Hotel Paradise - Dominika na temat Kuby
Instagram @hotelparadise.tvn7
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Dominika o relacji z Kubą. "Nie powinien mnie oceniać przez pryzmat odcinków"!

Nie da się ukryć, że w 5. edycji "Hotelu Paradise" relacja Kuby i Dominiki była gorąca i burzliwa. Czy ta dwójka obecnie ma ze sobą kontakt? Głos w tej sprawie zabrała Dominika.

Pomimo faktu, że 5. edycję "Hotelu Paradise" możemy uznać za zakończoną, jej uczestnicy nadal wzbudzają spore emocje, a ci z wielką chęcią wracają do wydarzeń z rajskiego hotelu. Tym razem zrobiła to Dominika, która skomentowała skomplikowaną relację z Kubą oraz opowiedziała, jak ich wspólne losy potoczyły się tuż po zakończeniu show.  

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise 5": czy Dominika ma kontakt z Kubą?

Bez wątpienia w 5. edycji show "Hotelu Paradise" to relacja Kuby i Dominiki wzbudzała najwięcej emocji. Po wielu niespodziewanych zwrotach akcji Kuba przeprosił Dominikę, jednak ich końcowe relacje w rajskiej willi w Panamie nie należały do najlepszych. A jak sprawa wyglądała poza kamerami? Dominika opowiedziała na ten temat dla portalu cozatydzien.tvn.pl. Okazje się, że tuż po po powrocie do Polski ich relacje były koleżeńskie:

- Po hotelu mieliśmy fajny kontakt. Czysto koleżeński, ale fajny. Ja z Kubą dobrze się dogadywałam. To był mój dobry kolega - zdradziła Dominika z "Hotelu Paradise".

Zobacz także"Hotel Paradise": Launo przekazała dramatyczną wiadomość! Spłonął jej rodzinny dom 

A jak sytuacja wygląda obecnie? Dominika wyznała, że wiele się zmieniło:

- Na dzień dzisiejszy nie mamy w ogóle kontaktu. (...) Wydaje mi się, że my moglibyśmy pozostać dobrymi znajomymi. Zawsze mieliśmy temat. Mówiłam, że przypomina mi mojego przyjaciela, ale gdzieś tam niektóre sytuacje nas poróżniły i tyle - wyznała.

Jak w przeszłości wyglądała Dominika z Hotelu Paradise?
mat. prasowe

"Hotel Paradise 5": Co poróżniło Dominikę i Kubę po programie?

Okazuje się, że pomiędzy Dominiką a Kubą wiele się zmieniło po emisji odcinka w którym Dominika wspólnie z Elizą naśmiewała się z płaczu Kuby z "Hotelu Paradise". Teraz uczestniczka tłumaczy swoje zachowanie:

- Nic poważnego się nie stało. Podczas emisji programu, mimo że to wszystko było już dawno, to te sytuacje i emocje do nas wracają i czasami sobie dogryzamy. Tak samo było gdy w kuchni razem z Elizą śmiałam się jak Kuba płakał. Doskonale pamiętam tamten dzień. Jako jedyna dostałam antybiotyk, wszystko mnie wtedy drażniło. Miałam dziwny humor, było dużo alkoholu. Jedni się śmiali, drudzy płakali. Podłapałam ten stan głupawki i trochę się z niego śmiałyśmy, trochę drażniłyśmy, może małpowałyśmy. To nie miało na celu go urazić. A potem on napisał na Instagramie, że się mylił co do niektórych osób

Okazuje się także, że Dominika nie rozumie zachowania Kuby - szczególnie, że jeszcze po programie wyciągnęła do niego pomocną dłoń:

- Odebrałam to personalnie, bo pokazałam mu po programie, że może na mnie liczyć. Pomogłam mu załatwić sesję zdjęciową jeśli chodzi o jego firmę odzieżową. Pokazałam się z tej fajnej, dobrej strony i wydaje mi się, że nie powinien mnie oceniać przez pryzmat odcinków, które oglądał - skwitowała.

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Luiza w hitowiej sukience z Instagrama na lato. Kupiła ją w Sinsay za 29 zł!

Dominika reaguje na tłumaczenia Kuby o seksie z Oliwią w Hotelu Paradise 5 podczas Pandory
Mat. prasowe Hotel Paradise

"Hotel Paradise 5": losy Dominiki po programie 

Ku zaskoczeniu wszystkich widzów po programie "Hotel Paradise" Kuba stworzył relację z Oliwią - największą hotelową rywalką Dominiki. A co słychać u jej programowej konkurentki? Dominika po programie "Hotel Paradise" zyskała jeszcze większą pewność siebie. Poza tym nadal oddaje się aktywności fizycznej, pracując nad swoją sylwetką i pracując jako instruktorka tańca. Jednocześnie wykorzystuje dane jej pięć minut sławy, intensywnie prowadząc swojego Instagrama - aktualnie jej losy śledzi ponad 78 tysięcy obserwujących.

Kibicujecie Dominice z "Hotelu Paradise"?

Instagram @domi_hotelparadise5official

Bartek z Hotelu Paradise 2 walczy o Dominikę
Newsy
"Hotel Paradise 2": Internauci pod wrażeniem gestu Bartka! Tak walczy o Dominikę! Wybierze go?
Dziś rajskie rozdanie w Hotel Paradise 2. Bartek walczy o Dominikę. Wybierze go?

W " Hotelu Paradise " dużo się dzieje! Okazuje się, że tym razem to Dominika cieszy się największym zainteresowaniem i o jej serce rywalizuje Bartek z Arturem. "Bart" jako singiel jest najbardziej zagrożony odpadnięciem i obawia się rajskiego rozdania. Uczestnik postanowił zawalczyć o Dominikę, na której widać, że bardzo mu zależy, ale nie zdecydował się na typowe w programie intrygi, ale zrobił to w bardzo romantyczny sposób! Internauci są zachwyceni gestem mężczyzny, ale obawiają się, że nie uda mu się przetrwać w reality show, bo jest... za spokojny!  Tak Bartek walczy o Dominikę w "Hotel Paradise"! Pierwsza edycja "Hotelu Paradise" przyzwyczaiła widzów, że w programie intryg nie brakuje! Drugi sezon programu różni się pod tym względem za sprawą niektórych uczestników. Jeden z nich okazał się bardzo romantyczny i zamiast knuć za plecami innych, aby pozostać w programie, zdecydował się wręczyć Dominice bukiet kwiatów i szczerze z nią porozmawiać. Chodzi oczywiście o Bartka, który jako singiel zabiega o jej uwagę i bez względu na wszystko zdecydował się stanąć za nią na rajskim rozdaniu. Dominikę wzruszył ten gest i pojawiły się łzy ... Zmontował bukiecik, mowę wygłosił, pozostaje czekać na Rajskie Rozdanie 💔❤️ - czytamy na Instagramie "Hotel Paradise". Okazuje się, że nie tylko Dominika jest pod wrażeniem gestu Bartka! Widzowie w komentarzach na oficjalnym koncie "Hotel Paradise" na Instagramie piszą, że są zachwyceni jego postawą i uwielbiają tego uczestnika, niestety obawiają się też, że Bartek szybko odpadnie, bo jest za spokojny... Kochany :( dlaczego takich dobrych chłopaków się nie docenia Szacun Bartek 👍😂 Ty przynajmniej nie bedziesz sie musial niczego wstydzic jak wrocisz do PL Jest za fajny...

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 

Ata Postek jako nowa uczestniczka " Hotelu Paradise " miała możliwość rozbicia jednego ze związków, aby sparować się z wybranym uczestnikiem na chwilę przed "rajskim rozdaniem".  Możliwości miała wiele. Uczestnicy zastanawiali się czy wybierze Roberta, z którym znała się jeszcze poza programem, Ivana, który bardzo jej się podoba czy... Artura, który definitywnie zakończył związek z Dominiką. Dziś nadszedł czas decyzji. Jej wybór był zaskakujący! Która z pań trafiła do singlówki?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał "Hotel Paradise 2": Ata rozbiła związek Dominiki i Artura Ata Postek postanowiła rozbić związek Dominiki i Artura, tym samym to właśnie Dominika musiała przeprowadzić się do singlówki. Czy Arturowi udało się osiągnąć swój cel?  Wyjaśniłem sobie z Dominiką, Ata dołączyła więc dlaczego mam być niezadowolony - podsumował Czy Ata pomoże mu dojść do finału? Uczestnik zapewnia, że w programie nie zakocha się. Jego wcześniejsze doświadczenia miłosne sprawiły, że nie pozwoli sobie już zbyt prędko się zaangażować, jednak czuje, że z aktualną parą może wiele zdziałać w programie:   Teraz już powiem tak, będą nas mieli na celowniku, bo jesteśmy najsilniejszą parą i Ju - powiedział Acie tuż po przeparowaniu Artur ma nadzieję, że Ata podtrzyma swoją decyzję i podejdzie do niego również na "rajskim rozdaniu". Ja teraz jestem w gównianej sytuacji. Dominikę odrzuciłem, bo nie było fal, tutaj wszedłem w nową relację i muszę zaufanie budować. Nie wiem czy mnie wybierze na rajskim - przyznał Razem z Atą zastanawiali się również jaką...

Hotel Paradise 2: Artur i Bartek na wojennej ścieżce o Dominikę
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ostra awantura między Bartkiem i Arturem! Uczestnik wpadł w furię, a poszło o Dominikę!
"Hotel Paradise 2": Ostra awantura między Bartkiem i Arturem! Uczestnik wpadł w furię, a poszło o Dominikę!

Bartek decyzją Soni został singlem. W dzisiejszym odcinku " Hotelu Paradise 2 " doszło do poważnego spięcia pomiędzy nim a Arturem, a to wszystko z powodu Dominiki. Czyżby Bartek próbował odbudować relację z uczestniczką, przez którą jeszcze kilka dni temu płakał? Artur, obecny partner Dominiki był wściekły na programowego kolegę:  Straciłem do niego szacunek  Co takiego wydarzyło się w dzisiejszym odcinku?  Zobacz także:  Drugi sezon "Hotelu Paradise" jest hitem TVN7? Wyniki oglądalności są jednoznaczne! "Hotel Paradise 2": Bartek i Artur na wojennej ścieżce  Dzisiejszy odcinek "Hotelu Paradise" był szczęśliwy dla Ivana i Ani, którzy ponownie w spokoju mogą cieszyć się wspólną sypialnią. Po ostatniej randce Ani z Krystianem, Ivan został wysłany do singlówki. Ania otrzymała szansę powrotu do starego duetu pod warunkiem, że znajdzie nowemu uczestnikowi inną partnerkę. Tym sposobem Krystian został sparowany z Sonią, a Bartek trafił do singlówki, a jego przyszłość w "Hotelu Paradise" wisi na włosku.  Czy poczuł się oszukany przez Sonię, którą dopiero co uchronił przed powrotem do domu podczas "rajskiego rozdania"? "Hotel Paradise" jest jednak nieprzewidywalny. Bartek jako singiel dostał możliwość zaproszenia jednej z uczestniczek na wspólne śniadanie. Okazuje się, że w ekipie dziewczyn może liczyć tylko na Dominikę i to ją właśnie chciał zaprosić na wspólny posiłek. Spotkało się to jednak ze złością Artura:  - Mówisz, że tu furtka jest zamknięta a nagle zapraszasz Dominikę!? - Przecież żartuje - odpowiedział Bartek - Ale Ty sobie nie pomagasz w ten sposób.  - Ale teraz tutaj cię uraziłem. Dobra zjem sobie śniadanie sam....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik