Hotel Paradise 4: Wiktoria Oha
Fragment programu "Hotel Paradise 4"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Oha o zachowaniu uczestników wobec niej. "Bardzo przykro"

Oha dowiedziała się, co mówili o niej uczestnicy w "Hotelu Paradise 4"! Jak na to zareagowała? Dziewczyna nagrała zaskakujący komentarz.

Czwarty sezon "Hotelu Paradise" budzi w widzach ogromne emocje, a to, co niekiedy ma miejsce na słonecznym Zanzibarze o wiele bardziej niż raj, przypomina piekiełko. Jedną z uczestniczek, która budzi największe kontrowersje wśród fanów show jest Wiktoria, znano jako "Oha". Niestety, choć do tej pory dziewczyna była pewna swojej przyszłości na wyspie, teraz wszystko stanęło pod znakiem zapytania, bo większość uczestników nie chce stworzyć z nią pary! Co więcej, o niektórych rzeczach, które dzieją się w "Hotelu Paradise", jak na przykład przykrych komentarzach na swój temat, dziewczyna dowiedziała się dopiero w trakcie emisji programu!

Oha postanowiła skomentować zachowanie chłopaków, a w szczególności Miłosza!

"Hotel Paradise 4": Klaudia El Dursi o nowej edycji! "Dziewczyny z 3. edycji nie obraźcie się..."

Oha z "Hotelu Paradise 4" komentuje zachowanie chłopaków wobec niej

Oha z czwartej edycji "Hotelu Paradise" musi mierzyć się nie tylko z przykrymi komentarzami internautów, ale również męskiej części kontrowersyjnego show. Uczestniczka, która ostatnio przepraszała za swoje zachowanie Wiktorię, teraz sama przekonała się na własnej skórze, jak to jest, kiedy ktoś knuje za twoimi plecami.

Ostatnio okazało się, że Oha może stać się jedną z najbardziej zagrożonych uczestniczek. Podczas rozmów mieszkańców "Hotelu Paradise" z Klaudią El Dursi wyszło na jaw, że większość z chłopaków definitywnie nie chce stworzyć z nią nigdy pary! Tym samym Oha stanęła w jednym rzędzie z Miłoszem i Michałem, a pozostali uczestnicy wyrzucili jednego z graczy przed Rajskim Rozdaniem! 

Choć Osze się upiekło i z show pożegnał się Michał, dziewczyna boleśnie przekonała się o tym, co sądzą o niej pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise". Teraz kiedy obserwatorzy Ohy zapytali ją, jak czuje się z tym, jaki stosunek mają do niej faceci z programu, uczestniczka postawiła na szczery komentarz i nie ukrywa, że jest jej przykro.

No słuchajcie wiadomo, że jest mi przykro i to nawet bardzo przykro - wyznała - ale to chyba wynika z faktu, że po prostu nikt się nie spodziewał takiej mnie w Hotelu - tłumaczyła Oha.

Oha z Hotelu Paradise komentuje zachowanie chłopaków
@oha_hotelparadise4, Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiktoria skomentowała swój powrót do hotelu! Chce się zemścić na Miłoszu?

Wygląda jednak na to, że Ohę zdecydowanie najbardziej zabolało zachowanie Miłosza. Kiedy chłopak wybrał ją zamiast Wiktorii, dziewczyna nie podejrzewała, że jest tak rozczarowany byciem z nią w parze. Miłosz żałował swojej decyzji, o czym wielokrotnie wspominał przed kamerami. Chłopak nie szczędził przykrych słów, mówiąc, że nie może z nią wytrzymać i nie chce z nią przebywać, a kiedy do "Hotelu Paradise" wróciła Wiktoria, wcale nie krył swojego szczęścia.

Jak na to zareagowała Oha? Okazuje się, że uczestniczka show wcale nie zdawała sobie sprawy z tego, co myśli i mówi o niej jej partner.

No nie wiedziałam, że tak jest i jest mi z tego tytułu bardzo przykro - wyznała.

Oha z Hotelu Paradise komentuje zachowanie Miłosza
@oha_hotelparadise4, Instagram
 

Zobacz także: Hotel Paradise 4: Widzowie o powrocie Wiktorii: "Nie zasługujesz na nią Miłosz"

W czwartej edycji "Hotelu Paradise" robi się naprawdę gorąco. Czy po powrocie Wiktorii Oha będzie musiała pożegnać się z programem? Choć Przemek przyznał, że wybierze ją podczas Rajskiego Rozdania, wygląda na to, że jeszcze wiele może się zmienić.

Oha tłumaczy się ze swojego zachowania w Hotelu Paradise
screen/player.pl

Magda Jankowska z Hotel Paradise 2 kiedyś
Newsy
"Hotel Paradise 2": Kamil i Ivan przesadzili z krytyką Magdy? "Powinni zabronić uczestnikom komentarzy"
"Hotel Paradise 2": Kamil i Ivan przesadzili z krytyką Magdy? "Powinni zabronić uczestnikom komentarzy"

W ostatnim odcinku " Hotelu Paradise 2 " Kamil przekroczył granicę? Jego niewybredny komentarz na temat Magdy zbulwersował internautów, którzy nie szczędzą mu krytyki w komentarzach. Uczestnik nazwał Magdę "kaczuszką" dodatkowo stwierdzając, że nie wygląda dobrze bez makijażu.  Magda postanowiła odnieść się do zachowania kolegi z programu. Przyznała, że jest jej przykro i jest zszokowana zachowaniem uczestnika. Wygląda na to, że zarówno Kamil jak i Igor nie żywią sympatii do Magdy oraz odwrotnie. W sieci zawrzało.  Zobacz także:  Hotel Paradise 2: Kamil chce wystawić Madzię Adamowi? "Nie wiadomo czy mu się ta kaczuszka spodoba" Hotel Paradise 2: Magda komentuje niemiłe zaczepki Kamila  W "Hotelu Paradie 2" zaczyna się walka o przetrwanie, a uczestnicy zaczynają kombinować i myśleć kogo należy wyeliminować, aby zabezpieczyć swoją pozycję w show. Przy okazji planowania nowych intryg Kamil w rozmowie z Ivanem niepochlebnie wyraził się na temat Magdy. Chcąc połączyć w parę nowego uczestnika Adama i Magdę powiedział:  Na logikę to jest jego szansa. T ylko nie wiadomo czy mu się kaczuszka spodoba. Teraz Madzia leży przy basenie bez makijażu on się na nią patrzy więc na pewno powie, że mu się nie podoba. Ale wieczorem, jak się od*ebie? - podsumował Magdę Kamil Internauci byli zszokowani zachowaniem uczestnika i nie szczędzili słów krytyki w jego kierunku:  - Tragedia, inaczej nie można tego ujść. Uczepili się Magdy nie wiadomo z jakiej racji, przykre... jak cała ekipa staje przeciwko jednej osoby i coraz więcej baranów ślepo za nią podąża🤦🏻‍♀️  - Żenujące i ekstremalnie dziecinne są te komentarze chłopaków na temat Magdy. - (...) W hotelu łatwo było obrażać ją i tworzyć grupki przeciwko niej, gdzie ona...

Chris i Marietta rozstali się w Hotelu Paradise
Newsy
"Hotel Paradise": Chris i Marietta jednak się pogodzą? Uczestnik bardzo żałuje swoich słów
Czy po ostrej kłótni Chris i Marietta z "Hotelu Paradise" pogodzą się? Jest na to szansa!

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" mogliśmy zobaczyć ostrą kłótnię Chrisa i Marietty! Dziewczyna była wściekła na swojego partnera i stwierdziła, że chce zakończyć tę relację. Okazuje się, że Chris żałuje teraz swoich słów i chce przeprosić Mariettę. Czy parze uda się znaleźć nić porozumienia? Zobaczcie! Zobacz także:  Co z kwarantanną Klaudii El Dursi? Gwiazda "Hotel Paradise" nie wróciła do partnera i dzieci! Chris przeprasza Mariettę za swoje zachowanie! Czy uda im się dogadać? Brak zaufania Chrisa do Marietty wywołał w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" prawdziwą awanturę! Chłopak postanowił przeprowadzić ze swoją partnerką poważną rozmowę. Marietta wściekła się, że Chris oskarża ją o rzekome spotkania z Łukaszem w Warszawie i potajemne rozmowy. Uczestniczka "Hotelu Paradise" nie mogła zrozumieć, dlaczego Chris zaufał komuś innemu, a nie jej. Dziewczyna stwierdziła, że może nawet odpaść z programu i przez to że jej partner tak łatwo w nią zwątpił, nie widzi już szans na trwanie w tej relacji! Mam już ku**a dosyć Ciebie i ciągłego problemu z Twojej strony! Odkąd ku**a zrobiłeś dramę, że jesteś zaniedbywany, to ciągle chodzę za Tobą! Zdenerwowałeś mnie na maksa. Koniec, to już jest koniec. Ja odpadam w przyszłym tygodniu, mam to w du**e - powiedziała Marietta.  Jednak jak się okazało, Chris szybko pożałował swoich słów. W dzisiejszym odcinku chłopak przyzna, że kiedyś został zdradzony przez dziewczynę i dlatego automatycznie zaufał Łukaszowi, a nie Marietcie. Chris stwierdzi też, że zaatakował swoją partnerkę niepotrzebnie. Co więcej na Instagramie Chrisa pojawił się szczery wpis, w którym w uroczy sposób przeprasza Mariettę za swoje zachowanie! Uczestnik "Hotelu Paradise"...

Martyna Kondratowicz z "Hotel Paradise" była na okładce Playboya
Instagram
Newsy
Martyna z "Hotelu Paradise" odpowiada na hejt po zbliżeniu z Adamem! Zwróciła uwagę na jedną istotną kwestię!
Hotel Paradise: Martyna odpowiada na hejt po seksie z Adamem! Seks Martyny i Adama w Hotelu Paradise. Martyna żałuje?

Martyna i Adam z "Hotelu Paradise" zdecydowali się spędzić ze sobą noc. Po emisji odcinka na uczestniczkę wylała się fala hejtu. Internauci zarzucali jej, że jest "puszczalska" i nie szczędzili również bardziej wulgarnych określeń. Co ważne, krytyka była skierowana tylko w stronę dziewczyny, nikt wówczas nie potępił zachowania Adama. Uczestniczka "Hotelu Paradise" postanowiła odnieść się do opinii, które przeczytała o sobie w internecie.  Może to być dla Martyny podwójnie trudna sytuacja, ponieważ już na drugi dzień po spędzonej z Adamem nocy, przekonała się, że tylko ją mamił. Nazajutrz oznajmił jej, że żałuje tego, co się stało.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Adama hejtują nie tylko internauci, ale i uczestnicy. "Zachowuje się jak bramkarz z remizy" Martyna Kondratowicz z "Hotelu Paradise" odpowiada na hejt Martyna Kondratowicz z " Hotelu Paradise " odniosła się do pełnych nienawiści komentarzy na swój temat, które pojawiły się po wyemitowaniu odcinka, w którym wraz z Adamem uprawiała seks. Uczestniczka zwróciła uwagę na niesprawiedliwość społeczną i to, że winą obarcza się zawsze kobietę, podczas gdy zachowanie mężczyzny jest gloryfikowane:  Chciałabym powiedzieć trochę więcej o tym, czym jest dla mnie prawda. Prawda to dla mnie najwyższa wartość i wolność. Szukam prawdy w sobie i innych i udział w reality show pokazał mnie w 100% taką, jaką jestem naprawdę. W społecznej świadomości, która wynika z pewnych stereotypów i ról płciowych pewne zachowania kobiet są piętnowane natomiast takie same zachowania mężczyzn są gloryfikowane i uznawane. Natomiast jeżeli jest odwrotnie, mówi się, że kobieta jest puszczalska, jest dziwką, jest rozwiązła seksualnie. Natomiast jeżeli...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner