Hotel Paradise 4: Wiktoria Oha
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Oha o zachowaniu uczestników wobec niej. "Bardzo przykro"

Oha dowiedziała się, co mówili o niej uczestnicy w "Hotelu Paradise 4"! Jak na to zareagowała? Dziewczyna nagrała zaskakujący komentarz.

Czwarty sezon "Hotelu Paradise" budzi w widzach ogromne emocje, a to, co niekiedy ma miejsce na słonecznym Zanzibarze o wiele bardziej niż raj, przypomina piekiełko. Jedną z uczestniczek, która budzi największe kontrowersje wśród fanów show jest Wiktoria, znano jako "Oha". Niestety, choć do tej pory dziewczyna była pewna swojej przyszłości na wyspie, teraz wszystko stanęło pod znakiem zapytania, bo większość uczestników nie chce stworzyć z nią pary! Co więcej, o niektórych rzeczach, które dzieją się w "Hotelu Paradise", jak na przykład przykrych komentarzach na swój temat, dziewczyna dowiedziała się dopiero w trakcie emisji programu!

Oha postanowiła skomentować zachowanie chłopaków, a w szczególności Miłosza!

"Hotel Paradise 4": Klaudia El Dursi o nowej edycji! "Dziewczyny z 3. edycji nie obraźcie się..."

Oha z "Hotelu Paradise 4" komentuje zachowanie chłopaków wobec niej

Oha z czwartej edycji "Hotelu Paradise" musi mierzyć się nie tylko z przykrymi komentarzami internautów, ale również męskiej części kontrowersyjnego show. Uczestniczka, która ostatnio przepraszała za swoje zachowanie Wiktorię, teraz sama przekonała się na własnej skórze, jak to jest, kiedy ktoś knuje za twoimi plecami.

Ostatnio okazało się, że Oha może stać się jedną z najbardziej zagrożonych uczestniczek. Podczas rozmów mieszkańców "Hotelu Paradise" z Klaudią El Dursi wyszło na jaw, że większość z chłopaków definitywnie nie chce stworzyć z nią nigdy pary! Tym samym Oha stanęła w jednym rzędzie z Miłoszem i Michałem, a pozostali uczestnicy wyrzucili jednego z graczy przed Rajskim Rozdaniem! 

Choć Osze się upiekło i z show pożegnał się Michał, dziewczyna boleśnie przekonała się o tym, co sądzą o niej pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise". Teraz kiedy obserwatorzy Ohy zapytali ją, jak czuje się z tym, jaki stosunek mają do niej faceci z programu, uczestniczka postawiła na szczery komentarz i nie ukrywa, że jest jej przykro.

No słuchajcie wiadomo, że jest mi przykro i to nawet bardzo przykro - wyznała - ale to chyba wynika z faktu, że po prostu nikt się nie spodziewał takiej mnie w Hotelu - tłumaczyła Oha.

Oha z Hotelu Paradise komentuje zachowanie chłopaków
@oha_hotelparadise4, Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiktoria skomentowała swój powrót do hotelu! Chce się zemścić na Miłoszu?

Wygląda jednak na to, że Ohę zdecydowanie najbardziej zabolało zachowanie Miłosza. Kiedy chłopak wybrał ją zamiast Wiktorii, dziewczyna nie podejrzewała, że jest tak rozczarowany byciem z nią w parze. Miłosz żałował swojej decyzji, o czym wielokrotnie wspominał przed kamerami. Chłopak nie szczędził przykrych słów, mówiąc, że nie może z nią wytrzymać i nie chce z nią przebywać, a kiedy do "Hotelu Paradise" wróciła Wiktoria, wcale nie krył swojego szczęścia.

Jak na to zareagowała Oha? Okazuje się, że uczestniczka show wcale nie zdawała sobie sprawy z tego, co myśli i mówi o niej jej partner.

No nie wiedziałam, że tak jest i jest mi z tego tytułu bardzo przykro - wyznała.

Oha z Hotelu Paradise komentuje zachowanie Miłosza
@oha_hotelparadise4, Instagram
 

Zobacz także: Hotel Paradise 4: Widzowie o powrocie Wiktorii: "Nie zasługujesz na nią Miłosz"

W czwartej edycji "Hotelu Paradise" robi się naprawdę gorąco. Czy po powrocie Wiktorii Oha będzie musiała pożegnać się z programem? Choć Przemek przyznał, że wybierze ją podczas Rajskiego Rozdania, wygląda na to, że jeszcze wiele może się zmienić.

Oha tłumaczy się ze swojego zachowania w Hotelu Paradise
screen/player.pl

"Hotel Paradise 4": Kryzys u Miłosza i Wiktorii?! Zmienili parę! "Chciała zaznaczyć teren"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kryzys u Miłosza i Wiktorii?! Zmienili parę! "Chciała zaznaczyć teren"
Po ostatni wyskoku Wiktorii w "Hotelu Paradise 4" zaszły nieoczekiwane zmiany! To koniec jej związku z Miłoszem?! Nowa uczestniczka sporo namieszała.

W "Hotelu Paradise 4" dosłownie zawrzało i wygląda na to, że stosunku pomiędzy wszystkimi parami zrobiły się dość oziębłe. Najwięcej jednak zadziało się w związku Miłosz - Wiktoria i jak się okazuje, tych dwoje już nie będzie dzielić razem sypialni na rajskim Zanzibarze, a przynajmniej nie przez najbliższe dni. Po nocnych wybrykach uczestniczki z Łukaszem jedni z największych faworytów widzów przechodzą kryzys? Niewiarygodne z kim Wiktoria postanowiła stworzyć parę! Wygląda na to, że tą decyzją dziewczyna wbiła sobie gwóźdź do trumny... "Hotel Paradise 4": Koniec związku Miłosza i Wiktorii?! Nowa uczestniczka sporo namieszała Wiktoria, która do tej pory była jedną z ulubienic widzów, ostatnio sporo sobie nagrabiła. Po tym, jak dziewczyna "zdradziła" Miłosza , bawiąc się i obściskując z Łukaszem nie tylko nadszarpnęła zaufanie swojego partnera, ale i sprowadziła na siebie gniew fanów "Hotelu Paradise", a internauci dosłownie zmiażdżyli Wiktorię ostrymi komentarzami. Choć pod długich rozmowach dziewczyna sądziła, że wszystko już zostało naprawione, wygląda na to, że jej zachowanie sprowadziło na nią ogromne konsekwencje, bo kiedy na rajskim Zanzibarze pojawiła się nowa uczestniczka natychmiast odbiła jej Miłosza! Jestem nienormalna, wszędzie jest mnie dużo, lubię dużo gadać. Raczej jestem osobą szczerą, bardzo szczerą. Jak coś mi nie pasuje mówię wprost, jeżeli ktoś by mi stanął na drodze, to bym go zgasiła - zapowiedziała nowa uczestniczka, również Wiktoria! - W związkach jestem delikatna, czuła i słodka, natomiast jeżeli chodzi ogółem o życie, no to potrafię dać po prostu po ryju - dodała. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Maria nie wiedziała, że dziewczyny knuły...

Hotel Paradise 4: Wiktoria skomentowała swój powrót do hotelu! Chce się zemścić?!
@wiktoria_gasior, Instagram/@hotelparadise.tvn7, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Wiktoria skomentowała swój powrót do hotelu! Chce się zemścić na Miłoszu?
Fani "Hotelu Paradise 4" nie kryją wzruszenia, jednak nie wszyscy cieszą się z powrotu Wiktorii do programu. Kto powinien się najbardziej bać? Uczestniczka opublikowała zaskakujący wpis!

Na ten moment widzowie czwartej edycji "Hotelu Paradise" długo czekali! Wiktoria, która odpadła z programu z rąk swojego partnera, właśnie ponownie wkroczyła do raju i choć Miłosz nie krył swojego szczęścia, o niektórych z uczestników nie można powiedzieć tego samego. Czy dziewczyna, która była obgadywana za plecami, będzie miała zamiar się zemścić?! Wiktoria właśnie dodała zaskakujący post, w którym skomentowała swój powrót do "Hotelu Paradise"! Namiesza na rajskim Zanzibarze? Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise 4". Fani wzruszeni! Wiktoria to zdecydowanie ta z uczestniczek, która w czwartej edycji  "Hotelu Paradise" wzbudziła największe emocje. Ostatnio głośnym echem odbiło się zachowanie pozostałych uczestników wobec dziewczyny, a po linczu na Wiktorię , który miał miejsce podczas Puszki Pandory, widzowie zarzucili im znęcanie się nad koleżanką z programu. Niedługo później partnerka Miłosza pożegnała się z rajskim Zanzibarem, kiedy chłopak zamiast niej postanowił wybrać Ohę, czego szybko pożałował.  Po tych wydarzeniach fani nie zostawili na Miłoszu suchej nitki , a każdego dnia na wyspie uczestnik wręcz modlił się o powrót Wiktorii. Cóż, jego życzenia właśnie się spełniły, a Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise 4"!         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Widzowie w szoku. Tuż przed "rajskim" uczestnicy wyrzucili...

Hotel Paradise 4. Nowa uczestniczka rozbiła kolejną parę! Uczestniczki: Brzydka jest
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Nowa uczestniczka rozbiła kolejną parę! Jest sporym zagrożeniem
Wejście nowej dziewczyny do "Hotelu Paradise 4" pokrzyżowało plany niektórych uczestników. Czyją parę rozbiła piękna Sara? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

W "Hotelu Paradise" wszystko ma swoje konsekwencje i nie inaczej mogło być z, jedynie z pozoru, niewinną grą na plaży. Porządek na rajskiej wyspie ponownie został zakłócony, choć większość uczestników była pewna, że ich planu nic nie może popsuć - jak widać nie przewidzieli wejścia do programu nowej uczestniczki, która nie tylko w sekundę zawróciła w głowie jednemu z chłopaków, ale również zaprzyjaźniła się z... Wiktorią! Piękna Sara sprawiła, że dziewczyny po raz pierwszy tak poważnie boją się o swoją pozycję. Kim jest nowa uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise" i czyją parę rozbiła na samym wejściu? Co więcej, na Zanzibarze poza nową uczestniczką, pojawiła się również nowa konspira... Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise 4". Kim jest Sara? Jedna z dziewczyn znowu trafiła do singlówki, a wszystko zaczęło się od zabawy w przeciąganie liny. Za sukcesy w grze pary dostały monety, którymi podczas kolejnego spotkania z Klaudią El Dursi mogli wziąć udział w licytacji i zdobyć zawartość tajemniczych pudełek. Jedno z nich skrywało jednak dość nieoczywistą nagrodę - klucz do singlówki. Pech chciał, że jego właścicielami okazał się Michał - który zachwycił uczestniczki i Oha, a prowadząca oznajmiła, że tym samym dziewczyna zostaje bez pary, bo na wyspie pojawiła się nowa piękność. Oha poczuła się zagrożona? Kiedy zobaczyła swoją następczynię ostro zareagowała. O, brzydka jest - skomentowała. Problem w tym, że panowie, a w szczególności Michał, nie podzielali jej zdania.  Bardzo ładna, długie nogi, zgrabna, no w moim typie - podsumował. - Wcześniej już myślałem, żeby zmienić parę, bo Oha nie jest za bardzo w moim typie. Bardzo się ucieszyłem, bo problem się dla mnie rozwiązał, przyszła fajna...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik