Kuba komentuje brak wsparcia dla Oliwii w Hotelu Paradise po powrocie Dominiki
Mat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Kuba tłumaczy się z braku wsparcia dla Oliwii: "Grupa wywierała na nas presję" 

Internauci zarzucili Kubie, że przykro się patrzy na jego zachowanie względem Oliwii w "Hotelu Paradise". Uczestnik zrzucił winę na innych!

Powrót Dominiki do "Hotelu Paradise" nieźle namieszał w relacji Oliwii i Kuby. Uczestniczce trudno było ukryć żal i zawód, który poczuła do Kuby po tym, jak nie wykazał jej zainteresowania, gdy niespodziewanie do programu wróciła jego była partnerka. Widzowie również mają za złe Kubie ten aspekt i napisali wprost, że "przykro się na to patrzy". Kuba postanowił zabrać głos, wypowiedział się na temat emocji, które towarzyszyły równo jemu jak i Oliwii i zrzucił część winy na... innych uczestników! Dlaczego? 

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 5": Kuba tłumaczy się z braku wsparcia dla Oliwii

Kuba i Oliwia uprawiali seks w "Hotelu Paradise", niedługo po "Rajskim Rozdaniu", w którym odpadła Dominika. Zbliżenie tej dwójki było szokiem nie tylko dla widzów, ale również dla pozostałych uczestników. W końcu chwilę wcześniej Kuba był w rokującej relacji  z Dominiką, a sama Oliwia wdawała się w awantury z chłopakiem, upominając go, że źle traktuje jej koleżankę. Jednak trzeba pamiętać, że chwilę wcześniej to Dominika rozbiła związek Oliwki z Kubą, więc gdy opuściła program, Oliwia postanowiła zawalczyć o swoje. Oliwia przyznała, że nie żałuje seksu z Kubą w "Hotelu Paradise" i mimo tego, że wie, że może tym skrzywdzić Dominikę, nie chce rezygnować z własnego szczęścia. Oboje jednak nie przewidywali, że do konfrontacji dojdzie tak szybko. Dominika wróciła do "Hotelu Paradise" tuż przed "Rajskim Rozdaniem" i nie kryła rozczarowania tym, czego dowiedziała się o Oliwii i Kubie. Z kolei Kuba zaczął mieć mętlik w głowie i nie wiedział, do której z pań czuje coś więcej. Oliwia oczekiwała większego wsparcia od partnera w ewidentnie niewygodnej sytuacji, jednak on zamiast zainteresować się jej samopoczuciem, wolał spędzać czas z Dominiką. To nie uszło uwadze fanów. 

Przykro się patrzyło na twój brak wsparcia dla Oliwki, kiedy weszła Domi 😕

Kuba nie pozostawił tego bez odpowiedzi. 

Hotel Paradise 5: Dominika z Oliwią
Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Fani rozgoryczeni powrotem Wiki i Karoliny! "Wróciły najbardziej irytujące osoby"!

Kuba nie ucieka od krytyki widzów "Hotelu Paradise" i przyznał, że nie w porządku potraktował Oliwię, która naprawdę na niego liczyła. Wyznał jednak, że wpływ na jego zachowanie miało również nastawienie innych uczestników, którzy komentowali bliską relację jego i Oliwiki mocno ją oceniając i wprawiając ich oboje w wyrzuty sumienia: 

Troszkę tak, nie ukrywam. Troszkę grupa też wywierała na nas presję i ja też to widzę teraz, że czuliśmy się winni za coś, co zrobiliśmy, bo chcieliśmy to zrobić, wiec... - wyznał w nagraniu na Instagramie Kuba. 

Oliwia i Grzegorz knują w Hotelu Paradise 5
Mat. prasowe Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Widzowie o Elizie. "Żmija robiąca dramy". Konrad zabrał głos w sprawie

Ostatnie dni w "Hotelu Paradise" były dla Oliwii i Kuby prawdziwą próbą. Widzowie zauważyli smutek i niepewność w oczach dziewczyny, gdy podchodziła do partnera podczas "Rajskiego rozdania". Oliwia skomentowała zachowanie Kuby w "Hotelu Paradise" po powrocie Dominiki, nie ukrywając, że programowy partner "daje jej niepewność emocjonalną". Czy udało im się pokonać kryzys? 

Hotel Paradise 5: Kuba wybierze Oliwię?
Mat. prasowe

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 

Ata Postek jako nowa uczestniczka " Hotelu Paradise " miała możliwość rozbicia jednego ze związków, aby sparować się z wybranym uczestnikiem na chwilę przed "rajskim rozdaniem".  Możliwości miała wiele. Uczestnicy zastanawiali się czy wybierze Roberta, z którym znała się jeszcze poza programem, Ivana, który bardzo jej się podoba czy... Artura, który definitywnie zakończył związek z Dominiką. Dziś nadszedł czas decyzji. Jej wybór był zaskakujący! Która z pań trafiła do singlówki?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał "Hotel Paradise 2": Ata rozbiła związek Dominiki i Artura Ata Postek postanowiła rozbić związek Dominiki i Artura, tym samym to właśnie Dominika musiała przeprowadzić się do singlówki. Czy Arturowi udało się osiągnąć swój cel?  Wyjaśniłem sobie z Dominiką, Ata dołączyła więc dlaczego mam być niezadowolony - podsumował Czy Ata pomoże mu dojść do finału? Uczestnik zapewnia, że w programie nie zakocha się. Jego wcześniejsze doświadczenia miłosne sprawiły, że nie pozwoli sobie już zbyt prędko się zaangażować, jednak czuje, że z aktualną parą może wiele zdziałać w programie:   Teraz już powiem tak, będą nas mieli na celowniku, bo jesteśmy najsilniejszą parą i Ju - powiedział Acie tuż po przeparowaniu Artur ma nadzieję, że Ata podtrzyma swoją decyzję i podejdzie do niego również na "rajskim rozdaniu". Ja teraz jestem w gównianej sytuacji. Dominikę odrzuciłem, bo nie było fal, tutaj wszedłem w nową relację i muszę zaufanie budować. Nie wiem czy mnie wybierze na rajskim - przyznał Razem z Atą zastanawiali się również jaką...

Hotel Paradise
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Fani oburzeni decyzją Dominiki i Artura o wyeliminowaniu Bartka! "Brak słów"
Hotel Paradise 2 - kto odpadł? Fani wściekli na decyzję Artura i Dominiki!

W "Hotel Paradise" nie brakuje zwrotów akcji i zaskoczeń. Podczas ostatniego rajskiego rozdania pożegnaliśmy aż dwoje uczestników - Bartka i Hanię. Jako pierwszy odpadł Bartek, a jego eliminacja była spowodowana decyzją Dominiki i Artura. Fani są wściekli i nie szczędzą słów krytyki parze, która usunęła z programu jednego z najbardziej lubianych uczestników. W szczególności dostało się Dominice. Dlaczego? Zobaczcie sami.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Krytyczne komentarze po pojawieniu się Hani! „Jaka ważna, nic powiedzieć nie można” Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise", fani programu zapamiętają na długo. Pożegnaliśmy dwoje uczestników, w tym Bartka, który był ulubieńcem widzów. Dominika i Artur dzięki wygranej konkurencji, otrzymali możliwość eliminacji jednego z mieszkańców hotelu. Długo rozmawiali i zastanawiali się, kogo wybrać. Bartek jednak był przekonany, że Dominika nie pozwoli na to, aby to właśnie on opuścił program. Tak się jednak nie stało.  Staraliśmy się wywnioskować tak naprawdę każde aspekty - kto tutaj próbował znaleźć osobę dla siebie, bo wiadomo, że niektórym łatwo udało się znaleźć tutaj tę osobę, a niektórym się nie udało i się błąkali troszkę. Przykro mi to stwierdzić, ale tą osobą będziesz ty Bartek - przekazał decyzję Artur. Bartek przyjął decyzję z honorem i podziękował wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas. Widzowie jednak nie mogą pogodzić się z tym, że Dominika tak łatwo dała się zmanipulować Arturowi. W sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy dotyczących zachowania tej dwójki.  Szkoda, jedyny fajny facet. Dominika brak słów....  Życie, ale Dominika mega straciła w moich i pewnie...

Michał, Kuba, Ola i Luiza z "Hotelu Paradise" na wyjeździe w Zakopanem
Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Widzowie są wściekli na zachowanie Kuby po "rajskim". Jakie są teraz jego relacje z Michałem? 
Kuba wściekł się na Mariusza i Michała za to, że podeszli do Luizy na "rajskim rozdaniu". Stwierdził, że nie chce znać partnera Oli. Jego zachowanie zszokowało również widzów.

Dzisiejsze "rajskie rozdanie" w " Hotelu Paradise " przyniosło sporo emocji. Pierwszy raz w historii programu odpadło aż trzech uczestników na raz! W dodatku pierwszy raz w historii do jednej kobiety podeszło aż trzech uczestników: Michał, Mariusz i Kuba postanowili zaufać Luizie.  Kuba pomimo tego, że został w programie nie ukrywał swojej wściekłości na kolegów, którzy odważyli się stanąć przy tej samej uczestniczce, co on. Jego zachowanie zdenerwowało widzów: Zachowanie Kuby? Dno🙈 - pisali  Zobaczcie, co się wydarzyło.  Zobacz także:  Z "Hotelu Paradise" odpadło aż trzech uczestników! Wszyscy pokładali nadzieję w tej samej uczestniczce! "Hotel Paradise": Widzowie wściekli na zachowanie Kuby po "rajskim rozdaniu" Dzisiejsze rajskie rozdanie zakończyło się łzami Luizy. W końcu to ona musiała odesłać aż dwóch uczestników do domu. Odpowiedzialność, jaka na niej spoczęła zdecydowanie ją przerosła.  Czułam straszną presję - mówiła przez łzy.  Kuba, z którym została w parze podziękował jej za szansę pozostania w programie. Ta decyzja była z kolei szokiem dla Michała, który myślał, że Luiza pomoże mu pomścić Olę, w końcu była jej przyjaciółką w programie. Z kolei Kuba nie krył niechęci do Mariusza i Michała, a jego zachowanie i wiązanka, którą puścił w stronę uczestników zszokowała widzów:  Nie podam ręki Michałowi. Ja powiedziałem też wprost, jeżeli podejdzie do Luizy nie będziemy kontynuować relacji poza programem. **uj trudno spalił się. Niech wy***rdala ode mnie, bo nie potrzebuje. Sorry mógł zachować resztki godności. Tekst o godności rozpie*dolił mi łeb i nie wiedziałem czy mam parsknąć śmiechem przy kamerach...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak