Hotel Paradise: Natka wróci do programu?
Instagram/Kejti_hotelparadise/Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Kasia i Natka wrócą do programu?! Zdradziły za dużo?

Natka była jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek 4. edycji "Hotelu Paradise", a Kasia również dostarczyła widzom wielu emocji. Czy jest szansa, że wrócą do programu? Wiele wskazuje na to, że tak!

W "Hotelu Paradise" emocji nie brakuje, a te największe jeszcze przed nami! Jak wiadomo, w programie często dochodzi do powrotów uczestników, którzy wcześniej odpadli z show. Ostatnio Kasia, która podczas ostatniego Rajskiego Rozdania opuściła program, opublikowała relację z Natką, która daje do myślenia! Czyżby to był dowód, że panie ponownie pojawią się w show? Zobaczcie sami!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Kejti gorzko o Wiktorii. Zarzuca jej nieczystą grę?

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise": Wielki powrót Natki i Kasi już niebawem?

Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami! Do końca emisji show pozostał tylko miesiąc, ale jesteśmy pewni, że uczestnicy programu dostarczą nam jeszcze wielu emocji. To właśnie teraz, kiedy program zbliża się do końca, zazwyczaj mamy do czynienia z coraz bardziej zaskakującymi zwrotami akcji. Fani "Hotelu Paradise" zapewne pamiętają, że w poprzednich edycjach programu często dochodziło do powrotów uczestników. Wygląda na to, że podobnie będzie również w tej odsłonie show! Niedawno do "Hotelu Paradise" powrócił Janek - czy niedługo przyjdzie czas na powrót... Kasi i Natki?

Natka i Kasia z Hotelu Paradise
Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo zszokowana zachowaniem Wiktorii! Skomentowała zachowanie koleżanki z show

Natka odpadła z show kilka tygodni temu. Było to pamiętne Rajskie Rozdanie, podczas którego najpierw Miłosz wyeliminował z "Hotelu Paradise" Wiktorię. Następnie do programu dołączyła nowa uczestniczka, Vanessa, która miała immunitet i mogła wybrać dowolnego chłopaka i tym samym wyeliminować z programu jego partnerkę. Vanessa zdecydowała się rozbić parę, w której była właśnie Natka. Dla wielu widzów był to ogromny szok!

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

Z kolei Kasia odpadła podczas ostatniego Rajskiego Rozdania. Jednak niedawna relacja Kasi z "Hotelu Paradise" daje nadzieje, że zarówno Kasia, jak i Natka mogą wrócić do show!

Skąd takie wnioski? Otóż jeden z fanów zapytał Kasię, która z dziewczyn z programu jest jej najbliższa. Uczestniczka hitowego show TVN7 bez wahania wskazała, że jest to właśnie Natka! Widać, że panie naprawdę bardzo się lubią i chętnie spędzają razem czas. Jak wiadomo, panie minęły się w programie, bo Natka odpadła przed tym, jak Kasia dołączyła do hotelu.

Czyżby zatem właśnie ta relacja była znakiem, że dziewczyny jednak miały okazję poznać się w show, bo obydwie wróciły do hotelu? A może ich przyjaźń narodziła się jednak później i panie poznały się na wspólnych imprezach uczestników? No cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak uważnie śledzić program, aby się o tym przekonać!

A Wy, chcielibyście zobaczyć Natkę i Kasię ponownie w "Hotelu Paradise"?

Hotel Paradise: Natka i Kejti
Instagram/Kejti_hotelparadise

 

"Hotel Paradise 4": Natka jest w związku z innym uczestnikiem programu? Odpowiedziała!
Instagram @natkaostrowska
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Natka jest w związku z innym uczestnikiem programu? Odpowiedziała!
Choć Natka już dawno opuściła "Hotel Paradise" widzowie wciąż śledzą jej losy. Czy w programie piękna brunetka odnalazła miłość? Jest wymowny komentarz.

Pomimo iż na antenie TVN 7 możemy śledzić losy bohaterów 4. edycji "Hotelu Paradise", to sympatycy show wciąż mają ochotę na więcej i w przerwach pomiędzy kolejnymi odcinkami ulubionego programu, śledzą jego uczestników także w mediach społecznościowych. To właśnie dzięki Instagramowi dowiadujemy się o kolejnych sympatiach i animozjach pomiędzy atrakcyjnymi singlami, a także tymi, którzy już pożegnali się z rajskim Zanzibarem. Do tej drugiej grupy należy m.in. Natalia, która choć dawno opuściła show, nadal utrzymuje kontakt z koleżankami i kolegami z "Hotelu Paradise". Czyżby wśród nich odnalazła swoją bratnią duszę? Internauci są przekonani, że Natka związała się z jednym z uczestników. Odpowiedziała! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Inga we wstrząsającym wyznaniu! "Byłam bita przez chłopaka" Natka z "Hotelu Paradise" jest w związku z innym uczestnikiem programu? Natka była uznawana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej charyzmatycznych bohaterek 4. polskiej odsłony "Hotelu Paradise" . Ambitna 26-letnia stylistka paznokci już od pierwszego odcinka show stworzyła burzliwy duet z Darkiem. Niestety, ich wybuchowe charaktery sprawiły, że para coraz częściej się kłóciła.  Kiedy  Darek pożegnał się z programem , uczestnicy i widzowie nie kryli swojego smutku. I choć wielu z nich miało żal do Natalii, ta nie kryła swojej radości z tego, że wreszcie otrzymała możliwość stworzenia trwałej relacji z przystojnym Mateuszem.  Ta sielanka nie trwała jednak zbyt długo. Po pamiętnej Puszcze Pandory, podczas której odbył się lincz na Wiktorii , stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Podczas Rajskiego Rozdania go gry dołączyła zjawiskowa Vanessa, a Wiktoria i Natalia opuściły "Hotel Paradise" ....

"Hotel Paradise 4": chcieli pozbyć się Wiktorii. Z show odpadły dwie uczestniczki
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"
TV-Show
"Hotel Paradise 4": chcieli pozbyć się Wiktorii. Z show odpadły dwie uczestniczki
Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Podczas Rajskiego Rozdania z "Hotelem Paradise" pożegnały się aż dwie piękności. Fani w szoku!

Na to Rajskie Rozdanie z napięciem czekali wszyscy sympatycy "Hotelu Paradise"! Po licznych spiskach, intrygach i wojnach podjazdowych, a także kontrowersyjnej Puszcze Pandory, podczas której uczestnicy zlinczowali WIktorię, teraz przyszedł nas na ostateczny rozrachunek relacji Wiki i Miłosza. Czy chłopak porzucił ją dla Ohy, jak zapowiadał w poprzednich odcinkach, a może wyrzucił z raju kolejną piękność w imię "budowania związku" z Wiktorią, którą wcześniej zamierzał usunąć z dalszej gry? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Ostra kłótnia Miłosza i Wiktorii, a potem przytulanie! Wystawi ją dla... Ohy? Emocje w "Hotelu Paradise 4" sięgają zenitu Atmosfera w 4. edycji  "Hotelu Paradise" coraz bardziej się zagęszcza. Pomimo iż sympatycy miłosnego hitu TVN 7 z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, już podczas poprzednich odsłon programu przyzwyczaili się do spisków, tajnych paktów, karczemnych awantur oraz łez uczestników, to to, co zadziało się podczas najnowszej Pandory, wywołało prawdziwą gorączkę wśród internautów. Podczas najnowszej Pandory byliśmy świadkami prawdziwego  linczu na Wiktorii.  Mieszkańcy rajskiego hotelu, jak jeden mąż, zarzucali dziewczynie brak lojalności, a także nazwali ją najbardziej fałszywą, a co gorsza, najbardziej znienawidzoną uczestniczką "Hotelu Paradise", co doprowadziło atrakcyjną blondynkę do łez. Ostre słowa graczy, a także wcześniejsza izolacja Wiki od reszty grupy sprawiły, że widzowie nie tylko oskarżyli uczestników o  przemoc psychiczną nad Wiktorią , ale też mieli ogromny żal i pretensje do stacji TVN o brak reakcji produkcji show na zaistniałe...

Hotel Paradise 4: Kejti i Wiktoria walczą o Łukasza
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Walka Wiktorii i Kasi o pozostanie w programie. Która wyszła z niej zwycięsko?
Za nami kolejne Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise". Kto tym razem musiał pożegnać się z show? Emocji nie brakowało!

Czwarty sezon "Hotelu Paradise" wkracza w decydującą fazę! Już tylko miesiąc dzieli nas od wielkiego finału show, dlatego każde kolejne rozstanie z uczestnikiem jest bolesne nie tylko dla mieszkańców hotelu, ale także dla fanów, którzy zdążyli się już zżyć z bohaterami. Tym razem podczas Rajskiego Rozdania musieliśmy pożegnać jedną z pań. Na kogo padło? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4" Nana udawała "głupią małolatkę" w programie?! Teraz się tłumaczy "Hotel Paradise": Kto odpadł z programu? Ostatnie dni w "Hotelu Paradise" były pełne niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Z programem musiał rozstać się Miłosz , który podczas gry "Koło Ryzyka", wylosował dla siebie właśnie wymeldowanie się z hotelu. Jego miejsce w programie zajął nowy uczestnik Łukasz, który rozpoczął swoją drogę w programie u boku Wiktorii. Jednak o jego względy zaczęła walczyć również Kasia, która w programie nie zdążyła jeszcze stworzyć żadnej bezpiecznej pary. Choć dziewczyna starała się zbliżyć do Łukasza, to jednak tuż przed Rajskim Rozdaniem wyczuła, że chłopak zmienił do niej podejście. Kasia wywnioskowała, że za taki obrót spraw jest odpowiedzialna Wiktoria, która najwyraźniej ostatecznie przekabaciła Łukasza na swoją stronę. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Launo uderza w Przemka. Uczestnik jej tego nie daruje? Przypuszczenia Kasi okazały się słuszne. Dziewczyna postanowiła zadać pytanie do Rajskiej Wyroczni, czy podczas ubiegłej nocy Wiktoria obgadywała ją do Łukasza. Wtedy też otrzymała twierdzącą odpowiedź. Wiele wskazywało zatem na to, że to właśnie pomiędzy Wiktorią i Kasią rozegra się walka o przetrwanie w "Hotelu Paradise"!...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik