"Hotel Paradise 4": nowi uczestnicy w raju. Poznajcie Karolinę i Giovanniego
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": nowi uczestnicy w raju. Poznajcie Karolinę i Giovanniego

W "Hotel Paradise 4" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza. W willi pojawiła się dwójka kolejnych atrakcyjnych singli, którzy poważnie namieszają w programie!

Widzowie 4. edycji "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na nudę. Za nami premierowa ceremonia dopasowania, pierwszy tajny spisek i nieoczekiwane przeparowanie, jednak jak wielokrotnie zapowiadała Klaudia El Dursi, rajski hotel bywa nieobliczalny i właśnie po raz kolejny produkcja to udowodniła. W rajskiej willi na Zanzibarze właśnie zameldowała się dwójka nowych singli mających ogromną chrapkę na sławę, miłość i wielkie pieniądze. Kim są Karolina i Giovanni i jaki mają plan na dojście do wielkiego finału? Sprawdźcie!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": w raju zawiązał się już pierwszy sojusz! Przystojniak będzie tego żałował?

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 4": do willi dołączają nowi gracze. Uczestnicy są w szoku

Za nami kolejny emocjonujący odcinek uwielbianego przez widzów miłosnego hitu TVN 7. I choć to dopiero początek nowego sezonu, sympatycy "Hotelu Paradise" zdecydowanie nie mogą narzekać na brak wrażeń. W premierowym odcinku poznaliśmy dziewiątkę pierwszych singli rajskiego hotelu, którzy na podstawie prywatnych ubrań, butów oraz flakonów perfum mieli dopasować się w pary. Wtedy powstały duety: Miłosz i Maria, Przemek i Klaudia, Łukasz i Natalia oraz Darek i Natka. Pierwszym oficjalnym singlem 4. edycji "Hotelu Paradise" został Kuba. I choć single w rajskim hotelu nie mają łatwo, to z powodzeniem mogą liczyć na życzliwą pomoc prowadzącej program - Klaudii El Dursi.

Dzięki zorganizowanej przez nią grze, Kuba zaprosił na wspólną randkę aż trzy panie, które pod koniec spotkania zadecydowały, że to właśnie Maria powinna związać się z Kubą, tym samym robiąc z Miłosza singla.

Miłosz Pesta w programie Hotel Paradise 4
Mat. prasowe

I gdy wydawać by się mogło, że radości Kuby już nic nie zmąci, nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. W rajskiej willi na słonecznym Zanzibarze pojawił się kolejny przystojniak. Wysoki, muskularny blondyn z kuszącym akcentem szybko wpadł w oko zjawiskowym singielkom. Kim jest tajemniczy Giovanni i którą z pań zamierza odbić swojemu konkurentowi?

"Hotel Paradise 4": kim jest nowy uczestnik - Giovanni Esposito?

Giovanni wszedł do "Hotelu Paradise" z wielkim przytupem. Wysoki Włoch od razu zwrócił uwagę nie tylko pięknych pań, ale też panów, którzy od razu poczuli dreszcz rywalizacji.

- Przyszedł wielki, napakowany blondyn. Poczułem konkurencję gdzieś tam. Miałem nadzieję, że wejdzie więcej dziewczyn niż facetów, a tu nagle facet - mówi z rozżaleniem Miłosz. Jesteś singlem, przychodzi kolejny facet. To  znaczy, że muszę więcej walczyć - dodaje.

- Myślę, że Przemek jest bezpieczny, a reszta z nas musi mieć uczy otwarte - podkreśla Kuba.

26-letni Giovanni jest pół-Włochem z Neapolu, mieszkającym od roku w Polsce. Artysta-malarz, zawodowy koszykarz i miłośnik motoryzacji, na co dzień pracuje jako model oraz kelner. Brał udział w 7. edycji "Top Model". Jak sam podkreśla, w życiu szuka głębi i duchowych doznań, zaś pieniądze nie mają dla niego znaczenia. Przystojniak od trzech lat jest singlem i wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Szuka  kobiety wyrozumiałej, zabawnej, wrażliwej, delikatnej i życzliwej.

Mat. prasowe

- Ja mam dwie strony, artysta i facet, powiedzmy sobie, agresywny - mówi o sobie Giovanni. - Niestety kobietom to czasami pasuje, czasami nie pasuje. Ja jestem romantyczny, ale czasami mam fazy, że jestem ostrożny - dodaje. 

Gdy wydawało się, że już nic nie zaskoczy mieszkańców rajskiego hotelu, dwóch singlów, Miłosz i Giovanni, otrzymało wielką szansę od losu i udało się na romantyczną randkę z tajemniczą, nową pięknością, którą okazała się roześmiana Karolina.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Widzowie wściekli na Darka! Skomentowała nawet Kornelia

"Hotel Paradise 4": kim jest nowa uczestniczka - Karolina Modryl?

Karolina ma 22 lata, mieszka w Bydgoszczy, gdzie studiuje finanse oraz pracuje jako przedstawiciel handlowy. Filigranowa blondynka zawsze mówi wprost to, co myśli i czuje, a za swój największy talent uważa rozśmieszanie ludzi. Interesuje się modelingiem i motoryzacją.  Karolina podkreśla, że chciałaby się zakochać. Jej ideał to brunet o ciemnej karnacji, z delikatnym zarostem i lekko wyrzeźbioną sylwetką, którzy przede wszystkim jest wierny. 

- W swoim ciele chyba nie chciałabym nic poprawiać. Lubię siebie, lubię to, jak wyglądam. Jestem osobą, która z pewnością przykuwa uwagę mężczyzn. No cóż, taki urok osobisty - mówi o sobie Karolina. - Ponieważ jestem charyzmatyczną osobą, dziewczyny mogą poczuć lekkie zagrożenie z mojej strony - dodaje.

Mat. prasowe

Nowa piękność "Hotelu Paradise" przygotowała dla Miłosza i Giovanniego wyjątkową konkurencję. Walczący o jej względy panowie musieli wykazać się sprytem, determinacją oraz sprawnością. Po wyczerpującym rajdzie na quadach z przeszkodami, to Giovanni został partnerem Karoliny.

- Troszeczkę wolałam żeby wygrał Miłosz, no ale jest jak jest. Zobaczymy, co będzie dalej - wyznała Karolina.

Myślicie, że ta dwójka się ze sobą dogada, a może spróbuje rozbić inne pary? Cóż, pozostaje nam czekać na kolejne odcinki 4. edycji "Hotelu Paradise".

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marcin i Kara wzięli cichy ślub?! Pokazali niezwykłe zdjęcie. "Fajną mam żonkę"

Mat. prasowe

	"Hotel Paradise 4": do gry dołącza Michał. Uczestniczki zachwycone "sto procent mój typ"
KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"
TV-Show
"Hotel Paradise 4": do gry dołącza Michał. Uczestniczki zachwycone "sto procent mój typ"
W "Hotelu Paradise 4" już nikt nie może czuć się bezpiecznie. Do uczestników dołączył kolejny przystojniak, który sporo namiesza. Z kim stworzy nową parę?

Po Rajskim Rozdaniu przyszedł czas na chwilę oddechu. I podczas, gdy jedni uczestnicy opłakiwali odejście Darka z "Hotelu Paradise", inni już rozmyślali kto zajmie jego miejsce. Zgodnie z założeniami atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, tym razem w rajskim hotelu powinna pojawić się kolejna kobieta. Nic bardziej mylnego! "Hotel Paradise" po raz kolejny okazał się nieprzewidywalny, a do walki o miłość i 100 tys. złotych dołączył przystojniak, który zawrócił wszystkim paniom w głowach! - Bardzo przystojny, fajny facet - ekscytowała się Natalia. - To jest sto procent mój typ - wtóruje Launo. Czy po eliminacji z gry Darka i związaniu się z Mateuszem ciemnowłosa piękność porzuci nowego partnera na rzecz tajemniczego Michała? Sprawdźcie! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Darek i Launo spotykają się po programie?  "Hotel Paradise 4": Michał Janicki nowym uczestnikiem miłosnego show 4. edycja "Hotelu Paradise" zdecydowanie nie zwalnia tempa, a z programem pożegnali się już Giovanni, Karolina, Kuba, Kasia, Maria, a także nazywany Jokerem Darek, który poczuł się dotkliwie zdradzony przez Natalię . Ciemnowłosa piękność jednak wielokrotnie podkreślała, że nie może dogadać się z chłopakiem i gdy tylko do gry dołączył Mateusz , postanowiła wymienić Darka na charyzmatycznego modela. Czy tym razem jej relacja przetrwa próbę czasu? Trudno to ocenić, bo do programu dołączył właśnie nowy, wysoki, opalony brunet z jasnymi oczami, idealnie wpisujący się w kanony piękna wszystkich pań z rajskiego hotelu. Michał Janicki ma 28 lat i pochodzi z Kalisza. Przez lata trenował wioślarstwo oraz kickboxing i osiągał w tej dyscyplinie sukcesy. Stoczył około 60 walk, w tym na  Mistrzostwach Świata i Europy....

Nowy uczestnik w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe/Screen Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": W show pojawił się kolejny Michał. Dziewczyny zachwycone
W "Hotelu Paradise" emocje sięgają zenitu. Do gry dołączył kolejny przystojniak. Czy uda mu się rozbić jedną z najsilniejszych par w rajskim hotelu? Uczestniczki nie kryją zachwytu.

Po emocjonującym Rajskim Rozdaniu i pojawieniu się  w programie Vanessy, która zastąpiła Natkę w dalszej grze o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, zgodnie z założeniami atrakcyjnych singli, w programie pojawił się kolejny mężczyzna. I choć na początku hotelowe piękności dość sceptycznie do niego podeszły, to z czasem nie kryły zachwytów nad nowym uczestnikiem. - Bardzo dużo się uśmiecha i ma ładne oczy - mówiła oczarowana Launo. Czy po licznych spięciach z Przemkiem kontrowersyjna miłośniczka tatuaży i piercingu porzuci dotychczasowego telewizyjnego partnera na rzecz tajemniczego Michała? Sprawdźcie "Hotel Paradise 4": Michał Adamczak nowym uczestnikiem miłosnego show 4. edycja  "Hotelu Paradise"  zdecydowanie nie zwalnia tempa. Z programem pożegnali się już Giovanni, Karolina, Kuba, Kasia, Maria, nazywany "Jokerem" Darek, a także zlinczowana przez uczestników Viktoria , która odeszła z programu razem z Natką, którą w show zastąpiła Vanessa . Po tym, jak nowa, ciemnowłosa piękność zawróciła w głowach panów, a przez pozostałe uczestniczki została okrzyknięta jedną z najładniejszych dziewczyn w "Hotelu Paradise", wszystko wskazuje na to, że w kolejce do jej serca może ustawić się kolejny zalotnik. W rajskim hotelu właśnie pojawił się nowy przystojniak, nastawiony na dobrą zabawę, walkę o uczucia, a także wielkie pieniądze. Michał Adamczak ma 24 lata, pochodzi z miejscowości Śrem i jest właścicielem sklepu internatowego. Jak sam przyznaje, uwielbia adrenalinę, zwierzęta, a także aktywność fizyczną. Jak informuje stacja TVN, siłownia jest dla niego niczym drugi dom.  - Na co dzień jestem osoba aktywną fizycznie. Lubię uprawiać sport, chodzić na siłownię, pływać, grać w tenisa - mówi o...

"Hotel Paradise 4": kim jest Giovanni Esposito?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Giovanni poniża Karolinę! Przemek nie wytrzymał: "Jesteś nikim!"
Uczestnicy "Hotelu Paradise" byli wściekli na Giovanniego za to, jak potraktował Karolinę. Przemek nie zostawił na nim suchej nitki. Pojawiła się też nowa uczestniczka Wiktoria.

W "Hotelu Paradise" przyszedł czas na pierwsze pożegnania. Swoją przygodę w programie zakończył właśnie Giovanni, który chociaż zagościł w programie tylko na kilka chwil, zdążył wywołać naprawdę sporo spięć. Emocje sięgnęły zenitu, gdy temperamentny Włoch opryskliwie potraktował Karolinę i nie chciał jej nawet pożegnać, mimo tego, że wyciągnęła do niego rękę:  Jesteś nikim! (...) Jesteś pionkiem i wypad - wykrzyczał mu Przemek W programie pojawiła się także nowa uczestniczka. Piękna Wiktoria z łatwością sprawiła, że dziewczyny poczuły się zagrożone, a podczas randki z wybranymi uczestnikami wyznała swoją dramatyczną tajemnicę... Zobacz także:  "Hotel Paradise": Nathalia pochwaliła się nowym partnerem  "Hotel Paradise 4": Giovanni poniża Karolinę. Przemek miażdży Włocha Karolina i Giovanni już chwilę po wejściu do programu,  zaliczyli pierwszą sprzeczkę. Uczestniczka poczuła się niekomfortowo, gdy Włoch wypytywał ją o znaczenie jednego z tatuaży. Kolejnym razem zwracał jej uwagę podczas dyskusji na Puszce Pandory a nawet zasugerował, że powinna być dla niego miła, ponieważ "jest jego nagrodą". Ostatecznie podczas pierwszego "rajskiego rozdania" trudna decyzja należała właśnie do Karoliny i tym sposobem, wybierając Miłosza, postanowiła odesłać Giovanniego do domu . Niestety to nie było miłe pożegnania. Do spięcia pomiędzy uczestnikami doszło jeszcze w pokoju Giovanniego i Karoliny, kiedy pakował walizki:  - Chcemy, żebyś mimo wszystko czuł się dobrze - zaczął Przemek - Nie musisz nic wyjaśniać - zastopował go Giovanni  Do dyskusji włączyli się także inni mieszkańcy "Hotelu Paradise", którzy podobnie jak Przemek nie pałali do Gio sympatią. Maria przyznała, że "mimika Giovanniego jest...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner