Hotel Paradise Kasper pod presją Karoliny i Wiktorii
Hotel Paradise/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Karolina i Wiktoria walczą o względy Kaspra, który ma dość: "To tak odpycha"

Kasper ma niezłe powodzenie w "Hotelu Paradise", dwie jego byłe partnerki liczą, że wybierze właśnie je. On sam jest już tym zmęczony i zaczyna myśleć o kimś zupełnie innym.

Sytuacja w "Hotelu Paradise" skomplikowała się szczególnie dla Kaspra, który w ostatnich dniach bardzo cenił sobie spokój. Nagłe pojawienie się Karoliny i Wiktorii, które zacięcie walczą o jego względy odmieniło jego sytuację w hotelu. Uczestnik jest wyraźnie zmęczony zainteresowaniem jego osoby, a to dopiero pierwszy dzień po powrocie jego byłych partnerek. 

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 5": Wiktoria i Karolina zacięcie walczą o względy Kaspra

Wielki powrót Karoliny i Wiktorii do "Hotelu Paradise" wywołał wiele emocji wśród uczestników. Dziewczyny od samego początku zaznaczyły, że będą walczyć o ciemnowłosego przystojniaka. Kasper szybko zdał sobie sprawę z tego, że będzie musiał wybierać pomiędzy nimi dwiema i nie był tym faktem zachwycony. Szczególnie zraziło go zachowanie Karoliny, która natarczywie usiłowała dowiedzieć się, co czuje do niej jej były partner. Uczestniczka miała nadzieję, że po powrocie Kasper rzuci się jej w ramiona. Poprzez ciągłe wywieranie  na nim presji osiągnęła odwrotny skutek. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Fani rozgoryczeni powrotem Wiki i Karoliny! "Wróciły najbardziej irytujące osoby"!

Hotel Paradise Kasper pod presją Karoliny i Wiktorii
Hotel Paradise/Player.pl

Karolina wiedziała, że po powrocie do "Hotelu Paradise" będzie musiała przejąć inicjatywę. Przeszła więc do działania i zaczęła podrywać Kaspra. Ten nie był zachwycony jej zachowaniem, odpowiadał bardzo oschle i  a nawet tak, że dziewczynie mogło zrobić się przykro. Co więcej, Kasper przyznał, że zamierza zostać w parze z Dominiką. Uczestniczka nie wierzyła w to i kontynuowała naciski w jego stronę. Kiedy chciał odpocząć od męczącej rozmowy z Karoliną na horyzoncie pojawiła się Wiktoria. Była partnerka Kaspra także zaczęła wypytywać go o to, którą z nich woli. Zmęczony rozmową Kasper nie chciał zdradzać swoich uczuć i nadal trwał przy tym, że zostanie z...Dominiką. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Dominika przeszła spektakularną metamorfozę. Fani: "Piękna przemiana"

Hotel Paradise Kasper pod presją Karoliny i Wiktorii
Hotel Paradise/Player.pl

Obie partnerki wywarły na nim tak dużą presję, że Kasper nie wytrzymał i wyznał, że Karolina i Wiktoria bardzo go przytłaczają. 

- Ciągłe maglowanie mnie ja czy ona. Jak już jest taki naskok na mnie to tak miesza w bani, tak odpycha w pewnym momencie, że ciężko jest wrócić do tego co miałeś w głowie przed tym - wyznał.

Jedynie czego pragnie Kasper to nowego startu i zbudowania relacji bez przeszłości w hotelu. Problem w tym, że żadna z jego byłych partnerek go nie słucha. Po wielu sygnałach i słowach, które świadczą o tym, że Kasper obecnie nie jest w stanie wybrać żadnej z nich, Karolina nie odpuściła i do samego końca przekonywała go, że będzie o niego walczyć. 

- Ja ogólnie powiem Ci tak, że ja Ciebie nie odpuszczę, bo mi po prostu zależy na Tobie - wyznała. 

Teraz Kasper będzie musiał stanąć na wysokości zadania i określić się, którą partnerkę wybiera. Wiktoria i Karolina otrzymały polecenie, by udać się na plażę. Tam czekała na nich Klaudia El Dursi, która przygotowała dla uczestników zadanie. Dziewczyny miały stanąć oddalone od siebie, a przed nimi stała drewniana skrzynka. Każdy mężczyzna z "Hotelu Paradise" mógł wręczyć im całe lub złamane serce. W ten sposób uczestnicy mieli określić, czy są otwarci na relację z Wiktorią i Karoliną. Wiadomo było, że uczestniczkom najbardziej zależało na jednym sercu...Kaspra. Czy od tej decyzji zależeć będzie nowy układ par w programie?

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Widzowie o Elizie. "Żmija robiąca dramy". Konrad zabrał głos w sprawie

Hotel Paradise Kasper pod presją Karoliny i Wiktorii
Hotel Paradise/Player.pl

"Hotel Paradise 4": kim jest Karolina Modryl?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Karolina miała poważny wypadek samochodowy! W sieci pojawiło się szokujące zdjęcie
Była uczestniczka "Hotelu Paradise" pokazała kompletnie zniszczony samochód. "Przeleciałam przez chodnik, uderzyłam w sygnalizację świetlną" wyznała Karolina. W jakim jest stanie?

Karolina z "Hotel Paradise" przeżyła prawdziwy dramat! Okazuje się, że była uczestniczka randkowego show TVN 7 miała poważny wypadek samochodowy. Podczas relacji na InstaStories Karolina pokazała kompletnie roztrzaskany samochód i zdradziła, co dokładnie się wydarzyło. Okazuje się, że w jej auto uderzył inny kierowca! Zobaczcie sami, jak wygląda samochód Karoliny po wypadku i jak czuje się była uczestniczka "Hotelu Paradise"! Karolina z "Hotel Paradise" zdradziła, jak się czuje po wypadku Karolina jest jedną z byłych uczestniczek najnowszej, czwartej edycji "Hotelu Paradise". Karolina pojawiła się w pierwszych odcinkach programu i początkowo stworzyła parę z Giovannim. Niestety, pobyt pięknej blondynki w rajskim hotelu nie trwał zbyt długo i dość szybko musiała pożegnać się z randkowym hitem TVN 7. Dziś fani "Hotelu Paradise" mogą śledzić dalsze losy Karoliny za pośrednictwem Instagrama, gdzie chętnie pokazuje nowe zdjęcia i zdradza, co u niej słychać. Ostatnio przechodziła trudne chwile po śmierci przyjaciela. Karolinę wspierali wówczas koledzy z "Hotelu Paradise". Niestety, teraz okazuje się, że Karolina przeżyła kolejny dramat! Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Łukasz i Nana są parą po programie?! Jego komentarz nie pozostawia wątpliwości Karolina podczas relacji na InstaStories pokazała rozwalony samochód i przyznała, że brała udział w poważnym wypadku samochodowym. - Tak, to zdjęcie, które wrzuciłam, to niestety jest moje auto. Miałam wczoraj wypadek samochodowy. Wjechał we mnie kierowca, jechałam na zielonym świetle. Przejeżdżając, myślał, że zdąży na pomarańczowym, czyt. czerwonym. Niestety nie zdążył, uderzył we mnie, przeleciałam przez chodnik, uderzyłam w sygnalizacje świetlną - wyznała Karolina. ...

Wiktoria i Miłosz z Hotelu Paradise 4 wyrzucają Łukasza
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Miłosz ma żal do Wiktorii?! Opublikował w sieci zaskakujący komentarz! 
Internautka napisała, że chciałaby, żeby Wiktoria odpadła z "Hotelu Paradise". Nie uwierzycie, jak zareagował Miłosz! Wpis już zniknął z Instagrama, ale w sieci nic nie ginie...

Związek Wiktorii i Miłosza jednak nie przetrwał po programie? Uczestnik "Hotelu Paradise" ma żal do swojej partnerki z randkowego show Telewizyjnej Siódemki? Miłosz w zaskakujący sposób zareagował na wiadomość od jednej z internautek, która szczerze wyznała, że chciałaby, żeby Wiktoria odpadła z programu. Co napisał w komentarzu? Wiktoria nie będzie zachwycona... Miłosz z "Hotelu Paradise" zaskakująco o Wiktorii Emocje w czwartej edycji "Hotelu Paradise" nie opadają. Już za kilka tygodni zakończy się wielki hit TVN7, dlatego w programie jest już coraz mniej uczestników. O zwycięstwo wciąż walczą Wiktoria i Miłosz, którzy nie ukrywają, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Jednak czy ich związek przetrwał po programie? Fani cały czas próbują znaleźć dowody na to, czy Wiktoria wciąż jest z Miłoszem. Teraz uczestnik randkowego show opublikował komentarz, który może świadczyć o tym, że dziś nie ma tak dobrych relacji ze swoją partnerką z programu.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Wiktoria pokazała zdjęcia sprzed lat. Tak wyglądała przed poprawkami wyglądu! W ostatnich odcinkach "Hotelu Paradise" okazało się, że podczas kolejnego Rajskiego Rozdania inni uczestnicy - Mateusz i Vanessa nie będą mogli połączyć się w parę. Mateusz chciał wówczas, żeby z Miłoszem "zamienili się" partnerkami na najbliższy tydzień, dzięki czemu Vanessa nie odpadłaby z programu. Niestety, Miłosz nie był zachwycony propozycją kolegi, ale zmienił zdanie, kiedy okazało się, że on również nie będzie mógł sparować się z Wiktorią na Rajskim Rozdaniu.  O tym, kto pożegna się z programem dowiemy się z kolejnego Rajskiego Rozdania, jednak na profilu Miłosza na Instagramie jedna z internautek napisała wprost,...

Kto odpadł z Hotelu Paradise 4? Miłosz podjął decyzję
Screenshot Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kogo Miłosz wybrał podczas Rajskiego Rozdania? Padły bardzo mocne słowa
Płacz i krzyk. Ostatnie Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise 4" przyniosło wiele emocji. Decyzja Miłosza mocno zdziwiła niektórych uczestników.

Atmosfera w "Hotelu Paradise 4" robi się zdecydowanie coraz bardziej gęsta i wygląda na to, że niektórzy z uczestników tego wieczoru będą mieli prawdziwy orzech do zgryzienia. Tym razem, o tym kto pozostanie na rajskim Zanzibarze zadecydują panowie i nikt nie ma wątpliwości, że najwięcej do powiedzenia będzie miał Miłosz. Przystojny blondyn znalazł się pomiędzy młotem a kowadłem - z jednej strony nie ukrywa swojego zainteresowania nową uczestniczką Wiktorią, a z drugiej czuje dług wobec Karoliny, która nieoczekiwanie została singielką. Miłosz postanowi kierować się głosem serca, czy rozumu?  Dzika Karta w "Hotelu Paradise 4" W czwartej edycji "Hotelu Paradise" nagle doszło do zaskakujących przeparowań. Choć nowa uczestniczka Wiktoria, która nie wzbudziła sympatii pozostałych dziewczyn , postanowiła stworzyć parę z Kubą, decyzją Marii skończyła z Miłoszem, a tym samym Karolina została singielką. Choć podczas ostatniego Rajskiego Rozdania to Karolina ocaliła Miłosza, wyrzucając z programu Giovanniego , dziewczyna ewidentnie nie mogła czuć się bezpieczna. Wszystko jednak mogło ulec zmianie, bo produkcja "Hotelu Paradise 4" zadbała o to, by nie brakowało emocji. Karolina otrzymała list i jako singielka udała się z uczestnikami na plażę, gdzie panowie rozgrywali mecz w siatkówkę. Nikt nie miał wątpliwości, że na rajskim Zanzibarze nawet niewinna gra może mieć poważne konsekwencje.  Kiedy mecz dobiegł końca okazało się, że singielka Karolina może wręczyć jednemu z uczestników Dziką Kartę i nikogo nie zdziwił fakt, że postanowiła obdarować nią Miłosza, z którym wcześniej była w parze. Cały sęk tkwił jednak w tym, że o przywileju, jaki kryje się za tajemniczą karą, uczestnicy mieli dowiedzieć się dopiero podczas Rajskiego Rozdania, w którym -...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak