W "Hotelu Paradise" emocji nie brakuje, a te największe jeszcze przed nami! Jak wiadomo, w programie często dochodzi do powrotów uczestników, którzy wcześniej odpadli z show. Ostatnio Kasia, która podczas ostatniego Rajskiego Rozdania opuściła program, opublikowała relację z Natką, która daje do myślenia! Czyżby to był dowód, że panie ponownie pojawią się w show? Zobaczcie sami!

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Kejti gorzko o Wiktorii. Zarzuca jej nieczystą grę?

"Hotel Paradise": Wielki powrót Natki i Kasi już niebawem?

Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami! Do końca emisji show pozostał tylko miesiąc, ale jesteśmy pewni, że uczestnicy programu dostarczą nam jeszcze wielu emocji. To właśnie teraz, kiedy program zbliża się do końca, zazwyczaj mamy do czynienia z coraz bardziej zaskakującymi zwrotami akcji. Fani "Hotelu Paradise" zapewne pamiętają, że w poprzednich edycjach programu często dochodziło do powrotów uczestników. Wygląda na to, że podobnie będzie również w tej odsłonie show! Niedawno do "Hotelu Paradise" powrócił Janek - czy niedługo przyjdzie czas na powrót... Kasi i Natki?

Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo zszokowana zachowaniem Wiktorii! Skomentowała zachowanie koleżanki z show

Natka odpadła z show kilka tygodni temu. Było to pamiętne Rajskie Rozdanie, podczas którego najpierw Miłosz wyeliminował z "Hotelu Paradise" Wiktorię. Następnie do programu dołączyła nowa uczestniczka, Vanessa, która miała immunitet i mogła wybrać dowolnego chłopaka i tym samym wyeliminować z programu jego partnerkę. Vanessa zdecydowała się rozbić parę, w której była właśnie Natka. Dla wielu widzów był to ogromny szok!

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

Z kolei Kasia odpadła podczas ostatniego Rajskiego Rozdania. Jednak niedawna relacja Kasi z "Hotelu Paradise" daje nadzieje, że zarówno Kasia, jak i Natka mogą wrócić do show!

Skąd takie wnioski? Otóż jeden z fanów zapytał Kasię, która z dziewczyn z programu jest jej najbliższa. Uczestniczka hitowego show TVN7 bez wahania wskazała, że jest to właśnie Natka! Widać, że panie naprawdę bardzo się lubią i chętnie spędzają razem czas. Jak wiadomo, panie minęły się w programie, bo Natka odpadła przed tym, jak Kasia dołączyła do hotelu.

Czyżby zatem właśnie ta relacja była znakiem, że dziewczyny jednak miały okazję poznać się w show, bo obydwie wróciły do hotelu? A może ich przyjaźń narodziła się jednak później i panie poznały się na wspólnych imprezach uczestników? No cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak uważnie śledzić program, aby się o tym przekonać!

Zobacz także

A Wy, chcielibyście zobaczyć Natkę i Kasię ponownie w "Hotelu Paradise"?

Instagram/Kejti_hotelparadise
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama