Hotel Paradise 4: Widzowie wściekli na Darka
@kornelia.glaszcz, Instagram/Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Widzowie wściekli na Darka! Skomentowała nawet Kornelia

Pierwszy odcinek "Hotelu Paradise 4" dostarczył ogromnych emocji i wygląda na to, że mamy już najbardziej kontrowersyjnego uczestnika tej edycji.

Pierwszy odcinek czwartej edycji "Hotelu Paradise" już za nami i jak widać uczestnikom zdecydowanie udało się wzbudzić emocje wśród widzów! Niestety, niektórzy już na wstępie podpadli fanom kontrowersyjnego programu, a reakcje internautów mówią same za siebie... Darek zdecydowanie sobie nagrabił, a zachowanie uczestnika "Hotelu Paradise 4" skomentowała nawet Kornelia! Co wiecej, nieoczekiwanie mieszkańcy rajskiego Zanzibaru już teraz musieli podjąć pierwszą, trudną decyzję i wygląda na to, że niektórzy z panów słono zapłacą za swoje pomyłki... 

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi zdradza kulisy związku Basi i Krystiana. To dlatego się rozstali?

"Hotel Paradise 4": Darek mocno o uczestniczkach: "Szału nie ma". Widzowie są wściekli!

Kiedy Klaudia El Dursi mówiła nam o nowej edycji "Hotelu Paradise", faktycznie nie kłamała. Już pierwszy odcinek czwartego sezonu wzbudził sporo kontrowersji i był mocno komentowany przez widzów. Jak się okazuje, nie wszyscy uczestnicy "Hotelu Paradise 4" zebrali pozytywne recenzje, bo na Darku internauci postanowili nie zostawić suchej nitki! A wszystko to przez jeden z komentarzy chłopaka...

Kiedy Darek pojawił się na słonecznym Zanzibarze i poznał pozostałych uczestników i uczestniczki, okazało się, że wśród trójki z dziewczyn żadna z nich nie spełniała jego wymagań. Kiedy chłopak miał ocenić swoje pierwsze wrażenie, z jego ust padły dość niefortunne słowa.

Szału nie ma. Mam typ modelek. Dziewczyny trochę odbiegają od tego.  - stwierdził uczestnik.

Ten komentarz uderzył w widzów czwartej edycji "Hotelu Paradise", którzy na oficjalnym profilu reality-show na Instagramie w mocnych słowach postanowili ocenić uczestnika. Niektórzy z fanów stwierdzili nawet, że chłopak zachowuje się jak Luiza, czy Marcin z poprzedniego sezonu!

- Przystojny, ale na razie takie meeeeh z tego co mówi
- Spójrz w lustro i wtedy miej wymagania 😂
- Za duże ego i mniemanie o sobie, chcesz słowiańska modelkę to idź do tap madl xd
- Ten pan to Luiza z poprzedniego sezonu, żadna mu nie pasuje 😂
- Banderas się znalazł. 😒
- Drugi Marcin 😒
- Przystojny, ale potem otworzył buzie….
- Szkoda ze sam nie wygląda jak model 😅😅😅😅😅 - pisali oburzeni internauci.

Jak się okazuje, zachowanie uczestnika postanowiła skomentować również jedna z dziewczyn z "Hotelu Paradise 3", która w widzach programu budziła skrajne emocje - Kornelia. Wygląda na to, że Darek również jej nie przypadł do gustu. 

Omg, nie wiem czy się śmiać czy płakać 😂😂😂😂 - stwierdziła Kornelia.

Wygląda jednak na to, że kolejna z uczestniczek 4. edycji "Hotelu Paradise", która pojawiła się na rajskiej plaży, zawróciła w głowie wymagającego Darka. Zdobędzie jej serce i odrobi minusy u fanów programu? Na Zanzibarze narodziła się pierwsza para!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Uczestnicy nowej edycji, Kuba i Darek, znają się! Już wcześniej ze sobą rywalizowali

Pierwsze pary w "Hotelu Paradise 4"

Uczestnicy 4. edycji "Hotelu Paradise", nauczeni doświadczeniem swoich poprzedników, z pewnością wiedzą, że kiedy odwiedza ich Klaudia El Dursi, w większości przypadków nie zwiastuje to nic przyjemnego. Nie inaczej było i tym razem. Uwielbiana prowadząca pojawiła się w willi i oznajmiła, że... pora na pierwsze parowanie! Jak się okazuje, na chłopaków czekał stół z rzeczami dziewczyn, a to do czego podejdą będzie decydowało o tym, z kim będą dzielić sypialnie!

Miłosz błagał, by trafić na Marię, jednak do tej samej kupki rzeczy podszedł również Kuba, któremu dziewczyna również wpadła w oko. Okazało się, że panowie się nie mylili, jednak wygląda na to, że teraz to nie do nich będzie należała decyzja. Podobny problem na Darek i Przemek. Choć uczestnik, który oburzył widzów dokonał dobrego wyboru i podszedł do rzeczy dziewczyny, z którą chciał być w parze, okazuje się, że Przemek popełnił ogromny błąd bo... miał nadzieję, że fioletowe szpilki należą do Klaudii, a tymczasem uczestniczka została bez pary! Wygląda na to, że jedyną dwójką, która może czuć się bezpieczna, jest Łukasz i Nana - to pierwsza para "Hotelu Paradise 4" i póki co, oboje nie kryją swojego zadowolenia.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": piosenka Bibi zastąpiła utwór Sonii. Dlaczego? Komentuje Klaudia El Dursi

Chemia pomiędzy tą dwójką narodziła się już podczas ich pierwszej rozmowy. Uczestnicy "Hotelu Paradise 4" byli mocno zaskoczeni, kiedy okazało się, że zarówno Łukasz, jak i Nana, mówią po francusku! Wybór tych singli nie mógł paść na nikogo innego. Myślicie, na Zanzibarze właśnie rodzi się pierwsze uczucie?

Hotel Paradise 4: Nana i Łukasz
Mat. prasowe

Wygląda na to, że niektórzy z panów już teraz będą musieli walczyć o jedną dziewczynę! Musimy przyznać, że nie spodziewaliśmy się, że sprawy w 4. edycji "Hotelu Paradise" potoczą się aż tak szybko. Oglądaliście pierwszy odcinek?

Darek z "Hotelu Paradise 4" - kim jest?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Darek zaliczył wpadkę ze zdjęciem i zdradził, że wróci do programu?!
Mieszkańcy i widzowie "Hotel Paradise 4" czekają na przybycie nowego uczestnika! Okaże się nim Darek? Zdaniem fanów, zdjęcie, które opublikował zdradziło wszystko! Wpadka?!

Fani "Hotelu Paradise", którzy bacznie śledzili poprzednie edycje kontrowersyjnego show, dobrze wiedzą, że mogą liczyć na powrót swoich ulubieńców do programu. Do dziś trudno zapomnieć, jak do rajskiego hotelu po raz kolejny weszła Basia, czy Bibi, przyprawiając o może łez nie tylko uczestników, ale też widzów. Kogo w czwartej edycji hitu TVN będziemy witać ponownie? Niektórzy z fanów uważają, że nowy-stary uczestnik wejdzie do "Hotelu Paradise" już lada moment, a co więcej, obstawiają, że będzie nim... Darek! Dlaczego? Jak się okazuje, wszystko przez zdjęcie, które opublikował w swoim mediach społecznościowych. Zdaniem internautów ten przystojniak zdradził zdecydowanie za wiele. Darek wróci do "Hotelu Paradise"?! Zdaniem fanów, to zdjęcie mówi wszystko! Kiedy Darek pożegnał się z programem , uczestnicy i widzowie nie kryli swojego smutku. Choć jego stosunki z Natalią były coraz bardziej napięte, przystojniak opuścił "Hotel Paradise" z prawdziwym honorem i choć mógł - nie zapewnił sobie bezpieczeństwa korzyścią swoich kolegów. Dziś jednak pewnie pluje sobie w brodę, bo na rajskim Zanzibarze w końcu pojawiła się dziewczyna, która w stu procentach jest w jego typie! Co więcej, w sieci pojawiły się już nawet plotki, że Darek i Vanessa są razem po programie , a ich wymiana komentarzy jest naprawdę interesująca. Czyżby jednak widzowie mieli mieć jeszcze możliwość oglądania relacji tej dwójki na ekranach? Niewykluczone! Fani czwartej edycji "Hotelu Paradise" uważają, że Darek wróci do show szybciej niż myślimy, a wszystko miało zdradzić jego nowe zdjęcie! Darek z czwartej edycji "Hotelu Paradise" podzielił się z internautami fotografią z Klaudią El Dursi . Chłopak z rozpędu zaliczył wpadkę?...

Klaudia El Dursi podczas ostatniej rajskiej wyroczni w Hotelu Paradise
Mat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi pokazała kulisy show! Nie zawsze jest tak kolorowo
Prowadząca program TVN7 opublikowała w sieci zaskakujące nagrania. Pokazała, jak wyglądała jej praca w "Hotelu Paradise"! "Stałam zmarznięta" - zdradziła Klaudia El Dursi.

Klaudia El Dursi podczas relacji na InstaStories opublikowała zaskakujące nagrania. Prowadząca "Hotel Paradise" pokazała kulisy programu i jak się okazuje, że zawsze było tak pięknie i kolorowo, jak wygląda w telewizji. Myślicie, ekipie "Hotelu Paradise" że na rajskim Zanzibarze tylko palące słońce i upał dawały się we znaki? Spójrzcie, co działo się na planie hitu TVN7! Klaudia El Dursi zdradza kulisy "Hotelu Paradise" Już za kilka dni widzowie zobaczą wielki finał czwartej edycji "Hotelu Paradise". Kto tym razem wygra randkowego show Telewizyjnej Siódemki? Tego dowiemy się już wkrótce! Fani programu z pewnością doskonale wiedzą, że czwarta edycja była nagrywana kilka miesięcy temu. Po zakończonych nagraniach Klaudia El Dursi wróciła do Polski i dopiero teraz mogła pokazać krótki filmik z planu "Hotelu Paradise"!  "Stałam zmarznięta z nogami skrzyżowanymi nogami. Był to chyba najzimniejszy dzień podczas całego pobytu na Zanzibarze. A ja akurat tego dnia musiałam odziać te siatkę na ryby- napisała Klaudia El Dursi. Zobacz także:   "Hotel Paradise" Klaudia El Dursi zaliczyła wpadkę! Pan Lektor jej tego nie darował    To jeszcze nie koniec! Okazuje się, że podczas nagrań jednego z odcinków "Hotelu Paradise" było tak zimno, że Klaudia El Dursi musiała ogrzewać się... suszarką! Całe nagrania trwały ponad 4 godziny z przerwami w których właśnie tak się dogrzewałam- zdradziła prowadząca "Hotel Paradise". Zobacz także:   "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o konflikcie dziewczyn z Wiktorią. "To tak nie było, wiem, bo byłam tam" Oglądacie "Hotel Paradise"?  Czekacie już na kolejną edycję hitu prowadzonego przez...

Klaudia El Dursi podczas rajskiego rozdania
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise" Klaudia El Dursi zaliczyła wpadkę! Pan Lektor jej tego nie darował 
Klaudia El Dursi popełniła błąd podczas najbardziej emocjonującego momentu odcinka. Prowadząca "Hotel Paradise" musiała przeprosić uczestników.

Za nami kolejne bardzo emocjonujące "rajskie rozdanie" w "Hotelu Paradise". Uczestnicy nie zmieniają swoich nawyków i jak zwykle zapewniają widzom mnóstwo emocji. Tym razem wieczór eliminacji, po zaskakującym wyborze Nany, zbił z tropu samą Klaudię El Dursi, która zaliczyła niemałą wpadkę. Uczestnicy nie mogli powstrzymać śmiechu, a prowadząca... Musicie to zobaczyć!  "Hotel Paradise" wpadka Klaudii El Dursi Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise" było jak zwykle pełne emocji. Uczestnicy nauczyli już widzów jednego: niczego i nikogo w tej grze nie możemy być pewni. Podczas "rajskiego rozdania"  układ par zmienił się diametralnie, więc nic dziwnego, że Klaudia El Dursi nie nadążyła za zmianami. W tym odcinku to panie decydowały, kto opuści program. Układ par wyglądał następująco: Miłosz podszedł oczywiście do Wiktorii, Przemek do Ingi, zaś Janek zdecydował się wybrać Sarę. Mateusz postanowił odbudować swoją wcześniejszą relację i wybrał Vanessę. Klaudia El Dursi poprosiła więc uczestnika, by powiedział, dlaczego zdecydował się wybrać swoją byłą partnerkę:  - Mateuszu, dlaczego Wiktoria? - zapytała pewnym głosem prowadząca. - Dobre pytanie Kryśka - skontrował Pan Lektor -Vanessa... - poprawił ją Mateusz. -Przepraszam! - mówiła nie kryjąc zawstydzenia Klaudia El Dursi.  Mateusz jednak nie skomentował pomyłki prowadzącej i przeszedł do wyjaśnień: -Tak naprawdę z Vanessą powinniśmy się sparować na ostatnim rajskim rozdaniu. Tylko spieprzyłem sytuację i nie utwierdziłem Vanessy w tym, że powinna podejść do mnie - przyznał uczestnik.          Wyświetl ten post na Instagramie  ...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak