Hotel Paradise 4: widzowie w szoku. Tuż przed rajskim uczestnicy wyrzucili jednego z graczy
Fragment programu "Hotel Paradise", Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Widzowie w szoku. Tuż przed "rajskim" uczestnicy wyrzucili jednego z graczy

Co za emocje! Tuż przed konkurencją eliminacyjną uczestnicy 4. edycji "Hotelu Paradise" pozbyli się z show jednego z rywali. Atmosfera coraz bardziej się zagęszcza!

Widzowie 4. edycji "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na brak wrażeń. Byliśmy już świadkami karczemnych kłótni, tajnych spisków, zmyślnych paktów, braku lojalności, licznych kłamstw, a nawet linczu na jednej z uczestniczek. I gdy wydawać by się mogło, że już nic nie może nas zaskoczyć, tuż przed "Rajskim Rozdaniem" stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Uczestnicy rajskiego hotelu pozbyli się z programu jednego z graczy.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Przemek nie ma kontaktu z Launo?! "Przykro jak to oglądam"

„Hotel Paradise: Co Klaudia El Dursi myśli o związku Basi z Krzysztofem? Zdradziła pewną tajemnicę

"Hotel Paradise 4": kontrowersyjna "Pandora" i spięcie między Sarą a Vanessą

Nie masz pary, żegnasz się z programem - taki zamysł przyświeca jednemu z największych miłosnych hitów TVN 7 - "Hotelowi Paradise". Nic więc dziwnego, że uczestnicy kontrowersyjnego show robią wszystko, by niemal za wszelką cenę zjednać sobie grupę, a przede wszystkim znaleźć partnera, który zapewni im miejsce w wielkim finale. Jedni kierują się strategią, inni uczuciami, nic więc dziwnego, że jeśli w grę wchodzi ta druga kwestia, często pojawia się rywalizacja, a nawet nieznaczne spięcia. Tak też było i teraz.

Gdy wydawać by się mogło, że po rezygnacji z Ohy na rzecz pięknej Sary, Michał stworzy z atrakcyjną blondynką parę marzeń, życie szybko zweryfikowało ich wzajemne oczekiwania.

- Nie układa nam się - powiedział otwarcie Michał podczas najnowszej "Puszki pandory". - Po prostu nie pasujemy do siebie. Ta relacja nie wypłynie na głębsze wody. Tak to określę - dodał

Nie da się ukryć, że ta dwójka coraz bardziej zaczęła się od siebie oddalać, a pewna siebie dziewczyna zaczęła upatrywać nowego partnera w Mateuszu. By tego było mało, nie tylko ona stoi w kolejce do serce pewnego siebie modela.

Hotel Paradise 4: Mateusz
Fragment "Hotel Paradise 4", Player.pl

Również Oha oraz pozostająca w parze z Mateuszem, Vanessa, która niedawno zrobiła mu awanturę o klapki, robią wszystko, by chłopak to właśnie do nich podszedł podczas najnowszego "Rajskiego Rozdania". I gdy widzowie sądzili, że to Oha będzie po trupach dążyć do sparowania się z Mateuszem, to właśnie Sara i Vanessa niczym lwice walczyły o przystojniaka podczas najnowszej "Puszki Pandory". 

- Lubię poczucie humoru, więc najchętniej stworzyłabym parę z Matim. Może byłoby coś więcej - wyznała Sara. Na ten moment nie wiem, bo nie jestem w nim parze - dodała. 

Również Vanessa nie dawała za wygraną:

- Czy planuję relację romantyczną z Mateuszem? No nie wiem, czas pokaże. Obydwoje stwierdziliśmy, że otwieranie się na drugą osobę jest dla nas procesem. Dogadujemy się, patrzymy sobie w oczy. A czy będzie z tego coś romantycznego, no to nie da się tego przewidzieć - stwierdziła Vanessa. 

A co o paniach myśli główny zainteresowany?

- Vanessa jest  bardzo inteligentną dziewczyną. To, jak wygląda, to też wszyscy widzimy, że jest bardzo ładna, więc podoba mi się - wyznał Mati. 

Hotel Paradise: Sara
Fragment programu "Hotel Paradise", Player.pl

Co więcej, nie krył też zainteresowania Sarą.

- Gdyby nie Vanessa to prawdopodobnie byłaby to Sara. Z Sarą bardzo dobrze się dogaduję. Sporo się śmiejemy i łapiemy te same żarty (...). Lubię bardzo Sarę. Myślę, że jest atrakcyjna. Lubię się z nią śmiać, myślę, że nas połączyło nas to, że lubimy się śmiać z różnych rzeczy. Myślę, że ta relacja też jest fajna, wartościowa(...). Na ten moment nie myślę o zmianie pary - dodał.

Te słowa dały pięknej blondynce zielone światło, by otwarcie zacząć walczyć o wymarzonego partnera.

"Hotel Paradise 4": tuż przed "Rajskim Rozdaniem" jeden z graczy pożegnał się z programem

Gdy każdy spodziewał się tego, że to właśnie panie tym razem będą walczyły o uwagę przystojniaków, nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Prowadząca show, Klaudia El Dursi, poinformowała uczestników, że ich działania podjęte poprzedniego dnia, będą miały pokłosie jeszcze przed "Rajskim Rozdaniem". 

Podsumowując anonimowe głosy wszystkich graczy odnośnie najbardziej i najmniej atrakcyjnych uczestników, za najmniej pożądanych partnerów zostali uznani Oha, Miłosz oraz Michał. Teraz to w rękach grupy istniało ich być, albo nie być w programie. 

Hotel Paradise: Uczestnicy wyrzucili jednego z graczy
Fragment programu "Hotel Paradise", Player.pl

Ku zaskoczeniu Ohy i Miłosza, uczestnicy, jak jeden mąż, postanowili pozbyć się z programu Michała. Jedni argumentowali swoją decyzję sympatią do pozostałej dwójki, inni nic nie mówili, a kolejni przyznawali, że idą za głosem tłumu.

Tym samym to Michał pożegnał się z programem tuż przed "Rajskim Rozdaniem". Czy do show dołączy nowy uczestnik? Czy podczas "Rajskiego Rozdania" z programu odejdą kolejni gracze? Cóż, sytuacja jest dość patowa, ponieważ w "Hotelu Paradise" obecnie znajduje się tyle samo singielek i singlów. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": W show pojawią się pary jednopłciowe? Klaudia El Dursi zdradziła prawdę

KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"

Jak Dominika Konował wyglądała kiedyś?
Newsy
"Hotel Paradise" 2: Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"! Bartek zagrał nieczysto?
"Hotel Paradise" 2: Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"! Bartek zagrał nieczysto?

Ogromne zamieszanie wśród par w " Hotelu Paradise " sprawiło, że nikt nie był pewny tego, co się wydarzy! To "rajskie rozdanie" jeszcze zanim się zaczęło wywołało mnóstwo emocji. Jednak nikt nie spodziewał się tego, co nastąpi po wyborze Dominiki! Jedynie dwie pary pozostały bez zmian czyli: Ania i Ivan oraz Julia i Kamil. A kogo wybrała Dominika? Zobaczcie, kto pożegnał się z "Hotelem Paradise"! Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"!  Dominika ku zaskoczeniu Bartka wybrała jednak Artura, co ustaliła z nim tuż przed "rajskim rozdaniem". Nasza relacja przeszła burzę, ale mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy. - tak Dominika uzasadniła swój wybór. Potem przyszedł czas na Sonię, która wybrała...Bartka ! Największe zaskoczenie wywołała decyzja tej uczestniczki. Wyjaśniła, że postanowiła nie kierować się tylko sercem, ale też rozumem, stąd taka decyzja: Rozpoczęłam relację z Robertem. Było to szczerze z mojej strony. Robert stracił nie z racji układów, ale dlatego, że moje uczucia były szczere. - wyznała szczerze Sonia. A tak wyglądały wybory wszystkich uczestniczek "Hotel Paradise" podczas dzisiejszego "rajskiego rozdania": Ania wybrała Ivana Julia wybrała Kamila Dominika wybrała Artura Sonia wybrała Bartka Magda wybrała Roberta Monika wybrała Bartka Czyj wybór okazał się największym szokiem dla wszystkich? Oczywiście nikt nie spodziewał się, że Monika wybierze Bartka. Ostatecznie mężczyzna zdecydował, że jego nową partnerką zostanie Sonia. To oznacza, że Monika opuściła program ! Na koniec  życzyła szczęścia pozostałym uczestnikom i szczerze wyznała, że powiedziała już dość i nie zamierza więcej komentować. Jednak tuż przed...

"Hotel Paradise 2" Kamil niepochlebnie o Magdzie
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Kamil doprowadza Magdę do płaczu! Robert: "Ty szowinistyczna świnio!" Co się wydarzyło?! 
"Hotel Paradise 2": Kamil doprowadza Magdę do płaczu! Robert: "Ty szowinistyczna świnio!" Co się wydarzyło?! 

Konflikt pomiędzy Magdą a Kamilem w " Hotelu Paradise 2 " zaognia się. Uczestniczka przyznała, że boi się zachowań kolegi z programu. Dziś nie wytrzymała napięcia i popłakała się. Robert w obronie partnerki wykrzyczał Kamilowi:  Szowinistyczna świnio! Co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku, że uczestnicy nie mogli zapanować nad emocjami?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno... "Hotel Paradise 2": Ostry konflikt pomiędzy Kamilem a Robertem i Magdą Kamil nie ukrywa, że obecność Roberta i Magdy nie jest mu na rękę w programie. Jawnie mówi, że postara się zrobić wszystko, aby ponownie wymeldować ich z "Hotelu Paradise 2". Według zasad programu, wszystkie chwyty są dozwolone, jednak uczestnicy zaczynają zauważać, że Kamil zaczyna przekraczać granice.  Zaczęło się podczas wczorajszej "pandory" podczas której przedrzeźniał ją, pozwalał sobie na seksistowskie żarty oraz drwił z jej wyglądu:  Skoro Kamil się tak zachowuje, to ja się go boje. Dla mnie on jest agresywny i psychiczny i nie wiem do czego jest zdolny - powiedziała Magda. W rozmowie z Dominiką skrytykowała sytuację, która miała miejsce na "puszce pandory": - Ja dawno się z takim czymś nie spotkałam. - To było chamskie - przyznała Dominika. - Ale to wszystko, co on się odzywał. Nie jesteś ciasna, kaczuszka. Kamil kolejnego dnia również nie odpuszczał. Dziś jako single, Kamil, Magda i Łukasz musieli wykonać zadanie przez "rajskim rozdaniem". Przez dokuczliwe komentarze Kamila nie była w stanie go zrealizować. W końcu się popłakała:  Mam dość przekrzykiwania się. Ja nie będę siedzieć i gadać. róbcie se co chcecie. Do głosu...

Ania i Artur z "Hotelu Paradise 2"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Artur wystawił Anię na "rajskim rozdaniu". Teraz tłumaczy się dlaczego tak zrobił 
"Hotel Paradise 2": Artur wystawił Anię na "rajskim rozdaniu". Teraz tłumaczy się dlaczego tak zrobił 

Na chwilę przed ostatnim "rajskim rozdaniem" w " Hotelu Paradise 2 " Artur obiecał Ani, że podejdzie do niej podczas eliminacji. Ostatecznie, gdy nadszedł czas wyborów, uczestnik konsekwentnie stanął za Atą wprawiając Anię w zdziwienie. Ostatecznie uczestniczka jest aktualnie w parze z Kamilem, a Artur wytłumaczył się dlaczego w ostatniej chwili postanowił, że nie dotrzyma słowa.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci komentują konflikt Magdy i Kamila. Uczestniczka się broni! "Hotel Paradise 2": Artur o tym, dlaczego nie dotrzymał słowa Ani podczas "rajskiego rozdania" Im bliżej finału "Hotelu Paradise" tym większy niepokój pojawia się w relacjach między uczestnikami. Dotychczas nierozłączni Ania i Ivan zaczęli przeżywać pierwszy poważny kryzys, a to wszystko zaraz po pojawieniu się w programie Aty. Ania nie umiała pogodzić się z tym, jak dobrze dogaduje się jej partner z nową uczestniczką. Emocje były silne do tego stopnia, że nawet zastanawiała się czy podczas "rajskiego rozdania" nie odeśle Ivana do domu.  - Podszedłbyś do mnie podczas "rajskiego rozdania"? - zapytała Artura - Mogę podejść - zadeklarował Artur Jednak podczas właściwych eliminacji, kiedy okazało się, że para Ani i Ivana została zablokowana i nie mogli wybrać siebie wzajemnie, Artur konsekwentnie podszedł do Aty, z którą jest w parze i nie dotrzymał słowa Ani. Tym samym ona została sparowana z Kamilem. Widzowie byli zdziwieni, że uczestnik nie spełnił swojej obietnicy. Artur postanowił na swoim Instagramie wyjaśnić swoją decyzję:  Pomyślałem, "Artur ona chce cię tylko podpuścić, żebyś podszedł do niej i tym by cię wyeliminowała". Gdybym na "rajskim rozdaniu" podszedł do Ani to by mnie wyrzuciła, bo wybrałaby Kamila. ...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner