z Was pisze. - wytłumaczył.

Kasper w swojej wypowiedzi podkreślił, że Karolina nie poniżyła się swoim zachowaniem. W dalszej części wypowiedzi przedstawił swoją stronę. Dokładnie opisał, co stało za nagłym odrzuceniem Karoliny. 

Jej powrót nastąpił po kilkunastu dniach pełnych emocji i wyzwań w hotelu, którym musiałem stawić czoła SAM. Zdążyłem odpaść, wrócić i być w parze z 4 innymi dziewczynami przez co przeszło mi moje zauroczenie w Karo. Wiem, że powinienem jej powiedzieć to od razu po wejściu, ale to wcale nie było dla mnie takie łatwe - wyznał.

Kasper zaapelował do fanów o zaprzestanie pisania przykrych komentarzy w stronę Karoliny.

Mam nadzieję, że trochę przystopujecie z tymi komentarzami bo nikt nie zasługuje na takie traktowanie zwłaszcza, że nie zrobiła nic złego - wstawił się za byłą partnerką.

Kasper komentuje swoje zachowanie w stosunku do Karoliny
Instagram/kasper_hotelparadise5_official

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Kuba tłumaczy się z braku wsparcia dla Oliwii: "Grupa wywierała na nas presję"

Relacja Kaspra i Karoliny nabierała rozpędu tuż przed odpadnięciem Karoliny z "Hotelu Paradise". Do czasu jej wielkiego powrotu rzeczywiście minęło kilka tygodni, które uczestnik musiał maksymalnie wykorzystać by pozostać w programie. Karolina wyznała na swoim Instagramie, że w tamtym momencie zależało jej na Kasprze, ale bardzo się na nim zawiodła. Uczestnicy już raz udowodnili, że potrafią się przyjaźnić pomimo uczuć. Myślicie, że Kasper i Karolina mają jednak jeszcze szansę na relację w "Hotelu Paradise"?

Kasper komentuje swoje zachowanie w stosunku do Karoliny
Hotel Paradise/Player.pl

Kuba wyrzucony z "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise" : Kuba podsumowuje: "Odpadam z klasą". Widzowie: "Chyba z największym wstydem w historii"
Kuba odpadł dziś z programu. Choć nie jest to zbyt miłe, zarówno widzowie jak i uczestnicy odetchnęli z ulgą. Zachowanie Kuby zdecydowanie nie przypadło do gustu nikomu. Fani żegnają Kubę bardzo ostrymi słowami.

Dziewczyny z "Hotelu Paradise" podczas wczorajszego głosowania postanowiły, kto powinien opuścić program, a kto do niego powrócić. W wyniku ich głosowania do gry powrócił Maurycy, na którego rzecz program opuścił Kuba. Niestety, to rozstanie zbiegło się w czasie z najbardziej z askakującym zachowaniem uczestnika w tej edycji. Kuba zazdrosny o Luizę zrobił prawdziwą burdę i zdemolował hotelowe szklane drzwi. Nad ranem przeprosił za swoje zachowanie, ale atmosfera była już zbyt gęsta. Wtedy jeszcze Kuba nie wiedział, że odpadnie... "Hotel Paradise 3" fani żegnają Kubę: "W końcu" Klaudia El Dursi z samego rana zebrała uczestników, by ogłosić im, kto odpada z programu. Gdy uczestnicy dowiedzieli się, że jest to Kuba, wszyscy poczuli ulgę. On sam przyjął tę informację ze spokojem, a nawet wydawało się, że się jej spodziewał. Fani zareagowali na tę informację z radością, Kuba prezentował zbyt agresywne zachowanie. Na odchodne Kuba powiedział, że czuje, iż odchodzi z klasą... Fani raczej wątpią, że tak jest: - Nikt nie będzie tęsknił, adijos😂 - Przynajmniej z klasą odszedłem” chyba z największym wstydem w historii tego programu... Jeszcze żaden uczestnik nie wniósł takiej patologii w tym programie - Bardzo dobrze ! Nie potrzeba takiego zachowania ! - Cóż można powiedzieć...ŻENADA...jak ktoś nie potrafi pić, to niech nie pije...a KLASY to na próżno szukać - I ten jego tekst że odchodzi z klasą 😂😂 On zdecydowanie nie wie co to znaczy - komentują fani.  A Wy też macie podobne uczucia, wobec kontrowersyjnego uczestnika? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Kuba tłumaczy się z agresji i zazdrości o Luizę! "Dlaczego zachowywałeś się jak psychopata!" Kuba mocno podpadł widzom. Sceny...

Michał, Kuba, Ola i Luiza z "Hotelu Paradise" na wyjeździe w Zakopanem
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Widzowie są wściekli na zachowanie Kuby po "rajskim". Jakie są teraz jego relacje z Michałem? 
Kuba wściekł się na Mariusza i Michała za to, że podeszli do Luizy na "rajskim rozdaniu". Stwierdził, że nie chce znać partnera Oli. Jego zachowanie zszokowało również widzów.

Dzisiejsze "rajskie rozdanie" w " Hotelu Paradise " przyniosło sporo emocji. Pierwszy raz w historii programu odpadło aż trzech uczestników na raz! W dodatku pierwszy raz w historii do jednej kobiety podeszło aż trzech uczestników: Michał, Mariusz i Kuba postanowili zaufać Luizie.  Kuba pomimo tego, że został w programie nie ukrywał swojej wściekłości na kolegów, którzy odważyli się stanąć przy tej samej uczestniczce, co on. Jego zachowanie zdenerwowało widzów: Zachowanie Kuby? Dno🙈 - pisali  Zobaczcie, co się wydarzyło.  Zobacz także:  Z "Hotelu Paradise" odpadło aż trzech uczestników! Wszyscy pokładali nadzieję w tej samej uczestniczce! "Hotel Paradise": Widzowie wściekli na zachowanie Kuby po "rajskim rozdaniu" Dzisiejsze rajskie rozdanie zakończyło się łzami Luizy. W końcu to ona musiała odesłać aż dwóch uczestników do domu. Odpowiedzialność, jaka na niej spoczęła zdecydowanie ją przerosła.  Czułam straszną presję - mówiła przez łzy.  Kuba, z którym została w parze podziękował jej za szansę pozostania w programie. Ta decyzja była z kolei szokiem dla Michała, który myślał, że Luiza pomoże mu pomścić Olę, w końcu była jej przyjaciółką w programie. Z kolei Kuba nie krył niechęci do Mariusza i Michała, a jego zachowanie i wiązanka, którą puścił w stronę uczestników zszokowała widzów:  Nie podam ręki Michałowi. Ja powiedziałem też wprost, jeżeli podejdzie do Luizy nie będziemy kontynuować relacji poza programem. **uj trudno spalił się. Niech wy***rdala ode mnie, bo nie potrzebuje. Sorry mógł zachować resztki godności. Tekst o godności rozpie*dolił mi łeb i nie wiedziałem czy mam parsknąć śmiechem przy kamerach...

Hotel Paradise 4: Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Kasia zdradziła za dużo?!
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Internauci zszokowani zachowaniem Miłosza! "Porażka"
Miłosz z "Hotelu Paradise" zdecydowanie podpadł fanom! "Tak się mężczyzna nie zachowuje!". Chodzi o Wiktorię. Faktycznie popełnił aż tak duży błąd i będzie tego żałował?

Miłosz zaskoczył swoim zachowaniem w "Hotelu Paradise"! W ostatnim odcinku randkowego programu Miłosz powiedział Wiktorii, że pozostałe uczestniczki chcą wyeliminować ją z gry. Wyznanie uczestnika hitu TVN7 podzieliło internautów. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy- część fanów jest zachwycona Miłoszem, pozostali ostro go krytykują. Sprawdźcie, jak fani "Hotelu Paradise" komentują zachowanie Miłosza. Miłosz z "Hotelu Paradise" ostrzega Wiktorię przed koleżankami Wiktoria od samego początku, kiedy pojawiła się w "Hotelu Paradise" wzbudza ogromne emocje wśród pozostałych uczestników. Wysportowana blondynka robiła wszystko, żeby zaprzyjaźnić się z grupą, jednak to na nic, ponieważ nikt nie wierzy w jej szczerość- uczestnicy uważają, że Wiktoria powinna opuścić program i teraz robią wszystko, żeby tak się stało.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda" Uczestnicy nie wierzą w szczerość uczuć Wiktorii, która zapewnia, że poczuła coś do Miłosza. Ich zdaniem zauroczony uczestnik "Hotelu Paradise" nie widzi, że Wiki go wykorzystuje, żeby zostać w programie. Po tym, jak między Wiktorią a Miłoszem doszło do kłótni pozostali uczestnicy zaczęli namawiać go, żeby zostawił swoją partnerkę. Co więcej, sam Miłosz mówił im wprost, że przy następnym Rajskim Rozdaniu nie podejdzie do Wiktorii, żeby pozbyć się jej z "Hotelu Paradise". Ku zaskoczeniu widzów w ostatnim odcinku programu doszło do zaskakującego zwrotu akcji! Miłosz w szczerej rozmowie z Wiktorią przyznał, że widzi, jak jego partnerka się o niego stara i ostrzegł ją, że pozostałe uczestniczki chcą ją wyrzucić z show.  Dziewczyny chcą, żebym ja...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak