Karolina szczerze o Kasprze zawiodłam się
Hotel Paradise/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Karolina w gorzkich słowach o Kasprze "zawiodłam się"

Powrót do "Hotelu Paradise" kosztował Karolinę wiele emocji. Uczestniczka liczyła na ciepłe przywitanie ze strony swojego byłego partnera. Niestety, takiego obrotu spraw się nie spodziewała!

Odkąd Karolina i Wiktoria wróciły do "Hotelu Paradise", Kasper podkreślał, że nie wie czego chce. Problem miała rozwiązać Karolina, która za wszelką cenę chciała odnowić relację z byłym partnerem. Uczestniczka szybko się jednak rozczarowała, kiedy zauważyła, że Kasper wcale nie cieszy się z jej powrotu tak, jak to sobie wymarzyła. Zapytana o to fanów na Instagramie, szczerze odpowiedziała, co myśli o Kasprze. 

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 5": Karolina zawiodła się na Kasprze w programie

Wielki powrót do "Hotelu Paradise" nie był tak spektakularny jak tego oczekiwały Wiktoria i Karolina. Fani poczuli się rozgoryczeni, że to właśnie Wiki i Karolina wróciły do programu. Pozostali uczestnicy natomiast bardzo cieszyli się z powrotu byłych mieszkanek hotelu. Karolina najbardziej ze wszystkich liczyła na ciepłe przywitanie ze strony Kaspra, z którym tworzyła silną relację. Uczestniczka musiała uzbroić się w cierpliwość by po kilku tygodniach wrócić do "Hotelu Paradise". Przez ten czas w życiu uczestników wiele się wydarzyło. Wygląda na to, że także uczucia Kaspra do Karoliny nieco osłabły. Uczestnik nie wykazywał entuzjazmu z jej powrotu. Na liczne pytania na temat tego czy tęsknił, odpowiadał oschle i zdawkowo. Zaniepokojeni fani zaczęli więc wypytywać Karolinę o zaistniałą sytuację.

- Czy nie było Ci przykro, że Kasper nie cieszył się na Twój powrót"? - pytali piękną blondynkę internauci.

Jej odpowiedź była natychmiastowa.

- Oczywiście, że było mi przykro. Oczywiście, że się zawiodłam. Spodziewałam się innego przywitania- zaczęła.

Karolina komentuje gorzko słowa Kaspra
Instagram/karolinahotelparadise5official

Zobacz także: "Hotel Paradise": Katastrofa na planie programu! Coś takiego wydarzyło się po raz pierwszy

Karolina wyznała, że musiała starać się o Kaspra, choć nie wiedziała, jak ma to skutecznie zrobić. Nie była przyzwyczajona do sytuacji, w której to ona zabiega o mężczynę. 

- Liczyłam na choć trochę uwagi ze strony Kaspra. Nie dostałam tego musiałam pokazać zainteresowanie, co nie zawsze wychodziło mi dobrze, bo jednak jestem kobietą, która lubi być zdobywana przez mężczyznę, a dopiero z czasem sama daje więcej. - wyznała.

Karolina wyznała, że Kasper był jedyną osobą, z którą chciała stworzyć relację w "Hotelu Paradise". Szczerze wyznała mu więc, że za nim tęskni. Najbardziej zabolał ją jednak  fakt, że od nie usłyszała od niego nic miłego. 

- Jedyny chłopak, z którym chciałam być w parze to Kasper i nie ukrywam tego. Chciałam wrócić do relacji przed odpadnięciem. Witając się z Kasprem, powiedziałam mu, że się stęskniłam, ja od niego nie usłyszałam NIC miłego, a czy wróci moja relacja z Kasprem przed moim moim odpadnięciem tego nie wiem. Musicie oglądać i mam nadzieję, że zrozumiecie mnie i moje zachowanie - napisała na Instagramie. 

Karolina szczerze o Kasprze zawiodłam się
Instagram/karolinahotelparadise5official

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Dominika przeszła spektakularną metamorfozę. Fani: "Piękna przemiana"

Karolina została zapytana także o to, czemu skupiła się tylko na Kasprze, mimo że nie mogła być go pewna. Odpowiedziała szczerze:

- Mi po prostu w tamtym momencie na nim zależało.

Karolina oprócz pytań na temat Kaspra została zapytana także o to jakie relacje ma obecnie ze swoją największą rywalką - Wiktorią. Okazało się, że dziewczyny mają całkiem dobry kontakt, a nawet wspólnie spędzają urodziny. 

- Nawet się lubimy, prawda Wiki? - odpowiedziała.

Karolina szczerze o Kasprze zawiodłam się
Instagram/karolinahotelparadise5official

Karolina dała się poznać jako ciepła, sympatyczna i pełna energii uczestniczka. Podczas jej pobytu w programie zrobiła dobre wrażenie i udało jej się zdobyć wielu fanów. Niestety, w "Hotelu Paradise" rozgrywa się gra uczuciami, na którą uczestnicy powinni być przygotowani. Mamy nadzieję, że pomimo zawodu, Karolinie nie zabraknie uśmiechu na twarzy w programie. W końcu jej przygoda dopiero co rozpoczęła się na nowo.

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Widzowie o Elizie. "Żmija robiąca dramy". Konrad zabrał głos w sprawie

Karolina szczerze o Kasprze zawiodłam się
Instagram/karolinahotelparadise5official

Wiktoria podczas wyboru partnera w Hotelu Paradise 4
Hotel Paradise 4, Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria o sytuacji po programie: "Brak mi słów"
Wiktoria pokazała w sieci nową relację podczas której zdradziła, co dziś u niej słychać. Okazuje się, że ostatnio wydarzyło się coś, czego nigdy się nie spodziewała!

Wiktoria z "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories zdradziła, co się wydarzyło, kiedy razem z koleżanką wybrała się do restauracji. Była uczestniczka programu Telewizyjnej Siódemki nie ukrywała zaskoczenia, kiedy w tym samym miejscu pojawiły się dwie interautki i zwróciły się do niej z pewną prośbą... Sprawdźcie, o co chodzi! Wiktoria z "Hotel Paradise"zdradza, jak reagują na nią fani Wiktoria wzięła udział w czwartej edycji "Hotelu Paradise" i jest jedną z uczestniczek, które wzbudzają największe emocje nie tylko wśród widzów, ale również wśród pozostałych uczestników. Kiedy tylko weszła do programu cała grupa zaczęła przeciwko niej spiskować i robić wszystko, żeby się jej pozbyć. Chociaż Wiktoria robiła wszystko, żeby pozostali uczestnicy ją polubili, z każdym dniem była coraz mocniej atakowana. W pewnym momencie głos w sprawie Wiktorii zabrał nawet Pan Lektor, który podczas live'a na Instagramie zapewniał, że  nigdy nie prosiła nikogo o pomoc w programie. Wiktoria odpadła z "Hotelu Paradise", ale dość szybko do niego wróciła i znów była w parze z Miłoszem. Niestety, kiedy jej partner musiał odejść z programu, Wiki została połączona w parę z nowym uczestnikiem, Łukaszem, a ten podczas ostatniego Rajskiego Rozdania odesłał ją do domu.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Fani ostro komentują eliminację Wiktorii. "Klasa Wiki gdzieś się zapodziała" Co ciekawe, tuż przed emisją odcinka, w którym pożegnała się z programem, Wiki nagrała poruszającą relacją podczas której uderzyła w produkcję "Hotelu Paradise" i wyznała, że leczy się psychiatrycznie. Później w sieci pojawiło się oświadczenie, w którym tłumaczyła,...

Hotel Paradise: Wiktoria i Maria
Mat. prasowe/Screen Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Ostra wymiana zdań Marii i Wiktorii! Rozpętała się prawdziwa burza!
Po ostatnim Rajskim Rozdaniu w "Hotelu Paradise" w sieci zawrzało! Maria podsumowała zachowanie Wiktorii w programie, a ta nie pozostała jej dłużna. Jest naprawdę mocno!

Ostatni odcinek "Hotelu Paradise" wywołał ogrom emocji nie tylko wśród widzów, ale także uczestników show. Po tym, jak Wiktoria po raz kolejny pożegnała się z programem i w mocnych słowach podsumowała Łukasza, widzowie byli podzieleni w temacie jej zachowania. W sieci zrobiło się gorąco, a atmosferę dodatkowo podkręcił fakt, że Wiki opublikowała czułe zdjęcie z Łukaszem na swoim Instagramie, niedługo po emisji odcinka! Wpis Wiktorii i cały jej udział w "Hotelu Paradise" postanowiła skomentować Maria Wojtas, która jakiś czas temu pożegnała się z show. Teraz widać jak na dłoni, że Maria zdecydowanie nie pała do Wiki sympatią - i chyba z wzajemnością, bo Wiktoria mocno odpowiedziała na jej komentarz. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Artur z drugiej edycji ostro o ustawkach i Wiktorii! "Największe dymy będą jak..." "Hotel Paradise": Maria uderza w Wiktorię! Uczestniczka nie pozostała jej dłużna W minionym odcinku "Hotelu Paradise" byliśmy świadkami już drugiego pożegnania Wiktorii z programem . Najpierw z show wyrzucił ją Miłosz , a teraz Łukasz. Uczestniczka hitowego programu TVN7 po raz kolejny nie spodziewała się, że partner, któremu ufała, zdecyduje się wybrać inną uczestniczkę. I o ile Miłoszowi oszczędziła aż tak mocnej krytyki, o tyle w przypadku Łukasza nie owijała w bawełnę i przed pozostałymi uczestnikami postanowiła opowiedzieć o jego niecnych zamiarach.  - Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu to była jedna wielka intryga z jego strony, na każdego z was coś kombinował. Pierwszego dnia, po przebudzeniu powiedział mi wprost, że myśli o tym, jak dostanie immunitet i wywali Przemka z "Hotelu Paradise". Po prostu uważajcie, z kim jesteście blisko bo jego plan był taki,...

"Hotel Paradise 4": Wiktoria i Natka opuszczają program
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"
TV-Show
"Hotel Paradise": Natalia skomentowała sytuację z Wiktorią i przyznaje: "Nie tak to miało wyglądać"
Była uczestniczka "Hotelu Paradise" nie ukrywa, że jest przerażona tym, co dzieje się wokół czwartej edycji programu. Sprawdźcie, co powiedziała internautom!

Natalia z "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytanie, jak wspomina udział w programie i czy żałuje sytuacji z Wiktorią. Natka przyznała, że wycofała się z komentowania wydarzeń z kolejnych odcinków randkowego show ponieważ przeraża ją to, co dzieje się wokół najnowszego sezonu. Była uczestniczka "Hotelu Paradise" zdradziła, czego żałuje najbardziej... Sprawdźcie, co powiedziała! Natalia z "Hotelu Paradise" szczerze o 4. edycji show Czwarta edycja "Hotelu Paradise" od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród fanów programu. Widzom nie podobało się, że uczestnicy nie ukrywali, że zamierzają grać i wcale nie szukają poważnych relacji. Atmosferę podgrzało pojawienie się Wiktorii, która musiała mocno walczyć o akceptację grupy. Uczestnicy spiskowali przeciwko Wiki i chcieli się jej pozbyć z programu. Jedyną osobą, która ją polubiła był Miłosz. Między Miłoszem a Wiktorią pojawiło się uczucie, ale reszta ekipy uważała, że Wiktoria jedynie manipuluje swoim partnerem z "Hotelu Paradise". W kierunku Wiktorii padło wiele ostrych słów- w pewnym momencie sytuacja zrobiła się tak nerwowa, że głos zabrał Pan Lektor, który zapewniał, że Wiktoria nie prosiła o pomoc. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Przemek zabrał głos w sprawie Wiktorii. Fani: "Pokazałeś paskudne oblicze" Wśród osób, które krytycznie oceniały Wiktorię była Natalia, ale uczestniczka jeszcze w "Hotelu Paradise" przeprosiła ją za swoje zachowanie. Teraz Natalia podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytanie, czy żałuje sytuacji z Wiktorią i zdradziła, jak wspomina swój udział w programie. Natalia nie ukrywa, że jest przerażona tym, co dzieje się wokół najnowszej edycji...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak