"Hotel Paradise 4": Wiktoria chce wyrzucić Vanessę z programu. Mateusz zabrał głos
Sreen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Wiktoria chce wyrzucić Vanessę z programu. Mateusz zabrał głos 

W "Hotelu Paradise" atmosfera jest coraz bardziej napięta, a dawne sojusze sypią się jak domek z kart. Również Wiktoria rozpoczyna zimną grę. Co na to pozostali uczestnicy?

Wiktoria od początku swojego pobytu w "Hotelu Paradise" została okrzyknięta przez pozostałych atrakcyjnych singli, walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, największym graczem edycji. Uczestnicy niemal w każdym jej geście, spojrzeniu i słowie doszukiwali się podstępu i strategii. I choć udało jej się wejść w sojusz z kilkoma parami, wiele wskazuje na to, że zawarty pakt nie jest dla niej najważniejszy. Przebojowa blondynka zamierza bowiem pozbyć się z gry Vanessy, którą zapewnia o swojej lojalności. Głos w sprawie zajął telewizyjny partner zjawiskowej brunetki - Mateusz.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria o swoim zachowaniu w programie: "Z anielskiej Wiki do diablicy"

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

Wiktoria chce pozbyć się Vanessy z "Hotelu Paradise"

Wiktoria niezaprzeczalnie należy do najbardziej kontrowersyjnych postaci 4. edycji "Hotelu Paradise". Najpierw dziewczyna skonfliktowała się z uczestnikami programu, a szczególnie z Ohą, z którą niemal na każdym kroku wchodziła w ostrą polemikę. Silny charakter dziewczyny i izolowanie jej partnera od reszty graczy sprawiło, że pozostali mieszkańcy rajskiego hotelu postanowili jawnie wygarnąć jej, co o niej sądzą, a podczas pamiętniej Puszki Pandory zlinczowali Wiktorię, która zalała się łzami. W efekcie niechęć grupy doprowadziła do tego, że Wiktoria musiała pożegnać się z programem.

Jak to jednak bywa w "Hotelu Paradise", rajskie wyroki bywają nieprzewidywalne, a Wiktoria szybko powróciła do show. Niestety, tym razem też nie los rzucił jej kłody pod nogi. Po wielkim powrocie do Miłosza, mieszkańcy rajskiego hotelu zagrali w "Koło Ryzyka", podczas którego Miłosz został wymeldowany z "Hotelu Paradise", a jego miejsce zajął umięśniony Łukasz, który automatycznie stał się partnerem Wiki.

Wiktoria i Łukasz razem w Hotel Paradise 4

Od tego czasu singielka Kejti oraz Wiktoria zaciekle walczyły o nowego uczestnika. I choć wydawałoby się, że dziewczyny są najlepszymi koleżankami, to Wiktoria postanowiła zrobić wszystko, by utrzymać się w programie i zmyślnie obgadywała Kejti, o czym ta dowiedziała się tuż przed Rajskim Rozdaniem.

- Trzymam za Was wszystkich kciuki. Naprawdę walczcie do samego końca. Szanujmy szczerość przede wszystkim - mówiła Kejti odchodząc z show. 

Ostatnie słowa Kejt sprawiły, że grupa po raz kolejny zaczęła odsuwać się od Wiktorii, sugerując, że nie można jej ufać. Czy Kejti była jedyną dziewczyną, która w tamtym czasie podważyła lojalność Wiki? Choć była partnerka Miłosza i Łukasz weszli w tajny pakt z Ingą i Jankiem oraz Vanessą i Mateuszem, okazało się, że Wiktoria ten układ traktuje jedynie jako grę, mającą zaprowadzić ją do wielkiego finału, ponieważ już planuje, jak pozbyć się... Vanessy przy najbliższej możliwej okazji. Całą sprawę skomentował partner Vanessy - Mateusz.

- Od razu chcę zaznaczyć, że Wikę pozdrawiam, całuję i nadal ją lubię i nic się nie zmieniło [...], ale przechodząc do rzeczy, ja wspierając Wikę, na początku stawiając się całej grupie nie spodziewałem się, że Wika jakby miała immunitet, chciałaby wyrzucić moją parę. I to nie jest nic wyrwane z kontekstu to są słowa Wiki. Obejrzyjcie sobie live  - wyznaje Mateusz na InstaStories. 

Instagram @mil.mateusz

- Jeżeli pojawiłby się taki immunitet, przykładowo leci moja para, no to jestem zagrożony ja. Nie rozumiałem tego, przecież Wika miała we mnie sprzymierzeńca i powinna chcieć, żeby moja para została do końca. Co nie? - mówił Mateusz. - Można kogoś nie lubić i jakby był "immunitet", wyrzucasz, kogo chcesz. Ale wydaje mi się, że tam były dziewczyny, które grały przeciwko Wiktorii - dodał. 

Przypominamy, że czarny scenariusz naprawdę niebawem może się ziścić, ponieważ już w najbliższym odcinku "Hotelu Paradise" uczestnicy będą wzajemnie się ocenić, dając sobie plusy i minusy. Czy nowa gra sprawi, że Wiktoria zyska immunitet i spełni swoje marzenie o pozbyciu się Vanessy? A może Inga i Janek zawiążą nowy pakt przeciw Wiktorii i to ona po raz kolejny opuści rajski hotel? Cóż, pozostaje nam czekac na kolejne odcinki miłosnego hitu TVN 7.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Natka ostro komentuje zachowanie Wiktorii! 

Wiktoria chce pozbyć się Vanessy z
Sreen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

"Hotel Paradise 4": Łukasz o wyrzuceniu Kejti z programu: "to jest wojna". Żałuje swojej decyzji?
Instagram @lukasz_hotelparadise4 , Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Łukasz o wyrzuceniu Kejti z programu: "to jest wojna". Żałuje swojej decyzji?
W "Hotelu Paradise" gra toczy się o wysoką stawkę, a uczestnicy robią wszystko, by utrzymać się w show. Ostatnio program opuściła Kejti. Łukasz żałuje swojego wyboru?

Najnowsze wydarzenia w "Hotelu Paradise" sprawiają, że widzowie miłosnego hitu TVN 7 nie mogą narzekać na brak emocji. Po nieoczekiwanej eliminacji Miłosza z programu i zastąpieniu go przez kochającego sport i motoryzację Łukasza, zarówno pewna siebie singielka Kejti, jak i opuszczona przez Miłosza Wiktoria zaczęły walczyć o nowego mieszkańca rajskiego hotelu. - Jeżeli ktoś mówi o "sportowej" rywalizacji to taką powinien stosować - mówiła gorzko o zachowaniu Wiktorii Kasia.  Niemal do ostatnich chwil przed Rajskim Rozdaniem obie panie nie kryły swojej determinacji i tego, że zrobią naprawdę wiele, by zostać w programie. I gdy Kejt liczyła, że Łukasz postawi a bezpieczną opcję i zrezygnuje z zauroczonej Miłoszem Wiktorii, ten zaskoczył wszystkich i na ceremonii eliminacyjnej postawił na Wiki. Czy teraz żałuje tej decyzji? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Wiktoria tłumaczy się z obrażania Ohy: "Po co kręcić spiny"   Łukasz żałuje, że wyrzucił Kejti z "Hotelu Paradise"? Ostatnie dni w  "Hotelu Paradise"  były pełne niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji.  Z programem musiał rozstać się Miłosz , który podczas emocjonującej gry w "Koło Ryzyka" wylosował przymusowe wymeldowanie się z rajskiego hotelu. Jego miejsce zajął kochający motoryzację i kickboxing Łukasz. Chłopak od razu stał się obiektem zainteresowania przebojowej singielki Kejti i opuszczonej przez Miłosza Wiktorii, z którą automatycznie został dopasowany. - Ja chcę utrzymać moją parę, a Kasia chce walczyć o nowego mężczyznę w hotelu, więc czekam na dzisiejszy wieczór - mówiła na Pandorze Wiktoria. - Jest to gra i na pewno będziemy ze sobą walczyć - dodała Kejti. Tak też się stało. Podczas...

"Hotel Paradise 4": Kejti gorzko o rywalizacji z Wiktorią. Zarzuciła jej nieczystą grę?
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kejti gorzko o Wiktorii. Zarzuca jej nieczystą grę?
W "Hotelu Paradise" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a Wiktoria i Kejti zaciekle walczą o Łukasza. Jak piękna brunetka ocenia zmyśle zagrywki Wiki? Szczerze odpowiedziała.

Widzowie "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na nudę. Po nieoczekiwanej eliminacji Miłosza z programu i zastąpieniu go przez kochającego sport i motoryzację Łukasza, zarówno pewna siebie singielka Kejti, jak i opuszczona przez Miłosza Wiktoria, ruszyły do natarcia. Z najlepszych przyjaciółek, dziewczyny stały się największymi rywalkami. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Wiktoria miażdży Ohę: "Gruba dziewczyna z pryszczami na twarzy" Kejti z "Hotelu Paradise" szczerze o rywalizacji z Wiktorią Klaudia El Dursi już przyzwyczaiła widzów TVN 7 do tego, że "Hotel Paradise" bywa naprawdę nieprzewidywalny. Po przywróceniu Wiktorii do show wydawało się, że jej relacja z Miłoszem wreszcie weszła na właściwe tory i od teraz tych dwoje będzie tworzyć nierozłączny duet. Niestety, ich sielanka nie trwała zbyt długo, bo podczas z pozoru niewinnej gry w "Koło Ryzyka", chłopak licząc, że wylosuje kolejną randkę ze swoją partnerką, postawił wszystko na jedną kartę i... przegrał. Miłosz musiał opuścić "Hotel Paradise" , a jego miejsce w rajskim hotelu zajął pewny siebie Łukasz.  - Moim największym marzeniem jest szczęśliwa rodzina, dzieci, dom, pies, zasadzone drzewo. To jest myślę coś, co mnie napędza - mówił o sobie nowy mieszkaniec "Hotelu Paradise". Chęć budowania stabilnej relacji i nastawienie na wygraną sprawiło, że chłopak szybko stał się obiektem zainteresowania nie tylko przebojowej singielki Kejti, ale też opuszczonej przez Miłosza Wiktorii. Co ciekawe, doszło nawet do tego, że dziewczyny z najlepszych koleżanek szybko stały się największymi rywalkami, robiącymi wszystko, by na Rajskim Rozdaniu zostać wybraną przez Łukasza.  Zobacz także:  "Hotel Paradise" Widzowie uważają, że Łukasz...

"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów. "przyjechała szczerze po miłość"
Takiego obrotu spraw fani "Hotelu Paradise" się nie spodziewali. Z programu odpadła ulubienica widzów.

W "Hotelu Paradise" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a walczący o sławę, uczucia i wielkie pieniądze single, wielkimi krokami zbliżają się do finału 4. sezonu. W show zostali już tylko Nana, Łukasz, Sara, Przemek, Wiktoria, Miłosz, Vanessa, Mateusz oraz Inga, która wydawać by się mogło, jest w najgorszym położeniu. Jednak po najnowszej grze, podczas której para Vanessy i Mateusza została zablokowana, sytuacja w rajskim hotelu diametralnie się zmieniła. Gdy doszło do blokady kolejnej pary, również Wiki i Miłosz już nie byli tak pewni swojej pozycji i po ostrej wymianie zdań z Mateuszem i Vanessą, nagle postanowili zaproponować im układ nie do odrzucenia i zamianę partnerek. - Jeśli on to zrobi [wybierze Ingę, przyp. red], to jakakolwiek konkurencja i ja będę robił wszystko, żeby odpaść i Vanessę mu na dno od razu poślę - odgrażał się Miłosz w rozmowie z Wiktorią. Przypominamy, że tuż przed zablokowaniem pary Wiki i Miłosza, ta dwójka odmówiła pomocy Mateuszowi i Vanessie, skazując piękną brunetkę na opuszczenie "Hotelu Paradise", gdyż żadna inna para nie zdecydowałaby się uratować jej podczas najnowszego Rajskiego Rozdania. Czy plan Wiki i Miłosza się ziścił, a może Mateusz postanowił się na nich zemścić? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! "Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów Prowadząca show, Klaudia El Dursi, już przyzwyczaiła widzów TVN 7 do tego, że "Hotel Paradise" bywa naprawdę nieobliczalny. Pomimo iż zasady show stanowią o tym, że z programem żegnają się gracze, którym podczas Rajskiego Rozdania nie uda się stworzyć pary, to zmyślne konkurencje również eliminują kolejnych uczestników, który niejednokrotnie tym samym skazują swoich partnerów na...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik